KLOCKI HAM.PRZÓD 10-49 SYST.ATE 140,2/141,4*58,3/48,3*16,5

KLOCKI HAM.PRZÓD 10-49 SYST.ATE 140,2/141,4*58,3/48,3*16,5

Indeks MotoHurt: 07499

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 KPL

Cena brutto: 49,20 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 140,2/141,4*58,3/48,3*16,5

Producent Symbol
DAIHATSU DEC11046948372
DW 11046948322
DW 11046948372
DW 90421736
DW 90510331
OPEL 1605087
OPEL 1605455
OPEL 1605810
OPEL 1605824
OPEL 1605881
OPEL 1605907
OPEL 90374747
OPEL 90374748
OPEL 90421736
OPEL 90442995
OPEL 90485140
OPEL 90510331
OPEL 93176120
OPEL 93192639
OPEL 93220081
Producent Symbol
ABE C1X005ABE
ABS 36771
AC DELCO AC470081D
ASHIKA 5003390
ASHIKA 5009906
ASHUKI 10801090
ATE 13046070512
ATE 20547
ATE 21353
ATE 607051
AUTOMEGA 1116050455
AUTOMEGA 1216050455
AUTOMEGA 3016050455
AUTOMEGA 3016050881
BARUM BA2136
BENDIX 571492B
BENDIX 571492BAS
BENDIX 571492X
BLUE PRINT ADG04228
BLUE PRINT ADG04276
BORG BBP1424
BOSCH 0986460938
BOSCH BP508
BOSCH EP405
BOSCH F026000012
BRECK 205470070200
BREMBO P59011
CHASE P790
CIFAM 8220770
COMLINE ADB0134
COMLINE CBP0134
DELPHI LP702
DENCKERMANN B110138
DITAS DFB2040
DJPARTS BP1121
ETF 120520
ETF 120520
FEBI 16055
FERODO FDB732
FERODO FDS732
FERODO FQT732
FERODO FSL732
FIRST LINE FBP3039
FLENNOR FB210148
FREMAX FBP0758
FRITECH 0790
FTE BL1299A1
GIRLING 6110402
HP 2801
HP HP2801
ICER 180858
IPS IBD1390
JAPANPARTS JPA390AF
JAPANPARTS PA390AF
JAPKO 50390
J-C C1X005
J-C C1X007
JP GROUP 1263600810
JURID 571492D
JURID 571492J
JURID 571492JAS
KAGER 350171
KAISHIN D7063
KAMOKA 1011464
KAMOKA JQ1011464
KAVOPARTS BP1002
KAWE 039300
LOCKHEED LP702
LPR 05P599
LUCAS GDB1040
MAGNETI 363702160317
MAGNETI 363702161194
MAGNETI BP0317
MAGNETI BP1194
MAPCO 6351
MASTERSPORT 13046070512CSET
MASTERSPORT 13046070512SET
MAXGEAR 190592
METELLI 2200770
METZGER 039300
MEYLE 0252054716
MINTEX MDB1556
MINTEX MDB1566
NECTO FD6391
NIPPARTS J3600901
NIPPARTS J3600908
OPENPARTS BPA039300
OPTIMAL 9771
OPTIMAL 9873
PAGID T1045
PAGID T1045ECO
PEX 7188
PEX 7408
PROTECHNIC PRP0001
QH BP523
QH BP523D
REMSA 039300
REMSA 39300
REMSA 39320
REMSA PCA039300
ROADHOUSE 239300
ROADHOUSE 239320
ROADHOUSE PSX239300
ROULUNDS 470081
SCT GERMANY SP252
SIFFERT SF2649
SIMER 505
STOP 571492S
SWAG 40916055
TEMPLIN 011742107013
TEXTAR 2054701
TEXTAR 2054716805
TEXTAR 2054716805T4037
TEXTAR 7563D688
TEXTAR 825D1139
TOMEX 1049
TOMEX 10-49
TOPRAN 202464
TRISCAN 811024957
TRUCKTEC 0635018
TRUSTING 0790
TRW GDB1040
VAICO V400151
VALEO 540604
VALEO 598039
VALEO 598356
VILLAR 6260599
WAGNER WBP20547A
WOKING 293300
WOKING P293300
ZIMMERMANN 205471701
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DAEWOO LANOS HATCHBACK 1997 - 2020 1.3i A13SMS
DAEWOO LANOS HATCHBACK 1997 - 2020 1.5i A15SMS
DAEWOO LANOS SEDAN 1997 - 2020 1.3i A13SMS
DAEWOO LANOS SEDAN 1997 - 2020 1.5i A15SMS
DAEWOO NEXIA HATCHBACK 1995 - 1998 1.5i G15MF
DAEWOO NEXIA HATCHBACK 1995 - 1998 1.5i 16V A15MF
DAEWOO NEXIA HATCHBACK 1995 - 1998 1.8i C18LE
DAEWOO NEXIA SEDAN 1995 - 1998 1.5i G15MF
DAEWOO NEXIA SEDAN 1995 - 1998 1.5i 16V A15MF
DAEWOO NEXIA SEDAN 1995 - 1998 1.8i C18LE
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 2001 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1993 F 1.4 75KM 14NV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1992 F 1.7D 57KM 17D
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.7TD 82KM 17DT
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.7TD 82KM X17DT
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4 82KM 14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1994 F 1.6i 100KM C16SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.7D 60KM 17DR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i 75KM C16NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1993 F 1.4 75KM 14NV
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 1.6i 75KM C16NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1992 F 1.7D 57KM 17D
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.7TD 82KM 17DT
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.7TD 82KM X17DT
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.4 82KM 14SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1994 F 1.6i 100KM C16SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.7D 60KM 17DR
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1991 - 1993 F 1.4 75KM 14NV
OPEL ASTRA SEDAN 1991 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.4 82KM 14SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i 100KM C16SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i 75KM C16NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1992 F 1.7D 57KM 17D
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.7D 60KM 17DR
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.7TD 82KM 17DT
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.7TD 82KM X17DT
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL COMBO 1994 - 1996 I/71 1.4i C14NZ
OPEL COMBO 1994 - 2001 I/71 1.4i C14SE
OPEL COMBO 1994 - 1996 I/71 1.7D 17D
OPEL COMBO 1996 - 2001 I/71 1.2i X12SZ
OPEL COMBO 1996 - 2001 I/71 1.4i X14SZ
OPEL COMBO 1996 - 2001 I/71 1.7D X17D
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1993 A 1.0 45KM 10S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 45KM 12NC
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 45KM E12GV
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 55KM 12ST
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 60KM 12S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1989 A 1.3 70KM 13SB
OPEL CORSA HATCHBACK 1985 - 1989 A 1.3 60KM 13NB
OPEL CORSA HATCHBACK 1986 - 1990 A 1.3i 60KM C13N
OPEL CORSA HATCHBACK 1987 - 1993 A 1.5D 50KM 15D
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.5TD 67KM 15DT
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i 100KM E16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.2i 45KM C12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.6i 98KM C16SEI
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.2 12NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4 14NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4i 60KM C14NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1991 - 1993 A 1.4i C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1992 - 1993 A 1.6i 101KM C16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i 45KM 12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i 45KM C12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i 45KM X12SZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.4i C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.4i 60KM C14NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.4i 60KM X14SZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.5D 15D
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.5TD 15DT
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.5TD X15DT
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.6i 16V C16XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1994 - 2000 B 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1994 - 2000 B 1.6i 16V 106KM X16XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1996 - 2000 B 1.0i 12V X10XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1996 - 2000 B 1.7D 17D
OPEL CORSA HATCHBACK 1996 - 2000 B 1.7D X17D
OPEL CORSA HATCHBACK 1997 - 2000 B 1.4i 16V 86KM C14SEL
OPEL CORSA HATCHBACK 1997 - 2000 B 1.6i 16V 100KM C16SEL
OPEL CORSA HATCHBACK 1998 - 2000 B 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL CORSA SEDAN 1982 - 1993 A 1.0 45KM 10S
OPEL CORSA SEDAN 1982 - 1993 A 1.2 55KM 12ST
OPEL CORSA SEDAN 1982 - 1987 A 1.3 70KM 13SB
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.2 12NC
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.2 E12GV
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.3 60KM 13NB
OPEL CORSA SEDAN 1987 - 1992 A 1.5D 50KM 15D
OPEL CORSA SEDAN 1987 - 1993 A 1.5TD 67KM 15DT
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.2i 45KM C12NZ
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.4 14NV
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.4i 60KM C14NZ
OPEL TIGRA 1994 - 2000 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL TIGRA 1994 - 1998 1.6i 16V 106KM X16XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.4 75KM 14NV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM 17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM X17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.4 75KM 14NV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 1.6i 75KM E16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM 17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM X17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2