USZCZELKA MISKI OLEJ.KPL/2SZT KORKOWE WDŁUŻNE

USZCZELKA MISKI OLEJ.KPL/2SZT KORKOWE WDŁUŻNE

Indeks MotoHurt: 08393

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 5,00 KPL

Cena brutto: 8,61 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
RENAULT 7700564792
RENAULT 7700564793
RENAULT 7701453950
RENAULT 7701457561
VOLVO 3267783
VOLVO 32677832
VOLVO 32677833
Producent Symbol
AJUSA 59001600
AJUST 031950
AJUST DC320
AJUST RN320
ELWIS 9346801
ERLING 284750
GLASER 05804
GLASER 05805
GLASER 07469
GLASER 07470
GLASER E30628
REINZ 101296501
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DACIA 1310 1979 - 1998 1.3 810-99
RENAULT 12 1969 - 1980 R117# 1.3 54KM 810-02/97
RENAULT 12 1972 - 1980 R117# 1.3 60KM 810-06
RENAULT 12 1975 - 1980 R117# 1.3 50KM 810-02
RENAULT 12 KOMBI 1969 - 1980 R133# 1.3 54KM 810-02/97
RENAULT 12 KOMBI 1972 - 1980 R133# 1.3 60KM 810-06
RENAULT 12 KOMBI 1975 - 1980 R133# 1.3 50KM 810-02
RENAULT 18 1978 - 1986 R134# 1.4 64KM 847 72#
RENAULT 18 KOMBI 1978 - 1986 R134# 1.4 64KM 847 72#
RENAULT 5 1972 - 1979 I 1.0 44KM 689 710
RENAULT 5 1974 - 1979 I 1.3 42KM 810 726
RENAULT 5 1975 - 1979 I 1.3 64KM 810 725
RENAULT 5 1979 - 1984 I 1.0 44KM 689 710
RENAULT 5 1979 - 1984 I 1.3 45KM 810 719
RENAULT 5 1979 - 1984 I 1.3 64KM 810 725
RENAULT 5 1981 - 1984 I 1.4 TURBO 840 725
RENAULT 5 1982 - 1984 I 1.4 63KM 847 725
RENAULT 5 1982 - 1984 I 1.4 63KM C2J 713
RENAULT FUEGO 1980 - 1985 R136# 1.4 64KM 847 720
RENAULT TRAFIC 1980 - 1989 I 1.4 48KM 847 70#
RENAULT TRAFIC 1989 - 1991 I 1.4i 48KM C1J 700
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1982 - 1985 343/345 1.4 63KM B14.3E
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1986 - 1988 343/345 1.4 68KM B14.4S
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1987 - 1988 343/345 1.4 70KM B14.4S#
VOLVO 340/360 SEDAN 1986 - 1988 344 1.4 68KM B14.4S
VOLVO 340/360 SEDAN 1987 - 1988 344 1.4 69KM B14.4S