SIMERING 29,8-50-10/13,5 14825-12 PÓŁOŚ PR.PRAWOSKRĘTNY

SIMERING 29,8-50-10/13,5 14825-12 PÓŁOŚ PR.PRAWOSKRĘTNY

Indeks MotoHurt: 10480

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 6,00 szt.

Cena brutto: 18,45 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 29,8*50,0*10,0/13,5

Producent Symbol
FIAT 164001721800
FIAT 40004760
FIAT 55231144
FIAT 60806675
FIAT 71738498
FIAT 71738502
FIAT 82361207
SEAT 40003040
Producent Symbol
CORTECO 12014825
CORTECO 12014825B
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 145 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 145 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 145 1994 - 1996 1.7i 16V 130KM AR33401
ALFA 145 1994 - 1999 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 145 1995 - 2001 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 145 1996 - 2001 1.4i 16V 103KM AR33503
ALFA 145 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 145 1996 - 1998 1.8i 16V 140KM AR38401
ALFA 145 1998 - 2001 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 145 1998 - 2001 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 145 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 146 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 146 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 146 1994 - 1996 1.7i 16V 130KM AR33401
ALFA 146 1994 - 1999 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 146 1995 - 2001 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 146 1996 - 2001 1.4i 16V 103KM AR33503
ALFA 146 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 146 1996 - 2001 1.8i 16V 140KM AR38401
ALFA 146 1998 - 2001 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 146 1998 - 2001 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 146 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V 103KM AR37203
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 147 2001 - 2010 937 2.0i 16V AR32310
ALFA 147 2002 - 2010 937 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 147 2003 - 2010 937 1.9JTD 101KM 182.B9
ALFA 155 1992 - 1996 1.8i AR67101
ALFA 155 1992 - 1997 1.8i 105KM AR67402
ALFA 155 1992 - 1995 2.0i AR67201
ALFA 155 1992 - 1997 2.0i 16V 190KM AR67203
ALFA 155 1992 - 1997 2.5i AR67302
ALFA 155 1993 - 1996 1.7i 113KM AR67103
ALFA 155 1993 - 1997 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 155 1993 - 1997 2.5TD 125KM VM31B
ALFA 155 1995 - 1997 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 155 1996 - 1998 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 155 1996 - 1997 1.7i 16V 140KM AR67106
ALFA 155 1996 - 1997 1.8i 16V AR38401
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2006 932 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.5i 24V 190KM AR32401
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2000 932 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2002 932 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2006 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2006 932 2.5i 24V 192KM AR32405
ALFA 156 KOMBI 2001 - 2006 932 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 2.0i 16VJTs 166KM 937.A1
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 3.2i 24V 932.A0
ALFA 156 KOMBI 2003 - 2006 932 2.4JTD 175KM 841.G0
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2005 932 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.5i 24V 190KM AR32401
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 1.8i 16V 140KM AR32205
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2002 932 2.0i 16V AR32310
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 2.5i 24V 192KM AR32405
ALFA 156 SEDAN 2001 - 2005 932 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 2.0i 16VJTs 166KM 937.A1
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 3.2i 24V 932.A0
ALFA 156 SEDAN 2003 - 2005 932 2.4JTD 175KM 841.G0
ALFA 164 1987 - 1992 2.0i AR06416
ALFA 164 1987 - 1998 2.0i AR06476
ALFA 164 1987 - 1998 2.0i 138KM AR01655
ALFA 164 1987 - 1992 2.5TD 114KM VM84A
ALFA 164 1987 - 1992 3.0i AR06410
ALFA 164 1990 - 1992 3.0i AR64301
ALFA 164 1992 - 1998 2.0i AR64102
ALFA 164 1992 - 1998 2.0i AR64103
ALFA 164 1992 - 1998 2.5i AR66201
ALFA 164 1992 - 1998 2.5TD 125KM VM32B
ALFA 164 1992 - 1998 3.0i AR66303
ALFA 164 1992 - 1998 3.0i 24V AR64304
ALFA 164 1992 - 1998 3.0i 24V 211KM AR66302
ALFA GTV 1995 - 2021 2.0i AR16202
ALFA GTV 1995 - 2021 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA GTV 1998 - 2000 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA SPIDER 1995 - 2005 916S 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA SPIDER 1995 - 2005 916S 3.0i AR16101
ALFA SPIDER 1998 - 2005 916S 2.0i AR16202
ALFA SPIDER 1998 - 2000 916S 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA SPIDER 2000 - 2005 916S 3.0i AR16105
FIAT 127 1979 - 1986 127A 1.0 127.A.0
FIAT 127 1981 - 1983 127A 1.3 127.A.3
FIAT 127 1983 - 1986 147A 1.3D 127.A.5
FIAT 128 1969 - 1979 128AC 1.1 128.A
FIAT 128 1969 - 1979 128AC 1.3 138.A
FIAT 131 1974 - 1979 131A 1.3 131.A.0
FIAT 131 1977 - 1981 131A 1.6 131.A.1
FIAT 131 1978 - 1983 131A 2.0 131.C
FIAT 131 1979 - 1985 131A 1.6 131.BD
FIAT 132 1977 - 1980 132A 1.6 132.C
FIAT ARGENTA 1981 - 1983 132A 2.0 132.FB
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 1.6 132.D
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.0 132.D1
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.0i 132.C
FIAT ARGENTA 1984 - 1986 132A 2.0i 132.E
FIAT BARCHETTA 1994 - 2021 183SA 1.8i 16V 183A1
FIAT BARCHETTA 1997 - 2021 183SA 1.8i 16V 188A6
FIAT BRAVA 1995 - 2002 182 1.8i 16V 113KM 182.A2
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.9D 65KM 160.A7
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 100KM 182.A7
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 75KM 182.A8
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B4
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B9
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.9D 65KM 160A7
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 2.0i 20V 147KM 182A1
FIAT BRAVO 1997 - 2002 182 1.9TD 100KM 182A7
FIAT BRAVO 1997 - 1999 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B4
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B9
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 2.0i 20V 154KM 182B7
FIAT COUPE 1994 - 1997 FACA1A 2.0i 16V 836A3
FIAT COUPE 1994 - 1997 FACB1A 2.0i 16V 175A1
FIAT CROMA 1985 - 1988 154# 2.0i 834B.000
FIAT CROMA 1985 - 1988 154## 2.0i 154.A2
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.4TD 8144.91
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.5D 8144.67
FIAT CROMA 1985 - 1990 154#B 2.0 154A1
FIAT CROMA 1985 - 1990 154#C 2.0 154A1
FIAT CROMA 1985 - 1991 154AB 1.6 154A0
FIAT CROMA 1988 - 1991 154# 2.0i 834B +ABS+KAT
FIAT CROMA 1988 - 1991 154# 2.0i 834B +KAT
FIAT CROMA 1988 - 1991 154## 2.0i 834C1 +ABS+KAT
FIAT CROMA 1988 - 1991 154## 2.0i 834C1 +KAT
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 8144.97
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 8144.97 +ABS
FIAT CROMA 1989 - 1991 154AE 1.9TDi 154B0
FIAT CROMA 1989 - 1991 154AE 1.9TDi 154B0 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 154C4 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 834B1
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 834B1 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1992 154LB 2.0 154C5
FIAT CROMA 1991 - 1992 154LB 2.0 154C5 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1996 154LG 1.9TDi 154C6
FIAT CROMA 1991 - 1996 154LG 1.9TDi 154C6 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 8144.97Y
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 8144.97Y +ABS
FIAT CROMA 1992 - 1996 154LR 1.9TDi 154D1
FIAT CROMA 1993 - 1996 154## 2.5i 834G0 +ABS
FIAT CROMA 1993 - 1996 154LN 2.0i 16V 154E1
FIAT CROMA 1993 - 1996 154LN 2.0i 16V 154E1 +ABS
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO 2003 - 2009 I 1.9JTD 105KM 223.A7
FIAT DOBLO 2005 - 2009 I 1.3JTD 16V 85KM 223A9.000
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO CARGO 2003 - 2009 I 1.9JTD 105KM 223.A7
FIAT DOBLO CARGO 2004 - 2009 I 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT DOBLO CARGO 2005 - 2009 I 1.3JTD 16V 75KM 199.A2.000
FIAT DUNA 1986 - 1990 146AF 1.7D 149.B3
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2021 199 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2021 199 1.3JTD 16V 90KM 199A3.000
FIAT GRANDE PUNTO 2008 - 2021 199 1.3JTD 16V 69KM 199.B2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2010 - 2021 199 1.3JTD 16V 84KM 199.B4.000
FIAT IDEA 2003 - 2021 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT IDEA 2005 - 2021 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
FIAT LINEA 2007 - 2021 323AX 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
FIAT LINEA 2007 - 2021 323AX 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT MAREA 1996 - 2021 185AXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXD 2.0i 20V 182.A1
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXG 2.4TD 185.A2
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXM 2.0i 20V 182.B7
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXN 1.9JTD 182.B4
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXQ 2.4JTD 185.A6
FIAT MAREA 2000 - 2021 185AXT 1.9JTD 186.A6
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2021 185BXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXD 2.0i 20V 182.A1
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXG 2.4TD 185.A2
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185B## 2.0i 20V 185.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185BXM 2.0i 20V 182.B7
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185BXN 1.9JTD 182.B4
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185BXQ 2.4JTD 185.A6
FIAT MAREA WEEKEND 2000 - 2021 185BXT 1.9JTD 186.A6
FIAT MULTIPLA 1998 - 2002 186AXB 1.9JTD 105KM 182.B4
FIAT MULTIPLA 2001 - 2002 186A## 1.9JTD 110KM 186.A6
FIAT MULTIPLA 2002 - 2004 186#XE 1.9JTD 115KM 186.A8
FIAT MULTIPLA 2002 - 2021 186AXE 1.9JTD 120KM 186.A9
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXH 1.7TD 176.A3
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.3D 37KM 156.A5
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.4i 176.A4
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.4i 133KM 176.A4
FIAT PUNTO 1993 - 1996 I/176 1.7TD 71KM 176.A5 +KAT
FIAT PUNTO 1994 - 1996 I/176 1.7D 57KM 176.B3
FIAT PUNTO 1996 - 1999 I/176 1.7TD 63KM 176.B7
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 188.A6
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A1
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A6
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9JTD 80KM 188.A2
FIAT PUNTO 2001 - 2011 II/188 1.9JTD 86KM 188.A7
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT REGATA 1983 - 1989 138A 1.3 138.B2
FIAT REGATA 1983 - 1987 138A 1.3 149.A3
FIAT REGATA 1983 - 1985 138A 1.5 138.B3
FIAT REGATA 1984 - 1989 138A 1.6 149.A0
FIAT REGATA 1984 - 1989 138A 1.9D 149.A1
FIAT REGATA 1985 - 1989 138A 1.7D 149.B3
FIAT REGATA 1986 - 1990 138A 1.5i 138.C
FIAT REGATA 1986 - 1988 138A 1.6i 149.A2
FIAT REGATA 1986 - 1989 138A 1.9TD 831D1
FIAT REGATA 1988 - 1989 138A 1.6i 149.C2 +KAT
FIAT REGATA WEEKEND 1984 - 1989 138A 1.9D 149.A1
FIAT REGATA WEEKEND 1985 - 1989 138A 1.3 138.B2
FIAT REGATA WEEKEND 1985 - 1988 138A 1.7D 149.B3
FIAT REGATA WEEKEND 1986 - 1990 138A 1.5i 138.C2
FIAT REGATA WEEKEND 1986 - 1988 138A 1.6i 149.A4
FIAT REGATA WEEKEND 1986 - 1990 138A 1.9TD 831.D1
FIAT REGATA WEEKEND 1988 - 1989 138A 1.6i 149.C2
FIAT RITMO 1985 - 1986 138A9 2.0 138.AR
FIAT RITMO 1986 - 1987 137A 1.6 149.A4
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A# 1.9TD 831.D1
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.8i 16V 133KM 192.A4
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.9JTD 115KM 192.A1
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.9JTD 80KM 192.A3
FIAT STILO MULTI WAGON 2003 - 2008 192 1.8i 16V 133KM 192.A4
FIAT STILO MULTI WAGON 2003 - 2008 192 1.9JTD 115KM 192.A1
FIAT STRADA 1984 - 1986 138A9A 2.0 130KM 138.AR
FIAT STRADA PICK UP 2003 - 2021 178E## 1.9JTD 80KM 188.A2
FIAT STRADA PICK UP 2006 - 2021 178 ## 1.3JTD 16V 85KM 223A9.000
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AI 1.9TD 160.A6
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AN 1.8i 159.A4
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TEMPRA 1991 - 1993 159AN 1.8i 159.A4 +KAT
FIAT TEMPRA 1992 - 1993 159AI 1.9TD 160.B6 +KAT
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159A# 1.9TD 160.D1
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159AN 1.8i 159.A4.046
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159AN 1.8i 835.C2 +KAT
FIAT TEMPRA 1993 - 1994 159AN 1.8i 835.C4 +KAT
FIAT TEMPRA 1993 - 1995 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TEMPRA WEEKEND 1990 - 1993 159AN 1.8i 159.A4
FIAT TEMPRA WEEKEND 1991 - 1993 159AI 1.9TD 160.A6
FIAT TEMPRA WEEKEND 1991 - 1993 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TEMPRA WEEKEND 1992 - 1993 159AI 1.9TD 160.B6 +KAT
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159A# 1.9TD 160.D1
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159AN 1.8i 159.A4.046
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159AN 1.8i 835.C2
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1994 159AN 1.8i 835.C4
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1995 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AH 1.9D 160.A7
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AO 1.9TD 160.A6
FIAT TIPO 1988 - 1993 160EM 1.8i 159.A4.000
FIAT TIPO 1990 - 1993 160AE 1.6i 159.A3.046 +KAT
FIAT TIPO 1990 - 1993 160AJ 2.0i 159.A6 +KAT
FIAT TIPO 1990 - 1991 160AN 1.8i 16V 160.A5
FIAT TIPO 1991 - 1993 160AV 2.0i 16V 160.A8 +KAT
FIAT TIPO 1992 - 1993 160AO 1.9TD 160.B6 +KAT
FIAT TIPO 1993 - 1995 160AJ 2.0i 160.A6
FIAT TIPO 1993 - 1995 160E# 1.9TD 160.D1
FIAT TIPO 1993 - 1994 160EB 1.6i 835.C1
FIAT TIPO 1993 - 1995 160ED 1.8i 835.C2
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EF 2.0i 16V 836.A3
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EG 1.7D 149.B4
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EH 1.9D 160.A7
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EM 1.8i 835.C4
FIAT TIPO 1994 - 1995 160EB 1.6i 159.B9
FIAT UNO 1986 - 1989 146EQ 1.3i 146.A2.000 +KAT
FIAT UNO 1990 - 2000 146E 1.4i 160.A1
FIAT UNO 1990 - 1991 146EQ 1.3i 146.A2
FIAT UNO 1991 - 2000 146EU 1.4i 146.A8
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.8i 101KM 836.A5
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.9TD 90KM 160.D1
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.9TD 90KM 835.A4
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 1.8i 105KM 835.A2
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 1.9TD 90KM 160.D1
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 1.9TD 90KM 835.A4
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 2.0i 115KM 835.A5
LANCIA DEDRA SEDAN 1990 - 1994 2.0i 165KM 835.A7
LANCIA DEDRA SEDAN 1990 - 1994 2.0i 177KM 835.A8
LANCIA DEDRA SEDAN 1991 - 1999 2.0i 162KM 835.A8
LANCIA DEDRA SEDAN 1993 - 1999 1.8i 90KM 835.C5
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 1.8i 101KM 836.A5
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.3 75KM 831.A2
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.3 75KM 831.B
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.A1
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.B1
LANCIA DELTA 1982 - 1986 I 1.6 105KM 831.A4
LANCIA DELTA 1983 - 1986 I 1.6 131KM 831.A7
LANCIA DELTA 1986 - 1990 I 1.1 64KM 831.B8
LANCIA DELTA 1986 - 1988 I 1.6 140KM 831.B3
LANCIA DELTA 1986 - 1988 I 1.6i 109KM 831.B7
LANCIA DELTA 1986 - 1989 I 1.9TD 80KM 831.D1
LANCIA DELTA 1987 - 1989 I 1.6 132KM 831.B7
LANCIA DELTA 1987 - 1992 I 1.6i 90KM 149.C2
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 1.8i 103KM 835.C2
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 2.0i 16V 186KM 836.A2
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.8i 90KM 835.C4
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.8i 90KM 836.A6
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.9TD 90KM 160.D1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.9TD 90KM 835.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 2.0i 16V 193KM 175.A4
LANCIA KAPPA COUPE 1996 - 2001 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA COUPE 1996 - 2001 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA COUPE 1998 - 2001 2.0i 20V 220KM 175.A3
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2001 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2001 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2001 2.4TD 124KM 838.A#
LANCIA KAPPA KOMBI 1998 - 2001 2.0i 20V 220KM 175.A3
LANCIA KAPPA KOMBI 1998 - 2001 2.4JTD 136KM 838.A8
LANCIA KAPPA SEDAN 1994 - 2001 2.0i 20V 146KM 838.A1
LANCIA KAPPA SEDAN 1994 - 2001 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA SEDAN 1994 - 2001 2.4TD 124KM 838.A#
LANCIA KAPPA SEDAN 1996 - 2001 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA SEDAN 1998 - 2001 2.0i 20V 220KM 175.A3
LANCIA KAPPA SEDAN 1998 - 2001 2.4JTD 136KM 838.A8
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2005 1.8i 16V 131KM 839.A#
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 1.9JTD 105KM AR32302
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 2.0i 20V 154KM 182.B7
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 2.4JTD 135KM 839.A5
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2001 1.9JTD 110KM AR37101
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2005 2.0i 20V 150KM 185.A8
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2005 2.4JTD 140KM 839.A6
LANCIA LYBRA KOMBI 2001 - 2005 1.9JTD 115KM 937.A2
LANCIA LYBRA KOMBI 2002 - 2005 2.4JTD 150KM 841.C
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2005 1.8i 16V 131KM 839.A#
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 1.9JTD 105KM AR32302
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 2.0i 20V 154KM 182.B7
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 2.4JTD 135KM 839.A5
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2001 1.9JTD 110KM AR37101
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2005 2.0i 20V 150KM 185.A8
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2002 2.4JTD 140KM 839.A6
LANCIA LYBRA SEDAN 2001 - 2005 1.9JTD 115KM 937.A2
LANCIA LYBRA SEDAN 2002 - 2005 2.4JTD 150KM 841.C
LANCIA MUSA 2004 - 2021 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA MUSA 2006 - 2021 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
LANCIA PRISMA 1983 - 1992 1.9D 65KM 831.D
LANCIA PRISMA 1985 - 1992 1.5 75KM 138.C2
LANCIA PRISMA 1985 - 1992 1.5 75KM 831.B1
LANCIA PRISMA 1985 - 1989 1.9TD 80KM 831.D1
LANCIA PRISMA 1986 - 1992 1.6 99KM 831.B6
LANCIA PRISMA 1986 - 1989 1.6i 108KM 831.B7
LANCIA PRISMA 1987 - 1989 1.6i 90KM 149.C2
LANCIA THEMA KOMBI 1987 - 1990 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 141KM 834.B2
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 150KM 834.C
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1993 2.0i 16V 177KM 834.C1
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 2.0i 16V 152KM 834.F1
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 2.0i 16V 201KM 834.F2
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1997 2.5TD 116KM 8144.97Y
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 3.0i 171KM 834.F
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1987 2.0i 166KM 834.C
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1988 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1992 2.8i 147KM 834.E
LANCIA THEMA SEDAN 1986 - 1992 2.0i 115KM 834.B#
LANCIA THEMA SEDAN 1986 - 1990 2.0i 16V 150KM 834.C
LANCIA THEMA SEDAN 1987 - 1992 2.9i 32V 205KM F105L
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.0i 16V 177KM 834.C1
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA SEDAN 1989 - 1992 2.0i 16V 141KM 834.B2
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1993 2.0i 16V 152KM 834.F1
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1994 2.0i 16V 201KM 834.F2
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1994 2.5TD 116KM 8144.97Y
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1994 3.0i 171KM 834.F
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 75KM 199.A2.000
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 92KM 022A.000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 92KM 138AR.6000