SIMERING 40-58-11,3 20137-20 PÓŁOŚ LE.DWUKIERUNKOWY

SIMERING 40-58-11,3 20137-20 PÓŁOŚ LE.DWUKIERUNKOWY

Indeks MotoHurt: 09143

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 39,36 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 40,0*58,0*11,3

Producent Symbol
CITROEN 7903087070
CITROEN 96080067
CLAAS 02388420
FIAT 1608816780
FIAT 71741821
FIAT 71743262
FIAT 9456182580
FIAT 9603370680
FIAT 9608006780
NISSAN 383426F900
NISSAN 38342-6F900
OPEL 4711824
OPEL 95508255
PSA 236210
PSA 312103
PSA 312109
PSA 312123
PSA 312127
PSA 312144
RENAULT 7837018000
ROVER CDU2427
ROVER SU580348C
SUZUKI 0928340028
SUZUKI 09283-40028
SUZUKI 2743168L00
SUZUKI 27431-68L00
SUZUKI 2784164G00
SUZUKI 27841-64G00
SUZUKI 2917260G90
SUZUKI 29172-60G90
Producent Symbol
CORTECO 07015496
CORTECO 07015496B
CORTECO 12011549
CORTECO 19027780B
CORTECO 19034962B
CORTECO 20020137
CORTECO 20020137B
CORTECO 49369513
CORTECO BAVISLSFDRW
CORTECO CO12011549
ELRING 102946
ELRING 128250
ELRING 504581
FEBI 11414
GOETZE 5030594800
HUTCHINSON 748375
MALO 1080P
MALO 11627P
REINZ 813802600
SWAG 62911414
WILMINK WG1701320
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 166 1998 - 2021 2.0i 205KM AR34102
ALFA 166 1998 - 2000 2.0i 16V 155KM AR34103
ALFA 166 1998 - 2000 2.4JTD 136KM AR34202
ALFA 166 1998 - 2000 2.5i 24V 190KM AR34201
ALFA 166 1998 - 2000 3.0i 24V 226KM AR34301
ALFA 166 2000 - 2021 2.0i 16V 150KM AR36301
ALFA 166 2000 - 2021 2.4JTD 140KM AR36202
ALFA 166 2000 - 2021 2.5i 24V 188KM AR36201
ALFA 166 2000 - 2021 3.0i 24V 220KM AR36101
ALFA 166 2002 - 2021 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA 166 2003 - 2021 2.4JTD 175KM 841.#0
ALFA 166 2003 - 2021 3.2i 24V 239KM 936.A0
ALFA 166 2005 - 2021 2.4JTD 20V 185KM 936.B.000
ALFA 166 2006 - 2021 2.4JTD 20V 180KM 841.M.000
CITROEN AX 1986 - 1988 1.0 41KM C3A
CITROEN AX 1986 - 1992 1.0 44KM C1A
CITROEN AX 1986 - 1994 1.1 54KM H1B
CITROEN AX 1987 - 1991 1.3 M4A
CITROEN AX 1988 - 1992 1.4D 52KM TUD3
CITROEN AX 1991 - 1996 1.0i TU9M
CITROEN AX 1991 - 1997 1.4D 50KM TUD3Y
CITROEN AX 1991 - 1997 1.4GTi TU3FJ2
CITROEN AX 1994 - 1997 1.5D TUD5
CITROEN BERLINGO 1996 - 2002 I 1.1i TU1M
CITROEN BERLINGO 1996 - 2002 I 1.4i TU3JP
CITROEN BERLINGO 1996 - 2002 I 1.8D XUD7
CITROEN BERLINGO 1996 - 1999 I 1.9D XUD9A
CITROEN BERLINGO 1997 - 2002 I 1.8i XU7JB
CITROEN BERLINGO 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BERLINGO 2003 - 2008 II 1.4i 65KM TU3JPGN
CITROEN BX 1982 - 1988 14 1.4 61KM 150A
CITROEN BX 1982 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX 1982 - 1992 16 1.6i 92KM XU52C
CITROEN BX 1983 - 1993 14 1.4 72KM 150C
CITROEN BX 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX 1985 - 1993 14 1.4 67KM 150F
CITROEN BX 1985 - 1993 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX 1986 - 1992 11 1.1 TU1M
CITROEN BX 1986 - 1993 16 1.6i 103KM 180Z
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 102KM 159A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 105KM D2A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 95KM D2C
CITROEN BX 1986 - 1993 19 1.9i 122KM XU9J2
CITROEN BX 1987 - 1993 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX 1987 - 1993 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX 1987 - 1988 19 1.9i 16V 158KM XU9J4
CITROEN BX 1988 - 1992 11 1.1 55KM TU1M
CITROEN BX 1988 - 1993 16 1.6i 75KM XU51CP
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
CITROEN BX 1989 - 1989 14 1.4i 64KM TU3A
CITROEN BX 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3M
CITROEN BX 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3MZ
CITROEN BX 1989 - 1993 16 1.6i 88KM XU5M
CITROEN BX BREAK 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX BREAK 1985 - 1994 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX BREAK 1985 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX BREAK 1986 - 1994 19 1.9 102KM XU92C
CITROEN BX BREAK 1987 - 1994 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 102KM XU9J1
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX BREAK 1989 - 1989 14 1.4i 64KM TU3A
CITROEN BX BREAK 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3M
CITROEN C15 1984 - 1996 1.1 48KM E1A
CITROEN C15 1986 - 2000 1.8D 60KM XUD7
CITROEN C15 1987 - 1988 1.3 64KM G1A
CITROEN C15 1987 - 1996 1.4 67KM TU3A
CITROEN C15 1988 - 1996 1.1i 60KM TU1M
CITROEN C15 1989 - 1997 1.0 45KM TU9
CITROEN C15 2000 - 2006 1.9D 69KM DW8B
CITROEN C2 2003 - 2021 JM 1.1i 60KM TU1JP
CITROEN C2 2003 - 2021 JM 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN C2 2003 - 2021 JM 1.4i 73KM TU3JP
CITROEN C2 2003 - 2021 JM 1.6i 16V 109KM TU5JP4
CITROEN C2 2005 - 2021 JM 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C2 2005 - 2021 JM 1.6i 16V 122KM TU5JP4S
CITROEN C2 2006 - 2021 JM 1.4i 16V 90KM ET3J4
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.1i TU1JP
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4HDi DV4TD
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4HDi 16V 90KM 8HY
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4i TU3JP
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.6i 16V TU5JP4
CITROEN C3 2003 - 2009 I/FC 1.4i 16V ET3J4
CITROEN C3 PLURIER 2003 - 2021 1.4i 73KM KFV
CITROEN C3 PLURIER 2003 - 2021 1.6i 16V 109KM NFU
CITROEN C3 PLURIER 2004 - 2021 1.4HDi 68KM 8HX
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 1.4i 16V 88KM ET3J4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 1.6i 16V 109KM TU5JP4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 1.4i 16V 88KM ET3J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 1.6i 16V 109KM TU5JP4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2021 UA 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2021 UA 1.8i 16V 125KM 6FY
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2021 UA 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2021 UA 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 3.0i 24V 207KM ES9J4S
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 3.0i 24V 207KM ES9A
CITROEN C5 2005 - 2008 RC 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 2006 - 2008 RC 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C5 2010 - 2021 RD 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C5 2012 - 2021 RD 1.6HDi 114KM 9HR/DV6C
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 3.0i 24V 207KM ES9J4S
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 3.0i 24V 207KM ES9A
CITROEN C5 BREAK 2005 - 2008 RE 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 BREAK 2006 - 2008 RE 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C5 BREAK 2010 - 2021 TD 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C5 BREAK 2012 - 2021 TD 1.6HDi 114KM 9HR/DV6C
CITROEN C6 SEDAN 2006 - 2012 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C8 2002 - 2021 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
CITROEN C8 2002 - 2021 2.2HDi 16V 128KM DW12ATED4
CITROEN C8 2002 - 2021 2.2i 16V 158KM EW12J4
CITROEN C8 2002 - 2021 3.0i 24V 204KM ES9J4S
CITROEN C8 2005 - 2021 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C8 2006 - 2021 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C8 2007 - 2021 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN EVASION 1994 - 2000 1.9TD XUD9TF
CITROEN EVASION 1994 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i XU10J2
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i XU10J2CTE
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i 147KM XU10J2CTE
CITROEN EVASION 1996 - 2000 1.8i XU7JP
CITROEN EVASION 1996 - 2000 1.8i 99KM XU7JP
CITROEN EVASION 1996 - 2000 2.1TD 12V XUD11BTE
CITROEN EVASION 1996 - 2000 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0HDi DW10ATED
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN EVASION 1999 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN EVASION 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN EVASION 2001 - 2002 2.0HDi 16V DW10ATED4
CITROEN EVASION 2001 - 2002 2.0HDi 16V 110KM DW10ATED4
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 10 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 14 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 18 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 10 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.6i 79KM 220A2
CITROEN JUMPY 1995 - 1998 U6U 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN JUMPY 1998 - 2001 U6U 1.9D 69KM DW8
CITROEN JUMPY 1999 - 2007 U6U 2.0HDi 94KM DW10BTED
CITROEN JUMPY 2000 - 2007 U6U 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 1.9D 69KM DW8B
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2012 II 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN LNA 1982 - 1986 1.1 1095/109K
CITROEN LNA 1984 - 1986 1.0 108C
CITROEN NEMO 2008 - 2021 1.4HDi 68KM DV4TED
CITROEN NEMO 2008 - 2021 1.4i 73KM TU3A
CITROEN NEMO 2010 - 2021 1.3HDi 16V 75KM F13DTE5
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.0i 45KM TU9M
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.1i 54KM TU1M
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.1i 60KM TU1JP
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 54KM TUD5
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 57KM TUD5
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.6i 88KM TU5JP
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.6i 16V 118KM TU5JP4
CITROEN SAXO 1998 - 2004 1.0i 50KM TU9M
CITROEN VISA 1978 - 1988 1.1 48KM 1095K
CITROEN VISA 1978 - 1991 1.1 57KM 1095
CITROEN VISA 1980 - 1982 1.2 129/5
CITROEN VISA 1982 - 1987 1.0 1085C
CITROEN VISA 1982 - 1991 1.1 50KM 1095F
CITROEN VISA 1982 - 1991 1.4 79KM XY8
CITROEN VISA 1984 - 1991 1.4 60KM XY7
CITROEN VISA 1984 - 1989 1.8D XUD7
CITROEN VISA 1984 - 1991 1.8D 60KM XUD7
CITROEN VISA 1985 - 1986 1.6i 103KM XU5J
CITROEN VISA 1986 - 1991 1.6i 113KM B6D
CITROEN XANTIA 1993 - 2000 1.6i XU5JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.6i 88KM XU5JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.8i XU7JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1999 2.0i XU10J2C
CITROEN XANTIA 1993 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA 1993 - 1995 2.0i 16V XU10J4D
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 2.0i 16V 152KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 68KM XUD9Y
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 69KM XUD9AL
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA 1995 - 2002 2.0i 16V XU10J4R
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA 1995 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA 1996 - 2000 1.9TD XUD9BTF
CITROEN XANTIA 1997 - 2000 1.8i XU7JB
CITROEN XANTIA 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA 1997 - 2003 3.0i 24V 190KM ES9J4
CITROEN XANTIA 1998 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi DW10TD
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1998 1.8i XU7JP
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1998 1.9TD XUD9TF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1999 2.0i XU10J2C
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2002 2.0i 16V XU10J4R
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 2000 1.9TD XUD9BTF
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA BREAK 1997 - 2000 1.8i XU7JB
CITROEN XANTIA BREAK 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA BREAK 1998 - 2003 3.0i 24V 190KM ES9J4
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1D 12V XUD11A
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 3.0i 167KM ZPJ/Z
CITROEN XM 1990 - 1994 Y3-## 3.0i 24V 200KM ZPJ4/Z
CITROEN XM 1992 - 1994 Y3-## 2.0i 141KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 3.0i 167KM ZPJ/Z
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 3.0i 24V 200KM ZPJ4/Z
CITROEN XM 1997 - 2000 Y4-## 3.0i 24V 190KM ES9J4
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i 107KM XU10##
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1D 12V XUD11A
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 3.0i 167KM ZPJ/Z
CITROEN XM BREAK 1992 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM BREAK 1994 - 1996 Y4-## 2.1D 12V XUD11A
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 3.0i 167KM ZPJ/Z
CITROEN XM BREAK 1997 - 2000 Y4-## 3.0i 24V 190KM ES9J4
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.4i TU3JP
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.5D TUD5
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.6i TU5JP
CITROEN XSARA 1997 - 1999 1.8D XUD7
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i XU7JB
CITROEN XSARA 1997 - 1999 1.8i XU7JP
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9TD XUD9TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XSARA 1999 - 2000 2.0HDi DW10TD
CITROEN XSARA 2000 - 2004 1.4i TU3JP
CITROEN XSARA 2000 - 2004 1.6i 16V TU5JP4
CITROEN XSARA 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA 2000 - 2004 2.0HDi DW10TD
CITROEN XSARA 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA 2001 - 2004 2.0HDi DW10ATED
CITROEN XSARA 2003 - 2004 1.4HDi DV4TD
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.4i TU3JP
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.5D TUD5
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.6i TU5JP
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 1999 1.8D XUD7
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.8i XU7JB
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.8i XU7JP
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9TD XUD9TE
CITROEN XSARA BREAK 1999 - 2006 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA BREAK 1999 - 2000 2.0i 16V XU10J4R
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2004 1.4i TU3JP
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 1.6i 16V 109KM TU5JP4
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2004 2.0i 16V EW10J4
CITROEN XSARA BREAK 2001 - 2006 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA BREAK 2003 - 2004 1.4HDi DV4TD
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 1999 1.8i XU7JP
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 2000 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2004 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.6i 88KM TU5JP
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2004 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2004 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 1.6i 16V TU5JP4
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 2.0i 16V EW10J4
CITROEN XSARA COUPE 2001 - 2004 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA COUPE 2003 - 2004 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2011 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2010 1.6i 95KM TU5JP
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2005 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN XSARA PICASSO 2003 - 2011 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN XSARA PICASSO 2003 - 2012 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA PICASSO 2005 - 2011 1.6HDi 16V 90KM H9X
CITROEN XSARA PICASSO 2005 - 2011 1.6i 16V 109KM TU5JP4
CITROEN ZX 1991 - 1993 N2-## 1.1 54KM TU1
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.1i 60KM TU1M
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.4 75KM TU3MZ
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN ZX 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX BREAK 1996 - 1998 N2-## 1.8i 16V XU7JP4
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 1.9D 230.A2
FIAT DUCATO 1994 - 2001 10 2.0 R5B
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.0i RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47R
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 1.9TD 230.A4 +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0 R5B
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0i RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.0i RFW
FIAT DUCATO 1997 - 2002 10 1.9TD 230.A3
FIAT DUCATO 1997 - 2002 14 1.9TD 230.A3
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 1.9TD DHX +KAT
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.0JTD 84KM RHV
FIAT FIORINO 2008 - 2021 III/225 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT FIORINO 2008 - 2021 III/225 1.4i 73KM KFV
FIAT FIORINO 2009 - 2021 III/225 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT FIORINO 2009 - 2021 III/225 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT QUBO 2009 - 2021 225_ 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT QUBO 2009 - 2021 225_ 1.4i 73KM KFV
FIAT QUBO 2010 - 2021 225_ 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT QUBO 2010 - 2021 225_ 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.6i 79KM 220.A2
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM D9B
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM DW8
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM WJZ
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 90KM DHX
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 92KM D8B
FIAT SCUDO 2007 - 2021 II/270 1.6JTD 90KM 9HU
FIAT SCUDO 2007 - 2021 II/270 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT SCUDO 2007 - 2021 II/270 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT SEDICI 2006 - 2014 FY 1.6i 16V 107KM M16A
FIAT SEDICI 2006 - 2014 FY 1.6i 16V 120KM M16A#
FIAT ULYSSE 1994 - 1999 I/220 2.0i RGX
FIAT ULYSSE 1994 - 2002 I/220 2.0i 121KM RFU
FIAT ULYSSE 1996 - 2002 I/220 1.8i 99KM LFW
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 132KM RFV
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 2002 - 2011 II/179AX 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.0JTD 109KM RHW
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.2JTD 16V 128KM 4HW
FIAT ULYSSE 2002 - 2011 II/179AX 3.0i 24V XFW
FIAT ULYSSE 2002 - 2011 II/179AX 3.0i 24V 204KM XFW
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 136KM RHR
LANCIA PHEDRA 2002 - 2021 2.0i 16V 136KM RFN
LANCIA PHEDRA 2002 - 2021 2.0i 16V 136KM RFN
LANCIA PHEDRA 2002 - 2021 2.0JTD 109KM RHW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2021 2.0JTD 109KM RHW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2021 2.2JTD 16V 128KM 4HW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2021 2.2JTD 16V 128KM 4HW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 3.0i 24V 204KM ES9J4S
LANCIA PHEDRA 2003 - 2021 2.0JTD 16V 107KM RHM
LANCIA PHEDRA 2006 - 2021 2.0JTD 16V 120KM RHK
LANCIA PHEDRA 2006 - 2021 2.0JTD 16V 136KM RHR
LANCIA ZETA 1995 - 2002 2.0i 147KM RGX
LANCIA ZETA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM RFV
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHW
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHZ
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.1TD 109KM P8C
LANCIA ZETA 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM RFN
NISSAN MICRA 1998 - 2003 K11 1.5D 57KM TD15
OPEL AGILA 2007 - 2021 II 1.0i 12V 65KM K10B
OPEL AGILA 2007 - 2021 II 1.2i 16V 86KM K12B
OPEL AGILA 2007 - 2021 II 1.3CDTi 16V 75KM Z13DTJ
OPEL AGILA 2010 - 2021 II 1.0i 12V 65KM K10B#
OPEL AGILA 2010 - 2021 II 1.2i 16V 94KM K12B^
PEUGEOT 1007 2005 - 2021 KM 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 1007 2005 - 2021 KM 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 1007 2005 - 2021 KM 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 1007 2005 - 2021 KM 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 1007 2007 - 2021 KM 1.6HDi 16V 109KM 9HZ
PEUGEOT 104 1972 - 1979 1.0 46KM XV3
PEUGEOT 104 1976 - 1982 1.1 57KM XW3
PEUGEOT 104 1978 - 1979 1.1 66KM XW3S
PEUGEOT 104 1979 - 1983 1.0 45KM XV5
PEUGEOT 104 1979 - 1983 1.2 57KM XZ5
PEUGEOT 104 1979 - 1983 1.4 72KM XY6B
PEUGEOT 104 1980 - 1988 1.1 50KM XW7
PEUGEOT 104 1983 - 1988 1.0 44KM XV8
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.0i 45KM TU9M
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 106 1991 - 1993 1A/1C 1.4i 75KM TU3.2
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.4i 94KM TU3FJ2Z
PEUGEOT 106 1992 - 1996 1A/1C 1.4D 50KM TUD3
PEUGEOT 106 1993 - 1996 1A/1C 1.3i 98KM TU2J2
PEUGEOT 106 1993 - 1996 1A/1C 1.6i 88KM TU5JP
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1A/1C 1.5D 54KM TUD5
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1A/1C 1.6i 103KM TU5J2
PEUGEOT 106 1996 - 2001 (1) 1.0i 50KM TU9M
PEUGEOT 106 1996 - 2001 (1) 1.1i 54KM TU1M
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.5D 55KM TUD5
PEUGEOT 106 1996 - 2001 (1) 1.6i 101KM TU5J2
PEUGEOT 106 1996 - 1999 (1) 1.6i 89KM TU5JP
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.6i 16V 118KM TU5JP4
PEUGEOT 106 2000 - 2004 (1) 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT 205 CABRIO 1986 - 1988 741B 1.4 80KM XY8
PEUGEOT 205 CABRIO 1986 - 1990 741B 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 205 CABRIO 1986 - 1990 741B 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 205 CABRIO 1988 - 1989 741B 1.4 60KM XY7
PEUGEOT 205 CABRIO 1989 - 1994 741B 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 205 CABRIO 1989 - 1993 741B 1.4 60KM TU3CP
PEUGEOT 205 CABRIO 1989 - 1994 741B 1.4 67KM TU3A
PEUGEOT 205 CABRIO 1991 - 1994 741B 1.4i 75KM TU3M
PEUGEOT 205 CABRIO 1992 - 1994 741B 1.6 88KM XU5M3Z
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.0 45KM XV8
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.1 50KM XW7
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.4 60KM XY7
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.4 72KM XY6B
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.4 80KM XY8
PEUGEOT 205 I 1983 - 1987 741A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 205 I 1984 - 1987 741A/C 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 205 I 1986 - 1987 741A/C 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 205 I 1986 - 1987 741A/C 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 205 I 1987 - 1987 741A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.0 45KM TU9
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.1 50KM XW7
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.1 54KM TU1
PEUGEOT 205 II 1987 - 1992 20A/C 1.3 101KM TU24
PEUGEOT 205 II 1987 - 1993 20A/C 1.4 60KM TU3CP
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.4 67KM TU3A
PEUGEOT 205 II 1987 - 1989 20A/C 1.4 84KM TU3S
PEUGEOT 205 II 1987 - 1991 20A/C 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 205 II 1987 - 1990 20A/C 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 205 II 1987 - 1998 20A/C 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 205 II 1987 - 1989 20A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 205 II 1987 - 1994 20A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 205 II 1987 - 1994 20A/C 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 205 II 1987 - 1998 20A/C 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 205 II 1988 - 1998 20A/C 1.4i 75KM TU3M
PEUGEOT 205 II 1989 - 1998 20A/C 1.0i 50KM TU9M
PEUGEOT 205 II 1989 - 1998 20A/C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 205 II 1990 - 1994 20A/C 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 205 II 1990 - 1998 20A/C 1.8TD 78KM XUD7TE
PEUGEOT 205 II 1990 - 1998 20A/C 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 206 CABRIO 2000 - 2007 CC/2D 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 206 CABRIO 2000 - 2007 CC/2D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 CABRIO 2005 - 2007 CC/2D 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2007 2A/C 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2012 2A/C 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2000 2A/C 1.6i 89KM TU5JP
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2001 2A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2009 2A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2007 2A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2000 - 2009 2A/C 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2001 - 2009 2A/C 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2003 - 2008 2A/C 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2003 - 2007 2A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2004 - 2007 2A/C 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2009 2E/K 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2009 2E/K 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2009 2E/K 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2009 2E/K 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2006 2E/K 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2006 2E/K 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 KOMBI 2003 - 2007 2E/K 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 206 KOMBI 2004 - 2007 2E/K 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 206 SEDAN 2007 - 2010 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 206 SEDAN 2007 - 2010 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 206 SEDAN 2008 - 2010 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 207 CABRIO 2007 - 2015 CC/WD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 207 CABRIO 2007 - 2013 CC/WD 1.6i 16V 120KM EP6
PEUGEOT 207 CABRIO 2007 - 2013 CC/WD 1.6i 16V 150KM EP6DT
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2015 WA/WC 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.4i 72KM TU3A
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.6i 16V 150KM EP6DT
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2007 - 2013 WA/WC 1.4i 16V 95KM EP3
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2007 - 2013 WA/WC 1.6i 16V 120KM EP6
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2007 - 2013 WA/WC 1.6i 16V 174KM 5FY/EP6DTS
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2009 - 2013 WA/WC 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2009 - 2013 WA/WC 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2009 - 2013 WA/WC 1.6i 16V 156KM 5FR/EP6DT
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.4i 75KM TU3A
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.4i 16V 95KM EP3
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.6i 16V 120KM EP6
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.6i 16V 174KM 5FY/EP6DTS
PEUGEOT 305 1977 - 1982 581A 1.3 60KM XL5
PEUGEOT 305 1977 - 1982 581A 1.5D 50KM X1D
PEUGEOT 305 1979 - 1982 581A 1.5 73KM XR5
PEUGEOT 305 1980 - 1982 581A 1.5 88KM XR5S
PEUGEOT 305 1982 - 1987 581M 1.3 60KM XL5
PEUGEOT 305 1982 - 1985 581M 1.5 73KM XR5
PEUGEOT 305 1982 - 1988 581M 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 305 1982 - 1987 581M 1.6 90KM XU5S
PEUGEOT 305 1982 - 1985 581M 1.9 102KM XU9S
PEUGEOT 305 1982 - 1988 581M 1.9D 65KM XUD9
PEUGEOT 305 1985 - 1988 581M 1.5 68KM XR5A
PEUGEOT 305 1986 - 1988 581M 1.9 98KM XU9J1
PEUGEOT 305 KOMBI 1980 - 1982 581D 1.3 60KM XL5
PEUGEOT 305 KOMBI 1980 - 1982 581D 1.5 73KM XR5
PEUGEOT 305 KOMBI 1980 - 1982 581D 1.5D 50KM X1D
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1987 581E 1.3 60KM XL5
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1985 581E 1.5 73KM XR5
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1988 581E 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1987 581E 1.6 90KM XU5S
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1985 581E 1.9 102KM XU9S
PEUGEOT 305 KOMBI 1982 - 1988 581E 1.9D 65KM XUD9
PEUGEOT 305 KOMBI 1985 - 1988 581E 1.5 68KM XR5A
PEUGEOT 305 KOMBI 1986 - 1988 581E 1.9 98KM XU9J1
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1999 7D/N3/N5 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1997 7D/N3/N5 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 CABRIO 1996 - 2002 7D/N3/N5 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.4 65KM TU3.2
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1994 - 1997 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1996 - 1997 7A/C 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1996 - 1997 7A/C 2.0i 16V XU10J4RS
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 2.0i 16V XU10J4RS
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 1999 7E 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.4 65KM TU3.2
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 SEDAN 1996 - 1997 7B 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2005 CC/3B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2005 3A/C 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2003 3A/C 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2009 3A/C 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2007 3A/C 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2007 3A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2005 3A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2003 - 2007 3A/C 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2003 - 2007 3A/C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2004 - 2009 3A/C 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2009 3A/C 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2005 3E/F 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2008 3E/F 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2009 3E/F 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2008 3E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2005 3E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 KOMBI 2003 - 2007 3E/F 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 307 KOMBI 2004 - 2008 3E/F 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2004 - 2008 3E/F 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.1 54KM E1
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.3 64KM G1A
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.6 75KM XU51C
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.6i 103KM XU5J
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.9 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1986 - 1989 10A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 309 1986 - 1989 10A/C 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 309 1988 - 1989 10A/C 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.4i 75KM TU3M
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.6i 88KM XU5M3Z
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.6i 92KM XU52C/K
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.8TD 78KM XUD7TE
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 309 1989 - 1990 3A/C 1.9i 16V 158KM XU9J4
PEUGEOT 309 1990 - 1993 3A/C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 309 1990 - 1993 3A/C 1.4 67KM TU3A
PEUGEOT 309 1990 - 1993 3A/C 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.4 64KM TU3
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.4 68KM TU3A
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9 95KM XU92C
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 405 I 1987 - 1992 15B 1.9i 128KM XU9JA
PEUGEOT 405 I 1987 - 1991 15B 1.9i 16V 158KM XU9J4
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.8TD 90KM XUD7TE
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6 72KM XU51C
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.6i 88KM XU51M
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.8TD 90KM XUD7TE
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9 95KM XU92C
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9i 120KM XU9JAZ
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.6i 88KM XU5M
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0Ti 16V 196KM XU10J4TE
PEUGEOT 405 II 1994 - 1995 4B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.6i 88KM XU5M
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 1999 8C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 2000 8C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 1999 8C 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT 406 COUPE 1999 - 2004 8C 3.0i 24V 207KM ES9J4S
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 COUPE 2001 - 2004 8C 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 COUPE 2002 - 2004 8C 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 1999 8E/F 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 1999 8E/F 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT 406 KOMBI 1997 - 2004 8E/F 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 KOMBI 1998 - 2003 8E/F 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 KOMBI 1999 - 2004 8E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 KOMBI 1999 - 2004 8E/F 3.0i 24V 207KM ES9J4S
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2004 8B 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 1999 8B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 1999 8B 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1997 - 2004 8B 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 SEDAN 1998 - 2003 8B 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 SEDAN 1999 - 2004 8B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 SEDAN 1999 - 2004 8B 3.0i 24V 207KM ES9J4S
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2011 6C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2011 6C 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2011 6E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2010 6E 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2006 - 2010 6E 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2010 6D 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2010 6D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 SEDAN 2006 - 2010 6D 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT 504 1971 - 1983 1.8 79KM XM7
PEUGEOT 504 1971 - 1983 2.0 106KM XN2
PEUGEOT 504 1971 - 1986 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 504 1971 - 1986 2.1D 65KM XD4*90
PEUGEOT 504 1973 - 1986 1.9D 54KM XD4*88
PEUGEOT 504 1975 - 1983 2.3D 69KM XD2
PEUGEOT 504 KOMBI 1971 - 1986 1.8 79KM XM7
PEUGEOT 504 KOMBI 1971 - 1986 2.0 106KM XN2
PEUGEOT 504 KOMBI 1971 - 1986 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 504 KOMBI 1971 - 1986 2.1D 65KM XD4*90
PEUGEOT 504 KOMBI 1975 - 1986 2.3D 69KM XD2
PEUGEOT 505 1979 - 1986 551A 2.0 110KM ZEJ
PEUGEOT 505 1980 - 1985 551A 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 505 1980 - 1986 551A 2.3TD 80KM XD2S
PEUGEOT 505 1981 - 1985 551A 1.8 75KM XM7
PEUGEOT 505 1981 - 1984 551A 2.2 116KM ZDJ
PEUGEOT 505 1981 - 1990 551A 2.5D 69KM XD3
PEUGEOT 505 1981 - 1993 551A 2.5D 75KM XD3
PEUGEOT 505 1982 - 1985 551A 1.8 82KM XM7
PEUGEOT 505 1983 - 1993 551A 2.2GTI 122KM ZDJL
PEUGEOT 505 1983 - 1993 551A 2.5TD 90KM XD3T
PEUGEOT 505 1985 - 1991 551A 2.0 98KM XN1A
PEUGEOT 505 1986 - 1993 551A 2.2 114KM ZDJL
PEUGEOT 505 1986 - 1993 551A 2.5TD 105KM XD3TE
PEUGEOT 505 1986 - 1993 551A 2.8GTI V6 143KM ZN3J
PEUGEOT 505 KOMBI 1980 - 1985 551D 2.0 97KM XN1
PEUGEOT 505 KOMBI 1980 - 1986 551D 2.3TD 80KM XD2S
PEUGEOT 505 KOMBI 1981 - 1990 551D 2.5D 69KM XD3
PEUGEOT 505 KOMBI 1981 - 1993 551D 2.5D 75KM XD3
PEUGEOT 505 KOMBI 1983 - 1993 551D 2.2GTI 122KM ZDJL
PEUGEOT 505 KOMBI 1983 - 1993 551D 2.5TD 90KM XD3T
PEUGEOT 505 KOMBI 1985 - 1991 551D 2.0 98KM XN1A
PEUGEOT 505 KOMBI 1986 - 1993 551D 2.2 114KM ZDJL
PEUGEOT 505 KOMBI 1986 - 1993 551D 2.5TD 105KM XD3TE
PEUGEOT 604 1977 - 1983 2.7 V6 136KM ZM
PEUGEOT 604 1977 - 1983 2.7i V6 144KM ZMJ
PEUGEOT 604 1979 - 1983 2.3TD 80KM XD2S
PEUGEOT 604 1983 - 1986 2.5TD 90KM XD3T
PEUGEOT 604 1983 - 1987 2.8GTI V6 150KM ZMJK
PEUGEOT 605 1989 - 1999 6B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 605 1989 - 1995 6B 2.1D 12V 82KM XUD11A
PEUGEOT 605 1989 - 1997 6B 2.1TD 109KM XUD11ATE
PEUGEOT 605 1991 - 1999 6B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 605 1997 - 1999 6B 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2021 9D 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2021 9D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2021 9D 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2021 9D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2021 9D 3.0i 24V 207KM ES9J4S
PEUGEOT 607 SEDAN 2001 - 2004 9D 2.0HDi 107KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2004 - 2021 9D 2.7HDi 24V 204KM DT17TED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2004 - 2021 9D 3.0i 24V 211KM ES9A
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2021 9D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2021 9D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 607 SEDAN 2006 - 2021 9D 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.8i 99KM XU7JP
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 806 1996 - 1999 221 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 806 1998 - 2000 221 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT 806 2000 - 2002 221 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2021 E 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2021 E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2021 E 2.2HDi 16V 128KM DW12TED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2021 E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2021 E 3.0i 24V 204KM ES9J4S
PEUGEOT 807 MPV 2005 - 2021 E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2021 E 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2021 E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2021 E 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2021 AA 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2021 AA 1.4i 73KM TU3A
PEUGEOT BIPPER 2010 - 2021 AA 1.3HDi 16V 75KM 199.A9.000
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 10 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.6i 79KM 220A2
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9D 70KM XUD9A
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT EXPERT 1998 - 2007 222/224 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT EXPERT 1999 - 2003 222/224 2.0HDi 94KM DW10ATED
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT EXPERT 2009 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 163KM DW10CTED4
PEUGEOT EXPERT 2011 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 128KM AHZ/DW10CD
PEUGEOT EXPERT 2011 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 98KM AHY/DW10CE
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2002 I 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2000 I 1.4 75KM TU3.2
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2002 I 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2000 I 1.8D 58KM XUD7
PEUGEOT PARTNER 1996 - 1999 I 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT PARTNER 1997 - 2002 I 1.8i 90KM XU7XB
PEUGEOT PARTNER 1998 - 2000 I 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT PARTNER 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT PARTNER 2000 - 2002 I 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT PARTNER 2000 - 2002 I 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT PARTNER 2000 - 2002 I 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT PARTNER 2005 - 2008 II 1.6HDi 16V 75KM DV6B
PEUGEOT PARTNER 2005 - 2008 II 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 75KM DV6B
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
ROVER 114 CABRIO 1997 - 1998 XP 1.4 16V 102KM 14K4F
ROVER 114 HATCHBACK 1990 - 1998 XP 1.4 16V 90KM 14K4C/ 14K4D
ROVER 114 HATCHBACK 1990 - 1991 XP 1.4 16V 94KM 14K4C/ 14K4D
ROVER 114 HATCHBACK 1991 - 1998 XP 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 114 HATCHBACK 1994 - 1995 XP 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 214 CABRIO 1990 - 1992 XW 1.4 16V 95KM 14K4C
ROVER 214 CABRIO 1992 - 1999 XW 1.4 16V 90KM 14K4C/ 14K4D
ROVER 214 CABRIO 1993 - 1999 XW 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 214 HATCHBACK 1989 - 1995 XW 1.4 16V 90KM 14K4C/ 14K4D
ROVER 214 HATCHBACK 1990 - 1995 XW 1.4 16V 95KM 14K4C
ROVER 214 HATCHBACK 1992 - 1995 XW 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 214 HATCHBACK 1995 - 2000 RF 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 216 CABRIO 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 CABRIO 1996 - 1999 XW 1.6 16V 111KM 16K4F
ROVER 216 COUPE 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 HATCHBACK 1989 - 1995 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 216 HATCHBACK 1990 - 1995 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 HATCHBACK 1995 - 2000 RF 1.6 16V 112KM 16K4F
ROVER 25 HATCHBACK 1999 - 2005 RF 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 25 HATCHBACK 1999 - 2005 RF 1.4 16V 84KM 14K4M
ROVER 25 HATCHBACK 1999 - 2005 RF 1.6 16V 109KM 16K4F
ROVER 414 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 414 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.4 16V 90KM 14K4C/ 14K4D
ROVER 414 SEDAN 1993 - 1995 XW 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 414 SEDAN 1995 - 2000 RT 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 416 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 1.6 16V 112KM 16K4F
ROVER 416 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 1.6 16V 113KM D16Y2
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 SEDAN 1995 - 2000 RT 1.6 16V 112KM 16K4F
ROVER 416 SEDAN 1995 - 2000 RT 1.6 16V 113KM D16Y2
ROVER 45 HATCHBACK 2000 - 2021 RT 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 45 HATCHBACK 2000 - 2021 RT 1.6 16V 109KM 16K4F
ROVER 45 SEDAN 2000 - 2021 RT 1.4 16V 103KM 14K4F
ROVER 45 SEDAN 2000 - 2021 RT 1.6 16V 109KM 16K4F
SUZUKI IGNIS 2000 - 2003 I/FH 1.3i 16V 83KM M13A
SUZUKI IGNIS 2003 - 2016 II/RM 1.3DDiS 16V 70KM Z13DT
SUZUKI IGNIS 2003 - 2016 II/RM 1.5i 16V 109KM M15A#
SUZUKI IGNIS 2003 - 2016 II/RM 1.5i 16V 99KM M15A
SUZUKI IGNIS 2004 - 2016 II/RM 1.3i 16V 94KM M13A#
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2021 I/A58 1.0i 12V 65KM K10B
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2021 I/A58 1.2i 16V 86KM K12B
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2021 I/A58 1.3CDTi 16V 75KM D13A/Z13DTJ
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2010 - 2021 I/A58 1.2i 16V 94KM K12B#
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2011 - 2021 I/A58 1.0i 12V 68KM K10B#
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2011 - 2021 I/A58 1.2i 16V 90KM K12B##
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2005 - 2010 III/EZ/MZ 1.3i 16V 92KM M13A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2005 - 2010 III/EZ/MZ 1.5i 16V 102KM M15A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2006 - 2010 III/EZ/MZ 1.3i 16V 90KM M13A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2006 - 2010 III/EZ/MZ 1.6i 16V 125KM M16A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2010 - 2021 IV/FZ/NZ 1.2i 16V 90KM K12B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2010 - 2021 IV/FZ/NZ 1.2i 16V 94KM K12B#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2010 - 2021 IV/FZ/NZ 1.3DDiS 16V 75KM D13A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2012 - 2021 IV/FZ/NZ 1.6i 16V 136KM M16A
SUZUKI SX4 HATCHBACK 2006 - 2021 I/GY 1.6i 16V 107KM M16A
SUZUKI SX4 SEDAN 2007 - 2021 I/GY 1.6i 16V 107KM M16A
SUZUKI WAGON R+ 1998 - 2000 I/EM 1.0i 16V 65KM K10A
SUZUKI WAGON R+ 1998 - 2000 I/EM 1.2i 16V 69KM K12A