TERMOSTAT T014.92 WKŁAD 92'C WPINANY DO TYPU WAHLER'A

TERMOSTAT T014.92 WKŁAD 92'C WPINANY DO TYPU WAHLER'A

Indeks MotoHurt: 05448

Towar niedostępny

Cena brutto: 36,90 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 1338060
OPEL 1338068
OPEL 1338073
OPEL 1338079
OPEL 1338080
OPEL 1338098
OPEL 1338100
OPEL 90352677
OPEL 90501081
Producent Symbol
BEHR 119492
BEHR 140792
BEHR 140892
BEHR 645792
BUGIAD BTH61371
BUGIAD BTH613741
BUGIAD BTH61401
EPS 1880194
EPS 1880287
EPS 1880347
EPS 1880350
FACET 78194
FACET 78198
FACET 78287
FACET 78347
FACET 78350
FACET 78351
FEBI 10507
FEBI 17533
GATES TH14992G1
GATES TH15092G1
GATES TH21892G1
GATES TH22092G1
GATES TH24392G1
JP GROUP 881338060
JP GROUP 881338073
JP GROUP 881338079
MOTORAD 34792
MOTORAD 34892
MOTORAD 35092
MOVI 320892
QH QTH412
QH QTH412K
QH QTH418
QH QTH418K
QH QTH419
QH QTH419K
QH QTH600K
SWAG 40910507
SWAG 40917533
TERMOT T01492
TRISCAN 862015492
VALEO 820141
VALEO 820502
VALEO 820503
VERNET 617192
VERNET 622292
VERNET 623792
VERNET 628692
VERNET 651792
VERNET 651892
WAHLER 416892D
WAHLER 417792D
WAHLER 417892D
WAHLER 418392D
WAHLER 419892D
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA CABRIO 2001 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA CABRIO 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA CABRIO 2005 - 2010 H 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA CABRIO 2005 - 2010 H 2.0i 16V 170KM Z20LEL
OPEL ASTRA CABRIO 2005 - 2010 H 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2001 G 2.0i 16V 190KM Z20LET
OPEL ASTRA COUPE 2001 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1994 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM Y20DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL ASTRA HATCHBACK 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ASTRA HATCHBACK 1999 - 2002 G 2.0i 16V 160KM X20XER
OPEL ASTRA HATCHBACK 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA HATCHBACK 2004 - 2009 H 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2004 - 2009 H 2.0i 16V 170KM Z20LEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2004 - 2009 H 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1998 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1995 - 1998 F 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM Y20DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA KOMBI 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL ASTRA KOMBI 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ASTRA KOMBI 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA KOMBI 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA KOMBI 2002 - 2004 G 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA KOMBI 2004 - 2010 H 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA KOMBI 2004 - 2010 H 2.0i 16V 170KM Z20LEL
OPEL ASTRA KOMBI 2004 - 2010 H 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA SEDAN 1993 - 1994 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1995 - 1998 F 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM Y20DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA SEDAN 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL ASTRA SEDAN 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ASTRA SEDAN 1999 - 2002 G 2.0i 16V 160KM X20XER
OPEL ASTRA SEDAN 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA SEDAN 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA SEDAN 2004 - 2012 H 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA SEDAN 2004 - 2012 H 2.0i 16V 170KM Z20LEL
OPEL ASTRA SEDAN 2004 - 2012 H 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL CALIBRA 1994 - 1997 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.6i 16V 109KM C16XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1994 - 2000 B 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1994 - 2000 B 1.6i 16V 106KM X16XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL FRONTERA 1995 - 1998 A 2.2i 16V 136KM X22XE
OPEL FRONTERA 1998 - 2002 B 2.2DTi 16V 116KM X22DTH
OPEL FRONTERA 1998 - 2002 B 2.2DTi 16V 116KM Y22DTH
OPEL FRONTERA 2002 - 2020 B 2.2DTi 16V 120KM Y22DTH
OPEL MERIVA 2003 - 2010 I 1.8i 16V 125KM Z18XE1
OPEL OMEGA 1994 - 1999 B 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL OMEGA 1997 - 2000 B 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL OMEGA 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Y22XE
OPEL OMEGA 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Z22XE
OPEL OMEGA 2000 - 2003 B 2.2DTi 16V 120KM Y22DTH
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 1999 B 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL OMEGA KOMBI 1997 - 2000 B 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL OMEGA KOMBI 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Y22XE
OPEL OMEGA KOMBI 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Z22XE
OPEL OMEGA KOMBI 2000 - 2003 B 2.2DTi 16V 120KM Y22DTH
OPEL SIGNUM 2003 - 2005 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL SIGNUM 2003 - 2004 2.0DTi 16V 100KM Y20DTH
OPEL SINTRA 1996 - 1999 2.2i 16V 141KM X22XE
OPEL TIGRA 1994 - 2000 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL TIGRA 1994 - 1998 1.6i 16V 106KM X16XE
OPEL TIGRA TWINTOP 2004 - 2010 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1995 - 2002 B 1.6i 16V 101KM #16XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1995 - 2000 B 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1995 - 2000 B 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1995 - 2000 B 2.5i 24V 170KM X25XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1996 - 2002 B 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL VECTRA HATCHBACK 1997 - 2002 B 2.0DTi 16V 101KM #20DTH
OPEL VECTRA HATCHBACK 2000 - 2002 B 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2000 - 2002 B 2.6i 24V 170KM Y26SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2008 C 1.8i 16V 110KM Z18XEL
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2008 C 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2005 C 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL VECTRA KOMBI 1995 - 2000 B 2.5i 24V 170KM X25XE
OPEL VECTRA KOMBI 1996 - 2002 B 1.6i 16V 100KM #16XE
OPEL VECTRA KOMBI 1996 - 2000 B 1.8i 16V 115KM X18XE
OPEL VECTRA KOMBI 1996 - 2000 B 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL VECTRA KOMBI 1996 - 2000 B 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA KOMBI 1996 - 2000 B 2.6i 24V 170KM Y26SE
OPEL VECTRA KOMBI 1997 - 2002 B 2.0DTi 16V 101KM #20DTH
OPEL VECTRA KOMBI 1998 - 2000 B 2.5i 24V 194KM X25XE
OPEL VECTRA KOMBI 2000 - 2002 B 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2006 C 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2005 C 2.0DTi 16V 100KM Y20DTH
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA SEDAN 1995 - 2002 B 1.6i 16V 100KM #16XE
OPEL VECTRA SEDAN 1995 - 2000 B 1.8i 16V 115KM X18XE
OPEL VECTRA SEDAN 1995 - 2000 B 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA SEDAN 1995 - 2000 B 2.5i 24V 170KM X25XE
OPEL VECTRA SEDAN 1996 - 2002 B 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL VECTRA SEDAN 1997 - 2002 B 2.0DTi 16V 101KM #20DTH
OPEL VECTRA SEDAN 1998 - 2000 B 2.5i 24V 194KM X25XE
OPEL VECTRA SEDAN 2000 - 2002 B 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL VECTRA SEDAN 2000 - 2002 B 2.6i 24V 170KM Y26SE
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 1.8i 16V 110KM Z18XEL
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 1.8i 16V 122KM Z18XE
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ZAFIRA 1999 - 2000 I/F75 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ZAFIRA 1999 - 2005 I/F75 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ZAFIRA 2000 - 2005 I/F75 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ZAFIRA 2000 - 2005 I/F75 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ZAFIRA 2001 - 2005 I/F75 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ZAFIRA 2005 - 2010 II/A05 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ZAFIRA 2006 - 2010 II/A05 2.0i 16V 241KM Z20LEH
SAAB 9-3 CABRIO 2004 - 2020 II/YS3F 1.8i 16V 122KM Z18XE
SAAB 9-3 KOMBI 2005 - 2020 II/YS3F 1.8i 16V 122KM Z18XE
SAAB 9-3 SEDAN 2005 - 2020 II/YS3F 1.8i 16V 122KM Z18XE