MIGACZ PRZÓD PR.82067 BIAŁY

MIGACZ PRZÓD PR.82067 BIAŁY

Indeks MotoHurt: 12135

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 63,58 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
PSA 630195
Producent Symbol
ALKAR 1902287
ALKAR 2102287
EUROLITES 11577000
EUROLITES 11577630
EUROLITES 20138000
EUROLITES 20138120
FIFFT F17101130
FIFFT F17101210
HB 82700043
HB A0082067
JOHNS 574520
KLOKKERHOLM 55350362
NOR 55353142
SCHLIECKMANN 50641202
SCHLIECKMANN 50641302
TYC 183341932
VALEO 082067
VALEO 61292
VALEO 82067
VALEO 83150
VALEO AN044
VAN WEZEL 4045902
VAN WEZEL 4045908
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.4 64KM TU3
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.4 68KM TU3A
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9 95KM XU92C
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 405 I 1987 - 1991 15B 1.9i 16V 158KM XU9J4
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.8TD 90KM XUD7TE
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.8TD 90KM XUD7TE
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9 95KM XU92C
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.6i 88KM XU5M
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 16V XU10J4TE
PEUGEOT 405 II 1994 - 1995 4B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.6i 88KM XU5M
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 2.0i 121KM XU10J2