STOJAN ALTERN.083613651010 ALTERNATORY MAGNETI UZWOJENIE Z TARCZĄ PRZÓD

STOJAN ALTERN.083613651010 ALTERNATORY MAGNETI UZWOJENIE Z TARCZĄ PRZÓD

Indeks MotoHurt: 11744

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 196,80 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
AS ABR4004
CARGO 138506
CARGO 138508
CASCO CSR30012AS
CQ CQ1120004
CQ CQ1190007
CQ CQ1900004
MAGNETI 083611391010
MAGNETI 083613651010
MAGNETI 83611391
MAGNETI 83613651
SANDO SSR30012
WOODAUTO WST87882
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT ALBEA 2002 - 2020 178 1.6i 16V 103KM 182.B6
FIAT BRAVA 1995 - 1999 182 1.6i 16V 103KM 182.A4
FIAT BRAVA 1996 - 1999 182 1.6i 16V 90KM 182.A6
FIAT BRAVA 1998 - 2002 182 1.6i 16V 182.B6
FIAT BRAVA 1998 - 2002 182 1.6i 16V 103KM 182.A4
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.6i 16V 103KM 182A4
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.6i 16V 90KM 182A6
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.6i 16V 178A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.6i 16V 182B6
FIAT MAREA 1996 - 2020 185AXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA 1999 - 2020 185## 1.6i 16V 182.B6
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXH 1.6i 16V 185.A3
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXL 1.6i 16V 185.B5
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2020 185BXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2020 185BXH 1.6i 16V 185.A3
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185B# 1.6i 16V 182.B5
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXL 1.6i 16V 182.B5
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXD 1.6i 16V 178.B3
FIAT PALIO WEEKEND 2001 - 2020 178DYC 1.6i 16V 182.B5
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXD 1.6i 16V 178.B3
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA Y 1995 - 2003 840 1.1i 54KM 176.B2
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.2i 60KM 188.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 75KM 840.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 80KM 840.A2
LANCIA Y 1997 - 2003 840 1.2i 16V 86KM 176.B9
LANCIA Y 2000 - 2003 840 1.2i 16V 80KM 188.A5