ZESTAW SPRZĘGŁA 92H32 D225 20Z DOCISK+TARCZ+ŁOŻYSKO NAPĘD 4*2

ZESTAW SPRZĘGŁA 92H32 D225 20Z DOCISK+TARCZ+ŁOŻYSKO NAPĘD 4*2

Indeks MotoHurt: 05668

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 KPL

Cena brutto: 676,50 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: D225 20Z

Producent Symbol
HYUNDAI 4110039150
HYUNDAI 41100-39150
HYUNDAI 4130039150
HYUNDAI 41300-39150
HYUNDAI 4142128020
HYUNDAI 41421-28020
HYUNDAI 4142139000
HYUNDAI 41421-39000
Producent Symbol
ASHIKA 920KK28
ASHIKA 92H0019
ASHIKA 92H0032
ASHIKA 92H0035
ASHUKI 06008550
ASHUKI I65129
ASHUKI Y60060
BLUE PRINT ADG030145
BLUE PRINT ADG03097
IPS ICK5H32
JAKOPARTS J2000349
JAKOPARTS J2000521
JAKOPARTS J2000539
JAKOPARTS J2000571
JAPANPARTS JKFH32
JAPANPARTS KFH19
JAPANPARTS KFH32
JAPANPARTS KFH35
JAPANPARTS KFK28
JAPKO 92H19
JAPKO 92H32
JAPKO 92H32
JAPKO 92H35
JAPKO 92K28
JP GROUP 3530400719
NPS H200I45
QH QKT2453AF
VALEO 826343
VALEO 826430
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 2.7i 24V 167KM G6BAG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2001 - 2006 XD 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2001 - 2006 XD 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
HYUNDAI SANTA FE 2001 - 2003 SM 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
HYUNDAI SANTA FE 2001 - 2006 SM 2.4i 16V 136KM G4JSG
HYUNDAI SANTA FE 2001 - 2006 SM 2.4i 16V 146KM G4CSD
HYUNDAI SANTA FE 2001 - 2006 SM 2.7i 24V 173KM G6BAG
HYUNDAI SANTA FE 2003 - 2006 SM 2.0CRDi 16V 125KM D4AV
HYUNDAI TRAJET 2000 - 2008 FO 2.7i 24V 173KM G6BAJ
HYUNDAI TRAJET 2001 - 2008 FO 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
KIA CARENS 2002 - 2006 II/FJ 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
KIA CARENS 2005 - 2006 II/FJ 2.0CRDi 16V 140KM D4EA#