ELEKTROMAGNES 138971 ROZRUSZNIKI BOSCH 3ŚRUB.MOC.

ELEKTROMAGNES 138971 ROZRUSZNIKI BOSCH 3ŚRUB.MOC.

Indeks MotoHurt: 05736

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 79,95 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 9944478
FIAT 9949056
FORD 86AB11390AA
FORD E7RY11390A
ROVER STC852
Producent Symbol
ACE-ELECTRIC 7708
AS SS0018
AS SS0189
BOSCH 0331303086
BOSCH 0331303089
BOSCH 0331303092
BOSCH 0331303137
BOSCH 0331303140
BOSCH 0331303141
BOSCH 0331303144
BOSCH 0331303640
BOSCH 2339303208
BOSCH 2339303448
BOSCH 6033AD0312
CARGO 132299
CARGO 138971
CARGO 333148
CASCO CSO10123AS
CQ CQ2030004
CQ CQ2030009
KOMAX WE235
KOMAX WE254
MAGNETI AME0344
MOTORCRAFT SWE2110
UNIPOINT SNLS238I
WAI 669164
WAI 669196
WOODAUTO SND1496
ZM ZM973
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN AX 1988 - 1992 1.4D 52KM TUD3
CITROEN AX 1991 - 1997 1.4D 50KM TUD3Y
CITROEN AX 1994 - 1997 1.5D 54KM TUD5
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2004 - 2006 15 2.8HDi 146KM 8140.43N
CITROEN JUMPER 2004 - 2006 18 2.8HDi 146KM 8140.43N
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 54KM TUD5
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.4TD 101KM 8144.91
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.5D 75KM 8144.67
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 115KM 8144.97
FIAT CROMA 1991 - 1996 154LG 1.9TDi 90KM 154C6
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 118KM 8144.97Y
FIAT CROMA 1992 - 1996 154LR 1.9TDi 90KM 154D1
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 2000 - 2002 10 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 18 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2004 - 2006 15 2.8JTD 146KM 8140.43N
FIAT DUCATO 2004 - 2006 18 2.8JTD 146KM 8140.43N
FORD CAPRI 1978 - 1985 2.3 YYN
FORD CAPRI 1981 - 1987 2.8i PRN
FORD COURIER 1983 - 1989 83 1.0 TKB
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.3 JBC
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.3i J6B +KAT
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D RTC
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D RTD
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D RTG +KAT
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D 60KM RTC
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D 60KM RTD
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D 60KM RTG +KAT
FORD COURIER 1996 - 2000 96 1.8D 60KM RTK +KAT
FORD COURIER 2000 - 2021 00 1.8D 60KM RTK
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT CABRIO 1987 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.3i J6A +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.4i F6#
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.6i LJF
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1992 V 1.8i 16V RDA
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1992 V 1.8i 16V RQB
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1994 VI 1.4i F6# +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1995 VI 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1995 VI 1.8i 16V RDA
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1995 VI 1.8i 16V RQB
FORD ESCORT CABRIO 1993 - 1995 VI 1.4i F4B
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.4i F4B
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1999 VII 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 2000 VII 1.8i 16V RQB
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1996 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1983 - 1985 II 1.1 GSE
FORD ESCORT HATCHBACK 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT HATCHBACK 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1990 IV 1.1 GSG
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6D LTC
FORD ESCORT HATCHBACK 1988 - 1990 IV 1.3 JBA
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i J4B +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i J6A +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.4i F6#
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.6 LU#
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.6i LJF
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1992 V 1.8i 16V RDA
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1992 V 1.8i 16V RQB
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.4i F6#
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8i 16V RDA
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8i 16V RQB
FORD ESCORT HATCHBACK 1993 - 1995 VI 1.8TD RF#
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.4i F4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT KOMBI 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT KOMBI 1985 - 1990 IV 1.1 GSG
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1989 IV 1.6D LTC
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.4i F6# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.6 LU#
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.6i LJF
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i J6A
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1992 V 1.8i 16V RDA
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1994 VI 1.4i F6#
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT KOMBI 1993 - 1995 VI 1.8i 16V RDA
FORD ESCORT KOMBI 1993 - 1995 VI 1.8i 16V RQB
FORD ESCORT KOMBI 1993 - 1995 VI 1.8TD RF#
FORD ESCORT KOMBI 1994 - 1995 VI 1.4i F4B
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.4i F4B
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.4i F4B
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1994 VI 1.4i F6#
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8i 16V RDA
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8TD RF#
FORD ESCORT SEDAN 1994 - 1995 VI 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.4i F4B
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.6i 16V L1#
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD EXPRESS 1981 - 1985 81 1.1 GLB
FORD EXPRESS 1984 - 1986 81 1.6D LTA
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.1 GSG
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.3 JBA
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.3 JBB
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.3 JL#
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.4i F6#
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.6D LTA
FORD EXPRESS 1988 - 1990 86 1.8D RT#
FORD EXPRESS 1990 - 1994 91 1.3 JBD
FORD EXPRESS 1990 - 1994 91 1.4i F6# +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2000 95 1.4i F4B
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.0 TKB
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GLC
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GS#
FORD FIESTA 1983 - 1987 II 1.3 JPC
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6D LTB
FORD FIESTA 1985 - 1989 II 1.4 FU#
FORD FIESTA 1986 - 1989 II 1.4 F6#
FORD FIESTA 1989 - 1993 III 1.1 GU#
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.1i G6A
FORD FIESTA 1989 - 1992 III 1.3 JBC
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i F6E
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i FU#
FORD FIESTA 1989 - 1994 III 1.6 LUH
FORD FIESTA 1989 - 1993 III 1.6i LJD
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.8D RT#
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.8D 60KM RT#
FORD FIESTA 1990 - 1992 III 1.6i LHA
FORD FIESTA 1991 - 1995 III 1.3i J6B +KAT
FORD FIESTA 1992 - 1995 III 1.8i 16V RDA
FORD FIESTA 1992 - 1995 III 1.8i 16V RQC
FORD FIESTA 1994 - 1995 III 1.6i 16V L1G
FORD FIESTA 1995 - 2000 IV 1.8D 60KM RT#
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1981 1.7 MY
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.0 NYP
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.3 YY#
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.8 PY#
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.8i PR#
FORD GRANADA KOMBI 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA KOMBI 1982 - 1985 2.5D STP
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1981 1.7 MY
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1985 2.0 NYP
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1982 2.1D WTA
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1985 2.8 PY#
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1985 2.8i PR#
FORD GRANADA SEDAN 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA SEDAN 1979 - 1985 2.3 YY#
FORD GRANADA SEDAN 1981 - 1985 1.6 LCK
FORD GRANADA SEDAN 1982 - 1985 2.5D STP
FORD MONDEO HATCHBACK 1993 - 1996 I 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO HATCHBACK 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO KOMBI 1993 - 1996 I 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO KOMBI 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO SEDAN 1993 - 1996 I 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO SEDAN 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.3 JBB
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.3 JL#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.4 FU#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6 LUC
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.4 F6#
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i L4B +KAT
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i LRB
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.6i LJB
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.3 J4B
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.3 J6A
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 F6#
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 FUH
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6 LU#
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6i LJF
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.8D RT#
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.6i 16V L1#
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8i 16V RDA
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8i 16V RQB
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8TD RF#
FORD P100 1987 - 1992 1.8TD RFA
FORD P100 1987 - 1992 2.0 NAE
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1992 I 1.8 90KM REC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM N8D
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM NEL
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1990 I 2.0i 100KM NRC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1994 I 2.0i 115KM NR#
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1986 I 2.8i 150KM PRE
FORD SCORPIO HATCHBACK 1986 - 1988 I 2.4i 130KM ARC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1986 - 1994 I 2.9i 145KM BR#
FORD SCORPIO HATCHBACK 1986 - 1994 I 2.9i 150KM BRC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO HATCHBACK 1991 - 1994 I 2.9i 24V 195KM BOA
FORD SCORPIO KOMBI 1988 - 1994 I 2.9i 145KM BR#
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO KOMBI 1993 - 1994 I 2.9i 24V 195KM BOA
FORD SCORPIO KOMBI 1994 - 1998 II 2.0i 115KM NSD
FORD SCORPIO KOMBI 1994 - 1998 II 2.0i 16V 136KM N3A
FORD SCORPIO KOMBI 1995 - 1996 II 2.9i 150KM BRG
FORD SCORPIO KOMBI 1995 - 1998 II 2.9i 24V 207KM BOB
FORD SCORPIO KOMBI 1996 - 1998 II 2.3i 16V 147KM Y5A
FORD SCORPIO SEDAN 1986 - 1994 I 2.9i 145KM BR#
FORD SCORPIO SEDAN 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO SEDAN 1991 - 1994 I 2.9i 24V 195KM BOA
FORD SCORPIO SEDAN 1994 - 1998 II 2.0i 115KM NSD
FORD SCORPIO SEDAN 1994 - 1998 II 2.0i 16V 136KM N3A
FORD SCORPIO SEDAN 1995 - 1996 II 2.9i 150KM BRG
FORD SCORPIO SEDAN 1995 - 1998 II 2.9i 24V 207KM BOB
FORD SCORPIO SEDAN 1996 - 1998 II 2.3i 16V 147KM Y5A
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 1.3 60KM JCT
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 1.6 75KM L##
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.0 105KM NET
FORD SIERRA HATCHBACK 1984 - 1986 I 1.8 90KM REB
FORD SIERRA HATCHBACK 1985 - 1986 I 2.0 100KM NRD
FORD SIERRA HATCHBACK 1985 - 1986 I 2.0i 115KM NR#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.6 LS#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.6 75KM LS#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.8 R##
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1988 II 1.8 RE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1988 II 1.8 80KM RE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.8 90KM R##
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 N8C
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 NES
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 105KM NES
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i N4#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i N4B +KAT
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i NE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i 100KM N4B +KAT
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i 100KM NE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1990 II 2.0i 16V 204KM N5B
FORD SIERRA HATCHBACK 1988 - 1993 II 1.8TD RF#
FORD SIERRA HATCHBACK 1989 - 1993 II 1.6i L6B
FORD SIERRA HATCHBACK 1989 - 1993 II 1.6i 80KM L6B
FORD SIERRA HATCHBACK 1990 - 1993 II 2.0i N9C
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1986 I 1.6 75KM L##
FORD SIERRA KOMBI 1984 - 1986 I 1.8 90KM REB
FORD SIERRA KOMBI 1985 - 1986 I 2.0 100KM NRD
FORD SIERRA KOMBI 1985 - 1986 I 2.0i 115KM NR#
FORD SIERRA KOMBI 1986 - 1986 I 2.8 145KM PR#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 1.6 LS#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 1.6 75KM LS#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 1.8 R##
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1988 II 1.8 RE#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1988 II 1.8 80KM RE#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 1.8 90KM R##
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 N8C
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 NES
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 105KM NES
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i N4#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i N4B +KAT
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i NE#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i 100KM N4B +KAT
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i 100KM NE#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA KOMBI 1988 - 1993 II 1.8TD 75KM RF#
FORD SIERRA KOMBI 1989 - 1993 II 1.6i L6B
FORD SIERRA KOMBI 1989 - 1993 II 1.6i 80KM L6B
FORD SIERRA KOMBI 1989 - 1993 II 2.0i N9C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 1.6 LS#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 1.6 75KM LS#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1988 II 1.8 R2A
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 1.8 RE#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 1.8 80KM RE#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1988 II 1.8 90KM R2A
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 N8C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 NES
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 100KM NES
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i N4#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i N4B +KAT
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 2.0i NE#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i 100KM N4B +KAT
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 2.0i 100KM NE#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8 R##
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8 90KM R##
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8TD RF#
FORD SIERRA SEDAN 1989 - 1993 II 1.6i L6B
FORD SIERRA SEDAN 1989 - 1993 II 1.6i 80KM L6B
FORD SIERRA SEDAN 1990 - 1993 II 2.0i N9C
FORD TRANSIT BUS 1977 - 1986 V 1.6 65KM 4RB
FORD TRANSIT BUS 1977 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1989 T 1.6 63KM LAT
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1991 T 2.0 78KM N6T +KAT
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1991 T 2.0 78KM NA#
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0 90KM NBA
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA
FORD TRANSIT BUS 1994 - 2000 E 2.0i 114KM NS#
FORD TRANSIT BUS 2001 - 2005 F 2.3i 16V 146KM E5FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1977 - 1986 V 1.6 65KM 4RB
FORD TRANSIT PLATFORMA 1977 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT PLATFORMA 1986 - 1991 T 2.0 78KM N6T +KAT
FORD TRANSIT PLATFORMA 1986 - 1991 T 2.0 78KM NA#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1994 - 2000 E 2.0i 114KM NS#
FORD TRANSIT PLATFORMA 2001 - 2005 F 2.3i 16V 146KM E5FA
LANCIA THEMA KOMBI 1987 - 1990 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1997 2.5TD 116KM 8144.97Y
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1988 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1994 2.5TD 116KM 8144.97Y
LANDROVER DISCOVERY 1993 - 1994 I 2.0i 16V 135KM 20T4HG
LANDROVER DISCOVERY 1994 - 2004 II 2.0i 16V 135KM 20T4HG
MAZDA 121 1990 - 1993 II/DB 1.1 54KM B1##
MAZDA 121 1990 - 1996 II/DB 1.3 16V 53KM B3#
MAZDA 121 1990 - 1996 II/DB 1.3i 16V 72KM B3##
MAZDA 121 1996 - 2003 III/J#SM 1.25i 16V 75KM DHF/DHG
MAZDA 121 1996 - 2003 III/J#SM 1.3i 50KM JJK/JJM
MAZDA 121 1996 - 2003 III/J#SM 1.3i 60KM J4R/J4T
MAZDA 121 1996 - 2003 III/J#SM 1.8D 60KM RT#
PEUGEOT 106 1992 - 1996 1A/1C 1.4D 50KM TUD3
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1A/1C 1.5D 54KM TUD5
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.5D 55KM TUD5
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 11 2.8HDi 145KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 15 2.8HDi 145KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 18 2.8HDi 145KM 8140.43N