ZESTAW NAPR.ZACISK.HAM.PRZÓD Q1434X SYST.MANDO 2*PROWADNICA D10 +2*ŚRUBY

ZESTAW NAPR.ZACISK.HAM.PRZÓD Q1434X SYST.MANDO 2*PROWADNICA D10 +2*ŚRUBY

Indeks MotoHurt: 06169

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 31,98 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 10*72+M8*1

Producent Symbol
HYUNDAI 5816333000
HYUNDAI 58163-33000
OPEL 4808845
OPEL 4808858
OPEL 96625944
OPEL 96626065
Producent Symbol
ABS 55185
ALANKO 10314506
AUTOFREN D7115C
BOSCH 1987470648
ERT 410129
FRENKIT 810019
JAKOPARTS J3270300
JP GROUP 1261951410
KAWE 1131434X
LYNXAUTO BC2043
METZGER 1131434X
NK 8935010
QUICK Q1434X
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CHEVROLET CAPTIVA 2006 - 2020 C100/140 2.0TDi 16V 126KM Z20S#
CHEVROLET CAPTIVA 2006 - 2020 C100/140 2.4i 16V 136KM Z24SED
CHEVROLET CAPTIVA 2006 - 2020 C100/140 3.2i 24V 230KM 10HM
CHEVROLET CAPTIVA 2007 - 2020 C100/140 2.0TDi 16V 150KM Z20S
CHEVROLET CAPTIVA 2007 - 2020 C100/140 2.4i 16V 136KM LD9
CHEVROLET CAPTIVA 2010 - 2020 C100/140 3.0i 24V 258KM A30XH/LF1
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2020 C100/140 2.2TDi 16V 163KM Z22D1
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2020 C100/140 2.2TDi 16V 184KM A22DMH
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2020 C100/140 2.4i 16V 167KM A24XE/LE5
CITROEN C4 CACTUS 2014 - 2020 C 1.2i 12V 110KM HNZ/EB2DT
CITROEN C4 CACTUS 2014 - 2020 C 1.2i 12V 75KM HMU/EB20
CITROEN C4 CACTUS 2014 - 2020 C 1.2i 12V 82KM HMZ/EB2F
CITROEN C4 CACTUS 2014 - 2020 C 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN C4 CACTUS 2014 - 2020 C 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN C-ELYSEE SEDAN 2012 - 2020 # 1.2i 12V 72KM HMY/EB2M
CITROEN C-ELYSEE SEDAN 2012 - 2020 # 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN C-ELYSEE SEDAN 2012 - 2020 # 1.6i 16V 115KM NFP/EC5
CITROEN C-ELYSEE SEDAN 2014 - 2020 # 1.2i 12V HMZ/EB2F
CITROEN C-ELYSEE SEDAN 2014 - 2020 # 1.2i 12V 82KM HMZ/EB2F
CITROEN C-ELYSEE SEDAN 2014 - 2020 # 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2001 - 2006 XD 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2006 - 2006 XD 1.6CRDi 16V 116KM D4FB
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2001 - 2006 XD 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2006 - 2006 XD 1.6CRDi 16V 116KM D4FB
HYUNDAI GENESIS 2008 - 2014 I/BH 2.0i 16V 214KM G4KF
HYUNDAI GENESIS 2008 - 2014 I/BH 3.3i 24V 233KM G6DB
HYUNDAI GENESIS 2008 - 2014 I/BH 3.3i 24V 300KM G6DH
HYUNDAI GENESIS 2008 - 2014 I/BH 3.8i 24V 303KM G6DA
HYUNDAI GENESIS 2011 - 2014 I/BH 2.0i 16V 275KM G4KF#
HYUNDAI GENESIS 2012 - 2014 I/BH 2.0i 16V 277KM G4KF##
HYUNDAI GENESIS 2012 - 2014 I/BH 3.8i 24V 354KM G6DJ
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.2i 16V 78KM G4LA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.4CRDi 16V 90KM D4FC
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.4i 16V 101KM G4FA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.6CRDi 16V 116KM D4FB
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.6i 16V 126KM G4FC
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2009 - 2014 PB/PBT 1.4CRDi 16V 75KM D4FC#
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2009 - 2014 PB/PBT 1.6CRDi 16V 128KM D4FB#
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2012 - 2014 PB/PBT 1.1CRDi 12V 75KM D3FA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2012 - 2014 PB/PBT 1.2i 16V 86KM G4LA#
HYUNDAI I40 KOMBI 2011 - 2020 CW 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I40 KOMBI 2011 - 2020 CW 1.7CRDi 16V 116KM D4FD-L
HYUNDAI I40 KOMBI 2011 - 2020 CW 1.7CRDi 16V 136KM D4FD
HYUNDAI I40 KOMBI 2011 - 2020 CW 2.0i 16V 177KM G4NC
HYUNDAI I40 KOMBI 2012 - 2020 CW 1.4CRDi 16V 90KM D4FC
HYUNDAI I40 KOMBI 2012 - 2020 CW 1.4i 16V 99KM G4FA
HYUNDAI I40 KOMBI 2012 - 2020 CW 1.6CRDi 16V 110KM D4FB
HYUNDAI I40 KOMBI 2012 - 2020 CW 1.6CRDi 16V 128KM D4FBSP
HYUNDAI I40 KOMBI 2012 - 2020 CW 1.6i 16V 129KM G4FG
HYUNDAI I40 KOMBI 2015 - 2020 CW 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I40 KOMBI 2015 - 2020 CW 1.6CRDi 16V 136KM D4FB#
HYUNDAI I40 KOMBI 2015 - 2020 CW 1.7CRDi 16V 141KM D4FD##
HYUNDAI I40 SEDAN 2012 - 2020 VF 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I40 SEDAN 2012 - 2020 VF 1.7CRDi 16V 116KM D4FD#
HYUNDAI I40 SEDAN 2012 - 2020 VF 1.7CRDi 16V 136KM D4FD
HYUNDAI I40 SEDAN 2012 - 2020 VF 2.0i 16V 150KM G4NA
HYUNDAI I40 SEDAN 2012 - 2020 VF 2.0i 16V 178KM G4NC
HYUNDAI I40 SEDAN 2014 - 2020 VF 2.0i 16V 165KM G4NC#
HYUNDAI I40 SEDAN 2015 - 2020 VF 1.7CRDi 16V 141KM D4FD##
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.5CRDi 12V 82KM D3EA
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.6i 16V 103KM G4EDG
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.8i 12V 122KM G4GBG
HYUNDAI MATRIX 2004 - 2010 FC 1.5CRDi 16V 102KM D4FA
HYUNDAI MATRIX 2005 - 2010 FC 1.5CRDi 16V 110KM D4FA1
HYUNDAI SANTA FE 2006 - 2012 CM 2.0CRDi 16V 184KM D4HA#
HYUNDAI SANTA FE 2006 - 2012 CM 2.2CRDi 16V 139KM D4EAVG
HYUNDAI SANTA FE 2006 - 2009 CM 2.2CRDi 16V 150KM D4EB
HYUNDAI SANTA FE 2006 - 2009 CM 2.2CRDi 16V 155KM D4EB1
HYUNDAI SANTA FE 2006 - 2012 CM 2.7i 24V 170KM G6BA
HYUNDAI SANTA FE 2006 - 2009 CM 2.7i 24V 189KM G6EA
HYUNDAI SANTA FE 2007 - 2012 CM 2.7i 24V 200KM G6BA#
HYUNDAI SANTA FE 2007 - 2009 CM 3.3i 24V 245KM G6DB
HYUNDAI SANTA FE 2009 - 2012 CM 2.2CRDi 16V 197KM D4HB
HYUNDAI SANTA FE 2009 - 2012 CM 3.5i 24V 280KM G6DC
HYUNDAI SANTA FE 2010 - 2012 CM 2.0CRDi 16V 150KM D4HA
HYUNDAI SANTA FE 2010 - 2012 CM 2.4i 16V 174KM G4KE
HYUNDAI SANTA FE 2010 - 2012 CM 3.5i 24V 286KM G6DC#
HYUNDAI SANTA FE 2012 - 2020 DM 2.0CRDi 16V 150KM D4HA
HYUNDAI SANTA FE 2012 - 2015 DM 2.2CRDi 16V 197KM D4HB
HYUNDAI SANTA FE 2012 - 2020 DM 2.4i 16V 175KM G4KE
HYUNDAI SANTA FE 2012 - 2015 DM 2.4i 16V 192KM G4KJ
HYUNDAI SANTA FE 2013 - 2020 DM 3.0i 24V 264KM G6DG
HYUNDAI SANTA FE 2014 - 2020 DM 3.3i 24V 270KM G6DF
HYUNDAI SANTA FE 2015 - 2020 DM 2.0CRDi 16V 185KM D4HA#
HYUNDAI SANTA FE 2015 - 2020 DM 2.2CRDi 16V 200KM D4HB#
KIA CARENS 2013 - 2020 IV 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA CARENS 2013 - 2020 IV 1.7CRDi 16V 116KM D4FD-L
KIA CARENS 2013 - 2020 IV 1.7CRDi 16V 136KM D4FD-L #1
KIA CARENS 2013 - 2020 IV 2.0i 16V 166KM G4NC
KIA CARENS 2013 - 2020 IV 2.0i 16V 177KM G4NC#
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 2.0CRDi 16V 112KM D4EA
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CERATO HATCHBACK 2005 - 2009 LD 1.5CRDi 16V 102KM D4FA
KIA CERATO HATCHBACK 2005 - 2009 LD 1.6CRDi 16V 115KM D4FB
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 2.0CRDi 16V 112KM D4EA
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CERATO SEDAN 2005 - 2009 LD 1.5CRDi 16V 102KM D4FA
KIA CERATO SEDAN 2005 - 2009 LD 1.6CRDi 16V 115KM D4FB
KIA CERATO SEDAN 2006 - 2009 LD 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA OPTIMA SEDAN 2012 - 2020 # 1.7CRDi 16V 136KM D4FD-L
KIA OPTIMA SEDAN 2012 - 2020 # 2.0i 16V 165KM G4KD#
KIA OPTIMA SEDAN 2012 - 2020 # 2.0i 16V 170KM G4KD
KIA OPTIMA SEDAN 2012 - 2020 # 2.0i 16V 277KM G4KH
KIA OPTIMA SEDAN 2012 - 2020 # 2.4i 16V 203KM G4K3
KIA OPTIMA SEDAN 2012 - 2020 # 2.4i 16V 209KM G4K3#
KIA OPTIMA SEDAN 2015 - 2020 # 2.0i 16V 163KM G4ND
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.1CRDi 12V 75KM D3FA
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.25i 16V 86KM G4LA
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.4CRDi 16V 90KM D4FC
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.4i 16V 109KM G4FA
KIA RIO HATCHBACK 2012 - 2017 III/UB 1.6i 16V 123KM G4FC
KIA RIO HATCHBACK 2012 - 2017 III/UB 1.6i 16V 140KM G4FD
KIA RIO HATCHBACK 2014 - 2017 III/UB 1.2i 16V 84KM G4LA#
KIA RIO SEDAN 2011 - 2020 III/UB 1.25i 16V 86KM G4LA
KIA RIO SEDAN 2011 - 2020 III/UB 1.4i 16V 109KM G4FA
KIA RIO SEDAN 2011 - 2020 III/UB 1.6i 16V 140KM G4FD
KIA RIO SEDAN 2012 - 2020 III/UB 1.6i 16V 123KM G4FC
KIA RIO SEDAN 2014 - 2020 III/UB 1.2i 16V 84KM G4LA#
KIA SORENTO 2009 - 2015 II/XM 2.2CRDi 16V 197KM D4HB
KIA SORENTO 2009 - 2015 II/XM 2.2CRDi 16V 200KM D4HB#
KIA SORENTO 2009 - 2015 II/XM 2.4i 16V 174KM G4KE
KIA SORENTO 2009 - 2015 II/XM 3,5i 24V 276KM G6DC
KIA SORENTO 2010 - 2015 II/XM 2.0CRDi 16V 150KM D4HA
KIA SORENTO 2012 - 2015 II/XM 2.4i 16V 192KM G4KJ
KIA SORENTO 2013 - 2015 II/XM 3,5i 24V 278KM G6DC#
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6CRDi 16V 115KM D4FB
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6CRDi 16V 126KM D4FB#
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6i 16V 105KM G4F#
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6i 16V 126KM G4FC
KIA SOUL HATCHBACK 2011 - 2013 AM 1.6i 16V 140KM G4FD
OPEL ANTARA 2006 - 2020 2.0CDTi 16V 150KM Z20DMH
OPEL ANTARA 2006 - 2020 2.4i 16V 141KM Z24XED
OPEL ANTARA 2006 - 2020 3.2i 24V 224KM Z32SEE
OPEL ANTARA 2007 - 2020 2.0CDTi 16V 127KM Z20S
OPEL ANTARA 2007 - 2020 3.2i 24V 227KM 10HM
OPEL ANTARA 2008 - 2020 2.4i 16V 140KM Z24XE
OPEL ANTARA 2010 - 2020 2.2CDTi 16V 163KM A22DM
OPEL ANTARA 2010 - 2020 2.2CDTi 16V 184KM A22DMH
OPEL ANTARA 2010 - 2020 2.4i 16V 167KM A24XE
OPEL ANTARA 2010 - 2020 3.0i 24V 258KM A30SH
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.3CDTi 16V 95KM A13DTE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.4i 16V 100KM A14XER
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.6i 16V 115KM A16XER
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.7CDTi 16V 110KM A17DTJ
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.7CDTi 16V 125KM A17DTR
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.7CDTi 16V 131KM A17DT#
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL ASTRA HATCHBACK 2010 - 2015 J 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2010 - 2015 J 1.7CDTi 16V 101KM A17DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2011 - 2015 J 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL ASTRA HATCHBACK 2011 - 2015 J 2.0CDTi 16V 165KM A20DTH#
OPEL ASTRA HATCHBACK 2012 - 2015 J 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL ASTRA HATCHBACK 2012 - 2015 J 2.0CDTi 16V 194KM A20DTR
OPEL ASTRA HATCHBACK 2012 - 2015 J 2.0i 16V 280KM A20NFT
OPEL ASTRA HATCHBACK 2014 - 2015 J 1.6CDTi 16V 110KM B16DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2014 - 2015 J 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
OPEL ASTRA KOMBI 2009 - 2015 J 1.7CDTi 16V 131KM A17DT#
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.3CDTi 16V 95KM A13DTE
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.6i 16V 180KM A16XER
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.7CDTi 16V 101KM A17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.7CDTi 16V 110KM A17DTJ
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.7CDTi 16V 125KM A17DTR
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL ASTRA KOMBI 2011 - 2015 J 2.0CDTi 16V 165KM A20DTH#
OPEL ASTRA KOMBI 2012 - 2015 J 1.6i 16V 114KM A16XER#
OPEL ASTRA KOMBI 2012 - 2015 J 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL ASTRA KOMBI 2012 - 2015 J 2.0CDTi 16V 194KM A20DTR
OPEL ASTRA KOMBI 2014 - 2015 J 1.6CDTi 16V 110KM B16DTL
OPEL ASTRA KOMBI 2014 - 2015 J 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.3CDTi 16V 95KM A13DTE
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.7CDTi 16V 110KM A17DTC/A17DTJ
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.7CDTi 16V 131KM A17DTF/A17DTS
OPEL ASTRA SEDAN 2014 - 2020 J 1.6CDTi 16V 110KM B16DTL
OPEL ASTRA SEDAN 2014 - 2020 J 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 1.6i 16V 200KM A16SHT
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 2.0CDTi 16V 165KM A20DTH
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 2.0CDTi 16V 194KM A20DTR
OPEL CASCADA CABRIO 2015 - 2020 W13 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 110KM A20DTC
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 131KM A20DTJ
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 190KM A20DTR
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0i 16V 220KM A20NHT
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.8i 24V 260KM A28NET
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2009 - 2017 I/G09 2.8i 24V 325KM A28NER
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2011 - 2017 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2011 - 2017 I/G09 2.0i 16V 250KM A20NFT
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 120KM A20DTE
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 195KM A20DTR#
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2013 - 2017 I/G09 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 140KM A20DTE#
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 163KM A20DTH#
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2014 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2015 - 2017 I/G09 1.6CDTi 16V 120KM B16DTH/DTJ
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2015 - 2017 I/G09 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2012 I/G09 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 2.0CDTi 16V 110KM A20DTC
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 131KM A20DTJ
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 190KM A20DTR
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2011 I/G09 2.0i 16V 220KM A20NHT
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 2.8i 24V 260KM A28NET
OPEL INSIGNIA KOMBI 2009 - 2015 I/G09 2.8i 24V 325KM A28NER
OPEL INSIGNIA KOMBI 2011 - 2013 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA KOMBI 2011 - 2014 I/G09 2.0i 16V 250KM A20NFT
OPEL INSIGNIA KOMBI 2012 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 120KM A20DTE
OPEL INSIGNIA KOMBI 2012 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 195KM A20DTR#
OPEL INSIGNIA KOMBI 2013 - 2014 I/G09 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL INSIGNIA KOMBI 2013 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 140KM A20DTE#
OPEL INSIGNIA KOMBI 2013 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 163KM A20DTH##
OPEL INSIGNIA KOMBI 2014 - 2016 I/G09 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
OPEL INSIGNIA KOMBI 2015 - 2017 I/G09 1.6CDTi 16V 120KM B16DTH/DTJ
OPEL INSIGNIA KOMBI 2015 - 2016 I/G09 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 110KM A20DTC
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 131KM A20DTJ
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 190KM A20DTR
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0i 16V 220KM A20NHT
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.8i 24V 260KM A28NET
OPEL INSIGNIA SEDAN 2009 - 2017 I/G09 2.8i 24V 325KM A28NER
OPEL INSIGNIA SEDAN 2011 - 2017 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA SEDAN 2011 - 2017 I/G09 2.0i 16V 250KM A20NFT
OPEL INSIGNIA SEDAN 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 120KM A20DTE
OPEL INSIGNIA SEDAN 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 195KM A20DTR#
OPEL INSIGNIA SEDAN 2013 - 2017 I/G09 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL INSIGNIA SEDAN 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 140KM A20DTE#
OPEL INSIGNIA SEDAN 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 163KM A20DTH##
OPEL INSIGNIA SEDAN 2014 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
OPEL INSIGNIA SEDAN 2015 - 2017 I/G09 1.6CDTi 16V 120KM B16DTH/DTJ
OPEL INSIGNIA SEDAN 2015 - 2017 I/G09 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.6i 16V 150KM A16XNT
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.8i 16V 115KM A18XEL$
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.8i 16V 120KM A18XEL
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.8i 16V 137KM A18XER#
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 2.0CDTi 16V 110KM A20DTL
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 2.0CDTi 16V 130KM A20DTJ
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 2.0CDTi 16V 165KM A20DTH#
OPEL ZAFIRA 2012 - 2020 III/P12 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL ZAFIRA 2013 - 2020 III/P12 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
OPEL ZAFIRA 2013 - 2020 III/P12 1.6i 16V 200KM A16SHT
OPEL ZAFIRA 2013 - 2020 III/P12 2.0CDTi 16V 194KM A20DTR
OPEL ZAFIRA 2014 - 2020 III/P12 1.6CDTi 16V 120KM B16DTH#
OPEL ZAFIRA 2015 - 2020 III/P12 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
PEUGEOT 301 SEDAN 2013 - 2020 # 1.2i 12V 72KM HMY/EB2M
PEUGEOT 301 SEDAN 2013 - 2020 # 1.6HDi 92KM 9HF/DV6DTED
PEUGEOT 301 SEDAN 2013 - 2020 # 1.6i 16V 115KM NFP/EC5
PEUGEOT 301 SEDAN 2014 - 2020 # 1.2i 12V HMZ/EB2F
PEUGEOT 301 SEDAN 2014 - 2020 # 1.2i 12V 82KM HMZ/EB2F
PEUGEOT 301 SEDAN 2014 - 2020 # 1.6HDi 16V 99KM BHY/DV6FD
PEUGEOT 301 SEDAN 2016 - 2020 # 1.6i 16V 117KM NFP/EC5#
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 1.2i 12V 131KM HNY/EB2DTS
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 1.2i 12V 82KM HMZ/EB2F
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 1.6HDi 115KM 9HC/BHZ/DV6FC
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 1.6i 16V 125KM 5FA/EP6CDT
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 1.6i 16V 156KM 5FV/EP6DT
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2020 II 2.0HDi 16V 150KM AHX/DW10FD
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2014 - 2020 II 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2014 - 2020 II 1.6i 16V 115KM NFP/EC5
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2014 - 2020 II 1.6i 16V 150KM 5FX/EP6DT
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2014 - 2020 II 1.6i 16V 163KM 5FM/EP6CDTM
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2014 - 2020 II 1.6i 16V 205KM 5GT/EP6FDTX
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2014 - 2020 II 2.0HDi 16V 181KM AHW/DW10FC
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2015 - 2020 II 1.6i 16V 250KM 5GP/EP6FDTR
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2015 - 2020 II 1.6i 16V 272KM 5GN/EPFDTR
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.2i 12V 110KM HNZ/EB2DT
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.2i 12V 131KM HNY/EB2DTS
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6HDi 115KM 9HC/BHZ/DV6FC
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6i 16V 115KM NFP/EC5
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6i 16V 125KM 5FA/EP6CDT
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6i 16V 150KM 5FX/EP6DT
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6i 16V 156KM 5FV/EP6DT
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6i 16V 163KM 5FM/EP6CDTM
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 1.6i 16V 205KM 5DT/EP6FDTX
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 2.0HDi 16V 150KM AHX/DW10FD
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2020 II 2.0HDi 16V 181KM AHW/DW10FC
PEUGEOT 308 KOMBI 2017 - 2020 II 2.0HDi 16V 177KM EHZ/DW10FC
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 1.6i 16V 180KM A16LET
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0i 16V 220KM A20NFT
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0i 16V 220KM A20NHT
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0TiD 16V 160KM A20DTH
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0TTiD 16V 190KM A20DTR
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.8i 24V 301KM A28NER