ELEKTROMAGNES WE2.19 ROZRUSZNIKI BOSCH 2STYKI OBOK SIEBIE "T" 3ŚRUB.MOC.

ELEKTROMAGNES WE2.19 ROZRUSZNIKI BOSCH 2STYKI OBOK SIEBIE "T" 3ŚRUB.MOC.

Indeks MotoHurt: 09345

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 93,48 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CITROEN 0043273200
CITROEN 0043278200
CITROEN 9405836228
CITROEN 95589953
CITROEN 95623200
FIAT 105120503003
FIAT 105120503005
FIAT 60711577
FIAT 60734328
FIAT 9447547
FIAT 9943560
FIAT 9944376
FORD 6147953
FORD 84AB11390AB
HATZ 49062600
OPEL 1202052
OPEL 1202069
OPEL 1202086
OPEL 1202098
OPEL 90009004
OPEL 90273738
PSA 168095
PSA 583622
PSA 583632
RENAULT 7701039510
SEAT 0003899598
VAG 049911287B
VAG 055911287A
VAG 055911287B
VAG 055911287C
VAG 068911287
VAG 068911287A
VOLVO 3544621
VOLVO 3544830
VOLVO 3544837
Producent Symbol
ACE-ELECTRIC 7851
BOSCH 0331303002
BOSCH 0331303004
BOSCH 0331303006
BOSCH 0331303013
BOSCH 0331303023
BOSCH 0331303024
BOSCH 0331303026
BOSCH 0331303028
BOSCH 0331303029
BOSCH 0331303034
BOSCH 0331303037
BOSCH 0331303041
BOSCH 0331303042
BOSCH 0331303047
BOSCH 0331303059
BOSCH 0331303066
BOSCH 0331303069
BOSCH 0331303070
BOSCH 0331303071
BOSCH 0331303073
BOSCH 0331303094
BOSCH 0331303112
BOSCH 0331303502
BOSCH 0331303504
BOSCH 2339303231
BOSCH 2339303232
BOSCH 2339303254
BOSCH 2339303284
CARGO 131586
EPS 1662004
EPS 1662008
EPS 1662031
EPS 1662034
EPS 1662038
EPS 1662040
KOMAX WE219
LEMFORDER 11392
LUK 124000320
QH QR5110S
SACHS 3082007333
WAI 669126
WAI 669131
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 145 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 145 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 145 1994 - 1996 1.7i 16V 130KM AR33401
ALFA 146 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 146 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 146 1994 - 1996 1.7i 16V 130KM AR33401
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1989 905 1.2 68KM AR30585
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1989 905 1.4i 90KM AR30586
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1993 905 1.5 95KM AR30182
ALFA 33 HATCHBACK 1984 - 1989 905 1.4 80KM AR30587
ALFA 33 HATCHBACK 1986 - 1989 905 1.7 118KM AR30550
ALFA 33 HATCHBACK 1988 - 1989 905 1.7i 105KM AR30558
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1993 907 1.5 105KM AR30750
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.5i 100KM AR30751
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.7i 105KM AR30737
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.7i 16V 130KM AR30747
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.8TD 84KM VM96A
ALFA 33 HATCHBACK 1991 - 1994 907 1.4 80KM AR30753
ALFA 33 HATCHBACK 1991 - 1994 907 1.4i 90KM AR30755
ALFA 33 KOMBI 1984 - 1988 905 1.4i 90KM AR30586
ALFA 33 KOMBI 1984 - 1987 905 1.5 95KM AR30182
ALFA 33 KOMBI 1988 - 1989 905 1.7 118KM AR30550
ALFA 33 KOMBI 1988 - 1989 905 1.7i 105KM AR30558
ALFA 33 KOMBI 1990 - 1994 907 1.5i 100KM AR60751
ALFA 33 KOMBI 1990 - 1994 907 1.7i 105KM AR30737
ALFA 33 KOMBI 1990 - 1994 907 1.7i 16V 130KM AR30747
ALFA 33 KOMBI 1991 - 1994 907 1.4i 90KM AR30755
ALFA 75 1985 - 1989 1.6 110KM AR06100
ALFA 75 1985 - 1992 1.8 120KM AR061102
ALFA 75 1985 - 1992 2.0 148KM AR06224
ALFA 75 1985 - 1992 2.0TD 95KM VM80A
ALFA 75 1985 - 1989 2.5 154KM AR01648
ALFA 75 1986 - 1992 1.8 150KM AR06134
ALFA 75 1986 - 1990 1.8i 155KM AR06158
ALFA 75 1987 - 1992 3.0 185KM AR06120
ALFA 75 1989 - 1992 2.4TD 112KM VM81A
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1978 43/C2 2.0 115KM WA
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 2.1 115KM WB
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 2.1 136KM WC
AUDI 100 KOMBI 1980 - 1982 43/C2 1.9 100KM WH
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1984 44/C3 1.9 100KM WH
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1987 44/C3 2.0 115KM KP
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1986 44/C3 2.2 115KM KZ
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1988 44/C3 2.2 137KM KU
AUDI 100 KOMBI 1985 - 1986 44/C3 2.2E PX
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1987 44/C3 2.0 113KM SL
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1990 44/C3 2.2T MC
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1990 44/C3 2.3E 136KM NF
AUDI 100 KOMBI 1988 - 1990 44/C3 2.0 115KM RT
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1990 44/C3 2.3E 133KM ?#?
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.3E 134KM AAR
AUDI 100 KOMBI 1991 - 1994 4A/C4 2.2i 20V AAN
AUDI 100 SEDAN 1976 - 1978 43/C2 2.0 115KM WA
AUDI 100 SEDAN 1977 - 1982 43/C2 2.1 115KM WB
AUDI 100 SEDAN 1977 - 1982 43/C2 2.1 136KM WC
AUDI 100 SEDAN 1980 - 1982 43/C2 1.9 100KM WH
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1984 44/C3 1.9 100KM WH
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1987 44/C3 2.0 115KM KP
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1986 44/C3 2.2 115KM KZ
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1988 44/C3 2.2 137KM KU
AUDI 100 SEDAN 1985 - 1986 44/C3 2.2E PX
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1987 44/C3 2.0 113KM SL
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1990 44/C3 2.2T MC
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1990 44/C3 2.3E 136KM NF
AUDI 100 SEDAN 1988 - 1990 44/C3 2.0 115KM RT
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1990 44/C3 2.3E 133KM ?#?
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.3E 134KM AAR
AUDI 100 SEDAN 1991 - 1994 4A/C4 2.2i 20V AAN
AUDI 200 KOMBI 1983 - 1988 44/44Q 2.1T 182KM KG
AUDI 200 KOMBI 1985 - 1991 44/44Q 2.2T 165KM MC
AUDI 200 KOMBI 1986 - 1991 44/44Q 2.3E 136KM NF
AUDI 200 KOMBI 1988 - 1991 44/44Q 2.2T 200KM 1B
AUDI 200 KOMBI 1989 - 1990 44/44Q 2.2T 20V 220KM 3B
AUDI 200 SEDAN 1983 - 1984 44/44Q 2.1E 136KM WC
AUDI 200 SEDAN 1983 - 1988 44/44Q 2.1T 182KM KG
AUDI 200 SEDAN 1984 - 1985 44/44Q 2.2i 137KM KU
AUDI 200 SEDAN 1985 - 1991 44/44Q 2.2T 165KM MC
AUDI 200 SEDAN 1986 - 1991 44/44Q 2.3i 136KM NE
AUDI 200 SEDAN 1988 - 1990 44/44Q 2.2T 190KM 2B
AUDI 200 SEDAN 1988 - 1990 44/44Q 2.2T 200KM 1B
AUDI 200 SEDAN 1989 - 1990 44/44Q 2.2T 220KM 3B
AUDI 80 KOMBI 1991 - 1994 B4 1.9TD 75KM AAZ
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 1.9TDi 90KM 1Z
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 2.3E 133KM NG
AUDI 80 KOMBI 1993 - 1996 B4 1.6E 101KM ADA
AUDI 80 KOMBI 1993 - 1995 B4 2.2i 20V 230KM ABY
AUDI 80 KOMBI 1994 - 1995 B4 2.2i 20V 315KM ADU
AUDI 80 SEDAN 1980 - 1986 B2 1.6D 54KM CR/JK
AUDI 80 SEDAN 1981 - 1986 B2 1.6TD 70KM CY
AUDI 80 SEDAN 1981 - 1983 B2 1.9 115KM WN
AUDI 80 SEDAN 1982 - 1984 B2 2.2 136KM KK
AUDI 80 SEDAN 1983 - 1984 B2 2.0 115KM JS
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1988 B3 1.4 65KM SE
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.6 75KM RN
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.6D 54KM JK
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.6TD 80KM RA/SB
AUDI 80 SEDAN 1987 - 1991 B3 1.6 70KM PP
AUDI 80 SEDAN 1989 - 1991 B3 1.9D 68KM 1Y
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 1.6i 71KM ABM
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 1.9TD 75KM AAZ
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 1.9TDi 90KM 1Z
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 2.3E 133KM NG
AUDI 80 SEDAN 1993 - 1994 B4 1.6E 101KM ADA
AUDI 80 SEDAN 1993 - 1994 B4 2.2i 20V 230KM ABY
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 2.2E 136KM KV
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 2.3E 133KM NG
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 2.3E 136KM NG
AUDI 90 SEDAN 1988 - 1991 B3 2.0i 115KM PS
AUDI 90 SEDAN 1988 - 1991 B3 2.3E 20V 170KM 7A
AUDI 90 SEDAN 1989 - 1991 B3 2.0i 20V 160KM NM
AUDI 90 SEDAN 1990 - 1991 B3 2.3E 20V 167KM 7A
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1995 4A/C4 2.3i 133KM AAR
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1995 4A/C4 2.3i 133KM AAR
AUDI CABRIO 1991 - 1994 8G7/B4 2.3E 133KM NG
AUDI COUPE 1988 - 1991 89/8B 2.2i KV
AUDI COUPE 1988 - 1994 89/8B 2.3i 136KM NG
AUDI COUPE 1989 - 1991 89/8B 2.3i 20V 170KM 7A
AUDI COUPE 1990 - 1996 89/8B 2.3i 133KM NG
AUDI COUPE 1990 - 1991 89/8B 2.3i 20V 167KM 7A
AUDI QUATTRO 1987 - 1989 85 2.2T 200KM 1B/MB
AUDI QUATTRO 1989 - 1991 85 2.2 20V 220KM RR
CITROEN BX 1982 - 1988 14 1.4 61KM 150A
CITROEN BX 1982 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX 1982 - 1992 16 1.6i 92KM XU52C
CITROEN BX 1983 - 1993 14 1.4 72KM 150C
CITROEN BX 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX 1985 - 1993 14 1.4 67KM 150F
CITROEN BX 1985 - 1993 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX 1985 - 1993 18 1.8D 60KM XUD7
CITROEN BX 1986 - 1993 16 1.6i 103KM 180Z
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 102KM 159A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 105KM D2A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 95KM D2C
CITROEN BX 1986 - 1993 19 1.9i XU9J2
CITROEN BX 1987 - 1993 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX 1987 - 1993 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX 1987 - 1988 19 1.9i 16V XU9J4
CITROEN BX 1988 - 1993 16 1.6i 75KM XU51CP
CITROEN BX 1988 - 1993 18 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i XU9JA
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 16V XU9J4Z
CITROEN BX 1989 - 1989 14 1.4i 64KM TU3A
CITROEN BX 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3M
CITROEN BX 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3MZ
CITROEN BX 1989 - 1993 16 1.6i 88KM XU5M
CITROEN BX BREAK 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX BREAK 1985 - 1994 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX BREAK 1985 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX BREAK 1985 - 1993 18 1.8D 60KM XUD7
CITROEN BX BREAK 1986 - 1994 19 1.9 102KM XU92C
CITROEN BX BREAK 1987 - 1994 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 18 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 102KM XU9J1
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX BREAK 1989 - 1989 14 1.4i 64KM TU3A
CITROEN BX BREAK 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3M
CITROEN C15 1984 - 1996 1.1 48KM E1A
CITROEN C15 1987 - 1996 1.4 60KM XY7
CITROEN C15 1987 - 1996 1.4 67KM TU3A
CITROEN C15 1988 - 1996 1.1i 60KM TU1M
CITROEN C15 1989 - 1997 1.0 45KM TU9
CITROEN C15 1991 - 1996 1.4i 75KM KDY
CITROEN VISA 1978 - 1988 1.1 48KM 1095K
CITROEN VISA 1978 - 1991 1.1 57KM 1095
CITROEN VISA 1980 - 1982 1.2 129/5
CITROEN VISA 1982 - 1987 1.0 1085C
CITROEN VISA 1982 - 1991 1.1 50KM 1095F
CITROEN VISA 1982 - 1991 1.4 79KM XY8
CITROEN VISA 1984 - 1991 1.4 60KM XY7
CITROEN VISA 1985 - 1986 1.6i 103KM XU5J
CITROEN VISA 1986 - 1991 1.6i 113KM B6D
FIAT TALENTO 1991 - 1994 290U 2.0 170.B
FORD ESCORT HATCHBACK 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6D LTC
FORD ESCORT KOMBI 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1989 IV 1.6D LTC
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6D LTB
FORD ORION 1984 - 1986 I 1.6D LTA
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6D LTC
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6D 54KM LTC
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.8D RT#
MERCEDES 208D 1988 - 1996 601 2.3D 79KM OM601.940
MERCEDES 308D 1988 - 1996 602 2.3D 79KM OM601.940
OPEL ASCONA 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16D
OPEL ASCONA 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16DA
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 1.8 84KM E18NV
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16D
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16DA
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 1.8 84KM E18NV
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL CALIBRA 1990 - 1997 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL CALIBRA 1990 - 1994 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL CALIBRA 1992 - 1997 A 2.0i 204KM C20LET
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.0i 115KM X20SE
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM C20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.8i 90KM S18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 2.0i 129KM 20SEH
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 150KM C20XE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1986 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT SEDAN 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL OMEGA 1986 - 1987 A 1.8 82KM 18NV
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 1.8 90KM 18SV
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 1.8i 115KM 18SEH
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 2.0i 122KM 20SE
OPEL OMEGA 1987 - 1994 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL OMEGA 1990 - 1994 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL OMEGA 1990 - 1994 A 2.0i 99KM C20NEJ
OPEL OMEGA 1994 - 2002 B 2.0i 115KM 20SE
OPEL OMEGA 1994 - 1999 B 2.0i 116KM X20SE
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1987 A 1.8 82KM 18NV
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 1.8 90KM 18SV
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 1.8i 115KM 18SEH
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 122KM 20SE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.0i 99KM C20NEJ
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 1999 B 2.0i 116KM X20SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA HATCHBACK 1989 - 1990 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1995 - 2002 B 2.0i 112KM 20NEJ
OPEL VECTRA KOMBI 1996 - 2000 B 2.0i 112KM 20NEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1994 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 204KM C20LET
OPEL VECTRA SEDAN 1995 - 2002 B 2.0i 112KM 20NEJ
PEUGEOT 104 1972 - 1979 1.0 46KM XV3
PEUGEOT 104 1976 - 1982 1.1 57KM XW3
PEUGEOT 104 1978 - 1979 1.1 66KM XW3S
PEUGEOT 104 1979 - 1983 1.0 45KM XV5
PEUGEOT 104 1979 - 1983 1.2 57KM XZ5
PEUGEOT 104 1979 - 1983 1.4 72KM XY6B
PEUGEOT 104 1980 - 1988 1.1 50KM XW7
PEUGEOT 104 1983 - 1988 1.0 44KM XV8
PEUGEOT 205 CABRIO 1986 - 1988 741B 1.4 80KM XY8
PEUGEOT 205 CABRIO 1986 - 1990 741B 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 205 CABRIO 1986 - 1990 741B 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 205 CABRIO 1988 - 1989 741B 1.4 60KM XY7
PEUGEOT 205 CABRIO 1989 - 1994 741B 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 205 CABRIO 1989 - 1993 741B 1.4 60KM TU3CP
PEUGEOT 205 CABRIO 1989 - 1994 741B 1.4 67KM TU3A
PEUGEOT 205 CABRIO 1991 - 1994 741B 1.4i 75KM TU3M
PEUGEOT 205 CABRIO 1992 - 1994 741B 1.6 88KM XU5M3Z
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.0 45KM XV8
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.1 50KM XW7
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.4 60KM XY7
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.4 72KM XY6B
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.4 80KM XY8
PEUGEOT 205 I 1984 - 1987 741A/C 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 205 I 1986 - 1987 741A/C 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 205 I 1986 - 1987 741A/C 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 205 I 1987 - 1987 741A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.0 45KM TU9
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.1 50KM XW7
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.1 54KM TU1
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.2 64KM F1
PEUGEOT 205 II 1987 - 1992 20A/C 1.3 101KM TU24
PEUGEOT 205 II 1987 - 1993 20A/C 1.4 60KM TU3CP
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.4 67KM TU3A
PEUGEOT 205 II 1987 - 1989 20A/C 1.4 84KM TU3S
PEUGEOT 205 II 1987 - 1991 20A/C 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 205 II 1987 - 1998 20A/C 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 205 II 1987 - 1994 20A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 205 II 1987 - 1994 20A/C 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 205 II 1987 - 1998 20A/C 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 205 II 1988 - 1998 20A/C 1.4i 75KM TU3M
PEUGEOT 205 II 1989 - 1998 20A/C 1.0i 50KM TU9M
PEUGEOT 205 II 1989 - 1998 20A/C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 205 II 1990 - 1994 20A/C 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 305 1982 - 1988 581M 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 305 1982 - 1987 581M 1.6 90KM XU5S
PEUGEOT 305 1982 - 1985 581M 1.9 102KM XU9S
PEUGEOT 305 1986 - 1988 581M 1.9 98KM XU9J1
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1988 581E 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1987 581E 1.6 90KM XU5S
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1985 581E 1.9 102KM XU9S
PEUGEOT 305 KOMBI 1986 - 1988 581E 1.9 98KM XU9J1
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.9 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1986 - 1989 10A/C 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 309 1988 - 1989 10A/C 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.4i 75KM TU3M
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.6i 88KM XU5M3Z
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.6i 92KM XU52C/K
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 309 1990 - 1993 3A/C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 309 1990 - 1993 3A/C 1.4 67KM TU3A
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9 95KM XU92C
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 405 I 1987 - 1991 15B 1.9i 16V 158KM XU9J4
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9 95KM XU92C
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 504 1971 - 1983 1.8 79KM XM7
PEUGEOT 504 1971 - 1983 2.0 106KM XN2
PEUGEOT 504 1971 - 1986 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 504 KOMBI 1971 - 1986 1.8 79KM XM7
PEUGEOT 504 KOMBI 1971 - 1986 2.0 106KM XN2
PEUGEOT 504 KOMBI 1971 - 1986 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 505 1979 - 1986 551A 2.0 110KM ZEJ
PEUGEOT 505 1980 - 1985 551A 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 505 1981 - 1985 551A 1.8 75KM XM7
PEUGEOT 505 1981 - 1984 551A 2.2 116KM ZDJ
PEUGEOT 505 1982 - 1985 551A 1.8 82KM XM7
PEUGEOT 505 1983 - 1993 551A 2.2GTI 122KM ZDJL
PEUGEOT 505 1984 - 1988 551A 2.2Ti 155KM N9TE
PEUGEOT 505 1985 - 1991 551A 2.0 98KM XN1A
PEUGEOT 505 1986 - 1993 551A 2.2 114KM ZDJL
PEUGEOT 505 1986 - 1987 551A 2.2Ti 150KM N9TE
PEUGEOT 505 1986 - 1993 551A 2.8GTI V6 143KM ZN3J
PEUGEOT 505 1987 - 1988 551A 2.2Ti 174KM N9TEA
PEUGEOT 505 KOMBI 1980 - 1985 551D 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 505 KOMBI 1985 - 1991 551D 2.0 98KM XN1A
PEUGEOT 505 KOMBI 1986 - 1993 551D 2.2 114KM ZDJL
PEUGEOT J5 1982 - 1986 10 1.8 69KM XM7T
PEUGEOT J5 1982 - 1986 13 2.0 79KM XN1T
PEUGEOT J5 1986 - 1994 10 1.8 69KM XM7T
PEUGEOT J5 1986 - 1994 14 2.0i 84KM XN1TACP
PEUGEOT J5 1986 - 1994 18 2.0i 84KM XN1TACP
PN CARO 1993 - 1997 1.9D XUD9A
PN CARO 1993 - 1997 1.9D XUD9L
PN CARO PLUS 1997 - 2002 1.9D XUD9A
PN CARO PLUS 1997 - 2002 1.9D XUD9L
PN TRUCK X
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1996 6K2/C2 1.9D 68KM 1Y
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1996 6K2/C2 1.9TD 75KM AAZ
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.9SDI 64KM AEY
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT CORDOBA SEDAN 1997 - 1999 6K2/C2 1.9TDi 110KM AFN
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.9SDI 64KM AEY
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT CORDOBA VARIO 1997 - 1999 6K5 1.9TDi 110KM AFN
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.7D 57KM 022A.5000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.9D 64KM 1Y
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.9TD 75KM AAZ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.9SDI 64KM AEY
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT IBIZA HATCHBACK 1997 - 1999 6K1 1.9TDi 110KM AFN
SEAT INCA 1995 - 2003 6K9 1.9D 64KM 1Y
SEAT INCA 1995 - 2003 6K9 1.9SDI 64KM AEY/AYQ
SEAT INCA 1996 - 2003 6K9 1.7D 57KM AHB
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.7D 57KM 022A.5000
SEAT RONDA 1982 - 1986 022A 1.7D 56KM 022A.5000
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.9D 68KM 1Y
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.9TD 75KM AAZ
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1995 - 1999 1L2 1.9SDI 64KM AEY
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1995 - 1999 1L2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1996 - 1999 1L2 1.9TDi 110KM AFN
SKODA FABIA 2000 - 2008 6Y2 1.9TDi 100KM ATD/AXR
SKODA FABIA 2003 - 2008 6Y2 1.4TDi AMF
SKODA FABIA KOMBI 2000 - 2007 6Y5 1.9TDi 100KM ATD/AXR
SKODA FABIA SEDAN 2000 - 2007 6Y3 1.9TDi 100KM ATD/AXR
SKODA FABIA SEDAN 2003 - 2007 6Y3 1.4TDi AMF
SKODA OCTAVIA 1996 - 2004 1U2 1.9TDi 90KM AGR/ALH
SKODA OCTAVIA 1997 - 2004 1U2 1.9TDi 110KM AHF/ASV
SKODA OCTAVIA KOMBI 1998 - 2004 1U5 1.9TDi 110KM AHF/ASV
SKODA OCTAVIA KOMBI 1998 - 2004 1U5 1.9TDi 90KM AGR/ALH
VW BORA KOMBI 1999 - 2001 1J6 1.9TDi 110KM AHF
VW BORA KOMBI 1999 - 2000 1J6 2.3i AGZ
VW BORA KOMBI 2000 - 2005 1J6 1.9TDi 101KM ATD/AXR
VW BORA KOMBI 2004 - 2005 1J6 1.9TDi 90KM AGR
VW BORA SEDAN 1998 - 2001 1J2 1.9TDi 110KM AHF/ASV
VW BORA SEDAN 1998 - 2001 1J2 1.9TDi 90KM AGR/ALH
VW BORA SEDAN 1998 - 2000 1J2 2.3i AGZ
VW BORA SEDAN 2000 - 2005 1J2 1.9TDi 101KM ATD/AXR
VW CADDY 1982 - 1992 I/147 1.6D 55KM J#
VW CADDY 1995 - 2004 II/9K9 1.9D 64KM 1Y
VW CADDY 1996 - 2004 II/9K9 1.9TDi 90KM AL#
VW CORRADO 1988 - 1993 53I 1.8i PG
VW CORRADO 1989 - 1992 53I 1.8i 16V 136KM KR
VW CORRADO 1991 - 1995 53I 2.9i ABV
VW GOLF CABRIO 1995 - 1998 III/1E7 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF CABRIO 1996 - 1998 III/1E7 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.9TDi 90KM AHU/ALE
VW GOLF HATCHBACK 1976 - 1980 I/17 1.5D 50KM CK
VW GOLF HATCHBACK 1980 - 1983 I/17 1.6D 54KM J#
VW GOLF HATCHBACK 1982 - 1983 I/17 1.6TD 70KM CY
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1991 II/19E/1G1 1.6D 54KM JP
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1991 II/19E/1G1 1.6TD 70KM JR
VW GOLF HATCHBACK 1988 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi G60 160KM P#
VW GOLF HATCHBACK 1989 - 1991 II/19E/1G1 1.6TD 60KM 1V
VW GOLF HATCHBACK 1989 - 1991 II/19E/1G1 1.6TD 80KM R#
VW GOLF HATCHBACK 1990 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi G60 160KM PG
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.9D 65KM 1Y
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF HATCHBACK 1992 - 1997 III/1H1 2.8i AAA
VW GOLF HATCHBACK 1993 - 1997 III/1H1 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF HATCHBACK 1994 - 1997 III/1H1 2.9i ABV
VW GOLF HATCHBACK 1995 - 1997 III/1H1 1.9SDI 64KM AEY
VW GOLF HATCHBACK 1996 - 1997 III/1H1 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF HATCHBACK 1997 - 2004 IV/1J1 1.9TDi 110KM AHF/ASV
VW GOLF HATCHBACK 1997 - 2004 IV/1J1 1.9TDi 90KM AGR/ALH
VW GOLF HATCHBACK 1997 - 2000 IV/1J1 2.3i AGZ
VW GOLF HATCHBACK 2000 - 2005 IV/1J1 1.9TDi 101KM ATD/AXR
VW GOLF HATCHBACK 2000 - 2005 IV/1J1 2.3i 20V AQN
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.9D 65KM 1Y
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 2.9i ABV
VW GOLF KOMBI 1995 - 1999 III/1H5 1.9SDI 64KM AEY
VW GOLF KOMBI 1996 - 1999 III/1H5 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF KOMBI 1999 - 2001 IV/1J5 1.9TDi 110KM AHF/ASV
VW GOLF KOMBI 1999 - 2006 IV/1J5 1.9TDi 90KM AGR/ALH
VW GOLF KOMBI 1999 - 2006 IV/1J5 2.3i AGZ
VW GOLF KOMBI 2000 - 2006 IV/1J5 1.9TDi 101KM ATD/AXR
VW JETTA 1984 - 1991 II/19E/1G2 1.6D 54KM JP
VW JETTA 1984 - 1991 II/19E/1G2 1.6TD 70KM JR
VW JETTA 1989 - 1991 II/19E/1G2 1.6TD 80KM R#
VW JETTA 1990 - 1991 II/19E/1G2 1.6TD 60KM 1V
VW LT 1975 - 1980 I/28 2.7D 65KM CG
VW LT 1975 - 1980 I/35 2.7D 65KM CG
VW LT 1975 - 1983 I/40 2.0 75KM CH
VW LT 1975 - 1983 I/55 2.0 75KM CH
VW LUPO 1999 - 2005 6X1/6E1 1.4TDi 75KM AMF
VW NEW BEETLE 2000 - 2010 9C1/1C1 2.3i 20V AQN
VW NEW BEETLE 2001 - 2010 9C1/1C1 1.9TDi 101KM ATD
VW NEW BEETLE 2005 - 2010 9C1/1C1 1.9TDi 105KM BSW
VW NEW BEETLE CABRIO 2003 - 2020 1Y7 1.9TDi 100KM AXR
VW NEW BEETLE CABRIO 2005 - 2020 1Y7 1.9TDi 105KM BSW
VW PASSAT HATCHBACK 1980 - 1988 32B 1.6D 54KM CR/JK
VW PASSAT HATCHBACK 1981 - 1983 32B 1.9 115KM WN
VW PASSAT HATCHBACK 1982 - 1988 32B 1.6TD 70KM CY
VW PASSAT HATCHBACK 1983 - 1988 32B 2.0i 115KM JS
VW PASSAT HATCHBACK 1985 - 1988 32B 2.2 115KM KX
VW PASSAT HATCHBACK 1985 - 1988 32B 2.2 136KM KV
VW PASSAT KOMBI 1980 - 1988 32B 1.6D 54KM CR/JK
VW PASSAT KOMBI 1981 - 1983 32B 1.9 115KM WN
VW PASSAT KOMBI 1982 - 1988 32B 1.6TD 70KM CY
VW PASSAT KOMBI 1983 - 1988 32B 2.0i 115KM JS
VW PASSAT KOMBI 1985 - 1988 32B 2.2i 115KM KX
VW PASSAT KOMBI 1985 - 1988 32B 2.2i 120KM JT
VW PASSAT KOMBI 1985 - 1988 32B 2.2i 136KM KV
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1991 3A5 1.6i 72KM 1F/EZ
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1993 3A5 1.6TD 80KM RA/SB
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i PG
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1990 3A5 1.8i 107KM PF
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1992 3A5 1.8i 112KM PB
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1993 3A5 2.0i 16V 136KM 9A
VW PASSAT KOMBI 1989 - 1993 3A5 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 1.8 75KM AAM
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT KOMBI 1991 - 1997 3A5 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT KOMBI 1991 - 1997 3A5 2.8i AAA
VW PASSAT KOMBI 1993 - 1997 3A5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT KOMBI 1994 - 1995 3A5 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT KOMBI 1994 - 1997 3A5 2.9i ABV
VW PASSAT KOMBI 1996 - 1997 3A5 1.9TDi 110KM AFN
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 1.9TDi 90KM AHH/AHU
VW PASSAT SEDAN 1985 - 1988 32B 1.6TD 70KM CY
VW PASSAT SEDAN 1985 - 1988 32B 2.2i 115KM KX
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1991 3A2 1.6i 72KM 1F/EZ
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1993 3A2 1.6TD 80KM RA/SB
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i PG
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1993 3A2 1.8i 107KM PF
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1992 3A2 1.8i 112KM PB
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1993 3A2 2.0i 16V 136KM 9A
VW PASSAT SEDAN 1989 - 1993 3A2 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 1.8i 75KM AAM
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT SEDAN 1991 - 1996 3A2 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT SEDAN 1991 - 1996 3A2 2.8i AAA
VW PASSAT SEDAN 1993 - 1996 3A2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT SEDAN 1994 - 1996 3A2 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT SEDAN 1996 - 1996 3A2 1.9TDi 110KM AFN
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 1.9TDi 90KM AHH/AHU
VW POLO COUPE 1986 - 1990 86C 1.3D 45KM MN
VW POLO COUPE 1990 - 1994 86C 1.4D 48KM 1W
VW POLO HATCHBACK 1986 - 1990 86C 1.3D 45KM MN
VW POLO HATCHBACK 1990 - 1994 86C 1.4D 48KM 1W
VW POLO HATCHBACK 1999 - 2001 6N2 1.4TDi AMF
VW POLO HATCHBACK 2001 - 2005 9N1 1.4TDi AMF/BAY
VW POLO HATCHBACK 2001 - 2009 9N1 1.9TDi 101KM ATD/AXR/BMT
VW POLO KOMBI 1997 - 1999 6KV5 1.9SDI 64KM AEY
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.9TDi 90KM AGR/AHU/ALE/ALH
VW POLO KOMBI 1998 - 2001 6KV5 1.9TDi 110KM AFN/ASV
VW POLO SEDAN 1986 - 1988 86C 1.3D 45KM MN
VW POLO SEDAN 1990 - 1994 86C 1.4D 48KM 1W
VW POLO SEDAN 1996 - 2001 6KV2 1.9TDi 90KM AGR/AHU/ALE/ALH
VW POLO SEDAN 1998 - 2001 6KV2 1.9TDi 110KM AFN/ASV
VW POLO SEDAN 2002 - 2020 9A4 1.9TDi 101KM ATD
VW POLO SEDAN 2003 - 2020 9A4 1.4TDi 75KM BAY
VW SANTANA 1981 - 1984 32B 1.6D 54KM C#
VW SANTANA 1981 - 1984 32B 1.6TD 70KM CY
VW SANTANA 1981 - 1983 32B 1.9 115KM WN
VW SANTANA 1983 - 1984 32B 2.0 115KM JS
VW SHARAN 1995 - 2010 7M# 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ANU
VW SHARAN 1995 - 2000 7M# 2.8i AAA/AMY
VW SHARAN 1996 - 2000 7M# 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW TARO 1989 - 1994 7A# 1.8 83KM 2Y
VW TRANSPORTER 1981 - 1987 III 1.6D 50KM CS
VW TRANSPORTER 1984 - 1992 III 1.6TD 70KM JX
VW TRANSPORTER 1986 - 1992 III 1.7D 57KM KY
VW TRANSPORTER 1990 - 1992 IV 1.8i 67KM PD
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 1.9D 60KM 1X
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.0i 84KM AAC
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.4D 78KM AAB
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.5i 110KM AAF/ACU/AEN/AEU
VW TRANSPORTER 1992 - 2003 IV 1.9TD 68KM ABL
VW TRANSPORTER 1997 - 2003 IV 2.4D 75KM AJA
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.9D 65KM 1Y
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.9TD 75KM AAZ
VW VENTO 1993 - 1998 1H2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW VENTO 1996 - 1998 1H2 1.9TDi 110KM AFN