ZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU KCK0605 ŁAŃCUCH 122 OGNIW.+NAPINACZ+3*KOŁO+2*ŚLIZGI

ZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU KCK0605 ŁAŃCUCH 122 OGNIW.+NAPINACZ+3*KOŁO+2*ŚLIZGI

Indeks MotoHurt: 10042

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 KPL

Cena brutto: 861,00 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CITROEN 9675777680
CITROEN 9677427780
FIAT 9659435180
FIAT 9659438580
FIAT 9675777680
FORD 1116905
FORD 1201417
FORD 1230867
FORD 1557881
FORD 1576366
FORD 1704066
FORD 1704087
FORD 1801837
FORD 1920072
FORD 3S7Q6700AA
FORD 3S7Q6700AB
FORD 3S7Q6700AC
FORD 6C1Q6268BB
FORD 6C1Q6K261AC
FORD BK2Q6268AA
FORD BK2Q6K261AA
FORD XS7Q6700AF
FORD XS7Q6700AG
PSA 0805H3
PSA 0816H4
Producent Symbol
ASHIKA KCK0605
AUTEX 711465
AUTOTEAM KCA074
BGA TC2360FK
CALIBER KCC074
FAI TCK130
FAI TCK130WO
FARE 12899
HANSWERK HW530020
HEPU 210460
IJS 401132FK
IPD 210460
JAPKO KJK0605
KM KCD074
LUCAS LKTC130
MABYPARTS OTK030067
MABYPARTS OTK031067
MALO 909055
QUATTRO QF00100123
SKF VKML84005
SKF VKML84105
TRICLO 421819
TRICLO 421819
VEMA 12372
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN JUMPER 2006 - 2021 100 2.2HDi 16V 101KM 22DT
CITROEN JUMPER 2006 - 2021 120 2.2HDi 16V 120KM 4HU
CITROEN JUMPER 2011 - 2021 110 2.2HDi 16V 110KM 4HG/P22DTE
CITROEN JUMPER 2011 - 2021 130 2.2HDi 16V 130KM 4HH/P22DTE
CITROEN JUMPER 2011 - 2021 150 2.2HDi 16V 150KM 4HJ/P22DTE
FIAT DUCATO 2006 - 2011 100 2.2JTD 16V 100KM 4HV
FORD TOURNEO CUSTOM 2012 - 2021 BUS 2.2TDCi 16V 100KM DRF#
FORD TOURNEO CUSTOM 2012 - 2021 BUS 2.2TDCi 16V 125KM CYF4/CYFF
FORD TOURNEO CUSTOM 2012 - 2021 BUS 2.2TDCi 16V 155KM CVFF
FORD TRANSIT BUS 2006 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 110KM QVFA
FORD TRANSIT BUS 2006 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 131KM QWFA
FORD TRANSIT BUS 2006 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 85KM P8FA
FORD TRANSIT BUS 2007 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 140KM PGFA
FORD TRANSIT BUS 2008 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 115KM SRF#
FORD TRANSIT BUS 2014 - 2021 2014-> 2.2TDCi 16V 100KM DRF#
FORD TRANSIT BUS 2014 - 2021 2014-> 2.2TDCi 16V 125KM CYF5/CYFG
FORD TRANSIT BUS 2014 - 2021 2014-> 2.2TDCi 16V 155KM CV24/CVR5/UYR6
FORD TRANSIT CUSTOM 2012 - 2021 BUS 2.2TDCi 16V 100KM DRF#
FORD TRANSIT CUSTOM 2012 - 2021 BUS 2.2TDCi 16V 125KM CYF4/CYFF
FORD TRANSIT CUSTOM 2012 - 2021 BUS 2.2TDCi 16V 155KM CVFF
FORD TRANSIT PLATFORMA 2006 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 110KM QVFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2006 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 131KM QWFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2006 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 85KM P8FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2007 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 140KM PGFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2008 - 2014 VII 2.2TDCi 16V 115KM SRF#
FORD TRANSIT PLATFORMA 2014 - 2021 2014-> 2.2TDCi 16V 100KM DRF#
FORD TRANSIT PLATFORMA 2014 - 2021 2014-> 2.2TDCi 16V 125KM CYF5/CYFG
FORD TRANSIT PLATFORMA 2014 - 2021 2014-> 2.2TDCi 16V 155KM CV24/CVR5/UYR6
FORD TRANSIT TOURNEO 2006 - 2014 2.2TDCi 16V 110KM QVFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2006 - 2021 2.2TDCi 16V 110KM QVFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2006 - 2014 2.2TDCi 16V 131KM QWFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2006 - 2021 2.2TDCi 16V 131KM QWFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2007 - 2014 2.2TDCi 16V 140KM PGFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2007 - 2021 2.2TDCi 16V 140KM PGFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2008 - 2014 2.2TDCi 16V 115KM SRF#
FORD TRANSIT TOURNEO 2008 - 2021 2.2TDCi 16V 115KM SRF#
PEUGEOT BOXER 2006 - 2021 100 2.2HDi 16V 101KM 22DT
PEUGEOT BOXER 2006 - 2021 120 2.2HDi 16V 120KM 4HU
PEUGEOT BOXER 2011 - 2021 110 2.2HDi 16V 110KM 4HG/P22DTE
PEUGEOT BOXER 2011 - 2021 130 2.2HDi 16V 131KM 4HH/P22DTE
PEUGEOT BOXER 2011 - 2021 150 2.2HDi 16V 150KM 4HJ/P22DTE