PRZEKAŹNIK 12V-30A 4STYK.6U0906061A/546.000.1 ŚWIATŁA

PRZEKAŹNIK 12V-30A 4STYK.6U0906061A/546.000.1 ŚWIATŁA

Indeks MotoHurt: 09005

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 szt.

Cena brutto: 14,76 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
BMW 61311459676
DW 90244312
DW 94580702
FIAT 82461742
FORD 81DB15K235TA
FORD 90BB9E731EA
KRONE 0302181/0
OPEL 03440489
OPEL 03447012
OPEL 1238604
OPEL 1238611
OPEL 6238610
SAAB 85223210
SKODA 443811445111
VAG 141951253B
VAG 171937503
VAG 431951253B
VAG 431951253H
VAG 6U0906061A
VAG 6U0906061Z
VAG 701927841
VAG 867906381
Producent Symbol
? 03601
? 441040251336
BOSCH 0332014406
BOSCH 0332014451
BOSCH 0332019451
ELMOT 5460001
FEBI 04658
HB 56361021
HB 56361031
HB 75613111
HB 75613121
HB 75613126
HB 75613215
HB I0899726
HB I0899770
HB K1611000
HELLA 4RA003510067
HELLA 4RA003510421
HELLA 4RA003510471
HELLA 4RA03510067
HELLA 4RA94001003
INPRODUS P546
INPRODUS PS533L
JP GROUP 88123611
JP GROUP 951204001
SIEMENS V23134K52X241
TOPRAN 102409
TOPRAN 202150
VEMO V40710003
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1987 44/C3 1.8 75KM DR/RS
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1984 44/C3 1.9 100KM WH
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1988 44/C3 2.0D 70KM CN
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1988 44/C3 2.0TD 87KM DE
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1984 44/C3 2.1 136KM WC
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1984 44/C3 2.2 107KM WU
AUDI 100 KOMBI 1983 - 1989 44/C3 1.8 90KM DS/NP
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1987 44/C3 2.0 115KM KP
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1986 44/C3 2.2 115KM KZ
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1988 44/C3 2.2 137KM KU
AUDI 100 KOMBI 1985 - 1990 44/C3 1.8 90KM 4B/PH
AUDI 100 KOMBI 1985 - 1986 44/C3 2.2E PX
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1988 44/C3 1.8 88KM SH
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1987 44/C3 2.0 113KM SL
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1990 44/C3 2.2T MC
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1990 44/C3 2.3E 136KM NF
AUDI 100 KOMBI 1988 - 1990 44/C3 2.0 115KM RT
AUDI 100 KOMBI 1988 - 1990 44/C3 2.0TD 100KM NC
AUDI 100 KOMBI 1989 - 1991 44/C3 2.4D 82KM 3D
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1990 44/C3 2.3E 133KM ?#?
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1990 44/C3 2.5TDi 120KM 1T
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.0E 115KM AAD/ABK
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.0i 100KM AAE
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.3E 134KM AAR
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.4D 82KM AAS
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.5TDi 115KM AAT/ABP
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.8i 174KM AAH
AUDI 100 KOMBI 1992 - 1994 4A/C4 2.0E 16V 140KM ACE
AUDI 100 KOMBI 1992 - 1994 4A/C4 2.6i 150KM ABC
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1987 44/C3 1.8 75KM DR/RS
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1984 44/C3 1.9 100KM WH
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1988 44/C3 2.0D 70KM CN
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1988 44/C3 2.0TD 87KM DE
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1984 44/C3 2.1 136KM WC
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1984 44/C3 2.2 107KM WU
AUDI 100 SEDAN 1983 - 1989 44/C3 1.8 90KM DS/NP
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1987 44/C3 2.0 115KM KP
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1986 44/C3 2.2 115KM KZ
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1988 44/C3 2.2 137KM KU
AUDI 100 SEDAN 1985 - 1990 44/C3 1.8 90KM 4B/PH
AUDI 100 SEDAN 1985 - 1986 44/C3 2.2E PX
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1988 44/C3 1.8 88KM SH
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1987 44/C3 2.0 113KM SL
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1990 44/C3 2.2T MC
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1990 44/C3 2.3E 136KM NF
AUDI 100 SEDAN 1988 - 1990 44/C3 2.0 115KM RT
AUDI 100 SEDAN 1988 - 1990 44/C3 2.0TD 100KM NC
AUDI 100 SEDAN 1989 - 1991 44/C3 2.4D 82KM 3D
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1990 44/C3 2.3E 133KM ?#?
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1990 44/C3 2.5TDi 120KM 1T
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.0E 115KM AAD/ABK
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.0i 100KM AAE
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.3E 134KM AAR
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.4D 82KM AAS
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.5TDi 115KM AAT/ABP
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.8i 174KM AAH
AUDI 100 SEDAN 1992 - 1994 4A/C4 2.0E 16V 140KM ACE
AUDI 100 SEDAN 1992 - 1994 4A/C4 2.6i 150KM ABC
AUDI 80 KOMBI 1991 - 1994 B4 1.9TD 75KM AAZ
AUDI 80 KOMBI 1991 - 1996 B4 2.8i 174KM AAH
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 1.9TDi 90KM 1Z
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 2.0E 115KM ABK
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 2.0i 90KM ABT
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 2.3E 133KM NG
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 2.6i 150KM ABC
AUDI 80 KOMBI 1993 - 1996 B4 1.6E 101KM ADA
AUDI 80 KOMBI 1993 - 1996 B4 2.0E 16V 140KM ACE
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1988 B3 1.4 65KM SE
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.6 75KM RN
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.6D 54KM JK
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.6TD 80KM RA/SB
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1988 B3 1.8 113KM SD
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1990 B3 1.8 75KM RU
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1990 B3 1.8 88KM SF
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.8E 112KM DZ
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.8S 90KM JN/NE/PM
AUDI 80 SEDAN 1987 - 1991 B3 1.6 70KM PP
AUDI 80 SEDAN 1988 - 1990 B3 2.0E 113KM 3A
AUDI 80 SEDAN 1989 - 1991 B3 1.9D 68KM 1Y
AUDI 80 SEDAN 1990 - 1991 B3 1.6i 102KM ABB
AUDI 80 SEDAN 1990 - 1991 B3 2.0E 16V 137KM 6A
AUDI 80 SEDAN 1990 - 1991 B3 2.0i 112KM AAD
AUDI 80 SEDAN 1990 - 1991 B3 2.0i 115KM AAD
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 1.6i 71KM ABM
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 1.9TD 75KM AAZ
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 1.9TDi 90KM 1Z
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 2.0E 115KM ABK
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 2.0i 90KM ABT
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 2.3E 133KM NG
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 2.8i 174KM AAH
AUDI 80 SEDAN 1992 - 1994 B4 2.0E 16V 140KM ACE
AUDI 80 SEDAN 1992 - 1994 B4 2.6i 150KM ABC
AUDI 80 SEDAN 1993 - 1994 B4 1.6E 101KM ADA
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 1.6TD 80KM RA/SB
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 2.2E 136KM KV
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 2.3E 133KM NG
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 2.3E 136KM NG
AUDI 90 SEDAN 1988 - 1991 B3 2.0i 115KM PS
AUDI 90 SEDAN 1988 - 1991 B3 2.3E 20V 170KM 7A
AUDI 90 SEDAN 1989 - 1991 B3 2.0i 20V 160KM NM
AUDI 90 SEDAN 1990 - 1991 B3 2.3E 20V 167KM 7A
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2000 8D5/B5 1.6i 100KM ADP/AHL/ANA/ARM
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 1.6i 102KM ALZ
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 1.8i 20V AEB/ANB/APU/ARK/AWT
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 1.8i 20V 125KM ADR/APT/ARG/AVV
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 1.9TDi 110KM AFN/AVG
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 1.9TDi 115KM AJM
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 1.9TDi 75KM AFF
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 1.9TDi 90KM 1Z/AHH/AHU
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 2.6i 150KM ABC
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 2.8i 174KM AAH
AUDI A4 KOMBI 1996 - 2001 8D5/B5 2.8i 30V 193KM ACK/ALG/AMX/APR/AQD
AUDI A4 KOMBI 1997 - 2001 8D5/B5 1.8i 20V AJL
AUDI A4 KOMBI 1997 - 2001 8D5/B5 2.4i 30V 163KM AJG/AMM/APZ
AUDI A4 KOMBI 1997 - 2001 8D5/B5 2.4i 30V 165KM AGA/ALF/AML/APS/ARJ
AUDI A4 KOMBI 1997 - 2001 8D5/B5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 1.6i 100KM ADP/AHL/ANA/ARM
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 1.8i 20V AEB/ANB/APU/ARK/AWT
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 1.8i 20V 125KM ADR/APT/ARG/AVV
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 1.8i 20V 150KM AEB/ANB/APU/ARK/AWT
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 1.9TDi 110KM AFN/AVG
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 1.9TDi 75KM AFF
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/AHH
AUDI A4 SEDAN 1995 - 2000 8D2/B5 2.6i 150KM ABC
AUDI A4 SEDAN 1995 - 1997 8D2/B5 2.8i 174KM AAH
AUDI A4 SEDAN 1996 - 2000 8D2/B5 2.8i 30V ACK/ALG/AMX/APR/AQD
AUDI A4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 1.8i 20V AJL
AUDI A4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 1.8i 20V 180KM AJL
AUDI A4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 2.4i 30V 163KM AJG/AMM/APZ
AUDI A4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 2.4i 30V 165KM AGA/ALF/AML/APS/ARJ
AUDI A4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 2.5TDi 24V 150KM AFB/AKN
AUDI A4 SEDAN 2000 - 2000 8D2/B5 1.6i 102KM ALZ
AUDI A4 SEDAN 2000 - 2000 8D2/B5 1.9TDi 116KM AJM
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 2.0i 100KM AAE
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 2.0i 115KM ABK
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 2.0i 16V 140KM ACE
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1995 4A/C4 2.3i 133KM AAR
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 2.5TDi 116KM AAT
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 2.5TDi 140KM AEL
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 2.6i 150KM ABC
AUDI A6 KOMBI 1994 - 1997 4A/C4 2.8i 174KM AAH
AUDI A6 KOMBI 1995 - 1997 4A/C4 1.8i 20V 125KM ADR
AUDI A6 KOMBI 1995 - 1997 4A/C4 2.5TDi 114KM AAT
AUDI A6 KOMBI 1995 - 1997 4A/C4 2.8i 30V 193KM ACK
AUDI A6 KOMBI 1997 - 2005 4B/C5 1.8i 20V AEB/ANB/APU/ARK/AWT
AUDI A6 KOMBI 1997 - 2005 4B/C5 1.8i 20V 125KM AJP/AQE/ARH
AUDI A6 KOMBI 1997 - 2005 4B/C5 1.9TDi 110KM AFN/AVG
AUDI A6 KOMBI 1997 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A6 KOMBI 1997 - 1998 4B/C5 2.8i 30V 180KM AGE
AUDI A6 KOMBI 1997 - 2005 4B/C5 2.8i 30V 193KM ACK/ALG/AMX/APR/AQD
AUDI A6 KOMBI 1998 - 2005 4B/C5 4.2i 40V ARS/ASG/AWN
AUDI A6 KOMBI 1999 - 2005 4B/C5 1.8i 20V AJL
AUDI A6 KOMBI 1999 - 2005 4B/C5 2.7i 30V AJK
AUDI A6 KOMBI 1999 - 2005 4B/C5 2.8i 30V 190KM ATX
AUDI A6 KOMBI 2000 - 2005 4B/C5 1.9TDi 115KM AJM
AUDI A6 KOMBI 2000 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH
AUDI A6 KOMBI 2001 - 2005 4B/C5 1.9TDi 130KM AVF/AWX
AUDI A6 KOMBI 2001 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V AYM
AUDI A6 KOMBI 2001 - 2005 4B/C5 2.7i 30V ARE/BES
AUDI A6 KOMBI 2002 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 2.0i 101KM AAE
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 2.0i 115KM ABK
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 2.0i 16V 140KM ACE
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1995 4A/C4 2.3i 133KM AAR
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 2.5TDi 116KM AAT
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 2.5TDi 140KM AEL
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 2.6i 150KM ABC
AUDI A6 SEDAN 1994 - 1997 4A/C4 2.8i 174KM AAH
AUDI A6 SEDAN 1995 - 1997 4A/C4 1.8i 20V 125KM ADR
AUDI A6 SEDAN 1995 - 1997 4A/C4 2.5TDi 114KM AAT
AUDI A6 SEDAN 1995 - 1997 4A/C4 2.8i 30V 193KM ACK
AUDI A6 SEDAN 1997 - 2004 4B/C5 1.8i 20V AEB/ANB/APU/ARK/AWT
AUDI A6 SEDAN 1997 - 2004 4B/C5 1.8i 20V AJL
AUDI A6 SEDAN 1997 - 2004 4B/C5 1.8i 20V 125KM AJP/AQE/ARH
AUDI A6 SEDAN 1997 - 2004 4B/C5 1.9TDi 110KM AFN/AVG
AUDI A6 SEDAN 1997 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A6 SEDAN 1997 - 2004 4B/C5 2.8i 30V ACK/ALG/AMX/APR/AQD
AUDI A6 SEDAN 1997 - 1998 4B/C5 2.8i 30V AGE
AUDI A6 SEDAN 1998 - 2004 4B/C5 4.2i 40V ARS/ASG
AUDI A6 SEDAN 1999 - 2004 4B/C5 2.7i 30V AJK
AUDI A6 SEDAN 1999 - 2001 4B/C5 2.8i 30V ATX
AUDI A6 SEDAN 2000 - 2004 4B/C5 1.9TDi 115KM AJM
AUDI A6 SEDAN 2000 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH/BND
AUDI A6 SEDAN 2001 - 2004 4B/C5 1.9TDi 130KM AVF/AWX
AUDI A6 SEDAN 2001 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V AYM
AUDI A6 SEDAN 2001 - 2004 4B/C5 2.7i 30V ARE/BES
AUDI A6 SEDAN 2001 - 2004 4B/C5 3.0i 30V ASN
AUDI A6 SEDAN 2002 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A8 SEDAN 1994 - 1996 4D2/4D8 2.8i AAH
AUDI A8 SEDAN 1994 - 1998 4D2/4D8 4.2i 32V ABZ/AKG
AUDI A8 SEDAN 1994 - 1996 4D2/4D8 4.2i 32V AEM
AUDI A8 SEDAN 1995 - 1996 4D2/4D8 2.8i AEJ
AUDI A8 SEDAN 1995 - 1998 4D2/4D8 3.7i 32V AEW
AUDI A8 SEDAN 1996 - 2002 4D2/4D8 2.8i 30V 193KM ACK/ALG/AMX/APR/AQD
AUDI A8 SEDAN 1997 - 2000 4D2/4D8 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A8 SEDAN 1998 - 2002 4D2/4D8 3.7i 40V AKC/AQG
AUDI A8 SEDAN 1998 - 2002 4D2/4D8 4.2i 40V AQF/AUW/AUX
AUDI A8 SEDAN 1999 - 2000 4D2/4D8 4.2i 32V ARU
AUDI A8 SEDAN 2000 - 2002 4D2/4D8 2.5TDi 24V AKE
AUDI A8 SEDAN 2002 - 2010 4E_ 3.7i 40V BFL
AUDI A8 SEDAN 2002 - 2010 4E_ 4.2i 40V BFM
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2005 4E_ 3.0i 30V ASN
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2006 4E_ 3.0i 30V BBJ
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V ASB
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V BNG
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 4.0TDi 32V ASE
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 6.0i 48V BHT
AUDI A8 SEDAN 2005 - 2010 4E_ 3.2i 24V BPK
AUDI A8 SEDAN 2005 - 2010 4E_ 4.2TDi 32V BMC
AUDI A8 SEDAN 2005 - 2010 4E_ 4.2TDi 32V BVN
AUDI A8 SEDAN 2006 - 2010 4E_ 4.2i 32V BVJ
AUDI CABRIO 1991 - 1994 8G7/B4 2.3E 133KM NG
AUDI CABRIO 1992 - 2000 8G7/B4 2.8i 174KM AAH
AUDI CABRIO 1993 - 1998 8G7/B4 2.0E 115KM ABK
AUDI CABRIO 1993 - 2000 8G7/B4 2.6i 150KM ABC
AUDI CABRIO 1995 - 2000 8G7/B4 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
AUDI CABRIO 1997 - 2000 8G7/B4 1.8i 20V 125KM ADR
AUDI COUPE 1988 - 1991 89/8B 2.2i KV
AUDI COUPE 1988 - 1994 89/8B 2.3i 136KM NG
AUDI COUPE 1989 - 1991 89/8B 1.8i 112KM DZ
AUDI COUPE 1989 - 1990 89/8B 2.0i 113KM 3A
AUDI COUPE 1989 - 1996 89/8B 2.0i 115KM AAD/ABK
AUDI COUPE 1989 - 1991 89/8B 2.3i 20V 170KM 7A
AUDI COUPE 1990 - 1990 89/8B 2.0i 112KM 3A
AUDI COUPE 1990 - 1996 89/8B 2.3i 133KM NG
AUDI COUPE 1990 - 1991 89/8B 2.3i 20V 167KM 7A
AUDI COUPE 1991 - 1996 89/8B 2.8i 174KM AAH
AUDI COUPE 1992 - 1992 89/8B 2.0 16V 137KM 6A
AUDI COUPE 1992 - 1996 89/8B 2.0 16V 140KM ACE
AUDI COUPE 1992 - 1996 89/8B 2.6i 150KM ABC
AUDI RS4 KOMBI 2000 - 2001 8D5/B5 2.7i 30V ASJ/AZR
AUDI S4 KOMBI 1997 - 2001 8D5/B5 2.7i 30V A#B
AUDI S4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 2.7i 30V A#B
AUDI S4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 2.7i 30V 265KM A#B
AUDI S8 SEDAN 1996 - 1999 4D2/4D8 4.2i 40V AHC/AKC
AUDI S8 SEDAN 1999 - 2002 4D2/4D8 4.2i 40V AQH/AVP
FIAT 125 1966 - 1979 125A 1.5 115.C
FIAT 125 1966 - 1979 125B 1.5 115.C
FSO 1500 1979 - 1991 125A 1.5 115.C
FSO 1500 1979 - 1991 125B 1.5 115.C
PN 1500 1977 - 1988 ST 1.5 AA FSO
PN 1500 1988 - 1992 MR 1.5 AA FSO
PN 1600 1986 - 1988 ST 1.6 CB FSO
PN 1600 1988 - 1992 MR 1.6 CB FSO
PN ATU 1996 - 1997 1.4i 16V 14K4 DOHC
PN ATU 1996 - 1997 1.4i 16V K16 DOHC
PN ATU 1996 - 1998 1.6i GLI
PN ATU 1996 - 1998 1.6i GSI
PN CARO 1992 - 1995 1.5
PN CARO 1992 - 1997 1.6 CB
PN CARO 1992 - 1997 1.6i GLI
PN CARO 1992 - 1997 1.6i GSI
PN CARO 1993 - 1997 1.9D XUD9A
PN CARO 1993 - 1997 1.9D XUD9L
PN CARO 1994 - 1997 1.4i 16V 14K4 DOHC
PN CARO 1994 - 1997 1.4i 16V K16 DOHC
SKODA FABIA 2007 - 2014 II 1.2i 60KM BBM/CHFA
SKODA FABIA 2007 - 2014 II 1.2i 12V 70KM BZG/CEVA/CGPA
SKODA FABIA 2007 - 2014 II 1.4i 16V 86KM BXW/CGGB
SKODA FABIA 2007 - 2014 II 1.4TDi 70KM BNM
SKODA FABIA 2007 - 2014 II 1.4TDi 80KM BMS/BNV
SKODA FABIA 2007 - 2014 II 1.6i 16V 105KM BTS/CFNA
SKODA FABIA 2007 - 2014 II 1.9TDi 105KM BLS/BSW
SKODA FABIA 2010 - 2014 II 1.2i 105KM CBZB
SKODA FABIA 2010 - 2014 II 1.2i 86KM CBZA
SKODA FABIA 2010 - 2014 II 1.4i 16V 180KM CAVE
SKODA FABIA 2010 - 2014 II 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SKODA FABIA 2010 - 2014 II 1.6TDi 16V 75KM CAYA
SKODA FABIA 2010 - 2014 II 1.6TDi 16V 90KM CAYB
SKODA FABIA 2011 - 2014 II 1.2i 12V 60KM CGPB
SKODA FABIA KOMBI 2007 - 2014 II 1.2i 60KM BBM/CHFA
SKODA FABIA KOMBI 2007 - 2014 II 1.2i 12V 70KM BZG/CEVA/CGPA
SKODA FABIA KOMBI 2007 - 2014 II 1.4i 16V 86KM BXW/CGGB
SKODA FABIA KOMBI 2007 - 2010 II 1.4TDi 70KM BNM
SKODA FABIA KOMBI 2007 - 2010 II 1.4TDi 80KM BMS/BNV
SKODA FABIA KOMBI 2007 - 2014 II 1.6i 16V 105KM BTS/CFNA
SKODA FABIA KOMBI 2007 - 2010 II 1.9TDi 105KM BLS/BSW
SKODA FABIA KOMBI 2010 - 2014 II 1.2i 105KM CBZB
SKODA FABIA KOMBI 2010 - 2014 II 1.2i 86KM CBZA
SKODA FABIA KOMBI 2010 - 2014 II 1.4i 16V 180KM CAVE
SKODA FABIA KOMBI 2010 - 2014 II 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SKODA FABIA KOMBI 2010 - 2014 II 1.6TDi 16V 75KM CAYA
SKODA FABIA KOMBI 2010 - 2014 II 1.6TDi 16V 90KM CAYB
SKODA FABIA KOMBI 2011 - 2014 II 1.2i 12V 60KM CGPB
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3 58KM 135L
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3i 54KM 135B
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3i 68KM 136B
SKODA FELICIA 1995 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA 1995 - 2001 6U1 1.9D 64KM AEF
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3 58KM AMJ
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3i 54KM AMG
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3i 68KM AMH
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3 58KM AMJ
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3i 54KM AMG
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3i 68KM AMH
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3 54KM 135B
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3 58KM 135L
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3i 68KM 136B
SKODA FELICIA KOMBI 1996 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA KOMBI 1996 - 2001 6U1 1.9D 64KM AEF
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 1998 6U1 1.3 58KM AMJ
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 1998 6U1 1.3i 54KM AMG
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 2001 6U1 1.3i 68KM AMH
SKODA SUPERB 2002 - 2008 3U4 1.8i 20V 150KM AWT
SKODA SUPERB 2002 - 2005 3U4 1.9TDi 101KM AVB
SKODA SUPERB 2002 - 2008 3U4 1.9TDi 130KM AVF/AWX
SKODA SUPERB 2002 - 2008 3U4 2.0i 115KM AZM
SKODA SUPERB 2002 - 2003 3U4 2.5TDi 24V AYM
SKODA SUPERB 2002 - 2008 3U4 2.8i 30V 193KM AMX
SKODA SUPERB 2003 - 2008 3U4 2.5TDi 24V 163KM BDG
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 1.6i 101KM ADP/AHL/ANA/ARM
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 1.8i 20V ADR/APT/ARG
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 1.8i 20V AEB/ANB/APU
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 1.9TDi 90KM AHH/AHU
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 2.3i AGZ
VW PASSAT KOMBI 1997 - 2000 3B5 2.8i 30V ACK/APR
VW PASSAT KOMBI 1998 - 2000 3B5 1.9TDi 115KM AJM/ATJ
VW PASSAT KOMBI 1998 - 2000 3B5 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 1.6i 102KM ALZ
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 1.8i 20V AWT
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 1.9TDi 101KM AVB
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 1.9TDi 130KM AVF/AWX
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 2.0i 115KM AZM
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 2.3i 20V AZX
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT KOMBI 2003 - 2005 3B6 2.0TDi 136KM BGW
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 1.6i 101KM ADP/AHL/ANA/ARM
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 1.8i 20V ADR/APT/ARG
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 1.8i 20V AEB/ANB/APU
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 1.9TDi 90KM AHH/AHU
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 2.3i AGZ
VW PASSAT SEDAN 1996 - 2000 3B2 2.8i 30V ACK/APR
VW PASSAT SEDAN 1998 - 2000 3B2 1.9TDi 115KM AJM/ATJ
VW PASSAT SEDAN 1998 - 2000 3B2 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 1.6i 102KM ALZ
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 1.8i 20V AWL/AWT
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 1.9TDi 101KM AVB
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 1.9TDi 130KM AVF/AWX
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 2.0i 115KM AZM
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 2.3i 20V AZX
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT SEDAN 2003 - 2005 3B3 2.0TDi 136KM BGW
VW TRANSPORTER 1990 - 1992 IV 1.8i 67KM PD
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 1.9D 60KM 1X
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.0i 84KM AAC
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.4D 78KM AAB
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.5i 110KM AAF/ACU/AEN/AEU
VW TRANSPORTER 1992 - 2003 IV 1.9TD 68KM ABL
VW TRANSPORTER 1995 - 2003 IV 2.5TDi 102KM ACV/AUF/AYC/AXL
VW TRANSPORTER 1995 - 2000 IV 2.8i AES
VW TRANSPORTER 1996 - 2003 IV 2.5i 115KM AET/APL/AVT
VW TRANSPORTER 1997 - 2003 IV 2.4D 75KM AJA
VW TRANSPORTER 1998 - 2003 IV 2.5TDi 88KM AJT/AYY
VW TRANSPORTER 2000 - 2003 IV 2.5TDi 151KM AXG
VW TRANSPORTER 2000 - 2003 IV 2.8i 24V AMV