FILTR POWIETRZA AP 083 342*228*28

FILTR POWIETRZA AP 083 342*228*28

Indeks MotoHurt: 11178

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 6,00 szt.

Cena brutto: 33,91 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 342*228*28

Producent Symbol
AC PC509
FIAT 119110840200
FIAT 162140840200
FIAT 60507814
FIAT 60523382
FORD 5017005
FORD 5018745
Producent Symbol
AC DELCO PC2478E
BOSCH 1457433251
CHAMP AP192
CHAMPION U536
CHAMPION U555
CLEAN MA152
DELCO PC509
DELPHI AF0125
FIAAM PA7012
FILTRON AP083
FRAM CA4767
KNECHT 08644403
KNECHT LX456
MAHLE 08638025
MAHLE LX456
MANN C3475
MAPCO 60132
MECAFILTER ELP3326
MECAFILTER FA1810
PURFLUX A767
PUROLATOR A37988
QH WA6254
SCT GERMANY SB064
SOFIMA S5830A
TECNOCAR A385
UFI 3090600
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 75 1985 - 1992 1.8 120KM AR061102
ALFA 75 1985 - 1992 2.0 148KM AR06224
ALFA 75 1985 - 1989 2.5 154KM AR01648
ALFA 75 1986 - 1992 1.8 150KM AR06134
ALFA 75 1986 - 1990 1.8i 155KM AR06158
ALFA 75 1987 - 1992 3.0 185KM AR06120
ALFA SPIDER 1977 - 1993 115 2.0 126KM AR01590
ALFA SPIDER 1990 - 1993 115 2.0 120KM AR01588