FILTR PALIWA FT 5296 PRZEWODOWY 8*87*210*8 PUSZKA METAL

FILTR PALIWA FT 5296 PRZEWODOWY 8*87*210*8 PUSZKA METAL

Indeks MotoHurt: 09301

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 szt.

Cena brutto: 56,65 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 8*87*210*8

Producent Symbol
FORD 6192187
GM 25176322
VOLVO 30671182
VOLVO 3507416
VOLVO 35074160
VOLVO 9142648
VOLVO 9142658
VOLVO 91426585
Producent Symbol
AC DELCO FS9219E
ASSO WP4038
BOSCH 0450905195
BOSCH 0450905216
CHAMP FN43
CHAMP G6548
CHAMPION L247606
CLEAN MBNA983
COMLINE EFF039
COOPERSFIAAM FT5296
CROSLAND 6701
DELCO FS20
DELCO GF733
DELPHI FF0024
DENCKERMANN A110015
FIAAM FT5296
FIL FILTER ZP8015FL
FILTRON PP866
FRAM G5404
HENGST H135WK
HOFFER 4078
JC PREMIUM B3V008PR
KAGER 110012
KNECHT 08757007
KNECHT KL85
KOLBENSCHMIDT 50013271
MAGNETI 152071760715
MAGNETI 71760715
MAHLE 08757015
MAHLE KL85
MANN WK849
MAPCO 62603
MAXGEAR 260418
MEAT DORIA 4078
MECAFILTER ELE3653
MEYLE 5143230004
MULLER FB121
OPEN PARTS EFF511320
PURFLUX EP193
SCT GERMANY ST348
SĘDZISZÓW FPW21
SOFIMA S1513B
TECNOCAR B21
UFI 3151300
VAICO V950039
WIX WF8070
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.4i F6# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i J4B +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i J6A +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.4i F6# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1991 - 1992 V 2.0i 16V N7A +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 2.0i 16V N7A
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 2.0i 16V N7A
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.4i F6# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i J6A
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD EXPRESS 1990 - 1994 91 1.4i F6# +KAT
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 71KM F6#
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 73KM FUH
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6 90KM LU#
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6i 105KM LJF
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0 90KM NBA
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA
VOLVO 850 KOMBI 1992 - 1994 LW 2.4i 140KM B5252
VOLVO 850 KOMBI 1992 - 1996 LW 2.4i 20V 170KM B5254
VOLVO 850 KOMBI 1993 - 1996 LW 2.0i 143KM B5204F
VOLVO 850 KOMBI 1993 - 1996 LW 2.0i 20V 210KM B5204FT
VOLVO 850 KOMBI 1993 - 1996 LW 2.3i 20V 226KM B5234
VOLVO 850 KOMBI 1994 - 1996 LW 2.0i 126KM B5202S
VOLVO 850 KOMBI 1994 - 1996 LW 2.4i 144KM B5252S
VOLVO 850 KOMBI 1995 - 1996 LW 2.3i 20V 250KM B5234T4
VOLVO 850 KOMBI 1996 - 1996 LW 2.4i 20V 193KM B5254T
VOLVO 850 SEDAN 1991 - 1996 LS 2.0i 143KM B5204F
VOLVO 850 SEDAN 1991 - 1994 LS 2.4i 140KM B5252
VOLVO 850 SEDAN 1991 - 1996 LS 2.4i 20V 170KM B5254
VOLVO 850 SEDAN 1993 - 1996 LS 2.0i 20V 210KM B5204FT
VOLVO 850 SEDAN 1993 - 1996 LS 2.3i 20V 226KM B5234
VOLVO 850 SEDAN 1994 - 1996 LS 2.0i 126KM B5202S
VOLVO 850 SEDAN 1994 - 1996 LS 2.4i 144KM B5252S
VOLVO 850 SEDAN 1995 - 1996 LS 2.3i 20V 250KM B5234T4
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.0i 20V 180KM B5204T2
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.0i 20V 226KM B5204T3
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.3i 20V 239KM B5234T3
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.4i 20V 170KM B5244S
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.4i 20V 193KM B5244T
VOLVO C70 CABRIO 2000 - 2005 I 2.0i 20V 163KM B5204T4
VOLVO C70 CABRIO 2002 - 2005 I 2.3i 20V 245KM B5234T9
VOLVO C70 CABRIO 2002 - 2005 I 2.4i 20V 200KM B5244T7
VOLVO C70 COUPE 1997 - 2002 I 2.0i 20V 180KM B5204T2
VOLVO C70 COUPE 1997 - 2002 I 2.0i 20V 226KM B5204T3
VOLVO C70 COUPE 1997 - 2002 I 2.3i 20V 240KM B5234T3
VOLVO C70 COUPE 1997 - 2002 I 2.4i 20V 193KM B5244T
VOLVO C70 COUPE 1999 - 2002 I 2.4i 20V 165KM B5254S
VOLVO C70 COUPE 1999 - 2002 I 2.4i 20V 170KM B5244S
VOLVO C70 COUPE 2000 - 2002 I 2.0i 20V 163KM B5204T4
VOLVO S70 SEDAN 1996 - 2000 LS 2.4i 20V 193KM B5254
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 126KM B5202S
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 143KM B5204F
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V 163KM B5204T4
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V 180KM B5204T2
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V 210KM B5204T
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V 226KM B5204T3
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.3i 20V 239KM B5234T3
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.3i 20V 250KM B5234FT+
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.4i 144KM B5252S
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.4i 20V 140KM B5244SG
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.4i 20V 170KM B5244S
VOLVO S70 SEDAN 1998 - 2000 LS 2.4i 144KM GB5252S
VOLVO S70 SEDAN 1998 - 2000 LS 2.4i 20V 165KM B5254S
VOLVO S70 SEDAN 1999 - 2000 LS 2.3i 20V 265KM B5234T7
VOLVO S70 SEDAN 1999 - 2000 LS 2.4i 20V 140KM B5244S2/B5244SG
VOLVO S90 SEDAN 1997 - 1998 I 2.9i 24V 180KM B6304S2
VOLVO S90 SEDAN 1997 - 1998 I 2.9i 24V 204KM B6304G
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 126KM B5202S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 143KM B5204F
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 20V 163KM B5204T4
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 20V 180KM B5204T2
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 20V 211KM B5204T
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 20V 226KM B5204T3
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.3i 20V 239KM B5234T3
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 1998 I/LV 2.3i 20V 241KM B5234T3#
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.3i 20V 250KM B5234FT+
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i 144KM B5252S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i 20V 170KM B5244S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i 20V 193KM B5244T
VOLVO V70 KOMBI 1998 - 2000 I/LV 2.4i 20V 165KM B5254S
VOLVO V70 KOMBI 1999 - 2000 I/LV 2.4i 20V 140KM B5244S2
VOLVO V90 KOMBI 1997 - 1998 2.9i 24V 180KM B6304S2
VOLVO V90 KOMBI 1997 - 1998 2.9i 24V 204KM B6304G