SAMOREGULATOR SZCZĘK HAM.TYŁ LE./PR.WPS.BAS128

SAMOREGULATOR SZCZĘK HAM.TYŁ LE./PR.WPS.BAS128

Indeks MotoHurt: 06883

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 65,19 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
MB 1164230050
MB 1164230072
MB 1234200073
MB 1234230171
MB A1164230050
MB A1164230072
MB A1234200073
MB A1234230171
PORSCHE 95535209800
PORSCHE 99335207100
VAG 2D0609205
VAG 2D0609206
VAG 7L0609201
Producent Symbol
ATE 03013797002
ATE 669700
FREY 745401901
METZGER 12053002
METZGER 12053004
WP WPSBAS128
WXQP 150803
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MERCEDES SPRINTER 208CDi 2000 - 2006 901/902 2.2CDi 16V 82KM OM611.987
MERCEDES SPRINTER 208D 1995 - 2000 901/902 2.3D 79KM OM601.943
MERCEDES SPRINTER 209CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 88KM OM646.984
MERCEDES SPRINTER 210CDi 2009 - 2018 906 2.2CDi 16V 95KM OM651.955
MERCEDES SPRINTER 210D 1997 - 2000 901/902 2.9D 102KM OM602.980
MERCEDES SPRINTER 211CDi 2000 - 2006 901/902 2.1CDi 16V 109KM OM611.981
MERCEDES SPRINTER 211CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 109KM OM646.985
MERCEDES SPRINTER 212D 1995 - 2000 901/902 2.9D 122KM OM602.980
MERCEDES SPRINTER 213CDi 2000 - 2006 901/902 2.1CDi 16V 129KM OM611.981
MERCEDES SPRINTER 213CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 129KM OM646.986
MERCEDES SPRINTER 213CDi 2009 - 2018 906 2.2CDi 16V 129KM OM651.956
MERCEDES SPRINTER 214 1995 - 2006 901/902 2.3i 16V 143KM M111.9##
MERCEDES SPRINTER 214NGT 2000 - 2006 901/902 2.3i 16V 125KM M111.984
MERCEDES SPRINTER 215CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 150KM OM646.990
MERCEDES SPRINTER 216 2008 - 2018 906 1.8i 16V 156KM M271.951
MERCEDES SPRINTER 216CDi 2000 - 2006 901/902 2.7CDi 20V 156KM OM612.981
MERCEDES SPRINTER 216CDi 2009 - 2018 906 2.2CDi 16V 163KM OM651.957
MERCEDES SPRINTER 218CDi 2006 - 2009 906 3.0CDi 24V 184KM OM642.992
MERCEDES SPRINTER 219CDi 2009 - 2018 906 3.0CDi 24V 190KM OM642.99#
MERCEDES SPRINTER 224 2006 - 2013 906 3.5i 24V 258KM M272.979
MERCEDES SPRINTER 308CDi 2000 - 2006 903 2.2CDi 16V 82KM OM611.987
MERCEDES SPRINTER 308D 1995 - 2000 903 2.3D 79KM OM601.943
MERCEDES SPRINTER 309CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 88KM OM646.984
MERCEDES SPRINTER 310CDi 2009 - 2018 906 2.2CDi 16V 95KM OM651.955
MERCEDES SPRINTER 310D 1997 - 2002 903 2.9D 102KM OM602.980
MERCEDES SPRINTER 311CDi 2000 - 2006 903 2.1CDi 16V 109KM OM611.981
MERCEDES SPRINTER 311CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 109KM OM646.985
MERCEDES SPRINTER 311CDi 2016 - 2018 906 2.2CDi 16V 114KM OM651.955#
MERCEDES SPRINTER 312D 1995 - 2000 903 2.9D 122KM OM602.980
MERCEDES SPRINTER 313CDi 2000 - 2006 903 2.1CDi 16V 129KM OM611.981
MERCEDES SPRINTER 313CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 129KM OM646.986
MERCEDES SPRINTER 313CDi 2009 - 2018 906 2.2CDi 16V 129KM OM651.956
MERCEDES SPRINTER 314 1995 - 2006 903 2.3i 16V 143KM M111.9##
MERCEDES SPRINTER 314CDi 2016 - 2018 906 2.2CDi 16V 143KM OM651.95#
MERCEDES SPRINTER 314NGT 2000 - 2006 903 2.3i 16V 125KM M111.984
MERCEDES SPRINTER 315CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 150KM OM646.990
MERCEDES SPRINTER 316 2008 - 2018 906 1.8i 16V 156KM M271.951
MERCEDES SPRINTER 316CDi 2000 - 2006 903 2.7CDi 20V 156KM OM612.981
MERCEDES SPRINTER 316CDi 2009 - 2018 906 2.2CDi 16V 163KM OM651.957
MERCEDES SPRINTER 318CDi 2006 - 2009 906 3.0CDi 24V 184KM OM642.992
MERCEDES SPRINTER 319CDi 2009 - 2018 906 3.0CDi 24V 190KM OM642.99#
MERCEDES SPRINTER 324 2006 - 2013 906 3.5i 24V 258KM M272.979
MERCEDES SPRINTER 408CDi 2000 - 2006 904 2.1CDi 16V 82KM OM611.987
MERCEDES SPRINTER 408D 1996 - 2006 904 2.3D 79KM OM601.943
MERCEDES SPRINTER 410D 1996 - 2006 904 2.9D 102KM OM602.980
MERCEDES SPRINTER 411CDi 2000 - 2006 904 2.1CDi 16V 109KM OM611.981
MERCEDES SPRINTER 411CDi 2009 - 2010 906 2.2CDi 16V 109KM OM646.985
MERCEDES SPRINTER 412D 1996 - 2006 904 2.9D 115KM OM602.980
MERCEDES SPRINTER 412D 1996 - 2006 904 2.9D 122KM OM602.980
MERCEDES SPRINTER 413CDi 2000 - 2006 904 2.1CDi 16V 129KM OM611.981
MERCEDES SPRINTER 413CDi 2006 - 2016 906 2.2CDi 16V 129KM OM646.986
MERCEDES SPRINTER 413CDi 2009 - 2016 906 2.2CDi 16V 129KM OM651.955
MERCEDES SPRINTER 414 1996 - 2006 904 2.3i 16V 143KM M111.9##
MERCEDES SPRINTER 414CDi 2016 - 2018 906 2.2CDi 16V 143KM OM651.95#
MERCEDES SPRINTER 415CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 150KM OM646.990
MERCEDES SPRINTER 416CDi 2000 - 2006 904 2.7CDi 20V 156KM OM612.981
MERCEDES SPRINTER 416CDi 2009 - 2018 906 2.2CDi 16V 163KM OM651.957
MERCEDES SPRINTER 418CDi 2006 - 2016 906 3.0CDi 24V 184KM OM642.992
MERCEDES SPRINTER 419CDi 2009 - 2018 906 3.0CDi 24V 190KM OM642.99#
MERCEDES SPRINTER 424 2006 - 2013 906 3.5i 24V 258KM M272.979
MERCEDES SPRINTER 509CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 88KM OM646.984
MERCEDES SPRINTER 510CDi 2009 - 2016 906 2.2CDi 16V 95KM OM651.955
MERCEDES SPRINTER 511CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 109KM OM646.985
MERCEDES SPRINTER 511CDi 2016 - 2018 906 2.2CDi 16V 114KM OM651.955#
MERCEDES SPRINTER 513CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 129KM OM646.986
MERCEDES SPRINTER 513CDi 2009 - 2017 906 2.2CDi 16V 129KM OM651.956
MERCEDES SPRINTER 514CDi 2016 - 2017 906 2.2CDi 16V 143KM OM651.95#
MERCEDES SPRINTER 515CDi 2006 - 2009 906 2.2CDi 16V 150KM OM646.990
MERCEDES SPRINTER 516 2008 - 2018 906 1.8i 16V 156KM M271.951
MERCEDES SPRINTER 516CDi 2009 - 2017 906 2.2CDi 16V 163KM OM651.957
MERCEDES SPRINTER 518CDi 2006 - 2009 906 3.0CDi 24V 184KM OM642.992
MERCEDES SPRINTER 519CDi 2009 - 2017 906 3.0CDi 24V 190KM OM642.99#
MERCEDES SPRINTER 524 2006 - 2013 906 3.5i 24V 258KM M272.979
MERCEDES SPRINTER 616CDi 2001 - 2006 2.7CDi 20V 156KM OM612.981
PORSCHE 911 2018 - 2022 992 CARRERA 3.0i 24V 385KM DRTA
PORSCHE 911 2018 - 2022 992 CARRERA 3.0i 24V 450KM DKKA/DRVA
PORSCHE 911 2019 - 2022 992 CABRIO 3.0i 24V 385KM DRTA
PORSCHE 911 2019 - 2022 992 CABRIO 3.0i 24V 450KM DKKA/DRVA
PORSCHE 911 2020 - 2022 992 CABRIO 3.8i 24V 650KM ?
PORSCHE 911 2020 - 2022 992 CARRERA 3.8i 24V 650KM ?
PORSCHE 911 2020 - 2022 992 TARGA 3.0i 24V 385KM DRTA
PORSCHE 911 2020 - 2022 992 TARGA 3.0i 24V 450KM DRVA
PORSCHE 918 2013 - 2022 SPYDER CABRIO 4.6i 32V 887KM BENZ1
PORSCHE 918 2013 - 2022 SPYDER CABRIO 4.6i 32V 887KM BENZ22
PORSCHE BOXSTER 2012 - 2022 981 2.7i 24V 265KM MA1.22
PORSCHE BOXSTER 2012 - 2022 981 3.4i 24V 315KM MA1.23
PORSCHE BOXSTER 2014 - 2022 981 3.4i 24V 330KM MA1.23#
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2022 II/958 3.0i 24V 333KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2022 II/958 3.0TDi 24V 211KM MCR.CR/MCV.VC
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2022 II/958 3.0TDi 24V 239KM M05.9E/MCN.RB
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2022 II/958 3.6i 24V 300KM M55.02/MCE.YA
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2022 II/958 4.8i 32V 400KM M48.02#
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2022 II/958 4.8i 32V 540KM M48.52#2
PORSCHE CAYENNE 2011 - 2022 II/958 3.0TDi 24V 245KM MCR.C/CA
PORSCHE CAYENNE 2012 - 2022 II/958 4.2TDi 32V 382KM MCU.DB
PORSCHE CAYENNE 2012 - 2022 II/958 4.8i 32V 420KM M48.02
PORSCHE CAYENNE 2012 - 2022 II/958 4.8i 32V 550KM M48.52
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2022 II/958 3.0i 24V 416KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2022 II/958 3.0TDi 24V 250KM MCV/VB
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2022 II/958 3.0TDi 24V 262KM DIESEL#1
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2022 II/958 3.6i 24V 420KM MCU.RA
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2022 II/958 4.2TDi 32V 385KM MCU.DC
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2022 II/958 4.8i 32V 520KM MCF.TB
PORSCHE CAYENNE 2015 - 2022 II/958 3.6i 24V 440KM MCX.ZA
PORSCHE CAYENNE 2015 - 2022 II/958 4.8i 32V 570KM MCY.XA
PORSCHE CAYENNE 2017 - 2022 III/9YA 2.9i 24V 441KM MDCAB
PORSCHE CAYENNE 2017 - 2022 III/9YA 3.0i 24V 340KM MDCBE
PORSCHE CAYENNE 2017 - 2022 III/9YA 3.0i 24V 340KM MDCBE#
PORSCHE CAYENNE 2017 - 2022 III/9YA 4.0i 32V 549KM MDCUA
PORSCHE CAYMAN 2013 - 2022 II/981 2.7i 24V 275KM MA1.22
PORSCHE CAYMAN 2013 - 2022 II/981 3.4i 24V 325KM MA1.23
PORSCHE CAYMAN 2014 - 2022 II/981 3.4i 24V 340KM MA1.23#
PORSCHE CAYMAN 2015 - 2022 II/981 3.8i 24V 385KM MDB.XA
PORSCHE PANAMERA 2009 - 2013 970 4.8i 32V 400KM M48.20
PORSCHE PANAMERA 2009 - 2013 970 4.8i 32V 400KM M48.40
PORSCHE PANAMERA 2009 - 2013 970 4.8i 32V 500KM M48.70
PORSCHE PANAMERA 2010 - 2013 970 3.6i 24V 300KM M46.20
PORSCHE PANAMERA 2010 - 2013 970 4.8i 32V 540KM M48.70#1
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 333KM MCG.EA/FA#
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 380KM MCG.EA/FA#2
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 211KM MCR.CB
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 250KM MCR.CC
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 4.8i 32V 550KM M48.70#2
PORSCHE PANAMERA 2012 - 2013 970 4.8i 32V 430KM M48.40#1
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 3.0i 24V 416KM MCG.EA/FA
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 3.0i 24V 420KM MCW.DA
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 3.6i 24V 310KM MCW.AA/MCX.NA
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 4.8i 32V 440KM MCX.PA/RA
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 4.8i 32V 520KM MCW.BA
PORSCHE PANAMERA 2014 - 2016 970 3.0TDi 24V 300KM MCW.3A
PORSCHE PANAMERA 2014 - 2016 970 4.8i 32V 570KM MCW.CA
PORSCHE PANAMERA 2016 - 2022 II /971 2.9i 24V 330KM MDG.PA# 4 E-HYBRID
PORSCHE PANAMERA 2016 - 2022 II /971 2.9i 24V 440KM MCS.ZA 4S
PORSCHE PANAMERA 2016 - 2022 II /971 2.9i 24V 462KM MDG.PA E-HYBRID
PORSCHE PANAMERA 2016 - 2022 II /971 3.0i 24V 330KM MCX.TA
PORSCHE PANAMERA 2016 - 2022 II /971 3.0i 24V 330KM MCX.TA# 4
PORSCHE PANAMERA 2016 - 2022 II /971 4.0i 32V 550KM MCV.DA TURBO
PORSCHE PANAMERA 2016 - 2022 II /971 4.0TDi 32V 422KM MDB.UN 4S DIESEL
VW CRAFTER 2006 - 2013 2E 2.5TDi 109KM BJK
VW CRAFTER 2006 - 2013 2E 2.5TDi 136KM BJL
VW CRAFTER 2006 - 2011 2E 2.5TDi 163KM BJM
VW CRAFTER 2006 - 2011 2E 2.5TDi 88KM BJJ
VW CRAFTER 2011 - 2016 2E 2.0TDi 16V 109KM CKTB
VW CRAFTER 2011 - 2016 2E 2.0TDi 16V 136KM CKTC
VW CRAFTER 2011 - 2016 2E 2.0TDi 16V 142KM CKUC
VW CRAFTER 2011 - 2016 2E 2.0TDi 16V 163KM CKUB
VW CRAFTER 2013 - 2016 2E 2.0TDi 16V 114KM CSLB