SIMERING 100-118-10 14831-12 WAŁ KORB.TYŁ LEWOSKRĘTNY

Indeks MotoHurt: 11913

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 13,00 szt.

Cena brutto: 68,88 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 100,0*118,0*10,0

Producent Symbol
FIAT 40004050
FIAT 40100334
FIAT 40100340
FIAT 40100341
FIAT 40100343
FIAT 40100344
FIAT 40100940
FIAT 98436545
FIAT 98454055
FIAT 98454057
FIAT 98486091
RENAULT 7701035316
RENAULT 7701035760
Producent Symbol
AJUSA 15041000
BGA OS2355
CORTECO 12014727B
CORTECO 12014831B
ELRING 419700
ELRING P7638801
GLASER 76338
GLASER 76388
GLASER P7638811
GOETZE 5030657050
MALO 13484PRSF
MALO 671PRSF
PAYEN NF853
REINZ 813385800
REINZ 813446900
REINZ 813590700
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.5D 8144.67
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 8144.97
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 8144.97Y
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5TD 8140
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5TD 8140
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47R
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47R
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 8140.47R
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 2000 - 2002 10 2.8JTD 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 18 2.8JTD 8140.43S
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/30.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/35.10 2.5TD 103KM 8140.47R
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/35.10 2.5TD 109KM 8140.47R#
IVECO DAILY BUS 1989 - 1996 II/49.10 2.5TD 103KM 8140.27 /8140.47R
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/35.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/40.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/45.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/49.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1991 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY BUS 1991 - 1998 II/35.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/45.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/59.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1996 - 1998 II/35.10 2.5TDi 92KM 8140.97
LANCIA THEMA KOMBI 1987 - 1990 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1997 2.5TD 116KM 8144.97Y
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1988 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1994 2.5TD 116KM 8144.97Y
OPEL ARENA 1998 - 2001 2.5D 75KM S8U7##
RENAULT MASTER 1980 - 1986 I 2.4D 72KM 814 461
RENAULT MASTER 1983 - 1992 I 2.4D 71KM S8U 731
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM 814 672
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM S8U 742
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 94KM S9U 714
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 98KM S9U 702
RENAULT MASTER 1993 - 1998 I 2.4D 71KM S8U 748
RENAULT MESSENGER 1991 - 1996 120.35 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.55 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.65 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT SAFRANE 1992 - 1996 I 2.5DT 113KM S8U 76#
RENAULT TRAFIC 1989 - 2001 I 2.5D 75KM S8U 75#