PODKŁADKA MIEDZIANA 14*20*2,0 656.590 USZCZELKA KORKA OLEJU MISKI OP/10SZT.

PODKŁADKA MIEDZIANA 14*20*2,0 656.590 USZCZELKA KORKA OLEJU MISKI OP/10SZT.

Indeks MotoHurt: 03356

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 10,00 OP/10SZT

Cena brutto: 14,76 zł/OP/10SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 14*20*2

Producent Symbol
BMW 07119963244
CITROEN 9612793180
DAF 0324658
DEUTZ 01143588
FIAT 4279492
FIAT 9400313279
HYUNDAI 2151323001
HYUNDAI 21513-23001
HYUNDAI 2151329000
HYUNDAI 21513-29000
KHD 01143588
KIA 2151321000
KIA 21513-21000
KIA 2151323000
KIA 21513-23000
MAN 06561990007
MAN 90801196529
MB 007603014401
MB 915035000017
MB A915035000017
PSA 031327
RENAULT 0024463104
RENAULT 0606715000
RENAULT 5000277389
TALBOT 0081510200
TOYOTA SU00100188
TOYOTA SU001-00188
VAG N0138156
VAG N0138157
Producent Symbol
AJUSA 17000100
AJUSA 21013200
AJUSA 22007100
AKRON 120040
CORTECO 402129S
ELRING 115207
ELRING 813036
FEBI 36495
FISCHER 656590100
GOETZE 3312504000
MALO 120040
PAYEN PB907
SWAG 62936495
WILMINK WG1084961
WILMINK WG1451969
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A1 HATCHBACK 2012 - 2015 8X1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 HATCHBACK 2015 - 2018 8X1 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 HATCHBACK 2016 - 2018 8X1 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A1 SPORTBACK 2012 - 2015 8XA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 SPORTBACK 2015 - 2018 8XA 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 SPORTBACK 2016 - 2018 8XA 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A3 CABRIO 2013 - 2018 8V7 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2018 8V7 1.4i 16V 125KM CXSB
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2020 8V7 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 CABRIO 2016 - 2020 8V7 1.4i 16V 115KM CZCC
AUDI A3 CABRIO 2017 - 2018 8V7 1.5i 16V DADA
AUDI A3 CABRIO 2017 - 2018 8V7 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2014 8V1 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2016 8V1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 HATCHBACK 2013 - 2015 8V1 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2016 8V1 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2016 8V1 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2018 8V1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 HATCHBACK 2016 - 2018 8V1 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 HATCHBACK 2017 - 2018 8V1 1.5i 16V DADA
AUDI A3 HATCHBACK 2017 - 2018 8V1 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 SEDAN 2012 - 2020 8VS 1.4i 16V 122KM CMBA/CXSA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2018 8VS 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2018 8VS 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2018 8VS 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2018 8VS 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SEDAN 2016 - 2020 8VS 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 SEDAN 2017 - 2018 8VS 1.5i 16V DADA
AUDI A3 SEDAN 2017 - 2018 8VS 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 SPORTBACK 2012 - 2020 8VA 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2018 8VA 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2020 8VA 1.4i 16V 110KM CPWA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2018 8VA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2018 8VA 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2018 8VA 1.4i 16V 125KM CZCA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SPORTBACK 2016 - 2020 8VA 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 SPORTBACK 2017 - 2018 8VA 1.5i 16V DADA
AUDI A3 SPORTBACK 2017 - 2018 8VA 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A4 ALLROAD 2009 - 2016 8KH 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI A4 ALLROAD 2012 - 2016 8KH 3.0TDi 24V 245KM CKVB
AUDI A4 ALLROAD 2016 - 2023 8WH/B9 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A4 ALLROAD 2016 - 2023 8WH/B9 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.0TDi 24V 204KM BKN
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 KOMBI 2004 - 2008 8ED 3.0TDi 24V 204KM BKN
AUDI A4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 KOMBI 2006 - 2008 8ED 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 KOMBI 2006 - 2008 8ED 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 2.7TDi 24V 163KM CAMB/CGKB
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCLA/CCWA
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A4 KOMBI 2011 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A4 KOMBI 2011 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A4 KOMBI 2012 - 2015 8K5/B8 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A4 SEDAN 2004 - 2007 8EC 3.0TDi 24V 204KM BKM
AUDI A4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 SEDAN 2006 - 2007 8EC 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 SEDAN 2006 - 2007 8EC 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCLA/CCWA
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A4 SEDAN 2008 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 211KM CCWB
AUDI A4 SEDAN 2011 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A4 SEDAN 2012 - 2015 8K2/B8 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A4 SEDAN 2015 - 2023 8W2/B9 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A4 SEDAN 2015 - 2023 8W2/B9 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 2.7TDi 24V 190KM CGKA
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0TDi 24V 245KM CDUC
AUDI A5 CABRIO 2015 - 2017 8F 3.0TDi 24V 218KM CKVD
AUDI A5 CABRIO 2016 - 2023 II /F57 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 CABRIO 2016 - 2023 II /F57 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A5 CABRIO 2017 - 2023 II /F57 3.0TDi 24V 218KM CSWB#
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 2.7TDi 24V 163KM CAMB/CGKG
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCWA
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A5 COUPE 2008 - 2010 8T 3.0TDi 24V 211KM CCWB
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0TDi 24V 245KM CDUC
AUDI A5 COUPE 2015 - 2017 8T 3.0TDi 24V 218KM CKVD
AUDI A5 COUPE 2016 - 2023 II /F53 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 COUPE 2017 - 2023 II /F53 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 COUPE 2017 - 2020 II /F53 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A5 SPORTBACK 2016 - 2023 II /F5A 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2023 II /F5A 3.0TDi 24V 218KM CSWB#
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2023 II /F5A 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2023 II /F5A 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 211KM BNG
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 190KM CANA
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 240KM CDYA
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0TDi 24V 204KM CLAA
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2016 4GH 3.0TDi 24V 245KM CDUD/CKVC
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 211KM CRTF/CZVC
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 218KM CRTE/CZVA
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 ALLROAD 2015 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 190KM CZVF
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 2.4i 24V 177KM BDW
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2011 4F5 2.7TDi 24V 163KM BSG/CANB/CAND
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2011 4F5 3.0TDi 24V 211KM BNG/CDYB
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2006 4F5 3.0TDi 24V 225KM BMK
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2008 4F5 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2008 4F5 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2011 4F5 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.7TDi 24V 190KM CANA/CANC
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.8i 24V 190KM CCDA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.8i 24V 220KM CCEA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 3.0TDi 24V 240KM CDYA/CDYC
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 2.8i 24V 204KM CHVA
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0i 24V 300KM CGWB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0i 24V 330KM CREC
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 211KM CTCB
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2008 4F2 2.4i 24V 177KM BDW
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2011 4F2 2.7TDi 24V 163KM BSG/CANB/CAND
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2008 4F2 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2011 4F2 3.0TDi 24V 211KM BNG/CDYB
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2006 4F2 3.0TDi 24V 225KM BMK
AUDI A6 SEDAN 2005 - 2008 4F2 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2008 4F2 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2008 4F2 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2011 4F2 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.7TDi 24V 190KM CANA/CANC
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.8i 24V 190KM CCDA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.8i 24V 220KM CCEA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 3.0TDi 24V 240KM CDYA/CDYC
AUDI A6 SEDAN 2009 - 2011 4F2 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2015 4G2 2.8i 24V 204KM CHVA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0i 24V 310KM CGWD/CGXB/CTUA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 SEDAN 2013 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 239KM CPNB
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 211KM CTCB
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2015 4GA 2.8i 24V 204KM CHVA/CNYA
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2012 4GA 3.0i 24V 300KM CGWB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2015 4GA 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2016 4GA 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A7 SPORTBACK 2011 - 2015 4GA 3.0i 24V 310KM CGXB
AUDI A7 SPORTBACK 2011 - 2015 4GA 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A7 SPORTBACK 2013 - 2017 4GA 3.0TDi 24V 239KM CPNB
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 211KM CRTF/CTCB
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A7 SPORTBACK 2015 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 190KM CZVE
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V 211KM BNG
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A8 SEDAN 2005 - 2010 4E_ 3.2i 24V 260KM BPK
AUDI A8 SEDAN 2006 - 2010 4E_ 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A8 SEDAN 2007 - 2010 4E_ 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A8 SEDAN 2009 - 2012 4H 4.2i 32V 371KM CDRA
AUDI A8 SEDAN 2009 - 2014 4H 4.2TDi 32V 351KM CDSB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2014 4H 3.0i 24V 290KM CG#A
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2018 4H 3.0i 24V 333KM CGXC/CMDA/CTUB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2015 4H 3.0TDi 24V 211KM CDTB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2018 4H 3.0TDi 24V 250KM CDTA
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2018 4H 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2013 4H 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2018 4H 6.3i 48V 500KM CEJA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2016 4H 2.5i 24V 204KM CPAA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2016 4H 3.0TDi 24V 239KM CPNA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2014 4H 4.0i 32V 420KM CEUA
AUDI A8 SEDAN 2013 - 2018 4H 3.0TDi 24V 258KM CTBA
AUDI A8 SEDAN 2013 - 2018 4H 4.2TDi 32V 385KM CTEC
AUDI A8 SEDAN 2015 - 2018 4H 3.0TDi 24V 262KM CTBD
AUDI A8 SEDAN 2017 - 2023 4N2/4N8 3.0TDi 24V DDVC
AUDI A8 SEDAN 2017 - 2023 4N2/4N8 3.0TDi 24V 286KM DDVC
AUDI Q2 2016 - 2023 GA 1.0i 12V 115KM CHZJ
AUDI Q2 2016 - 2023 GA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI Q3 2013 - 2018 BU 1.4i 16V 150KM CHPB
AUDI Q3 2014 - 2018 BU 2.0i 16V 220KM CULC
AUDI Q3 2015 - 2018 BU 2.0i 16V 180KM CILB
AUDI Q3 2016 - 2018 BU 1.4i 16V 125KM CZDB
AUDI Q5 2008 - 2017 8R 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI Q5 2008 - 2017 8R 3.2i 24V 270KM CALB
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0i 24V 272KM CTUC/CTVA
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 245KM CDUD
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 250KM CTBC
AUDI Q5 2013 - 2017 8R 3.0TDi 24V 258KM CTBA
AUDI Q5 2017 - 2023 II /FY 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI Q7 2006 - 2010 4L 3.0TDi 24V 211KM BUN/CASB
AUDI Q7 2006 - 2008 4L 3.0TDi 24V 233KM BUG
AUDI Q7 2006 - 2010 4L 4.2i 32V 350KM BAR
AUDI Q7 2007 - 2015 4L 3.0TDi 24V 240KM CASA/CCMA
AUDI Q7 2007 - 2009 4L 4.2TDi 32V 326KM BTR
AUDI Q7 2009 - 2012 4L 3.0TDi 24V 224KM CATA
AUDI Q7 2009 - 2015 4L 4.2TDi 32V 340KM CCFA
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0i 24V 272KM CJTC/CJWC
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0i 24V 333KM CJTB/CJWB/CNAA
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0TDi 24V 204KM CJGC/CJMA
AUDI Q7 2011 - 2015 4L 3.0i 24V 280KM CJWE/CTWB
AUDI Q7 2011 - 2015 4L 3.0TDi 24V 245KM CJGD/CLZB/CRCA
AUDI Q7 2015 - 2023 II/ 4M 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI Q7 2015 - 2023 II/ 4M 3.0TDi 24V 211KM CZZB
AUDI Q7 2015 - 2023 II/ 4M 3.0TDi 24V 218KM CRTE/CZZA
AUDI Q7 2015 - 2023 II/ 4M 3.0TDi 24V 249KM CVMD
AUDI Q7 2015 - 2023 II/ 4M 3.0TDi 24V 258KM CUEA
AUDI Q7 2015 - 2023 II/ 4M 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI RS4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS5 CABRIO 2013 - 2015 8F 4.2i 32V 450KM CFSA
AUDI RS5 COUPE 2010 - 2015 8T 4.2i 32V 450KM CFSA
AUDI RS6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 5.0i 40V 580KM BUH
AUDI RS6 KOMBI 2013 - 2018 4G5 4.0i 32V 560KM CRDB
AUDI RS6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 5.0i 40V 580KM BUH
AUDI RS7 SPORTBACK 2013 - 2018 4GA 4.0i 32V 560KM CRDB/CWUB
AUDI S4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.0i 24V 333KM CAKA
AUDI S4 SEDAN 2008 - 2015 8K2/B8 3.0i 24V 333KM CAKA/CCBA
AUDI S5 CABRIO 2009 - 2017 8F 3.0i 24V 333KM CAKA/CCBA
AUDI S5 COUPE 2007 - 2009 8T 4.2i 32V 354KM CAUA
AUDI S5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0i 24V 333KM CAKA/CGWC
AUDI S6 KOMBI 2006 - 2011 4F5 5.2i 40V 435KM BXA
AUDI S6 KOMBI 2013 - 2018 4G5 4.0i 32V 420KM CEUC
AUDI S6 SEDAN 2006 - 2011 4F2 5.2i 40V 435KM BXA
AUDI S6 SEDAN 2012 - 2018 4G2 4.0i 32V 420KM CEUC
AUDI S7 SPORTBACK 2012 - 2015 4GA 4.2i 32V 420KM CEUC
AUDI S8 SEDAN 2006 - 2010 4E_ 5.2i 40V 450KM BSM
AUDI S8 SEDAN 2012 - 2018 4H 4.0i 32V 518KM CGTA
AUDI SQ5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI SQ5 2013 - 2017 8R 3.0i 24V 354KM CTUD/CTXA
AUDI SQ5 2015 - 2017 8R 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI SQ7 2016 - 2023 II/ 4M 4.0TDi 32V 435KM CZAC
CITROEN AX 1994 - 1997 1.5D 54KM TUD5
CITROEN BERLINGO 1996 - 1999 I 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN BERLINGO 1997 - 2002 I 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN BERLINGO 1998 - 2002 I 1.8D 58KM XUD7
CITROEN BERLINGO 1998 - 2000 I 1.9D 69KM DW8
CITROEN BERLINGO 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BERLINGO 2000 - 2002 I 1.9D 69KM DW8B
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 1.9D 69KM DW8B
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BX 1982 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX 1982 - 1992 16 1.6i 92KM XU52C
CITROEN BX 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX 1985 - 1993 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX 1985 - 1993 18 1.8D 60KM XUD7
CITROEN BX 1986 - 1993 16 1.6i 103KM 180Z
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 102KM 159A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 105KM D2A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 95KM D2C
CITROEN BX 1986 - 1993 19 1.9i 122KM XU9J2
CITROEN BX 1987 - 1993 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX 1987 - 1993 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX 1987 - 1988 19 1.9i 16V 158KM XU9J4
CITROEN BX 1988 - 1993 16 1.6i 75KM XU51CP
CITROEN BX 1988 - 1993 18 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
CITROEN BX 1989 - 1993 16 1.6i 88KM XU5M
CITROEN BX BREAK 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX BREAK 1985 - 1994 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX BREAK 1985 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX BREAK 1985 - 1993 18 1.8D 60KM XUD7
CITROEN BX BREAK 1986 - 1994 16 1.6i 103KM 180Z
CITROEN BX BREAK 1986 - 1994 19 1.9 102KM XU92C
CITROEN BX BREAK 1987 - 1994 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 18 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 102KM XU9J1
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX BREAK 1989 - 1994 16 1.6i 88KM XU5M
CITROEN C15 1984 - 1996 1.1 48KM E1A
CITROEN C15 1986 - 2000 1.8D 60KM XUD7
CITROEN C15 1987 - 1996 1.4 60KM XY7
CITROEN C15 1987 - 1996 1.4 67KM TU3A
CITROEN C15 1988 - 1996 1.1i 60KM TU1M
CITROEN C15 1991 - 1996 1.4i 75KM KDY
CITROEN C15 2000 - 2006 1.9D 69KM DW8B
CITROEN C25 1988 - 1994 10 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 2008 - 2009 LC 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2010 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2023 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2023 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2007 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2023 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2023 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2010 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 COUPE 2008 - 2023 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2008 - 2011 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 1.8i 16V 125KM 6FY
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2023 UA 1.8i 16V 125KM 6FY
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2023 UA 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2023 UA 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2005 - 2008 RC 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 2008 - 2023 RD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 2008 - 2023 RD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2008 - 2023 RD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2009 - 2023 RD 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2005 - 2008 RE 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2023 TD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2023 TD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2023 TD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2009 - 2023 TD 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C8 2002 - 2023 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
CITROEN C8 2002 - 2023 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C8 2002 - 2023 2.2HDi 16V 128KM DW12ATED4
CITROEN C8 2002 - 2023 2.2i 16V 158KM EW12J4
CITROEN C8 2005 - 2023 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C8 2006 - 2023 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C8 2006 - 2023 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C8 2007 - 2023 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN EVASION 1994 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i 147KM XU10J2CTE
CITROEN EVASION 1996 - 2000 1.8i 99KM XU7JP
CITROEN EVASION 1996 - 2000 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN EVASION 1999 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN EVASION 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN EVASION 2001 - 2002 2.0HDi 16V 110KM DW10ATED4
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.6i 79KM 220A2
CITROEN JUMPY 1995 - 1998 U6U 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN JUMPY 1998 - 2001 U6U 1.9D 69KM DW8
CITROEN JUMPY 1999 - 2007 U6U 2.0HDi 94KM DW10BTED
CITROEN JUMPY 2000 - 2007 U6U 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 1.9D 69KM DW8B
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2012 II 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 54KM TUD5
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.6i 88KM XU5JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA 1993 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 2.0i 16V 152KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 68KM XUD9Y
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 69KM XUD9AL
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA 1995 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA 1998 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA BREAK 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM 1992 - 1994 Y3-## 2.0i 141KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i 107KM XU10##
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM BREAK 1992 - 1994 Y3-## 2.0i 141KM XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM BREAK 1994 - 1996 Y4-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8D 58KM XUD7
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XSARA 1999 - 2004 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA 2001 - 2004 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8D 58KM XUD7
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XSARA BREAK 1999 - 2006 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA BREAK 2001 - 2006 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2004 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2004 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA COUPE 2001 - 2004 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2011 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2005 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN XSARA PICASSO 2003 - 2012 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN ZX 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX BREAK 1996 - 1998 N2-## 1.8i 16V 110KM XU7JP4
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 1.9D 69KM 230.A2
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 1.9TD 80KM 230.A4 +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1997 - 2002 10 1.9TD 82KM 230.A3
FIAT DUCATO 1997 - 2002 14 1.9TD 82KM 230.A3
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 1.9D 68KM D9B
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 1.9TD 90KM DHX +KAT
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.0JTD 84KM RHV
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM D9B
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM DW8
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM WJZ
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 90KM DHX +KAT
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 92KM D8B
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0JTD 109KM RHZ
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0JTD 94KM RHX
FIAT SCUDO 2007 - 2023 II/270 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT SCUDO 2007 - 2023 II/270 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT ULYSSE 1994 - 2002 I/220 2.0i 121KM RFU
FIAT ULYSSE 1994 - 1999 I/220 2.0i 147KM RGX
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD 90KM DHX
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD 92KM D8B +KAT
FIAT ULYSSE 1996 - 2002 I/220 1.8i 99KM LFW
FIAT ULYSSE 1996 - 1999 I/220 2.1TD 109KM P8C
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 132KM RFV
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 1999 - 2002 I/220 2.0JTD 109KM RHZ
FIAT ULYSSE 2002 - 2011 II/179AX 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.0JTD 109KM RHW
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.2JTD 16V 128KM 4HW
FIAT ULYSSE 2003 - 2006 II/179AX 2.0JTD 107KM RHM
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT ULYSSE 2007 - 2011 II/179AX 2.2JTD 163KM 4HT
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 2.0TDCi 16V 136KM C20G6BB
FORD C-MAX 2008 - 2010 I/MPV 2.0TDCi 16V 110KM C20DD#X
FORD FOCUS CABRIO 2006 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS C-MAX 2003 - 2007 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS KOMBI 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS SEDAN 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 115KM KLBA/LPBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 130KM AZBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 140KM QXB#
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 115KM ##BA
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 130KM AZBA
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 140KM QXB#
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 115KM ##BA
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 130KM AZBA
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 140KM QXB#
FORD S-MAX 2006 - 2014 I/WA6 2.0TDCi 16V 130KM AZWA
FORD S-MAX 2006 - 2014 I/WA6 2.0TDCi 16V 140KM QXW#
FORD S-MAX 2007 - 2014 I/WA6 2.0TDCi 16V 115KM KLWA/TYWA
HONDA ACCORD COUPE 1992 - 1993 IV/CC1 2.0i 16V 133KM F20A7
HONDA ACCORD COUPE 1993 - 1997 V/CD7/CD9 2.0i 16V 136KM F20B3
HONDA ACCORD COUPE 1993 - 1998 V/CD7/CD9 2.2i 16V 150KM F22B5
HONDA ACCORD COUPE 1998 - 2003 VII/CG 2.0i 16V 147KM F20B#
HONDA ACCORD COUPE 1998 - 2003 VII/CG 3.0i 24V 200KM J30A1
HONDA ACCORD HATCHBACK 1999 - 2000 VII/CH 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA ACCORD HATCHBACK 1999 - 2002 VII/CH6 1.8i 16V 136KM F18B2
HONDA ACCORD HATCHBACK 1999 - 2002 VII/CH7 2.0i 16V 147KM F20B6
HONDA ACCORD HATCHBACK 2000 - 2002 VII/CL4 2.3i 16V 154KM F23Z5
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1989 III/CA5 1.6 12V 88KM A16A1
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1989 III/CA5 2.0 12V 106KM A20A2
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1987 III/CA5 2.0i 12V 122KM A20A4
HONDA ACCORD KOMBI 1987 - 1989 III/CA5 2.0 102KM A20A1
HONDA ACCORD KOMBI 1987 - 1989 III/CA5 2.0i 116KM A20A3
HONDA ACCORD KOMBI 1991 - 1993 IV/CB8 2.2i 16V 150KM F22A7
HONDA ACCORD KOMBI 1993 - 1993 IV/CC9 2.0i 16V 133KM F20Z3
HONDA ACCORD KOMBI 1993 - 1998 V/CE1 2.2i 16V 150KM F22B5
HONDA ACCORD KOMBI 1993 - 1998 V/CE2 2.0i 16V 136KM F20B3
HONDA ACCORD KOMBI 2003 - 2008 VIII/CM1 2.0i 16V 155KM K20A
HONDA ACCORD KOMBI 2003 - 2008 VIII/CM2 2.4i 16V 190KM K24A
HONDA ACCORD KOMBI 2004 - 2008 VIII/CM# 2.2CTDi 16V 140KM N22A1
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.0i 16V 156KM R20A3
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.2DTEC 16V 150KM N22B1
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.2DTEC 16V 180KM N22B2
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.4i 16V 201KM K24Z3
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA4 1.6 12V 88KM A16A1
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA5 2.0 102KM A20A1
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA5 2.0 12V 106KM A20A2
HONDA ACCORD SEDAN 1986 - 1989 III/CA5 2.0i 116KM A20A3
HONDA ACCORD SEDAN 1987 - 1989 III/CA5 2.0i 16V 133KM B20A8
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB3 2.0 16V 110KM F20A2
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB3 2.0 16V 90KM F20A6
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB3 2.0i 16V 133KM F20A#
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB7 2.2i 16V 150KM F22A3
HONDA ACCORD SEDAN 1993 - 1996 V/CC7 2.0i 16V 116KM F20Z2
HONDA ACCORD SEDAN 1993 - 1996 V/CC7 2.0i 16V 131KM F20Z1
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CE7 1.8i 16V 116KM F18A3
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CE8 2.0i 16V 131KM F20Z1
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CE9 2.2i 16V 150KM F22Z2
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CF1 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA ACCORD SEDAN 1998 - 2002 VII/CG 1.6i 16V 116KM D16B6
HONDA ACCORD SEDAN 1998 - 2002 VII/CG 1.8i 16V 136KM F18B2
HONDA ACCORD SEDAN 1998 - 2001 VII/CG 2.0i 16V 147KM F20B6
HONDA ACCORD SEDAN 1999 - 2002 VII/CG 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA ACCORD SEDAN 1999 - 2002 VII/CG 2.2i 16V 212KM H22A7
HONDA ACCORD SEDAN 2001 - 2002 VII/CG 2.3i 16V 154KM F23Z5
HONDA ACCORD SEDAN 2003 - 2008 VIII/CL7 2.0i 16V 155KM K20A
HONDA ACCORD SEDAN 2003 - 2008 VIII/CL8 2.0i 16V 155KM K20A
HONDA ACCORD SEDAN 2003 - 2008 VIII/CL9 2.4i 16V 190KM K24A
HONDA ACCORD SEDAN 2004 - 2008 VIII/CL# 2.2CTDi 16V 140KM N22A1
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.0i 16V 156KM R20A3
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.2DTEC 16V 150KM N22B1
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.2DTEC 16V 180KM N22B2
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.4i 16V 201KM K24Z3
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 3.5i 24V 275KM J35Z2/J35A8
HONDA ACCORD SEDAN 2012 - 2023 X/CR 3.5i 24V 282KM J35Y1
HONDA ACCORD SEDAN 2013 - 2023 X/CR 2.4i 16V 175KM K24W
HONDA ACCORD SEDAN 2013 - 2023 X/CR 2.4i 16V 192KM K24W1
HONDA ACCORD SEDAN 2014 - 2023 X/CR 2.4i 16V 180KM K24W2/K24W3
HONDA CITY SEDAN 2008 - 2023 GM 1.3i 16V 99KM L13Z1
HONDA CITY SEDAN 2009 - 2023 GM 1.5i 16V 120KM L15A7
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ 1.6i 16V 160KM D16A2
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1996 IV/EJ1 1.6i 16V 125KM D16Y6
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ2 1.5i 16V 101KM D15B7
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ6 1.6i 16V 105KM D16Y7
HONDA CIVIC COUPE 1996 - 2000 V/EJ6/EJ8 1.6i 16V 105KM D16Y7
HONDA CIVIC COUPE 1996 - 2000 V/EJ6/EJ8 1.6i 16V 125KM D16Y8
HONDA CIVIC COUPE 1999 - 2000 V/EJ6/EJ8 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.4i 16V 90KM D14Z5
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.6i 16V 110KM D16V1
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.7i 16V 120KM D17A8
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.7i 16V 125KM D17A9
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MA8 1.4i 16V 90KM D14A2
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MA9 1.5i 16V 90KM D15Z3
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MB1 1.6i 16V 113KM D16Y3
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MB1 1.6i 16V 126KM D16Y2
HONDA CIVIC FASTBACK 1995 - 1997 IV/MA8 1.4i 16V 75KM D14A5
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB2 1.4i 16V 75KM D14A7
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB2 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB3 1.5i 16V 114KM D15Z8
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB4 1.6i 16V 116KM D16B2
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB6 1.8i 16V 169KM D18C4
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB7 2.0TDi 86KM 20T2R
HONDA CIVIC HATCHBACK 1983 - 1987 II/AG 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1983 - 1987 II/AH 1.5 12V 86KM EW2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1985 - 1987 II/AH 1.5 12V 101KM EW3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1986 - 1987 II/AH 1.5i 12V 90KM EW4
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1989 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1989 III/EC9 1.4 16V 90KM D14A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 109KM D16A6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 110KM D16Z2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED8 1.6i 16V 130KM D16A#
HONDA CIVIC HATCHBACK 1988 - 1991 III/ED6 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1989 - 1991 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1989 - 1991 III/EE9 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG3 1.3i 16V 75KM D13B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG4 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG5 1.6i 16V 125KM D16Z6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG6 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1994 - 1997 IV/MA9 1.5i 16V 90KM D15Z3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 75KM D14A3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 90KM D14A4
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK1 1.6i 16V 114KM D16Y5
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK3 1.5i 16V 114KM D15Z6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 1.4i 16V 75KM D14Z3
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 1.4i 16V 90KM D14Z6
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 1.6i 16V 110KM D16V1
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 2.0i 16V 200KM K20A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2004 - 2005 VI 2.0i 16V 160KM K20A3
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2023 VII 1.4i 83KM L13A7
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2023 VII 1.6i 16V 114KM R16A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2023 VII 1.8i 16V 140KM R18A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2023 VII 2.0i 16V 201KM K20Z4
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2023 VII 2.2CTDi 16V 140KM N22A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2008 - 2023 VII 1.4i 16V 100KM L13Z1
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB8 1.4i 16V 75KM D14A7
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB8 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB9 1.5i 16V 114KM D15Z8
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MC1 1.6i 16V 116KM D16B2
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MC2 1.8i 16V 169KM D18C4
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MC3 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA CIVIC SEDAN 1983 - 1987 II 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CIVIC SEDAN 1983 - 1987 II 1.5 12V 86KM EW2
HONDA CIVIC SEDAN 1985 - 1987 II 1.5 12V 101KM EW3
HONDA CIVIC SEDAN 1986 - 1987 II 1.5i 12V 90KM EW4
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1989 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B1
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1989 III/ED2 1.4i 16V 90KM D14A1
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 109KM D16A6
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 110KM D16Z2
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 130KM D16A#
HONDA CIVIC SEDAN 1988 - 1991 III/ED6 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC SEDAN 1989 - 1991 III/EE9 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CIVIC SEDAN 1991 - 1995 IV/EG8 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC SEDAN 1991 - 1995 IV/EG9 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC SEDAN 1991 - 1995 IV/EH9 1.6i 16V 125KM D16Z#
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 90KM D14A4
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK3 1.5i 16V 114KM D15Z6
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 125KM D16Y#
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC SEDAN 2001 - 2006 VI 1.4i 16V 90KM D14Z5
HONDA CIVIC SEDAN 2001 - 2006 VI 1.6i 16V 110KM D16W7
HONDA CIVIC SEDAN 2001 - 2006 VI 1.7i 16V 116KM D17A6
HONDA CIVIC SEDAN 2004 - 2006 VI 1.3i 16V 83KM LDA1
HONDA CIVIC SEDAN 2005 - 2012 VII 1.6i 16V 114KM R16A1
HONDA CIVIC SEDAN 2005 - 2012 VII 1.6i 16V 125KM R16A1#
HONDA CIVIC SEDAN 2005 - 2012 VII 1.8i 16V 140KM R18A1
HONDA CIVIC SEDAN 2006 - 2023 VII 1.3i 95KM LDA2
HONDA CIVIC SEDAN 2006 - 2012 VII 1.8i 16V 140KM R18A2
HONDA CIVIC SEDAN 2017 - 2023 X/FC 1.8i 16V 141KM R18Z1
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1992 HW 1.4i 16V 83KM D14A1
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1991 HW 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.5i 16V 90KM D15B2
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.6i 16V 112KM D16Z2
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.6i 16V 122KM D16A8
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1992 1.4i 16V 83KM D14A1
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1991 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.5i 16V 90KM D15B2
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.6i 16V 112KM D16Z2
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.6i 16V 122KM D16A8
HONDA CRV 1995 - 1999 I/RD 2.0i 16V 128KM B20B
HONDA CRV 1999 - 2002 I/RD 2.0i 16V 147KM B20Z
HONDA CRV 2001 - 2006 II 2.4i 16V 160KM K24A1
HONDA CRV 2002 - 2007 II 2.0i 16V 150KM K20A4
HONDA CRV 2005 - 2007 II 2.2CTDi 16V 140KM N22A1RDB
HONDA CRV 2007 - 2012 III 2.0i 16V 150KM R20A2
HONDA CRV 2007 - 2012 III 2.2CTDi 16V 140KM N22A2
HONDA CRV 2007 - 2012 III 2.2DTEC 16V 150KM N22B3
HONDA CRV 2009 - 2012 III 2.4i 16V 166KM K24Z4
HONDA CRV 2012 - 2023 IV/RM 2.0i 16V 150KM R20A#
HONDA CRV 2012 - 2023 IV/RM 2.0i 16V 155KM R20A9
HONDA CRV 2012 - 2023 IV/RM 2.2DTEC 150KM N22B4
HONDA CRV 2012 - 2023 IV/RM 2.4i 16V 180KM K24Z6
HONDA CRV 2012 - 2023 IV/RM 2.4i 16V 190KM K24Z9
HONDA CRV 2017 - 2023 V 2.0i 16V 150KM R20Z9
HONDA CRV 2017 - 2023 V 2.4i 16V 186KM K24W9
HONDA CRX COUPE 1983 - 1987 I/AF 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CRX COUPE 1983 - 1986 I/AF 1.5i 12V 101KM EW3
HONDA CRX COUPE 1987 - 1992 II/ED9 1.6i 16V 124KM D16Z5
HONDA CRX COUPE 1987 - 1989 II/ED9 1.6i 16V 131KM D16A9
HONDA CRX COUPE 1989 - 1992 II/EE8 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CRX TARGA 1992 - 1998 III/EG2 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CRX TARGA 1992 - 1998 III/EH6 1.6i 16V 125KM D16Z6
HONDA FRV HATCHBACK 2005 - 2023 BE 1.7i 16V 125KM D17A2
HONDA FRV HATCHBACK 2005 - 2023 BE 2.0i 16V 150KM D20A9
HONDA FRV HATCHBACK 2005 - 2023 BE 2.2CTDi 16V 140KM N22A1
HONDA FRV HATCHBACK 2007 - 2023 BE 1.8i 16V 140KM R18A1
HONDA HRV 1999 - 2006 GH 1.6i 16V 105KM D16W1
HONDA HRV 1999 - 2006 GH 1.6i 16V 124KM D16W5
HONDA HRV 2015 - 2023 II/RU 1.8i 16V 141KM R18ZF/R18ZG
HONDA INSIGHT HATCHBACK 2009 - 2023 ZE2 1.3i 88KM LDA3
HONDA INSIGHT HATCHBACK 2009 - 2023 ZE2 1.3i 99KM LDA3#
HONDA INTEGRA COUPE 1997 - 2001 II/DC2 1.8i 16V 190KM B18C6
HONDA INTEGRA COUPE 2002 - 2023 III 2.0i 16V 160KM K20A3
HONDA INTEGRA COUPE 2002 - 2023 III 2.0i 16V 220KM K20Z1
HONDA INTEGRA HATCHBACK 1985 - 1989 I/DA 1.5i 86KM D15A1
HONDA INTEGRA HATCHBACK 1986 - 1989 I/DA 1.6i 120KM D16A3
HONDA JAZZ HATCHBACK 2002 - 2008 II/GD 1.2i 78KM L12A1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2002 - 2008 II/GD 1.4i 83KM L13A1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2007 - 2014 III/GE 1.5i 16V 120KM L15A3
HONDA JAZZ HATCHBACK 2008 - 2015 III/GE 1.2i 16V 90KM L12B1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2008 - 2015 III/GE 1.4i 16V 100KM L13Z1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2011 - 2015 III/GE 1.3i 88KM LDA3
HONDA LEGEND COUPE 1987 - 1990 I/KA3 2.7i 24V 169KM C27A1
HONDA LEGEND COUPE 1991 - 1996 II/KA8 3.2i 24V 205KM C32A2
HONDA LEGEND SEDAN 1986 - 1987 I/HS 2.5i 24V 150KM C25A1
HONDA LEGEND SEDAN 1987 - 1988 I/HS 2.5i 24V 173KM C25A2
HONDA LEGEND SEDAN 1988 - 1990 I/KA4 2.7i 24V 169KM C27A1
HONDA LEGEND SEDAN 1991 - 1996 II/KA7 3.2i 24V 205KM C32A2
HONDA LEGEND SEDAN 1996 - 2004 III/KA9 3.5i 24V 205KM C35A2
HONDA LEGEND SEDAN 2006 - 2023 IV/KB 3.5i 24V 295KM C35A8
HONDA LEGEND SEDAN 2008 - 2023 IV/KB 3.7i 24V 295KM J37A3
HONDA LOGO HATCHBACK 1999 - 2002 GA3 1.3i 65KM D13B7
HONDA NSX CABRIO 1995 - 2005 NA 3.0i 24V 256KM C30A4 A
HONDA NSX CABRIO 1995 - 2005 NA 3.0i 24V 274KM C30A3
HONDA NSX CABRIO 1997 - 2005 NA 3.2i 24V 280KM C32B2
HONDA NSX COUPE 1990 - 2005 NA1 3.0i 24V 256KM C30A4 A
HONDA NSX COUPE 1990 - 2005 NA1 3.0i 24V 274KM C30A3
HONDA NSX COUPE 1997 - 2005 NA2 3.2i 24V 280KM C32B2
HONDA PRELUDE COUPE 1983 - 1987 II/AB 1.8 105KM ET2
HONDA PRELUDE COUPE 1985 - 1987 II/AB 1.8 101KM ET4
HONDA PRELUDE COUPE 1986 - 1987 III/BA2 2.0i 16V 137KM B20A1
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1992 III/BA4 2.0i 12V 109KM B20A3
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1992 III/BA4 2.0i 12V 114KM B20A4
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1992 III/BA4 2.0i 16V 137KM B20A5
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1990 III/BA4 2.0i 16V 150KM B20A7
HONDA PRELUDE COUPE 1990 - 1992 III/BA4 2.0i 16V 140KM B20A9
HONDA PRELUDE COUPE 1992 - 1996 IV/BB2 2.3i 16V 160KM H23A2
HONDA PRELUDE COUPE 1992 - 1996 IV/BB3 2.0i 16V 133KM F20A4
HONDA PRELUDE COUPE 1993 - 1996 IV/BB1 2.2i 16V 185KM H22A2
HONDA PRELUDE COUPE 1996 - 2023 V/BB6 2.2i 16V 185KM H22A5
HONDA PRELUDE COUPE 1996 - 2023 V/BB8 2.2i 16V 200KM H22A5
HONDA PRELUDE COUPE 1996 - 2023 V/BB9 2.0i 16V 133KM F20A4
HONDA SHUTTLE MPV 1994 - 1998 RA 2.2i 16V 150KM F22B8
HONDA SHUTTLE MPV 1998 - 2001 RA 2.3i 16V 150KM F23A7
HONDA STREAM MPV 2001 - 2023 RN 1.7i 16V 125KM D17A2
HONDA STREAM MPV 2001 - 2023 RN 2.0i 16V 156KM K20A1
HONDA STREAM MPV 2005 - 2023 RN 1.8i 16V 140KM R18A2
HONDA STREAM MPV 2005 - 2023 RN 2.0i 16V 150KM R20A4
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 60KM G4CH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 75KM G4DH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 84KM G4EH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1996 - 2000 X3 1.5i 16V 99KM G4ER
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 75KM G4DA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 86KM G4EA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.5i 12V 90KM G4EB
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.5i 16V 102KM G4ECG
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2002 - 2005 LC 1.5CRDi 82KM D3EA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2005 - 2010 MC 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2005 - 2010 MC 1.6i 16V 112KM G4ED
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2010 - 2023 RB 1.4i 16V 107KM G4FA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2010 - 2023 RB 1.6i 16V 125KM G4FC
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 60KM G4CH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 75KM G4DH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 84KM G4EH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1996 - 2000 X3 1.5i 16V 99KM G4ER
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 75KM G4DA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 86KM G4EA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2002 - 2005 LC 1.5CRDi 82KM D3EA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2005 - 2010 MC 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2005 - 2010 MC 1.6i 16V 112KM G4ED
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2010 - 2023 RB 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2010 - 2023 RB 1.4i 16V 109KM G4FA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2010 - 2023 RB 1.6i 16V 125KM G4FC
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2011 - 2023 RB 1.6i 16V 122KM G4FC#
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2011 - 2023 RB 1.6i 16V 140KM G4FD
HYUNDAI ATOS 1997 - 2014 MX 1.1i 12V 63KM G4HG
HYUNDAI ATOS 1998 - 2014 MX 1.0i 12V 54KM G4HC
HYUNDAI ATOS 2001 - 2003 MX 1.0i 12V 58KM G4HCE
HYUNDAI ATOS PRIME 1999 - 2002 MX 1.0i 12V 54KM G4HC
HYUNDAI ATOS PRIME 2001 - 2003 MX 1.0i 12V 58KM G4HCE
HYUNDAI ATOS PRIME 2003 - 2005 MX 1.1i 12V 59KM G4HD
HYUNDAI ATOS PRIME 2005 - 2008 MX 1.1i 12V 63KM G4HG
HYUNDAI COUPE 1996 - 2002 RD 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI COUPE 1998 - 2002 RD 1.6i 16V 116KM G4GR
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 2.7i 24V 167KM G6BAG
HYUNDAI COUPE 2003 - 2009 GK 2.0i 16V 143KM G4GCVG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2006 - 2011 HD 1.6i 16V 122KM G4FC
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2006 - 2011 HD 2.0i 16V 143KM G4GC
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2011 - 2015 MD/UD 1.6i 16V 128KM G4PG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2011 - 2015 MD/UD 1.6i 16V 132KM G4PG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2015 - 2023 AD 1.6i 16V 128KM G4PG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2016 - 2023 AD 1.6i 16V 121KM G4FC
HYUNDAI GALLOPER 1991 - 1998 I 2.5TD 85KM D4BB
HYUNDAI GALLOPER 1991 - 1998 I 2.5TDi 95KM D4BH
HYUNDAI GALLOPER 1991 - 1998 I 3.0i 12V 141KM G6AT
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 2.5TD 88KM D4BB
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 2.5TDCi 105KM D4BH
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 2.5TDi 99KM D4BH
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 3.0i 12V 141KM G6AT
HYUNDAI GETZ 2002 - 2005 TB 1.1i 12V 63KM G4HD
HYUNDAI GETZ 2002 - 2004 TB 1.3i 12V 82KM G4EA
HYUNDAI GETZ 2002 - 2005 TB 1.6i 16V 106KM G4EDG
HYUNDAI GETZ 2003 - 2005 TB 1.3i 16V 85KM G4EAG
HYUNDAI GETZ 2005 - 2009 TB 1.1i 12V 67KM G4HDE
HYUNDAI GETZ 2005 - 2010 TB 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI GRANDEUR 2006 - 2010 TG 2.7i 24V 192KM G6BA#
HYUNDAI GRANDEUR 2011 - 2023 HG 2.7i 16V 192KM G6BA
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5D 78KM D4BB
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5TD 80KM D4BF
HYUNDAI H1 1999 - 2004 I 2.5TDi 101KM D4BH
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.5D 78KM D4BB
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.5TD 80KM D4BF
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2008 - 2013 I/PA 1.1i 12V 67KM G4HG
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2008 - 2013 I/PA 1.2i 16V 78KM G4LA
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2011 - 2013 I/PA 1.1i 12V 69KM G4HG#
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2011 - 2013 I/PA 1.2i 16V 86KM G4HG#
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2013 - 2023 II/IA 1.2i 16V 87KM G4LA#
HYUNDAI I20 ACTIVE 2015 - 2023 IB/GB 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I20 COUPE 2015 - 2023 GB 1.2i 16V 84KM G4LA
HYUNDAI I20 COUPE 2015 - 2023 GB 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.2i 16V 78KM G4LA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.4i 16V 101KM G4FA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.6i 16V 126KM G4FC
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2012 - 2014 PB/PBT 1.2i 16V 86KM G4LA#
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2014 - 2023 GB 1.2i 16V 75KM G4LA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2014 - 2023 GB 1.2i 16V 84KM G4LA#
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2014 - 2023 GB 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I30 COUPE 2013 - 2017 GD 1.4i 16V 99KM G4FA
HYUNDAI I30 COUPE 2013 - 2017 GD 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I30 COUPE 2014 - 2017 GD 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I30 COUPE 2016 - 2017 GD 1.6i 16V 120KM G4FC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2007 - 2011 FD 1.4i 16V 109KM G4FA
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2007 - 2011 FD 1.6i 16V 122KM G4FC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2007 - 2011 FD 2.0i 16V 143KM G4GCG
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2008 - 2011 FD 1.6i 16V 126KM G4FC#
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2011 - 2016 GD 1.4i 16V 99KM G4FA
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2011 - 2016 GD 1.6i 16V 129KM G4FG
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2011 - 2016 GD 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2012 - 2016 GD 1.6i 16V 120KM G4FC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2014 - 2016 GD 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2016 - 2023 PD/PDE 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2016 - 2023 PD/PDE 1.4i 16V 140KM G4LD
HYUNDAI I30 KOMBI 2008 - 2012 CW 1.6i 16V 122KM G4FC
HYUNDAI I30 KOMBI 2008 - 2012 CW 1.6i 16V 126KM G4FC#
HYUNDAI I30 KOMBI 2008 - 2012 CW 2.0i 16V 143KM G4GCG
HYUNDAI I30 KOMBI 2009 - 2012 CW 1.4i 16V 109KM G4FA
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.4i 16V 99KM G4FA
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.6i 16V 120KM G4FC
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.6i 16V 129KM G4FG
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I30 KOMBI 2015 - 2017 GD 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I30 KOMBI 2017 - 2023 PDE 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I30 KOMBI 2017 - 2023 PDE 1.4i 16V 140KM G4LD
HYUNDAI iX20 HATCHBACK 2010 - 2023 JC 1.4i 16V 100KM G4FA#
HYUNDAI iX20 HATCHBACK 2010 - 2023 JC 1.4i 16V 90KM G4FA
HYUNDAI iX20 HATCHBACK 2010 - 2023 JC 1.6i 16V 125KM G4FC
HYUNDAI iX35 2010 - 2023 LM 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.6i 16V 90KM G4GR
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1997 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1990 - 1995 J1 1.8i 16V 127KM G4CN
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.6i 16V 90KM G4GR
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1996 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.5CRDi 12V 82KM D3EA
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.6i 16V 103KM G4EDG
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.8i 12V 122KM G4GBG
HYUNDAI SANTA FE 2001 - 2006 SM 2.7i 24V 173KM G6BAG
HYUNDAI SCUPE 1991 - 1996 1.5i 12V 116KM G4EKTC
HYUNDAI SCUPE 1992 - 1996 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI SOLARIS 2017 - 2023 HCR 1.6i 16V 121KM G4FG
HYUNDAI SOLARIS 2017 - 2023 HCR 1.6i 16V 122KM G4FG#
HYUNDAI SONATA 1991 - 1993 Y2 3.0i 12V 145KM G6AT
HYUNDAI SONATA 1993 - 1998 Y3 3.0i 12V 146KM G6AT
HYUNDAI SONATA 1998 - 2001 EF 2.5i 24V 160KM G6DV
HYUNDAI SONATA 2001 - 2005 IV 2.7i 24V 173KM G6BAG
HYUNDAI TERRACAN 2001 - 2006 HP 2.5TDCi 101KM D4BHG
HYUNDAI TRAJET 2000 - 2008 FO 2.7i 24V 173KM G6BAJ
HYUNDAI TRAJET 2004 - 2008 FO 2.0i 16V 140KM G4GCVE
HYUNDAI TUCSON 2004 - 2010 JM 2.0i 16V 141KM G4GCCG
HYUNDAI TUCSON 2004 - 2010 JM 2.7i 24V 175KM G6BAH
HYUNDAI TUCSON 2015 - 2023 II/TLE 1.6i 16V 132KM G4FD
HYUNDAI VELOSTER COUPE 2011 - 2023 FS 1.6i 16V 132KM G4FG
HYUNDAI VELOSTER COUPE 2011 - 2023 FS 1.6i 16V 140KM G4FD
HYUNDAI XG 25 SEDAN 1998 - 2005 XG 2.5i 24V 163KM G6AV
KIA CARENS 2004 - 2006 II/FJ 2.0i 16V 139KM G4GC
KIA CARENS 2009 - 2013 III/UN 1.6i 16V 132KM G4FC
KIA CARENS 2010 - 2013 III/UN 1.6i 16V 126KM G4FC#
KIA CARENS 2013 - 2023 IV 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA CEED HATCHBACK 2006 - 2012 I/ED 1.4i 16V 105KM G4FA
KIA CEED HATCHBACK 2006 - 2012 I/ED 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CEED HATCHBACK 2006 - 2012 I/ED 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CEED HATCHBACK 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 115KM G4FC#
KIA CEED HATCHBACK 2008 - 2012 I/ED 1.6i 16V 126KM G4FC##
KIA CEED HATCHBACK 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 109KM G4FA#
KIA CEED HATCHBACK 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA CEED HATCHBACK 2010 - 2012 I/ED 1.6i 16V 125KM G4FC###
KIA CEED HATCHBACK 2012 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4FA
KIA CEED HATCHBACK 2012 - 2018 II/JD 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA CEED HATCHBACK 2012 - 2018 II/JD 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA CEED HATCHBACK 2015 - 2018 II/JD 1.4i 16V 101KM G4LC
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2023 III/CD 1.4i 16V 140KM G4LD
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2023 III/CD 1.4i 16V 97KM G4LC#
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2023 III/CD 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2023 III/CD 1.6i 16V 128KM G4FG
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.4i 16V 109KM G4FA#
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 115KM G4FC#
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 126KM G4FC##
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CEED KOMBI 2009 - 2012 I/ED 1.6i 16V 125KM G4FC###
KIA CEED KOMBI 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 105KM G4FA
KIA CEED KOMBI 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA CEED KOMBI 2012 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4FA
KIA CEED KOMBI 2012 - 2018 II/JD 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA CEED KOMBI 2015 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4LC
KIA CEED KOMBI 2018 - 2023 III/CD 1.4i 16V 140KM G4LD
KIA CEED KOMBI 2018 - 2023 III/CD 1.4i 16V 97KM G4LC#
KIA CEED KOMBI 2018 - 2023 III/CD 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA CEED KOMBI 2018 - 2023 III/CD 1.6i 16V 128KM G4FG
KIA CERATO COUPE 2009 - 2023 II/TD 1.6i 16V 124KM G4FC#
KIA CERATO COUPE 2009 - 2023 II/TD 2.0i 16V 156KM G4KD
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CERATO HATCHBACK 2009 - 2023 II/TD 1.6i 16V 124KM G4FC
KIA CERATO HATCHBACK 2009 - 2023 II/TD 2.0i 16V 156KM G4KD
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CERATO SEDAN 2006 - 2009 LD 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CERATO SEDAN 2009 - 2013 II/TD 1.6i 16V 124KM G4FC#
KIA CERATO SEDAN 2009 - 2013 II/TD 2.0i 16V 156KM G4KD
KIA CERATO SEDAN 2010 - 2013 II/TD 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CERATO SEDAN 2010 - 2013 II/TD 1.6i 16V 126KM G4FC##
KIA CERATO SEDAN 2013 - 2023 III 1.6i 16V 130KM G4FC
KIA CERATO SEDAN 2013 - 2023 IV/BD 1.6i 16V 128KM G4FG
KIA K2500 2003 - 2023 SD 2.5Di 94KM D4BH
KIA MAGENTIS SEDAN 2001 - 2005 I/GD 2.5i 24V 169KM G6BV
KIA PICANTO HATCHBACK 2004 - 2011 I/BA 1.1i 12V 65KM G4HG
KIA PICANTO HATCHBACK 2005 - 2011 I/BA 1.0i 12V 61KM G4HE
KIA PICANTO HATCHBACK 2009 - 2011 I/BA 1.0i 12V 63KM G4HE#
KIA PICANTO HATCHBACK 2011 - 2016 II/TA 1.2i 16V 85KM G4LA
KIA PICANTO HATCHBACK 2013 - 2016 II/TA 1.2i 16V 88KM G4LA#
KIA PICANTO HATCHBACK 2017 - 2023 III/JA 1.2i 16V 84KM G4LA
KIA PREGIO 1995 - 2004 TB 2.5TDi 94KM D4BH
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.4i 16V 105KM G4FA
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.4i 16V 109KM G4FA#
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.6i 16V 126KM G4FC#
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA PRO CEED HATCHBACK 2010 - 2013 ED 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA PRO CEED HATCHBACK 2010 - 2013 ED 1.6i 16V 125KM G4FC##
KIA PRO CEED HATCHBACK 2013 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4FA
KIA PRO CEED HATCHBACK 2013 - 2018 II/JD 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA PRO CEED HATCHBACK 2015 - 2018 II/JD 1.4i 16V 101KM G4LC
KIA PRO CEED KOMBI 2018 - 2023 III/CD 1.4i 16V 140KM G4LD
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V 97KM G4EE
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V 112KM G4ED
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.25i 16V 86KM G4LA
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.4i 16V 109KM G4FA
KIA RIO HATCHBACK 2012 - 2017 III/UB 1.6i 16V 123KM G4FC
KIA RIO HATCHBACK 2014 - 2017 III/UB 1.2i 16V 84KM G4LA#
KIA RIO HATCHBACK 2017 - 2023 IV/YB 1.2i 16V 84KM G4LA
KIA RIO HATCHBACK 2017 - 2023 IV/YB 1.4i 16V 101KM G4LC#
KIA RIO HATCHBACK 2017 - 2023 IV/YB 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V 97KM G4EE
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V 112KM G4ED
KIA RIO SEDAN 2011 - 2023 III/UB 1.25i 16V 86KM G4LA
KIA RIO SEDAN 2011 - 2023 III/UB 1.4i 16V 109KM G4FA
KIA RIO SEDAN 2012 - 2023 III/UB 1.6i 16V 123KM G4FC
KIA RIO SEDAN 2014 - 2023 III/UB 1.2i 16V 84KM G4LA#
KIA RIO SEDAN 2017 - 2023 IV/SC_FB 1.4i 16V 101KM G4LC#
KIA RIO SEDAN 2017 - 2023 IV/SC_FB 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA RIO SEDAN 2017 - 2023 IV/SC_FB 1.6i 16V 123KM G4FG
KIA SORENTO 2020 - 2023 IV/MQ4 1.6i 16V 179KM G4FT
KIA SORENTO 2020 - 2023 IV/MQ4 1.6i 16V 230KM G4FT#
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6i 16V 105KM G4F#
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6i 16V 126KM G4FC
KIA SOUL HATCHBACK 2011 - 2013 AM 1.6i 16V 140KM G4FD
KIA SOUL HATCHBACK 2014 - 2023 II/PS 1.6i 16V 124KM G4FG
KIA SOUL HATCHBACK 2014 - 2023 II/PS 1.6i 16V 132KM G4FD#
KIA SOUL HATCHBACK 2016 - 2023 II/PS 1.6i 16V 129KM G4FG#
KIA SOUL HATCHBACK 2019 - 2023 III/SK3 1.6i 16V 124KM G4FG
KIA SPORTAGE 2004 - 2010 II/JE 2.0i 16V 141KM G4GC
KIA SPORTAGE 2004 - 2010 II/JE 2.7i 24V 175KM G6BA
KIA SPORTAGE 2011 - 2015 III/SL 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA SPORTAGE 2015 - 2023 IV/QL 1.6i 16V 132KM G4FD
KIA SPORTAGE 2020 - 2023 IV/QL 1.6i 16V 129KM G4FD#
KIA STONIC 2017 - 2023 YB 1.2i 16V 84KM G4LB
KIA STONIC 2017 - 2023 YB 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA STONIC 2018 - 2023 YB 1.4i 16V 97KM G4LC#
KIA VENGA HATCHBACK 2010 - 2023 YN 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA VENGA HATCHBACK 2010 - 2023 YN 1.6i 16V 125KM G4FC
KIA X CEED 2019 - 2023 CD 1.4i 16V 140KM G4LD
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.0i 16V 136KM RFN
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.0JTD 109KM RHW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2023 2.0JTD 109KM RHW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.2JTD 16V 128KM 4HW
LANCIA PHEDRA 2003 - 2010 2.0JTD 16V 107KM RHM
LANCIA PHEDRA 2003 - 2023 2.0JTD 16V 107KM RHM
LANCIA PHEDRA 2006 - 2010 2.0JTD 16V 120KM RHK
LANCIA PHEDRA 2006 - 2023 2.0JTD 16V 120KM RHK
LANCIA PHEDRA 2006 - 2010 2.0JTD 16V 136KM RHR
LANCIA PHEDRA 2006 - 2023 2.0JTD 16V 136KM RHR
LANCIA ZETA 1995 - 2002 2.0i 147KM RGX
LANCIA ZETA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM RFV
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHW
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHZ
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.1TD 109KM P8C
LANCIA ZETA 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM RFN
LANDROVER FREELANDER 1998 - 2000 I 2.0TD 98KM 20L4D
LANDROVER FREELANDER 1998 - 2006 SOFT TOP 2.0TD 98KM 20L4D
ŁADA NIVA 1999 - 2004 2121 1.9D 75KM XUD9SD
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2023 III/DL/DJ 1.5i 16V 107KM P5Y6
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2023 III/DL/DJ 1.5i 16V 116KM P5Y8
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2023 III/DL/DJ 1.5i 16V 75KM P5Y5
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2023 III/DL/DJ 1.5i 16V 90KM P5Y7
MAZDA 2 HATCHBACK 2019 - 2023 III/DL/DJ 1.5i 16V 75KM P5XC
MAZDA 2 HATCHBACK 2019 - 2023 III/DL/DJ 1.5i 16V 90KM P5XC#
MAZDA 3 HATCHBACK 2003 - 2009 I/BK 2.0i 16V 150KM LF17
MAZDA 3 HATCHBACK 2006 - 2009 I/BK 2.3i 16V 260KM L3N9
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 150KM LF17/LFDE
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 151KM LF5H/LF5W
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2023 III/BM 1.5i 16V 100KM P5Y1
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2023 III/BM 1.5i 16V 120KM P5Y1#
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2023 III/BM 2.0i 16V 120KM PEY7
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2023 III/BM 2.0i 16V 165KM PEX2
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2023 III/BM 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 3 HATCHBACK 2018 - 2023 IV/BP 1.5i 16V 120KM P5X4
MAZDA 3 HATCHBACK 2018 - 2023 IV/BP 2.0i 16V 122KM PEXN
MAZDA 3 HATCHBACK 2018 - 2023 IV/BP 2.0i 16V 150KM PEXP
MAZDA 3 HATCHBACK 2020 - 2023 IV/BP 2.0i 16V 150KM PEXN#
MAZDA 3 SEDAN 2004 - 2009 I/BK 2.0i 16V 150KM LF17
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 150KM LF17/LFDE
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 151KM LF5H/LF5W
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2023 III/BM 1.5i 16V 120KM P5Y1#
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2023 III/BM 2.0i 16V 120KM PEY7
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2023 III/BM 2.0i 16V 150KM PET7#
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2023 III/BM 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 3 SEDAN 2014 - 2023 III/BM 1.5i 16V 100KM P5Y1
MAZDA 3 SEDAN 2014 - 2023 III/BM 2.0i 16V 165KM PEX2
MAZDA 3 SEDAN 2018 - 2023 IV/BP 1.5i 16V 120KM P5X4
MAZDA 3 SEDAN 2018 - 2023 IV/BP 2.0i 16V 122KM PEXN
MAZDA 3 SEDAN 2020 - 2023 IV/BP 2.0i 16V 150KM PEXN#
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0i 16V 146KM LFF7
MAZDA 5 MPV 2010 - 2023 CW 2.0i 16V 150KM LF5H
MAZDA 5 MPV 2011 - 2023 CW 2.0i 16V 144KM LFZB
MAZDA 6 HATCHBACK 2002 - 2007 I/GG 2.0i 16V 141KM LF17/LF18
MAZDA 6 HATCHBACK 2002 - 2007 I/GG 2.3i 16V 166KM L3C1
MAZDA 6 HATCHBACK 2005 - 2007 I/GG 2.0i 16V 147KM LFF7
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 2.0i 16V 147KM LF17
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 2.5i 16V 170KM L5VE
MAZDA 6 HATCHBACK 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V 155KM LFDE
MAZDA 6 KOMBI 2002 - 2007 I/GY 2.0i 16V 141KM LF17/LF18
MAZDA 6 KOMBI 2002 - 2007 I/GY 2.3i 16V 162KM L3C1#
MAZDA 6 KOMBI 2002 - 2007 I/GY 2.3i 16V 166KM L3C1
MAZDA 6 KOMBI 2005 - 2007 I/GY 2.0i 16V 147KM LFF7
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 2.0i 16V 147KM LF17
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 2.5i 16V 170KM L5VE
MAZDA 6 KOMBI 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V 155KM LFDE
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2023 III/GJ 2.0i 16V 155KM PEY7##
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2023 III/GJ 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2023 III/GJ 2.2CDi 16V 175KM SHY1#
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2023 III/GJ 2.5i 16V 192KM PYY1
MAZDA 6 KOMBI 2013 - 2023 III/GJ 2.0i 16V 146KM PEY7
MAZDA 6 KOMBI 2013 - 2023 III/GJ 2.0i 16V 165KM PEY7#
MAZDA 6 KOMBI 2018 - 2023 III/GJ 2.2CDi 16V 184KM SHY8
MAZDA 6 SEDAN 2002 - 2007 I/GG 2.0i 16V 141KM LF17/LF18
MAZDA 6 SEDAN 2002 - 2007 I/GG 2.3i 16V 166KM L3C1
MAZDA 6 SEDAN 2005 - 2007 I/GG 2.0i 16V 147KM LFF7
MAZDA 6 SEDAN 2005 - 2007 I/GG 2.3i 16V 260KM L3KG
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 2.0i 16V 147KM LF17
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 2.5i 16V 170KM L5VE
MAZDA 6 SEDAN 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V 155KM LFDE
MAZDA 6 SEDAN 2012 - 2023 III/GJ 2.2CDi 16V 175KM SHY1#
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2023 III/GJ 2.0i 16V 146KM PEY7
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2023 III/GJ 2.0i 16V 165KM PEY7#
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2023 III/GJ 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2023 III/GJ 2.5i 16V 192KM PYY1
MAZDA 6 SEDAN 2018 - 2023 III/GJ 2.2CDi 16V 184KM SHY8
MAZDA 6 SEDAN 2018 - 2023 III/GJ 2.5i 16V 231KM PYZ4
MAZDA CX-3 2015 - 2023 DK 2.0i 16V 120KM PEX3
MAZDA CX-3 2015 - 2023 DK 2.0i 16V 150KM PEX8/PEXT
MAZDA CX-3 2018 - 2023 DK 2.0i 16V 121KM PEXT
MAZDA CX-3 2018 - 2023 DK 2.0i 16V 150KM PEXB
MAZDA CX-30 2019 - 2023 DM 2.0i 16V 122KM PEXN
MAZDA CX-30 2020 - 2023 DM 2.0i 16V 150KM PEXW
MAZDA CX-5 2011 - 2017 KE 2.0i 16V 160KM PEY6
MAZDA CX-5 2011 - 2017 KE 2.0i 16V 165KM PEY7
MAZDA CX-5 2012 - 2017 KE 2.0i 16V 155KM PEY4
MAZDA CX-5 2012 - 2017 KE 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA CX-5 2012 - 2017 KE 2.2CDi 16V 175KM SHY1#
MAZDA CX-5 2013 - 2017 KE 2.5i 16V 186KM PYVPS
MAZDA CX-5 2015 - 2017 KE 2.5i 16V 192KM PYY1
MAZDA CX-5 2017 - 2023 KF 2.0i 16V 160KM PEXB#
MAZDA CX-5 2017 - 2023 KF 2.0i 16V 165KM PEX3/PEXB/PEXP
MAZDA CX-5 2017 - 2023 KF 2.2Di 16V 150KM SHY4
MAZDA CX-5 2017 - 2023 KF 2.2Di 16V 175KM SHY6
MAZDA CX-5 2017 - 2023 KF 2.5i 16V 194KM PY#$
MAZDA CX-5 2018 - 2023 KF 2.0i 16V 163KM PEXB/PEXP
MAZDA CX-5 2018 - 2023 KF 2.2Di 16V 184KM SHY8
MAZDA CX-7 2007 - 2009 ER 2.3i 16V 258KM L3VDT
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.3i 16V 260KM L3VDT#
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.5i 16V 163KM L5VE
MAZDA CX-9 2016 - 2023 II/TC 2.5i 16V 231KM PYZ4
MAZDA MPV 2002 - 2006 II/LW 2.3i 16V 141KM L3
MAZDA MX-5 2005 - 2014 III/NC 2.0i 16V 160KM LF62/LFDE
MAZDA MX-5 2015 - 2023 IV/ND 1.5i 16V 131KM P5-VPR
MAZDA MX-5 2015 - 2023 IV/ND 2.0i 16V 160KM PEX4/PEX6
MAZDA MX-5 2016 - 2023 IV/ND 2.0i 16V 160KM PEX6
MAZDA TRIBUTE 2004 - 2008 EP 2.3i 16V 150KM L3VE
MITSUBISHI GALLOPER 1998 - 2003 JK01 2.5TD 88KM D4BF
MITSUBISHI GALLOPER 1998 - 2003 JK01 2.5TD 99KM D4BH
NISSAN MICRA 1998 - 2003 K11 1.5D 57KM TD15
OPEL FRONTERA 1995 - 1998 A 2.8TDi 113KM 28TDI
OPEL SIGNUM 2003 - 2005 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL SIGNUM 2005 - 2008 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA KOMBI 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA SEDAN 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1A/1C 1.5D 54KM TUD5
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.5D 55KM TUD5
PEUGEOT 205 II 1990 - 1998 20A/C 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 206 CABRIO 2000 - 2007 CC/2D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2001 2A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2009 2A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2007 2A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2003 - 2007 2A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2006 2E/K 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2006 2E/K 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1999 7D/N3/N5 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1997 7D/N3/N5 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1994 - 1997 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1996 - 1997 7A/C 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 1999 7E 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2005 CC/3B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2007 3A/C 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2007 3A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2005 3A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2003 - 2007 3A/C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2009 3E/F 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2008 3E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2005 3E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 KOMBI 2004 - 2008 3E/F 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 308 CABRIO 2009 - 2014 CC 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 CABRIO 2009 - 2012 CC 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2007 - 2013 4A/4C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2008 - 2012 4A/4C 2.0i 16V 140KM RFJ/EW10A
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2010 - 2013 4A/4C 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.9 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1986 - 1989 10A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 309 1989 - 1990 3A/C 1.9i 16V 158KM XU9J4
PEUGEOT 309 1990 - 1993 3A/C 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 16V 196KM XU10J4TE
PEUGEOT 405 II 1994 - 1995 4B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 1999 8C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 2000 8C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 COUPE 2001 - 2004 8C 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 COUPE 2002 - 2004 8C 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 1999 8E/F 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 KOMBI 1997 - 2004 8E/F 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 KOMBI 1998 - 2003 8E/F 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 KOMBI 1999 - 2004 8E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2004 8B 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 1999 8B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1997 - 2004 8B 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 SEDAN 1998 - 2003 8B 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 SEDAN 1999 - 2004 8B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2011 6C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2011 6C 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2010 6E 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2011 6E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2010 6E 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2008 - 2010 6E 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2010 6D 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2010 6D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2006 6D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 SEDAN 2008 - 2010 6D 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 508 KOMBI 2010 - 2023 SW 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
PEUGEOT 508 SEDAN 2010 - 2023 I/8D_ 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
PEUGEOT 605 1989 - 1999 6B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 605 1989 - 1995 6B 2.1D 12V 82KM XUD11A
PEUGEOT 605 1989 - 1997 6B 2.1TD 109KM XUD11ATE
PEUGEOT 605 1991 - 1999 6B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2023 9D 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2023 9D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2023 9D 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2023 9D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2001 - 2004 9D 2.0HDi 107KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2011 9D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2023 9D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2023 9D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 607 SEDAN 2006 - 2023 9D 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.8i 99KM XU7JP
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 806 1996 - 1999 221 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 806 1998 - 2000 221 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT 806 2000 - 2002 221 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2023 E 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2023 E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2023 E 2.2HDi 16V 128KM DW12TED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2023 E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 807 MPV 2004 - 2006 E 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 807 MPV 2005 - 2023 E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2023 E 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2023 E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2023 E 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.6i 79KM 220A2
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9D 70KM XUD9A
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT EXPERT 1998 - 2007 222/224 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT EXPERT 1999 - 2003 222/224 2.0HDi 94KM DW10ATED
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT J5 1988 - 1994 10 1.9D 70KM XUD9A
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2000 I 1.8D 58KM XUD7
PEUGEOT PARTNER 1996 - 1999 I 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT PARTNER 1997 - 2002 I 1.8i 90KM XU7XB
PEUGEOT PARTNER 1998 - 2000 I 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT PARTNER 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT PARTNER 2000 - 2002 I 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
PORSCHE CAYENNE 2009 - 2010 I/ 955 3.0TDi 24V 240KM M05.9D
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2023 II/958 3.0i 24V 333KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2023 II/958 3.0TDi 24V 211KM MCR.CR/MCV.VC
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2023 II/958 3.0TDi 24V 239KM M05.9E/MCN.RB
PORSCHE CAYENNE 2011 - 2023 II/958 3.0TDi 24V 245KM MCR.C/CA
PORSCHE CAYENNE 2012 - 2023 II/958 4.2TDi 32V 382KM MCU.DB
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2023 II/958 3.0i 24V 416KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2023 II/958 3.0TDi 24V 250KM MCV/VB
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2023 II/958 3.0TDi 24V 262KM DIESEL#1
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2023 II/958 4.2TDi 32V 385KM MCU.DC
PORSCHE MACAN 2014 - 2023 MK1 3.0TDi 24V 211KM MCT.BB
PORSCHE MACAN 2014 - 2023 MK1 3.0TDi 24V 250KM MCT.BC
PORSCHE MACAN 2014 - 2023 MK1 3.0TDi 24V 258KM MCT.BA
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 333KM MCG.EA/FA#
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 380KM MCG.EA/FA#2
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 211KM MCR.CB
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 250KM MCR.CC
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 3.0i 24V 416KM MCG.EA/FA
PORSCHE PANAMERA 2014 - 2016 970 3.0TDi 24V 300KM MCW.3A
RENAULT ESPACE 2002 - 2014 IV 3.0DCi 24V 177KM P9X 701
RENAULT ESPACE 2006 - 2014 IV 3.0DCi 24V 181KM P9X 715
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D F8Q 632
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D F8Q 662
RENAULT VEL SATIS 2002 - 2023 BJ0# 3.0DCi 24V 177KM P9X 701
RENAULT VEL SATIS 2006 - 2023 BJ0# 3.0DCi 24V 181KM P9X 715
ROVER 114 HATCHBACK 1994 - 1998 XP 1.5 D 57KM TUD5
ROVER 216 CABRIO 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 CABRIO 1996 - 1999 XW 1.6 16V 111KM 16K4F
ROVER 216 COUPE 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 HATCHBACK 1989 - 1995 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 216 HATCHBACK 1990 - 1995 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 220 HATCHBACK 1995 - 2000 RF 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 220 HATCHBACK 1995 - 2000 RF 2.0 TD 86KM 20T2R
ROVER 25 HATCHBACK 1999 - 2005 RF 2.0 TD 101KM 20T2N
ROVER 416 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 1.6 16V 112KM 16K4F
ROVER 416 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 1.6 16V 113KM D16Y2
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 SEDAN 1995 - 2000 RT 1.6 16V 112KM 16K4F
ROVER 416 SEDAN 1995 - 2000 RT 1.6 16V 113KM D16Y2
ROVER 420 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 420 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 2.0 TD 86KM 20T2R
ROVER 420 SEDAN 1995 - 2000 RT 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 420 SEDAN 1995 - 2000 RT 2.0 TD 86KM 20T2R
ROVER 45 HATCHBACK 2000 - 2023 RT 2.0 TD 101KM 20T2N
ROVER 45 SEDAN 2000 - 2023 RT 2.0 TD 101KM 20T2N
ROVER 618 SEDAN 1996 - 1999 RH 1.8 16V 115KM F18A3
ROVER 620 SEDAN 1993 - 1996 RH 2.0 16V 115KM F20Z2
ROVER 620 SEDAN 1993 - 1999 RH 2.0 16V 131KM F20Z1
ROVER 620 SEDAN 1994 - 1999 RH 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 623 SEDAN 1993 - 1999 RH 2.3 16V 158KM H23A3
ROVER STREETWISE HATCHBACK 2003 - 2023 2.0 TD 101KM 20T2N
SAAB 9-5 KOMBI 2001 - 2010 I/YS3E 3.0TDi 24V 177KM D308L
SAAB 9-5 SEDAN 2001 - 2010 I/YS3E 3.0TDi 24V 177KM D308L
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2023 710 1.4i 16V 150KM CAVA
SEAT ARONA 2017 - 2023 KJ7 1.0i 12V CHZJ/DKJA/DKRF
SEAT ARONA 2017 - 2023 KJ7 1.0i 12V CHZL/DKLA
SEAT ARONA 2017 - 2023 KJ7 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA/DKRF
SEAT ARONA 2017 - 2023 KJ7 1.0i 12V 95KM CHZL/DKLA
SEAT ARONA 2017 - 2023 KJ7 1.5i 16V DAD
SEAT ARONA 2017 - 2023 KJ7 1.5i 16V 150KM DAD
SEAT ATECA 2016 - 2023 KH7 1.0i 12V 115KM CHZJ
SEAT ATECA 2016 - 2023 KH7 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2009 - 2017 6J5 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA HATCHBACK 2013 - 2017 6J5 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2023 KJ1 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2023 KJ1 1.0i 12V 65KM CHYC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2023 KJ1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2023 KJ1 1.0i 12V 90KM DBYA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2023 KJ1 1.0i 12V 95KM CHZL
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2023 KJ1 1.5i 16V 150KM DADA
SEAT IBIZA KOMBI 2012 - 2015 6J8 1.4i 16V 150KM CAVF/CNUB
SEAT IBIZA KOMBI 2013 - 2015 6J8 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2009 - 2015 6J1 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2013 - 2015 6J1 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT LEON 2012 - 2023 5F 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON 2012 - 2023 5F 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON 2013 - 2023 5F 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON 2013 - 2023 5F 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON 2013 - 2023 5F 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON 2014 - 2023 5F 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON 2014 - 2023 5F 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON 2014 - 2023 5F 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON 2016 - 2023 5F 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT LEON COUPE 2013 - 2023 5F5 1.2i 16V 105KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2023 5F5 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2023 5F5 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON COUPE 2013 - 2023 5F5 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2023 5F5 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON COUPE 2014 - 2023 5F5 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2023 5F5 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON COUPE 2015 - 2023 5F5 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2023 ST/5F8 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2023 ST/5F8 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2023 ST/5F8 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2023 ST/5F8 1.4i 16V 122KM CXSA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2023 ST/5F8 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2023 ST/5F8 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2023 ST/5F8 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2023 ST/5F8 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON KOMBI 2015 - 2023 ST/5F8 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT MII 2011 - 2023 KF1 1.0i 12V 60KM CHYA
SEAT MII 2011 - 2023 KF1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT MII 2012 - 2023 KF1 1.0i 12V 68KM CPGA
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2023 KG3 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2023 KG3 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2023 KG3 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2023 KG3 1.0i 12V CHZB/DKLD
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2023 KG3 1.0i 12V CHZC/DKRC
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2023 KG3 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2023 KG3 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA CITIGO 2011 - 2023 #1 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA CITIGO 2011 - 2023 #1 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA CITIGO 2012 - 2023 #1 1.0i 12V 68KM CPGA
SKODA FABIA 2014 - 2023 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA 2014 - 2023 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA 2014 - 2023 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA 2014 - 2023 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA 2015 - 2023 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA FABIA 2017 - 2023 III 1.0i 12V 110KM CHZC
SKODA FABIA 2017 - 2023 III 1.0i 12V 95KM CHZD/DKLD
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2023 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2023 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2023 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2023 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA KOMBI 2015 - 2023 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA FABIA KOMBI 2017 - 2023 III 1.0i 12V 110KM CHZC
SKODA FABIA KOMBI 2017 - 2023 III 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA KAROQ 2017 - 2023 NU7 1.0i 12V CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2023 NU7 1.0i 12V CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2023 NU7 1.0i 12V 115KM CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2023 NU7 1.5i 16V DADA
SKODA KAROQ 2017 - 2023 NU7 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA KODIAQ 2017 - 2023 NS7 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA KODIAQ 2017 - 2023 NS7 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA KODIAQ 2018 - 2023 NS7 1.5i 16V DADA
SKODA KODIAQ 2018 - 2023 NS7 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2019 5E3 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2019 5E3 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA 2012 - 2019 5E3 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA 2013 - 2019 5E3 1.4i 16V 110KM CPWA
SKODA OCTAVIA 2014 - 2019 5E3 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA 2014 - 2019 5E3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA 2015 - 2017 5E3 1.2i 16V 110KM CYFV
SKODA OCTAVIA 2016 - 2019 5E3 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA OCTAVIA 2017 - 2019 5E3 1.5i 16V DADA
SKODA OCTAVIA 2017 - 2019 5E3 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2019 5E5 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2019 5E5 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2019 5E5 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2013 - 2019 5E5 1.4i 16V 110KM CPWA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2019 5E5 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2019 5E5 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2015 - 2019 5E5 1.2i 16V 110KM CYVB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2016 - 2019 5E5 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA OCTAVIA KOMBI 2017 - 2019 5E5 1.5i 16V DADA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2017 - 2019 5E5 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.6i 16V CWVB
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.6i 16V 90KM CWVB
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V CHZB/DKLD
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V CHZC/DKRC
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V CHZB/DKLD
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V CHZC/DKRC
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA SUPERB 2015 - 2023 III / 3V3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB 2015 - 2023 III / 3V3 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA SUPERB 2015 - 2023 III / 3V3 1.5i 16V DADA
SKODA SUPERB 2015 - 2023 III / 3V3 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2023 III / 3V5 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2023 III / 3V5 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2023 III / 3V5 1.5i 16V DADA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2023 III / 3V5 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA YETI 2014 - 2023 5L 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA YETI 2015 - 2023 5L 1.2i 16V 110KM CYVB
SKODA YETI 2015 - 2023 5L 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA YETI 2015 - 2023 5L 1.4i 16V 150KM CZDA
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2001 - 2003 II/JMA/MS 1.3i 16V 86KM G13BB
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2003 - 2007 III/G3X 1.3i 16V 94KM M13A
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2003 - 2007 III/G3X 1.5i 16V 99KM M15A
SUZUKI ALTO HATCHBACK 1994 - 2002 III/EF 1.0i 16V 53KM G10BB
SUZUKI ALTO HATCHBACK 2000 - 2002 III/EF 1.0i 16V 58KM G10BB#
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1995 - 2002 EG 1.3i 16V 85KM G13BB
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1995 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.6i 16V 99KM G16B#
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO KOMBI 1997 - 2002 EG 1.3i 16V 86KM G13BB
SUZUKI BALENO KOMBI 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO SEDAN 1995 - 2002 EG 1.3i 16V 85KM G13BB
SUZUKI BALENO SEDAN 1995 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO SEDAN 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO SEDAN 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI CAPPUCINO CABRIO 1992 - 1995 EA11 0.7i 64KM P6A
SUZUKI CARRY 1999 - 2023 FD 1.3i 16V 79KM G13BBB
SUZUKI GRAND VITARA 1998 - 2003 I/FT/GT 1.6i 16V 94KM G16B
SUZUKI GRAND VITARA 1998 - 2003 I/FT/GT 2.0i 16V 128KM J20A
SUZUKI GRAND VITARA 1998 - 2003 I/FT/GT 2.5i 24V 144KM H25A
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 I/FT/GT 2.0TDi 109KM RHZ
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 I/FT/GT 2.0TDi 16V 109KM RHW
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2003 I/FT/GT 2.5i 24V 158KM H25A#
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2003 I/FT/GT 2.7i 24V 173KM H27A
SUZUKI GRAND VITARA 2003 - 2003 I/FT/GT 2.7i 24V 184KM H27A#
SUZUKI GRAND VITARA 2005 - 2023 II/JT 1.6i 16V 106KM M16A
SUZUKI GRAND VITARA 2005 - 2015 II/JT 2.0i 16V 140KM J20A
SUZUKI GRAND VITARA 2005 - 2008 II/JT 2.7i 24V 188KM H27A
SUZUKI GRAND VITARA 2007 - 2008 II/JT 2.7i 24V 185KM H27A#
SUZUKI IGNIS 2000 - 2003 I/FH 1.3i 16V 83KM M13A
SUZUKI IGNIS 2003 - 2016 II/RM 1.5i 16V 99KM M15A
SUZUKI IGNIS 2004 - 2016 II/RM 1.3i 16V 94KM M13A#
SUZUKI JIMNY 1998 - 2004 I/FJ 1.3i 16V 80KM G13BB
SUZUKI JIMNY 2001 - 2023 I/FJ 1.3i 16V 82KM M13A
SUZUKI JIMNY 2005 - 2023 I/FJ 1.3i 16V 86KM M13A#
SUZUKI LIANA KOMBI 2001 - 2007 I/ER 1.3i 16V 90KM M13A
SUZUKI LIANA KOMBI 2001 - 2007 I/ER 1.6i 16V 103KM M16A
SUZUKI LIANA KOMBI 2002 - 2007 I/ER 1.6i 16V 106KM M16A#
SUZUKI LIANA KOMBI 2005 - 2007 I/ER 1.6i 16V 107KM M13A##
SUZUKI LIANA SEDAN 2002 - 2023 I/ER 1.3i 16V 90KM M13A
SUZUKI LIANA SEDAN 2002 - 2023 I/ER 1.6i 16V 103KM M16A
SUZUKI LIANA SEDAN 2002 - 2023 I/ER 1.6i 16V 106KM M16A#
SUZUKI LIANA SEDAN 2005 - 2023 I/ER 1.6i 16V 107KM M13A##
SUZUKI SAMURAI 1998 - 2004 SJ 1.9TD 63KM XUDP
SUZUKI SWIFT CABRIO 1991 - 1996 II/SF 1.3i 68KM G13BA
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1983 - 1989 I/AA 1.0 50KM G10/G10A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1985 - 1989 I/AA 1.0 71KM G10T
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1985 - 1989 I/AA 1.3i 16V 101KM G13B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 2001 II/EA/MA 1.0 50KM G10A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 1991 II/EA/MA 1.0i 54KM G10A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 1991 II/EA/MA 1.3 71KM G13A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 2001 II/EA/MA 1.3i 16V 101KM G13B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1995 - 2005 II/EA/MA 1.0i 53KM G10A##
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2005 - 2010 III/EZ/MZ 1.3i 16V 92KM M13A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2005 - 2010 III/EZ/MZ 1.5i 16V 102KM M15A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2006 - 2010 III/EZ/MZ 1.3i 16V 90KM M13A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2006 - 2010 III/EZ/MZ 1.6i 16V 125KM M16A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2012 - 2023 IV/FZ/NZ 1.6i 16V 136KM M16A
SUZUKI SWIFT SEDAN 1989 - 1991 II/AH/AJ 1.3 71KM G13A#
SUZUKI SWIFT SEDAN 1989 - 1991 II/AH/AJ 1.6i 16V 95KM G16B
SUZUKI SWIFT SEDAN 1990 - 2001 II/AH/AJ 1.6i 16V 92KM G16B#
SUZUKI VITARA 1988 - 1998 ET/TA 1.6i 80KM G16A
SUZUKI VITARA 1988 - 1991 ET/TA 1.6i 82KM G16A#
SUZUKI VITARA 1990 - 1998 ET/TA 1.6i 16V 97KM G16B
SUZUKI VITARA 1994 - 1998 ET/TA 2.0i 24V 136KM H20A
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 1.9D 68KM XUD9A
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 2.0TD 87KM RF#
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 2.5i 24V 160KM H25A
SUZUKI VITARA 1996 - 1998 ET/TA 1.9D 75KM XUD9SD
SUZUKI VITARA 1996 - 1998 ET/TA 2.0i 16V 132KM J20A
SUZUKI VITARA 2015 - 2023 LY 1.6i 16V 117KM M16A#
SUZUKI VITARA 2015 - 2023 LY 1.6i 16V 120KM M16A
SUZUKI VITARA CABRIO 1988 - 1995 ET/TA 1.6i 80KM G16A
SUZUKI VITARA CABRIO 1990 - 1999 ET/TA 1.6i 16V 97KM G16B
SUZUKI VITARA CABRIO 1995 - 1998 ET/TA 1.9D 68KM XUD9A
SUZUKI VITARA CABRIO 1996 - 1999 ET/TA 1.9D 75KM XUD9SD
SUZUKI VITARA CABRIO 1996 - 1999 ET/TA 2.0i 16V 132KM J20A
SUZUKI WAGON R+ 1998 - 2000 I/EM 1.0i 16V 65KM K10A
SUZUKI WAGON R+ 2000 - 2004 II/MM 1.3i 16V 76KM G13BB
SUZUKI WAGON R+ 2003 - 2007 II/MM 1.3i 16V 94KM M13A
SUZUKI X-90 1995 - 1997 EL 1.6i 16V 97KM G16B
TATA SAFARI 2006 - 2023 42_FD 2.2TDiC 16V 140KM DW12DD
TATA XENON 2009 - 2023 PICK-UP 2.2TDiC 16V 140KM DW12DD
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA KOMBI 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA SEDAN 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO C70 CABRIO 2008 - 2023 II 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO S40 SEDAN 2004 - 2010 II/MS 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO S80 SEDAN 2008 - 2023 II/AS 2.0TDi 16V 136KM D4204T
VOLVO V50 KOMBI 2004 - 2010 MW 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO V70 KOMBI 2007 - 2023 III/BW 2.0D 16V 136KM D4204T
VW AMAROK 2016 - 2023 2H/S1B 3.0TDi 24V 163KM DDXA
VW AMAROK 2016 - 2023 2H/S1B 3.0TDi 24V 204KM DDXB
VW AMAROK 2016 - 2023 2H/S1B 3.0TDi 24V 224KM DDXC
VW AMAROK 2018 - 2023 2H/S1B 3.0TDi 24V 258KM DDXE
VW ARTEON HATCHBACK 2017 - 2023 I/3H7 1.5i 16V DADA
VW ARTEON HATCHBACK 2017 - 2023 I/3H7 1.5i 16V 150KM DADA
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2023 5# 2.0i 16V 210KM CPLA/CPPA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2023 5# 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2023 5# 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2023 5# 2.0i 16V 220KM CULC
VW BEETLE HATCHBACK 2012 - 2023 5C1 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2023 5C1 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2023 5C1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2023 5C1 2.0i 16V 220KM CULC
VW CADDY 2015 - 2023 IV / SAB/SAJ 1.2i 16V 84KM CYVC
VW CADDY 2015 - 2023 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 110KM CPWA
VW CADDY 2015 - 2023 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CADDY 2015 - 2023 IV / SAB/SAJ 1.6i 16V 110KM CWVA
VW CADDY 2016 - 2023 IV / SAB/SAJ 1.0i 12V 102KM CHZG
VW CADDY 2018 - 2023 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V DJKD
VW CADDY 2018 - 2023 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 131KM DJKD
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2023 SAB/US 1.0i 12V 102KM CHZG
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2023 SAB/US 1.2i 16V 84KM CYVC
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2023 SAB/US 1.4i 16V 110KM CPWA
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2023 SAB/US 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CC COUPE 2015 - 2016 358 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 2.0i 16V 211KM CCZB
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 2.0i 16V 220KM CULC
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2023 VII/5G1 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2023 VII/5G1 1.2i 16V 86KM CJZB
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CMBA/CUKA/CXSA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 110KM CPWA/CZBA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2023 VII/5G1 2.0i 16V 210KM CNTA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2023 VII/5G1 2.0i 16V 220KM CHHB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2023 VII/5G1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2023 VII/5G1 1.4i 16V 150KM CUKB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2023 VII/5G1 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF HATCHBACK 2015 - 2023 VII/5G1 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF HATCHBACK 2016 - 2023 VII/5G1 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2023 VII/5G1 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2023 VII/5G1 1.5i 16V DACA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2023 VII/5G1 1.5i 16V DADA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2023 VII/5G1 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2023 VII/5G1 1.5i 16V 150KM DADA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2023 VII/BA5 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2023 VII/BA5 1.2i 16V 86KM CJZB/CYVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2023 VII/BA5 1.4i 16V 110KM CPWA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2023 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2023 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA/CXSA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2023 VII/BA5 1.4i 16V 140KM CHPA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2023 VII/BA5 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2023 VII/BA5 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2023 VII/BA5 1.4i 16V 150KM CHPB/CZDA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2023 VII/BA5 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF KOMBI 2015 - 2023 VII/BA5 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF KOMBI 2016 - 2023 VII/BA5 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF KOMBI 2017 - 2023 VII/BA5 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF KOMBI 2017 - 2023 VII/BA5 1.5i 16V DACA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2023 VII/BA5 1.5i 16V DADA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2023 VII/BA5 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2023 VII/BA5 1.5i 16V 150KM DADA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2023 VII 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2023 VII 1.2i 16V 86KM CYVA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2023 VII 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2023 VII 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2023 VII 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2023 VII 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF SPORTSVAN 2015 - 2023 VII 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.0i 12V CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.0i 12V CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.0i 12V CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.0i 12V CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.5i 16V DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.5i 16V DADA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.5i 16V 150KM DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2023 VII 1.5i 16V 150KM DADA
VW JETTA 2011 - 2023 IV/ 162 1.4i 16V 122KM CAXA/CMSB
VW JETTA 2011 - 2014 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CAVA/CNLA/CTHA
VW JETTA 2012 - 2023 IV/ 162 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW JETTA 2014 - 2023 IV/ 162 1.2i 16V 105KM CYVD
VW JETTA 2014 - 2023 IV/ 162 1.4i 16V 125KM CZCA
VW JETTA 2014 - 2023 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CZDA
VW JETTA 2014 - 2023 IV/ 162 1.8i 16V 170KM CPKA/CPRA
VW LOAD UP 2014 - 2023 US 1.0i 12V 60KM CHYA
VW LOAD UP 2014 - 2023 US 1.0i 12V 68KM CPGA
VW LOAD UP 2016 - 2023 US 1.0i 12V 75KM CHYB
VW LOAD UP 2016 - 2023 US 1.0i 12V 90KM HZA
VW PASSAT ALLTRACK 2015 - 2023 3G5 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT ALLTRACK 2015 - 2023 3G5 2.0i 16V 220KM CHHB
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2023 3G5 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2023 3G5 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT KOMBI 2015 - 2023 3G5 1.4i 16V 156KM CUKC
VW PASSAT KOMBI 2015 - 2023 3G5 2.0i 16V 220KM CHHB
VW PASSAT KOMBI 2018 - 2023 3G5 1.5i 16V DADA
VW PASSAT KOMBI 2018 - 2023 3G5 1.5i 16V 150KM DADA
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2023 3G2 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2023 3G2 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT SEDAN 2015 - 2023 3G2 1.4i 16V 156KM CUKC
VW PASSAT SEDAN 2018 - 2023 3G2 1.5i 16V DADA
VW PASSAT SEDAN 2018 - 2023 3G2 1.5i 16V 150KM DADA
VW PHAETON 2004 - 2007 3D2 3.0TDi 24V 224KM BMK
VW PHAETON 2007 - 2008 3D2 3.0TDi 24V 233KM CARA
VW PHAETON 2008 - 2016 3D2 3.0TDi 24V 240KM CARB/CEXA
VW PHAETON 2013 - 2016 3D2 3.0TDi 24V 245KM CEXB
VW POLO HATCHBACK 2012 - 2023 6R 1.4i 16V 140KM CPTA
VW POLO HATCHBACK 2013 - 2023 6R 2.0i 16V 220KM CDLJ
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.0i 12V 110KM CHZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.0i 12V 60KM CHYA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.0i 12V 75KM CHYB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.0i 12V 95KM CHZB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.2i 16V 110KM CJZD
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.2i 16V 90KM CJZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.4i 16V 150KM CZEA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.6i 16V 110KM CWVA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2023 6R 1.6i 16V 90KM CWVB
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2023 AW1/BZ1 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2023 AW1/BZ1 1.0i 12V 65KM CHYC
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2023 AW1/BZ1 1.0i 12V 75KM CHYB
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2023 AW1/BZ1 1.0i 12V 90KM DBYA
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2023 AW1/BZ1 1.0i 12V 95KM CHZL
VW POLO SEDAN 2015 - 2023 602...614 1.6i 16V 110KM CWVA
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 1.4i 16V 125KM CXSB
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 180KM CULA
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 220KM CULC
VW SCIROCCO 2015 - 2017 137 1.4i 16V 150KM CZDA
VW SHARAN 2010 - 2023 7N 1.4i 16V 150KM CAVA
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 125KM CZDB
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 150KM CZDA
VW TIGUAN 2016 - 2023 AD1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW TIGUAN 2016 - 2023 AD1 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2023 BW2 1.4i 16V CWLA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2023 BW2 1.4i 16V CZDA/CZEA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2023 BW2 1.4i 16V 150KM CWLA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2023 BW2 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
VW TOUAREG 2004 - 2010 7LA 3.0TDi 24V 224KM BKS/CATA
VW TOUAREG 2006 - 2010 7LA 4.2i 32V 350KM BAR
VW TOUAREG 2007 - 2010 7LA 3.0TDi 24V 240KM CASA/CASC
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0i 24V 333KM CGEA/CGFA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 204KM CASD/CJMA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 225KM CATA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 240KM CASA/CNRB
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 4.2i 32V 360KM CGNA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 4.2TDi 32V 340KM CKDA
VW TOUAREG 2011 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 245KM CJGD
VW TOUAREG 2014 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 262KM CVVA
VW TOURAN 2015 - 2023 5T1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW TOURAN 2015 - 2023 5T1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW T-ROC 2017 - 2023 A11 1.0i 12V CHZJ
VW T-ROC 2017 - 2023 A11 1.0i 12V 115KM CHZJ
VW T-ROC 2017 - 2023 A11 1.5i 16V DADA
VW T-ROC 2017 - 2023 A11 1.5i 16V 150KM DADA
VW UP 2011 - 2023 BL1/BL2 1.0i 12V 60KM CHYA
VW UP 2011 - 2023 BL1/BL2 1.0i 12V 75KM CHYB
VW UP 2012 - 2023 BL1/BL2 1.0i 12V 68KM CPGA
VW UP 2016 - 2023 BL1/BL2 1.0i 12V 90KM CHZA
VW UP 2017 - 2023 BL1/BL2 1.0i 12V DKRA
VW UP 2017 - 2023 BL1/BL2 1.0i 12V 115KM DKRA