KLOCKI HAM.PRZÓD 36109 SYST.LUCAS 78,2*66,2*15,1

KLOCKI HAM.PRZÓD 36109 SYST.LUCAS 78,2*66,2*15,1

Indeks MotoHurt: 03708

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 KPL

Cena brutto: 40,59 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 78,2*66,2*15,1

Producent Symbol
AC GBP216
BENTLEY UG99999L
BENTLEY UG99999R
FORD 1540859
FORD 1554550
FORD 1554552
FORD 1571247
FORD 1572069
FORD 1576331
FORD 1576827
FORD 1576829
FORD 1576830
FORD 1576833
FORD 1591094
FORD 1591095
FORD 1591096
FORD 1591098
FORD 1591099
FORD 1595913
FORD 1595996
FORD 1604501
FORD 1604502
FORD 1610143
FORD 1610637
FORD 5012130
FORD 5015924
FORD 5018108
FORD 5018902
FORD 5018902,
FORD 6080699
FORD 6080700
FORD 6080702
FORD 6099237
FORD 6099238
FORD 6099239
FORD 6099240
FORD 6099241
FORD 6099242
FORD 6099243
FORD 6099244
FORD 79BB2K021AA
FORD 79BB2K021AB
FORD 79BB2K021BB
FORD 79BB2K021CA
FORD 79BB2K021CA1
FORD 79BB2K021CB
FORD 86AX2K021BA
FORD 87AX2K021DA
FORD 9099240
FORD AB3SX2K021BA
FORD DH75AB2K021AA
FORD H75AB2K021AA
HONDA 5810331000
HONDA 5810331010
HYUNDAI 5810331000
HYUNDAI 58103-31000
HYUNDAI 5810331010
HYUNDAI 58103-31010
ROVER GBP216
Producent Symbol
ABS 36109
AC DELCO AC435981A
ASHIKA 5003378
ATE 13046070422
ATE 20491
ATE 607042
BENDIX 571247B
BOSCH 0986464914
DELPHI LP154
ETF 120139
FERODO FDB167
FRITECH 0250
GIRLING 6106601
HP 2270
ICER 180093
ICER 180255
JAPANPARTS JPA378AF
JAPANPARTS PA378AF
JURID 571247D
JURID 571247J
KBP BP3010
LOCKHEED LP0154
LOCKHEED LP154
LPR 05P126
LUCAS GDB660
MAGNETI 363702160098
MAGNETI BP0098
MINTEX MGB633
NK 229923
OPTIMAL 9109
PAGID T4023
QH BP102
QH BP102D
REMSA 06300
ROADHOUSE 206300
ROULUNDS 435981
SBS 1501229923
TEXTAR 2049105
TOMEX 1199
TOMEX 11-99
TRUSTING 0250
TRW GDB660
VALEO 598168
WOKING P163300
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD CAPRI 1978 - 1985 1.3 J1E -ABS
FORD CAPRI 1978 - 1987 1.6 LCN -ABS
FORD CAPRI 1978 - 1985 2.0 NEN -ABS
FORD CAPRI 1978 - 1984 2.3 YYN -ABS
FORD ESCORT 1974 - 1980 II 1.1 G2
FORD ESCORT 1974 - 1980 II 1.3 J1F
FORD ESCORT 1974 - 1980 II 1.3 J2
FORD ESCORT 1974 - 1980 II 1.3 J3
FORD ESCORT 1974 - 1980 II 1.6 LC
FORD ESCORT 1975 - 1980 II 2.0 NE
FORD ESCORT 1978 - 1980 II 1.1 G1
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.0 NYP
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.3 YY#
FORD GRANADA KOMBI 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1985 2.0 NYP
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1982 2.1D WTA
FORD GRANADA SEDAN 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA SEDAN 1979 - 1985 2.3 YY#
FORD TAUNUS KOMBI 1979 - 1982 1.3 58KM JCC
FORD TAUNUS KOMBI 1979 - 1982 1.6 70KM L##
FORD TAUNUS KOMBI 1979 - 1982 2.0 100KM NER
FORD TAUNUS KOMBI 1979 - 1982 2.3 114KM YYR
FORD TAUNUS SEDAN 1979 - 1982 1.3 58KM JCC
FORD TAUNUS SEDAN 1979 - 1982 1.6 70KM L##
FORD TAUNUS SEDAN 1979 - 1982 2.0 100KM NER
FORD TAUNUS SEDAN 1979 - 1982 2.3 114KM YYR