TARCZ HAM.PRZÓD 0721 260*58*24/4 KPL/2SZT.

TARCZ HAM.PRZÓD 0721 260*58*24/4 KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 10493

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 OP/2SZT

Cena brutto: 201,72 zł/OP/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 260*58*24/4

Producent Symbol
FORD 1619122
FORD 1643706
FORD 5022663
FORD 6122827
FORD 6134505
FORD 6169974
FORD 6169975
Producent Symbol
ABS 15771
AC DELCO AC2103D
ATE 24012401131
ATE 24032401131
ATE 424113
ATE 524113
BENDIX 561275B
BOSCH 0986478346
BREMBO 09513410
DELPHI BG2339
FEBI 05656
FERODO DDF209
FTE BS3608
HP 53375
JURID 561275J
LEMFORDER 16827
LPR F1201V
LUCAS DF1655
MAGNETI 1172324
MAGNETI 353611723240
MAPCO 15730
METELLI 230180
MIKODA 0721ATM
MINTEX MDC438
NK 202529
OPTIMAL BS2150
PAGID 51022
PEX 140186
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i LNB
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.8 145KM PR#
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.8 150KM PRT
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.8 R## +ABS
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1988 II 1.8 RE# +ABS
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i N4# +ABS
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i N4B +ABS+KAT
FORD SIERRA HATCHBACK 1988 - 1993 II 2.9i B4# +ABS
FORD SIERRA HATCHBACK 1989 - 1993 II 1.6i L6B +ABS
FORD SIERRA HATCHBACK 1990 - 1993 II 2.0i N9C +ABS
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i N4# +ABS
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i N4B +ABS+KAT
FORD SIERRA KOMBI 1988 - 1993 II 2.9i B4# +ABS
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1988 II 1.8 R2A +ABS
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 1.8 RE# +ABS
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i N4# +ABS
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i N4B +ABS+KAT
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8 R## +ABS
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 2.9i B4# +ABS