KOŁO PASOWE ALTERN.535001610 6PK ALTERNATORY BOSCH

KOŁO PASOWE ALTERN.535001610 6PK ALTERNATORY BOSCH

Indeks MotoHurt: 11069

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 172,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 17*49,7*35,6 6PK

Producent Symbol
MB 6111500360
MB 6111501650
MB 6111550015
MB 6111550415
MB A6111500360
MB A6111501650
MB A6111550015
MB A6111550415
Producent Symbol
AD KUHNER 885021
AS AFP0015
ASAM 55210
AUTEX 621547
AUTOKIT 0380354
AUTOTEAM A03868
BORG BBA5033
BOSCH 01221AA4Z0
BOSCH 01221AA5L0
BOSCH 01221AA5LA
BOSCH 01221AA7V0
BOSCH F00M991396
BRT PBT8638
CALIBER 37564
CARGO 230307
CONTI AP9024
DAYCO ALP2338
DAYCO ALP9024
DEXWAL 09033
DT 467547
ERA 219024
ERA 219031
FEBI 15155
FENOX OP6004
FISPA 455022
FISPA 455024
FISPA 455082
FRIESEN 1010081
FRIESEN RSE081
GATES OAP7049
GEBE 335311
HART 328000
HELLA 9XU358038211
HEPU 120542
HOFFER 4555022
HOFFER 4555024
HOFFER 4555082
HUTCHINSON DB0253
IJS 301029
IKA 335311
IKA 335571
INA F22936305
INA F22936306
INA F22936307
INA F22936309
INA F2293635
INA F2293636
INA F2293637
INA F2293639
INA F2293696
INA F559585
INA F55958501
IPD 120542
KAGER 718017
KM FI9670
KRAFT 1221025
LORETT CR3089
LORETT RLA3089
LUCAS LOPA0016
LUK 535001610
MAGNETI 940113010019
MAGNETI AMA0019
MAPCO 14857
MAXGEAR 300082
MAXGEAR 55142MG
MEAT DORIA 45022
MEAT DORIA 45024
MEAT DORIA 45082
METZGER 2170010
METZGER 2170014
OPTIMAL F51018
OPTIMAL F51025
POWERMAX 1115835
POWERMAX 81115835
QH 1010081
QH RSE081
REMY 10451570
REMY 10453582
REPKIT RKT2070
RUVILLE 55142
SIDAT 455022
SIDAT 455024
SIDAT 455082
SKF VKM03814
SKV GERMANY 11SKV012
SNR GA75104
SWAG 10140007
TRISCAN 8641234003
TRUCKTEC 0217030
UNIGOM 431666
VALEO 588030
VEMO V30230011
VISNOVA 854208
WAI 2491264
WE PARTS 471190064
WE PARTS 471190202
WE PARTS 471190203
ZEN 5394
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MERCEDES C200CDi 2000 - 2006 W203 2.1CDi 16V 116KM OM611.962
MERCEDES C200TCDi 2001 - 2007 S203 2.1CDi 16V 116KM OM611.962
MERCEDES C220CDi 2000 - 2006 W203 2.1CDi 16V 143KM OM611.962
MERCEDES C220CDi 2001 - 2011 CL203 2.1CDi 16V 143KM OM611.962
MERCEDES C220TCDi 2001 - 2007 S203 2.1CDi 16V 143KM OM611.962
MERCEDES C270CDi 2000 - 2006 W203 2.7CDi 20V 170KM OM612.962
MERCEDES C270TDCi 2001 - 2007 S203 2.7DCi 20V 170KM OM612.962
MERCEDES CLK270CDi 2002 - 2009 C209 2.7CDi 20V 170KM OM612.96#
MERCEDES E200CDi 1998 - 2002 W210 2.2CDi 16V 102KM OM611.961
MERCEDES E200CDi 1999 - 2002 W210 2.1CDi 16V 116KM OM611.961
MERCEDES E220CDi 1998 - 2002 W210 2.1CDi 16V 143KM OM611.96#
MERCEDES E270CDi 1999 - 2002 W210 2.7CDi 20V 170KM OM612.961
MERCEDES E270TDCi 1999 - 2003 S210 2.7DCi 20V 170KM OM612.961
MERCEDES E320CDi 1999 - 2002 W210 3.2CDi 24V 197KM OM613.961
MERCEDES E320TCDi 1999 - 2003 S210 3.2CDi 24V 197KM OM613.961
MERCEDES G270CDi 2001 - 2020 W463 2.7CDi 20V 156KM OM612.966
MERCEDES ML270CDi 1999 - 2005 W163 2.7CDi 20V 163KM OM612.963
MERCEDES S320CDi 1999 - 2002 W220 3.2CDi 24V 197KM OM613.960