KLOCKI HAM.PRZÓD 14-83 SYST.LUCAS 162,3*67,2*18,1

KLOCKI HAM.PRZÓD 14-83 SYST.LUCAS 162,3*67,2*18,1

Indeks MotoHurt: 12980

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 KPL

Cena brutto: 153,75 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 162,3*67,2*18,1

Producent Symbol
CITROEN 1611839880
CITROEN 1617279580
CITROEN 1623160380
FIAT 71770048
FIAT 7177048
FIAT 7177050
FIAT 77364511
FIAT 77364512
FIAT 9467548887
FIAT 9467548888
FIAT 9467548987
FIAT 9467548988
PSA 425363
PSA 425364
PSA 425365
PSA 425366
PSA 4254A1
PSA 4254A2
TOYOTA SU001A1066
TOYOTA SU001-A1066
TOYOTA SU001A1067
TOYOTA SU001-A1067
Producent Symbol
ABS 37589
AISIN BPPE1010
AKEBONO AN4452WK
APEC PAD1539
ASAM 55384
ASIMCO KD7329
ATE 13046027382
ATE 24595
ATE 24608
ATE 602738
AUTOMOTOR ABP0147
AUTOMOTOR ABP2542
AUTOMOTOR PBP0147
AUTOMOTOR PBP2542
BARUM BA2329
BLUE PRINT ADT342207
BORG BBP2030
BOSCH 0986494163
BRECK 245950070100
BREMBO P61096
BREMSI BP3283
BSG BSG70200017
CHAMPION 573280CH
CIFAM 8227070
COMLINE ADB11621
COMLINE CBP11621
DELPHI LP1995
DIAMAX N09084
DON PCP1126
DRIVE DP1010100743
DURON DBP341771
ETF 121283
ETF 12-1283
EUROBRAKE 5502221961
EUROREPAR 1617279580
FAST FT29133
FEBI 16830
FERODO FVR1771
FIBA FBP1415
FOMAR FO931081
FREMAX FBP1538
FRITECH 7230
FTE BL2063A4
GALFER B1G10209372
GIRLING 6117181
GIRLING 6117191
HELLA 8DB355013411
HP 7848
HP 7849
ICER 141802
JP GROUP 4163602610
JP GROUP 4163602619
JURID 573280J
KAMOKA JQ1013542
KAVO BP9162
KAVO KBP9148
KAWE 129201
KEYPARTS KBP2030
KRAFT 6005671
LPR 05P1348
LUCAS GDB1718
LUCAS GDB1719
MAGNETI 363916060193
MALO 1050242
MAPCO 6851
MAXGEAR 190908
METELLI 2207070
METZGER 1170228
METZGER 129201
MEYLE 0252459518W
MEYLE MBP0635
MINTEX MDB2901
MOTAQUIP LVXL1342
NATIONAL NP2115
NK 221961
OMNICRAFT 2134924
OPENPARTS BPA129201
OPTIMAL 12337
PAGID T1708
PROCODIS PF1483
PROTECHNIC PRP1229
QH BP1572
QH MBP1572
QUARO QP8332
RAICAM RA09110
RBRAKE RB1802
REMSA 129201
ROADHOUSE 2129201
ROULUNDS 846981
SASIC 6210017
SBS 1501221961
SCT GERMANY SP457PR
STELLOX 000295SX
STOP 573280S
SWAG 62916830
TEXTAR 2459501
TEXTAR 2459502
TOMEX 1483
TOMEX 14-83
TRISCAN 811010574
TRUSTING 7230
TRW GDB1718
TRW GDB1719
VAICO V420098
VALEO 302078
VALEO 598899
VEMA 839110
VEMA K426900
WAGNER WBP24595A
WOKING P1392301
ZIMMERMANN 245951851
ZIMMERMANN 245951852
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2012 II 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN JUMPY 2010 - 2016 II 2.0HDi 16V 163KM DW10CTED4
CITROEN JUMPY 2011 - 2016 II 2.0HDi 16V 128KM AHZ/DW10CD
CITROEN JUMPY 2011 - 2016 II 2.0HDi 16V 98KM AHY/DW10CE
FIAT SCUDO 2007 - 2020 II/270 1.6JTD 90KM 9HU
FIAT SCUDO 2007 - 2020 II/270 2.0i 16V 140KM RFH/EW10A
FIAT SCUDO 2007 - 2020 II/270 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT SCUDO 2007 - 2020 II/270 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT SCUDO 2007 - 2020 II/270 2.0JTD 16V 165KM ?
FIAT SCUDO 2010 - 2020 II/270 2.0JTD 16V 163KM RHH
FIAT SCUDO 2011 - 2020 II/270 1.6JTD 90KM 9HM/9H07
FIAT SCUDO 2011 - 2020 II/270 2.0JTD 16V 128KM RH02
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT EXPERT 2009 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 163KM DW10CTED4
PEUGEOT EXPERT 2011 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 128KM AHZ/DW10CD
PEUGEOT EXPERT 2011 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 98KM AHY/DW10CE
TOYOTA PROACE 2013 - 2020 VAN 1.6TD 16V 90KM 3WZ-TV
TOYOTA PROACE 2013 - 2020 VAN 2.0TD 16V 128KM 4WZ-FTV
TOYOTA PROACE 2013 - 2020 VAN 2.0TD 16V 163KM 4WZ-FHV