FILTR POWIETRZA PA 7431/ PA 7504 326*252*52 Z SIATKĄ

FILTR POWIETRZA PA 7431/ PA 7504 326*252*52 Z SIATKĄ

Indeks MotoHurt: 06732

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 szt.

Cena brutto: 46,74 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 326*252*52

Producent Symbol
FIAT 55183307
FIAT 55352015
FIAT 71772193
FIAT 73502069
OPEL 24447072
OPEL 5834070
OPEL 5834071
OPEL 834858
OPEL 834859
OPEL 835036
OPEL 835630
OPEL 835631
OPEL 9177267
OPEL 93117464
OPEL 93172461
OPEL 93172462
OPEL 93172463
OPEL 93172464
OPEL 93177663
OPEL 93177664
OPEL 93192838
OPEL 93192842
OPEL 95517658
OPEL 95517666
Producent Symbol
1A FIRST AUTOMOTIVE A60783
AUTOMEGA 180033110
AUTOMEGA 3008340859
AUTOMEGA 3008350036
AUTOMEGA 3058340071
AUTOMOTOR 234
BLUE PRINT ADW192208
BORG BFA2018
BOSCH 1457433579
BOSCH S3579
CLEAN MA1389
COMLINE EAF504
COOPERS AG1523
COOPERS AG1680
COOPERSFIAAM PA7504
DENCKERMANN A141208
DIAMAX DA2650
EUROREPAR E147256
FEBI 32137
FENOX FAI209
FIAAM PA7431
FIAAM PA7432
FIAAM PA7504
FIBA FA2013
FIL FILTER HP2217
FILTRON AP1522
FRAM CA10097
FRAM CA9652
FRAM CA9653
GENERIC GAF035
HENGST E475L
J-C B2X050PR
JP GROUP 1218601500
JP GROUP 1218601509
KAMOKA F205901
KLAXCAR FA182Z
KNECHT 76606107
KNECHT LX1294
KOLBENSCHMIDT 50013915
KOLBENSCHMIDT 915AP
KRAFT 1711810
LUCAS LFAF234
MAGNETI 152071760834
MAGNETI 71760834
MAHLE 76606115
MAHLE LX1294
MALO 1500048
MANN C331891
MAPCO 60704
MECAFILTER ELP3818
MECAFILTER ELP3819
MEYLE 6123210013
MEYLE MAF0611
MFILTER K7531
MOTAQUIP VFA1013
MOTAQUIP VFA1173
MULLER PA783
OMNICRAFT 2133177
OPEN PARTS EAF305910
OSSCA 08390
PBR AI5308
PURFLUX A1149
QH QFA0076
SCT GERMANY SB2202
SOFIMA S3802A
STELLOX 7101294SX
SWAG 40932137
TECNECO AR2083PM
TECNOCAR A2083
TECNOCAR A2117
TECNOCAR A2187
TOPRAN 206609
UFI 3019700
VAICO V400143
VALEO 585096
WF SĘDZISZÓW WA50700
WIX WA6782
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT CROMA KOMBI 2005 - 2021 194 1.8i 16V 140KM 939A4
FIAT CROMA KOMBI 2005 - 2021 194 1.9JTD 120KM 939A1
FIAT CROMA KOMBI 2005 - 2021 194 1.9JTD 16V 150KM 939A2
FIAT CROMA KOMBI 2005 - 2021 194 2.2i 16V 147KM 194A1
OPEL SIGNUM 2003 - 2005 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL SIGNUM 2003 - 2004 2.0DTi 16V 100KM Y20DTH
OPEL SIGNUM 2003 - 2008 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL SIGNUM 2003 - 2008 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL SIGNUM 2003 - 2008 2.2i 16V Z22YH
OPEL SIGNUM 2003 - 2008 2.2i 16V 155KM Z22YH
OPEL SIGNUM 2003 - 2005 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL SIGNUM 2003 - 2005 3.2i 24V 211KM Z32SE
OPEL SIGNUM 2004 - 2008 1.9CDTi 120KM Z19DT#
OPEL SIGNUM 2004 - 2008 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL SIGNUM 2005 - 2008 1.8i 16V 140KM Z18XER
OPEL SIGNUM 2005 - 2008 1.9CDTi 100KM Z19DT
OPEL SIGNUM 2005 - 2008 2.8i 24V 230KM Z28NEL
OPEL SIGNUM 2005 - 2008 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL SIGNUM 2006 - 2008 2.8i 24V 250KM Z28NET
OPEL SIGNUM 2006 - 2008 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2008 C 1.8i 16V 110KM Z18XEL
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2008 C 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2005 C 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2005 C 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2008 C 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2006 C 3.2i 24V 211KM Z32SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2003 - 2008 C 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL VECTRA HATCHBACK 2003 - 2008 C 2.2i 16V 155KM Z22YH
OPEL VECTRA HATCHBACK 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2004 - 2009 C 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2004 - 2008 C 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL VECTRA HATCHBACK 2005 - 2008 C 1.6i 16V 100KM Z16XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2005 - 2008 C 1.9CDTi 100KM Z19DT#
OPEL VECTRA HATCHBACK 2005 - 2006 C 2.8i 24V 230KM Z28NEL
OPEL VECTRA HATCHBACK 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2006 - 2008 C 1.6i 16V 105KM Z16XEP
OPEL VECTRA HATCHBACK 2006 - 2008 C 1.8i 16V 140KM Z18XER
OPEL VECTRA HATCHBACK 2006 - 2008 C 2.8i 24V 250KM Z28NET#
OPEL VECTRA HATCHBACK 2006 - 2008 C 2.8i 24V 280KM Z28NET##
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2006 C 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2005 C 2.0DTi 16V 100KM Y20DTH
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2008 C 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2005 C 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2008 C 2.2i 16V 155KM Z22SE
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2005 C 3.2i 24V 211KM Z32SE
OPEL VECTRA KOMBI 2004 - 2005 C 1.6i 16V 100KM Z16XE
OPEL VECTRA KOMBI 2004 - 2008 C 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL VECTRA KOMBI 2004 - 2008 C 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL VECTRA KOMBI 2004 - 2008 C 2.8i 24V 255KM Z28NET
OPEL VECTRA KOMBI 2005 - 2008 C 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL VECTRA KOMBI 2005 - 2008 C 2.8i 24V 230KM Z28NEL
OPEL VECTRA KOMBI 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA KOMBI 2006 - 2008 C 1.6i 16V 105KM Z16XEP
OPEL VECTRA KOMBI 2006 - 2008 C 1.8i 16V 140KM Z18XER
OPEL VECTRA KOMBI 2007 - 2008 C 2.8i 24V Z28NET#
OPEL VECTRA KOMBI 2007 - 2008 C 2.8i 24V Z28NET##
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 1.8i 16V 110KM Z18XEL
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2004 C 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2006 C 3.2i 24V 211KM Z32SE
OPEL VECTRA SEDAN 2003 - 2008 C 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL VECTRA SEDAN 2003 - 2008 C 2.2i 16V 155KM Z22YH
OPEL VECTRA SEDAN 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA SEDAN 2004 - 2008 C 1.6i 16V 100KM Z16XE
OPEL VECTRA SEDAN 2004 - 2009 C 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL VECTRA SEDAN 2004 - 2008 C 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2008 C 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2006 C 2.8i 24V Z28NET
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2006 C 2.8i 24V 230KM Z28NEL
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2006 C 2.8i 24V 255KM Z28NET
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA SEDAN 2006 - 2008 C 1.6i 16V 105KM Z16XEP
OPEL VECTRA SEDAN 2006 - 2008 C 1.8i 16V 140KM Z18XER
OPEL VECTRA SEDAN 2006 - 2008 C 2.8i 24V 250KM Z28NET#