PODKŁADKA MIEDZIANA 14*20*2,0 656.590 USZCZELKA KORKA OLEJU MISKI OP/10SZT.

PODKŁADKA MIEDZIANA 14*20*2,0 656.590 USZCZELKA KORKA OLEJU MISKI OP/10SZT.

Indeks MotoHurt: 03356

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 6,00 OP/10SZT

Cena brutto: 12,30 zł/OP/10SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 14*20*2

Producent Symbol
BMW 07119963244
CITROEN 9612793180
DAF 0324658
DEUTZ 01143588
FIAT 4279492
FIAT 9400313279
HYUNDAI 2151329000
HYUNDAI 21513-29000
KHD 01143588
MAN 06561990007
MAN 90801196529
MB 007603014401
MB 915035000017
MB A915035000017
PSA 031327
RENAULT 0024463104
RENAULT 0606715000
RENAULT 5000277389
TALBOT 0081510200
TOYOTA SU00100188
TOYOTA SU001-00188
VAG N0138156
VAG N0138157
Producent Symbol
AJUSA 21013200
AKRON 120040
CORTECO 402129S
ELRING 115207
ELRING 813036
FEBI 36495
FISCHER 656590100
GOETZE 3312504000
MALO 120040
PAYEN PB907
SWAG 62936495
WILMINK WG1084961
WILMINK WG1451969
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A1 HATCHBACK 2012 - 2015 8X1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 HATCHBACK 2015 - 2018 8X1 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 HATCHBACK 2016 - 2018 8X1 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A1 SPORTBACK 2012 - 2015 8XA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 SPORTBACK 2015 - 2018 8XA 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 SPORTBACK 2016 - 2018 8XA 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A3 CABRIO 2013 - 2020 8V7 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2020 8V7 1.4i 16V 125KM CXSB
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2020 8V7 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 CABRIO 2016 - 2020 8V7 1.4i 16V 115KM CZCC
AUDI A3 CABRIO 2017 - 2018 8V7 1.5i 16V DADA
AUDI A3 CABRIO 2017 - 2018 8V7 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2020 8V1 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2020 8V1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 HATCHBACK 2013 - 2020 8V1 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2020 8V1 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2020 8V1 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2020 8V1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 HATCHBACK 2016 - 2020 8V1 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 HATCHBACK 2017 - 2020 8V1 1.5i 16V DADA
AUDI A3 HATCHBACK 2017 - 2020 8V1 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 SEDAN 2012 - 2020 8VS 1.4i 16V 122KM CMBA/CXSA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2020 8VS 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2020 8VS 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SEDAN 2016 - 2020 8VS 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 SEDAN 2017 - 2018 8VS 1.5i 16V DADA
AUDI A3 SEDAN 2017 - 2018 8VS 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 SPORTBACK 2012 - 2020 8VA 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2020 8VA 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2020 8VA 1.4i 16V 110KM CPWA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2020 8VA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.4i 16V 125KM CZCA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SPORTBACK 2016 - 2020 8VA 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 SPORTBACK 2017 - 2020 8VA 1.5i 16V DADA
AUDI A3 SPORTBACK 2017 - 2020 8VA 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A4 ALLROAD 2009 - 2016 8KH 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI A4 ALLROAD 2012 - 2016 8KH 3.0TDi 24V 245KM CKVB
AUDI A4 ALLROAD 2016 - 2020 8WH/B9 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A4 ALLROAD 2016 - 2020 8WH/B9 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.0TDi 24V 204KM BKN
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 KOMBI 2004 - 2008 8ED 3.0TDi 24V 204KM BKN
AUDI A4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 KOMBI 2006 - 2008 8ED 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 KOMBI 2006 - 2008 8ED 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 2.7TDi 24V 163KM CAMB/CGKB
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCLA/CCWA
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A4 KOMBI 2011 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A4 KOMBI 2011 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A4 KOMBI 2012 - 2015 8K5/B8 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A4 SEDAN 2004 - 2007 8EC 3.0TDi 24V 204KM BKM
AUDI A4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 SEDAN 2006 - 2007 8EC 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 SEDAN 2006 - 2007 8EC 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCLA/CCWA
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A4 SEDAN 2008 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 211KM CCWB
AUDI A4 SEDAN 2011 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A4 SEDAN 2012 - 2015 8K2/B8 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A4 SEDAN 2015 - 2020 8W2/B9 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A4 SEDAN 2015 - 2020 8W2/B9 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 2.7TDi 24V 190KM CGKA
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0TDi 24V 245KM CDUC
AUDI A5 CABRIO 2015 - 2017 8F 3.0TDi 24V 218KM CKVD
AUDI A5 CABRIO 2016 - 2020 II /F57 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 CABRIO 2016 - 2020 II /F57 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A5 CABRIO 2017 - 2020 II /F57 3.0TDi 24V 218KM CSWB#
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 2.7TDi 24V 163KM CAMB/CGKG
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCWA
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A5 COUPE 2008 - 2010 8T 3.0TDi 24V 211KM CCWB
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0TDi 24V 245KM CDUC
AUDI A5 COUPE 2015 - 2017 8T 3.0TDi 24V 218KM CKVD
AUDI A5 COUPE 2016 - 2020 II /F53 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 COUPE 2017 - 2020 II /F53 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 COUPE 2017 - 2020 II /F53 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A5 SPORTBACK 2016 - 2020 II /F5A 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2020 II /F5A 3.0TDi 24V 218KM CSWB#
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2020 II /F5A 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2020 II /F5A 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 211KM BNG
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 190KM CANA
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 240KM CDYA
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0TDi 24V 204KM CLAA
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2016 4GH 3.0TDi 24V 245KM CDUD/CKVC
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 211KM CRTF/CZVC
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 218KM CRTE/CZVA
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 ALLROAD 2015 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 190KM CZVF
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 2.4i 24V 177KM BDW
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2011 4F5 2.7TDi 24V 163KM BSG/CANB/CAND
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2011 4F5 3.0TDi 24V 211KM BNG/CDYB
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2006 4F5 3.0TDi 24V 225KM BMK
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2008 4F5 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2008 4F5 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2011 4F5 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.7TDi 24V 190KM CANA/CANC
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.8i 24V 190KM CCDA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.8i 24V 220KM CCEA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 3.0TDi 24V 240KM CDYA/CDYC
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 2.8i 24V 204KM CHVA
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0i 24V 300KM CGWB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0i 24V 330KM CREC
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 211KM CTCB
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2008 4F2 2.4i 24V 177KM BDW
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2011 4F2 2.7TDi 24V 163KM BSG/CANB/CAND
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2008 4F2 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2011 4F2 3.0TDi 24V 211KM BNG/CDYB
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2006 4F2 3.0TDi 24V 225KM BMK
AUDI A6 SEDAN 2005 - 2008 4F2 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2008 4F2 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2008 4F2 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2011 4F2 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.7TDi 24V 190KM CANA/CANC
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.8i 24V 190KM CCDA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.8i 24V 220KM CCEA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 3.0TDi 24V 240KM CDYA/CDYC
AUDI A6 SEDAN 2009 - 2011 4F2 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2015 4G2 2.8i 24V 204KM CHVA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0i 24V 310KM CGWD/CGXB/CTUA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 SEDAN 2013 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 239KM CPNB
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 211KM CTCB
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2015 4GA 2.8i 24V 204KM CHVA/CNYA
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2012 4GA 3.0i 24V 300KM CGWB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2015 4GA 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2016 4GA 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A7 SPORTBACK 2011 - 2015 4GA 3.0i 24V 310KM CGXB
AUDI A7 SPORTBACK 2011 - 2015 4GA 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A7 SPORTBACK 2013 - 2017 4GA 3.0TDi 24V 239KM CPNB
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 211KM CRTF/CTCB
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A7 SPORTBACK 2015 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 190KM CZVE
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V 211KM BNG
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A8 SEDAN 2005 - 2010 4E_ 3.2i 24V 260KM BPK
AUDI A8 SEDAN 2006 - 2010 4E_ 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A8 SEDAN 2007 - 2010 4E_ 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A8 SEDAN 2009 - 2012 4H 4.2i 32V 371KM CDRA
AUDI A8 SEDAN 2009 - 2014 4H 4.2TDi 32V 351KM CDSB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2014 4H 3.0i 24V 290KM CG#A
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2018 4H 3.0i 24V 333KM CGXC/CMDA/CTUB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2015 4H 3.0TDi 24V 211KM CDTB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2018 4H 3.0TDi 24V 250KM CDTA
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2018 4H 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2013 4H 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2018 4H 6.3i 48V 500KM CEJA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2016 4H 2.5i 24V 204KM CPAA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2016 4H 3.0TDi 24V 239KM CPNA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2014 4H 4.0i 32V 420KM CEUA
AUDI A8 SEDAN 2013 - 2018 4H 3.0TDi 24V 258KM CTBA
AUDI A8 SEDAN 2013 - 2018 4H 4.2TDi 32V 385KM CTEC
AUDI A8 SEDAN 2015 - 2018 4H 3.0TDi 24V 262KM CTBD
AUDI A8 SEDAN 2017 - 2020 4N2/4N8 3.0TDi 24V DDVC
AUDI A8 SEDAN 2017 - 2020 4N2/4N8 3.0TDi 24V 286KM DDVC
AUDI Q2 2016 - 2020 GA 1.0i 12V 115KM CHZJ
AUDI Q2 2016 - 2020 GA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI Q3 2013 - 2018 BU 1.4i 16V 150KM CHPB
AUDI Q3 2014 - 2018 BU 2.0i 16V 220KM CULC
AUDI Q3 2015 - 2018 BU 2.0i 16V 180KM CILB
AUDI Q3 2016 - 2018 BU 1.4i 16V 125KM CZDB
AUDI Q5 2008 - 2017 8R 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI Q5 2008 - 2017 8R 3.2i 24V 270KM CALB
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0i 24V 272KM CTUC/CTVA
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 245KM CDUD
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 250KM CTBC
AUDI Q5 2013 - 2017 8R 3.0TDi 24V 258KM CTBA
AUDI Q5 2017 - 2020 II /FY 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI Q7 2006 - 2010 4L 3.0TDi 24V 211KM BUN/CASB
AUDI Q7 2006 - 2008 4L 3.0TDi 24V 233KM BUG
AUDI Q7 2006 - 2010 4L 4.2i 32V 350KM BAR
AUDI Q7 2007 - 2015 4L 3.0TDi 24V 240KM CASA/CCMA
AUDI Q7 2007 - 2009 4L 4.2TDi 32V 326KM BTR
AUDI Q7 2009 - 2012 4L 3.0TDi 24V 224KM CATA
AUDI Q7 2009 - 2015 4L 4.2TDi 32V 340KM CCFA
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0i 24V 272KM CJTC/CJWC
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0i 24V 333KM CJTB/CJWB/CNAA
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0TDi 24V 204KM CJGC/CJMA
AUDI Q7 2011 - 2015 4L 3.0i 24V 280KM CJWE/CTWB
AUDI Q7 2011 - 2015 4L 3.0TDi 24V 245KM CJGD/CLZB/CRCA
AUDI Q7 2015 - 2020 II/ 4M 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI Q7 2015 - 2020 II/ 4M 3.0TDi 24V 211KM CZZB
AUDI Q7 2015 - 2020 II/ 4M 3.0TDi 24V 218KM CRTE/CZZA
AUDI Q7 2015 - 2020 II/ 4M 3.0TDi 24V 249KM CVMD
AUDI Q7 2015 - 2020 II/ 4M 3.0TDi 24V 258KM CUEA
AUDI Q7 2015 - 2020 II/ 4M 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI RS4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS5 CABRIO 2013 - 2015 8F 4.2i 32V 450KM CFSA
AUDI RS5 COUPE 2010 - 2015 8T 4.2i 32V 450KM CFSA
AUDI RS6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 5.0i 40V 580KM BUH
AUDI RS6 KOMBI 2013 - 2018 4G5 4.0i 32V 560KM CRDB
AUDI RS6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 5.0i 40V 580KM BUH
AUDI RS7 SPORTBACK 2013 - 2018 4GA 4.0i 32V 560KM CRDB/CWUB
AUDI S4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.0i 24V 333KM CAKA
AUDI S4 SEDAN 2008 - 2015 8K2/B8 3.0i 24V 333KM CAKA/CCBA
AUDI S5 CABRIO 2009 - 2017 8F 3.0i 24V 333KM CAKA/CCBA
AUDI S5 COUPE 2007 - 2009 8T 4.2i 32V 354KM CAUA
AUDI S5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0i 24V 333KM CAKA/CGWC
AUDI S6 KOMBI 2006 - 2011 4F5 5.2i 40V 435KM BXA
AUDI S6 KOMBI 2013 - 2018 4G5 4.0i 32V 420KM CEUC
AUDI S6 SEDAN 2006 - 2011 4F2 5.2i 40V 435KM BXA
AUDI S6 SEDAN 2012 - 2018 4G2 4.0i 32V 420KM CEUC
AUDI S7 SPORTBACK 2012 - 2015 4GA 4.2i 32V 420KM CEUC
AUDI S8 SEDAN 2006 - 2010 4E_ 5.2i 40V 450KM BSM
AUDI S8 SEDAN 2012 - 2018 4H 4.0i 32V 518KM CGTA
AUDI SQ5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI SQ5 2013 - 2017 8R 3.0i 24V 354KM CTUD/CTXA
AUDI SQ5 2015 - 2017 8R 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI SQ7 2016 - 2020 II/ 4M 4.0TDi 32V 435KM CZAC
CITROEN AX 1994 - 1997 1.5D 54KM TUD5
CITROEN BERLINGO 1996 - 1999 I 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN BERLINGO 1997 - 2002 I 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN BERLINGO 1998 - 2002 I 1.8D 58KM XUD7
CITROEN BERLINGO 1998 - 2000 I 1.9D 69KM DW8
CITROEN BERLINGO 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BERLINGO 2000 - 2002 I 1.9D 69KM DW8B
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 1.9D 69KM DW8B
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BX 1987 - 1993 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX BREAK 1987 - 1994 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN C25 1988 - 1994 10 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 2008 - 2009 LC 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2010 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2007 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2010 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 COUPE 2008 - 2011 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 1.8i 16V 125KM 6FY
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2005 - 2008 RC 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 2008 - 2020 RD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 2008 - 2020 RD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2008 - 2020 RD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2009 - 2020 RD 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2005 - 2008 RE 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2020 TD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2020 TD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2020 TD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2009 - 2020 TD 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C8 2002 - 2020 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
CITROEN C8 2002 - 2020 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C8 2002 - 2020 2.2HDi 16V 128KM DW12ATED4
CITROEN C8 2002 - 2020 2.2i 16V 158KM EW12J4
CITROEN C8 2005 - 2020 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C8 2006 - 2020 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C8 2007 - 2020 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN EVASION 1994 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN EVASION 1996 - 2000 1.8i 99KM XU7JP
CITROEN EVASION 1996 - 2000 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN EVASION 1999 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN EVASION 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN EVASION 2001 - 2002 2.0HDi 16V 110KM DW10ATED4
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPY 1995 - 1998 U6U 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN JUMPY 1998 - 2001 U6U 1.9D 69KM DW8
CITROEN JUMPY 1999 - 2007 U6U 2.0HDi 94KM DW10BTED
CITROEN JUMPY 2000 - 2007 U6U 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 1.9D 69KM DW8B
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2012 II 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 54KM TUD5
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA 1993 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 2.0i 16V 152KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 68KM XUD9Y
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 69KM XUD9AL
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA 1995 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA 1998 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA BREAK 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM 1992 - 1994 Y3-## 2.0i 141KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i 107KM XU10##
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM BREAK 1992 - 1994 Y3-## 2.0i 141KM XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM BREAK 1994 - 1996 Y4-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8D 58KM XUD7
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XSARA 1999 - 2004 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA 2001 - 2004 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8D 58KM XUD7
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XSARA BREAK 1999 - 2006 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA BREAK 2001 - 2006 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2004 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA COUPE 2001 - 2004 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2011 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2005 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN XSARA PICASSO 2003 - 2012 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN ZX 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX BREAK 1996 - 1998 N2-## 1.8i 16V 110KM XU7JP4
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 1.9D 69KM 230.A2
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 1.9TD 80KM 230.A4 +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1997 - 2002 10 1.9TD 82KM 230.A3
FIAT DUCATO 1997 - 2002 14 1.9TD 82KM 230.A3
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 1.9D 68KM D9B
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 1.9TD 90KM DHX +KAT
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.0JTD 84KM RHV
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM D9B
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM DW8
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM WJZ
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 90KM DHX +KAT
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 92KM D8B
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0JTD 109KM RHZ
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0JTD 94KM RHX
FIAT SCUDO 2007 - 2020 II/270 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT SCUDO 2007 - 2020 II/270 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT ULYSSE 1994 - 2002 I/220 2.0i 121KM RFU
FIAT ULYSSE 1994 - 1999 I/220 2.0i 147KM RGX
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD 90KM DHX
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD 92KM D8B +KAT
FIAT ULYSSE 1996 - 2002 I/220 1.8i 99KM LFW
FIAT ULYSSE 1996 - 1999 I/220 2.1TD 109KM P8C
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 132KM RFV
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 1999 - 2002 I/220 2.0JTD 109KM RHZ
FIAT ULYSSE 2002 - 2011 II/179AX 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.0JTD 109KM RHW
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.2JTD 16V 128KM 4HW
FIAT ULYSSE 2003 - 2006 II/179AX 2.0JTD 107KM RHM
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT ULYSSE 2007 - 2011 II/179AX 2.2JTD 163KM 4HT
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.0i 16V 136KM RFN
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.0JTD 109KM RHW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.2JTD 16V 128KM 4HW
LANCIA PHEDRA 2003 - 2010 2.0JTD 16V 107KM RHM
LANCIA PHEDRA 2006 - 2010 2.0JTD 16V 120KM RHK
LANCIA PHEDRA 2006 - 2010 2.0JTD 16V 136KM RHR
LANCIA ZETA 1995 - 2002 2.0i 147KM RGX
LANCIA ZETA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM RFV
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHW
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHZ
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.1TD 109KM P8C
LANCIA ZETA 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM RFN
ŁADA NIVA 1999 - 2004 2121 1.9D 75KM XUD9SD
NISSAN MICRA 1998 - 2003 K11 1.5D 57KM TD15
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1A/1C 1.5D 54KM TUD5
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.5D 55KM TUD5
PEUGEOT 205 II 1990 - 1998 20A/C 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 206 CABRIO 2000 - 2020 CC/2D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2001 2A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2020 2A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2020 2A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2003 - 2020 2A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2020 2E/K 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2020 2E/K 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1999 7D/N3/N5 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1997 7D/N3/N5 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1994 - 1997 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 1999 7E 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2020 CC/3B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2020 CC/3B 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2020 CC/3B 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2020 CC/3B 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2020 3A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2020 3A/C 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2020 3A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2003 - 2020 3A/C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2020 3A/C 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2020 3A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2020 3E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2020 3E/F 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2020 3E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 KOMBI 2004 - 2020 3E/F 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2020 3E/F 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2020 3E/F 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 308 CABRIO 2009 - 2020 CC 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 CABRIO 2009 - 2020 CC 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2007 - 2013 4A/4C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2008 - 2012 4A/4C 2.0i 16V 140KM RFJ/EW10A
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2010 - 2013 4A/4C 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 309 1986 - 1989 10A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 16V 196KM XU10J4TE
PEUGEOT 405 II 1994 - 1995 4B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 1999 8C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 2000 8C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 COUPE 2001 - 2004 8C 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 COUPE 2002 - 2004 8C 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 1999 8E/F 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 KOMBI 1997 - 2004 8E/F 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 KOMBI 1998 - 2003 8E/F 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 KOMBI 1999 - 2004 8E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 1999 8B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1997 - 2004 8B 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 SEDAN 1998 - 2003 8B 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 SEDAN 1999 - 2004 8B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2020 6C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2020 6C 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2020 6E 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2020 6E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2020 6E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2020 6E 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2020 6E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2020 6E 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2008 - 2020 6E 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2020 6D 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2020 6D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2020 6D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2020 6D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2020 6D 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2020 6D 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2020 6D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 SEDAN 2008 - 2020 6D 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 508 KOMBI 2010 - 2020 SW 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
PEUGEOT 508 SEDAN 2010 - 2020 XX 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
PEUGEOT 605 1989 - 1999 6B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 605 1989 - 1995 6B 2.1D 12V 82KM XUD11A
PEUGEOT 605 1989 - 1997 6B 2.1TD 109KM XUD11ATE
PEUGEOT 605 1991 - 1999 6B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2020 9D 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2020 9D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2020 9D 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2020 9D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2001 - 2004 9D 2.0HDi 107KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2011 9D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2020 9D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.8i 99KM XU7JP
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 806 1996 - 1999 221 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 806 1998 - 2000 221 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT 806 2000 - 2002 221 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2020 E 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2020 E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2020 E 2.2HDi 16V 128KM DW12TED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2020 E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 807 MPV 2004 - 2006 E 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 807 MPV 2005 - 2020 E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2020 E 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2020 E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9D 70KM XUD9A
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT EXPERT 1998 - 2007 222/224 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT EXPERT 1999 - 2003 222/224 2.0HDi 94KM DW10ATED
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT PARTNER 1996 - 1999 I 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT PARTNER 1997 - 2002 I 1.8i 90KM XU7XB
PEUGEOT PARTNER 1998 - 2000 I 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT PARTNER 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT PARTNER 2000 - 2002 I 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
PORSCHE CAYENNE 2009 - 2010 I/ 955 3.0TDi 24V 240KM M05.9D
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2020 II/958 3.0i 24V 333KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2020 II/958 3.0TDi 24V 211KM MCR.CR/MCV.VC
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2020 II/958 3.0TDi 24V 239KM M05.9E/MCN.RB
PORSCHE CAYENNE 2011 - 2020 II/958 3.0TDi 24V 245KM MCR.C/CA
PORSCHE CAYENNE 2012 - 2020 II/958 4.2TDi 32V 382KM MCU.DB
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2020 II/958 3.0i 24V 416KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2020 II/958 3.0TDi 24V 250KM MCV/VB
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2020 II/958 3.0TDi 24V 262KM DIESEL#1
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2020 II/958 4.2TDi 32V 385KM MCU.DC
PORSCHE MACAN 2014 - 2020 MK1 3.0TDi 24V 211KM MCT.BB
PORSCHE MACAN 2014 - 2020 MK1 3.0TDi 24V 250KM MCT.BC
PORSCHE MACAN 2014 - 2020 MK1 3.0TDi 24V 258KM MCT.BA
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 333KM MCG.EA/FA#
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 380KM MCG.EA/FA#2
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 211KM MCR.CB
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 250KM MCR.CC
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 3.0i 24V 416KM MCG.EA/FA
PORSCHE PANAMERA 2014 - 2016 970 3.0TDi 24V 300KM MCW.3A
ROVER 114 HATCHBACK 1994 - 1998 XP 1.5 D 57KM TUD5
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2020 710 1.4i 16V 150KM CAVA
SEAT ARONA 2017 - 2020 KJ7 1.0i 12V CHZJ/DKJA/DKRF
SEAT ARONA 2017 - 2020 KJ7 1.0i 12V CHZL/DKLA
SEAT ARONA 2017 - 2020 KJ7 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA/DKRF
SEAT ARONA 2017 - 2020 KJ7 1.0i 12V 95KM CHZL/DKLA
SEAT ARONA 2017 - 2020 KJ7 1.5i 16V DAD
SEAT ARONA 2017 - 2020 KJ7 1.5i 16V 150KM DAD
SEAT ATECA 2016 - 2020 KH7 1.0i 12V 115KM CHZJ
SEAT ATECA 2016 - 2020 KH7 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2009 - 2017 6J5 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA HATCHBACK 2013 - 2017 6J5 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2020 KJ1 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2020 KJ1 1.0i 12V 65KM CHYC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2020 KJ1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2020 KJ1 1.0i 12V 90KM DBYA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2020 KJ1 1.0i 12V 95KM CHZL
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2020 KJ1 1.5i 16V 150KM DADA
SEAT IBIZA KOMBI 2012 - 2015 6J8 1.4i 16V 150KM CAVF/CNUB
SEAT IBIZA KOMBI 2013 - 2015 6J8 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2009 - 2015 6J1 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2013 - 2015 6J1 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT LEON 2012 - 2020 5F 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON 2012 - 2020 5F 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON 2013 - 2020 5F 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON 2013 - 2020 5F 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON 2013 - 2020 5F 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON 2014 - 2020 5F 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON 2014 - 2020 5F 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON 2014 - 2020 5F 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON 2016 - 2020 5F 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.2i 16V 105KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2020 5F5 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON COUPE 2014 - 2020 5F5 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2020 5F5 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON COUPE 2015 - 2020 5F5 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 122KM CXSA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2020 ST/5F8 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON KOMBI 2015 - 2020 ST/5F8 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT MII 2011 - 2020 KF1 1.0i 12V 60KM CHYA
SEAT MII 2011 - 2020 KF1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT MII 2012 - 2020 KF1 1.0i 12V 68KM CPGA
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2020 KG3 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2020 KG3 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2020 KG3 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2020 KG3 1.0i 12V CHZB/DKLD
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2020 KG3 1.0i 12V CHZC/DKRC
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2020 KG3 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2020 KG3 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA CITIGO 2011 - 2020 #1 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA CITIGO 2011 - 2020 #1 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA CITIGO 2012 - 2020 #1 1.0i 12V 68KM CPGA
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA 2015 - 2020 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA FABIA 2017 - 2020 III 1.0i 12V 110KM CHZC
SKODA FABIA 2017 - 2020 III 1.0i 12V 95KM CHZD/DKLD
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA KOMBI 2015 - 2020 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA FABIA KOMBI 2017 - 2020 III 1.0i 12V 110KM CHZC
SKODA FABIA KOMBI 2017 - 2020 III 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA KAROQ 2017 - 2020 NU7 1.0i 12V CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2020 NU7 1.0i 12V CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2020 NU7 1.0i 12V 115KM CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2020 NU7 1.5i 16V DADA
SKODA KAROQ 2017 - 2020 NU7 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA KODIAQ 2017 - 2020 NS7 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA KODIAQ 2017 - 2020 NS7 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA KODIAQ 2018 - 2020 NS7 1.5i 16V DADA
SKODA KODIAQ 2018 - 2020 NS7 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2020 5E3 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2020 5E3 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA 2012 - 2020 5E3 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA 2013 - 2020 5E3 1.4i 16V 110KM CPWA
SKODA OCTAVIA 2014 - 2020 5E3 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA 2014 - 2020 5E3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA 2015 - 2020 5E3 1.2i 16V 110KM CYFV
SKODA OCTAVIA 2016 - 2020 5E3 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA OCTAVIA 2017 - 2020 5E3 1.5i 16V DADA
SKODA OCTAVIA 2017 - 2020 5E3 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2020 5E5 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2020 5E5 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2020 5E5 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2013 - 2020 5E5 1.4i 16V 110KM CPWA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2020 5E5 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2020 5E5 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2015 - 2020 5E5 1.2i 16V 110KM CYVB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2016 - 2020 5E5 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA OCTAVIA KOMBI 2017 - 2020 5E5 1.5i 16V DADA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2017 - 2020 5E5 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.6i 16V CWVB
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.6i 16V 90KM CWVB
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2020 NH1 1.0i 12V CHZB/DKLD
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2020 NH1 1.0i 12V CHZC/DKRC
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2020 NH1 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2020 NH1 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2020 NH3 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2020 NH3 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2020 NH3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2020 NH3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2020 NH3 1.0i 12V CHZB/DKLD
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2020 NH3 1.0i 12V CHZC/DKRC
SKODA SUPERB 2015 - 2020 III / 3V3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB 2015 - 2020 III / 3V3 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA SUPERB 2015 - 2020 III / 3V3 1.5i 16V DADA
SKODA SUPERB 2015 - 2020 III / 3V3 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2020 III / 3V5 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2020 III / 3V5 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2020 III / 3V5 1.5i 16V DADA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2020 III / 3V5 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA YETI 2014 - 2020 5L 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.2i 16V 110KM CYVB
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.4i 16V 150KM CZDA
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO KOMBI 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO SEDAN 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 I/FT/GT 2.0TDi 109KM RHZ
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 I/FT/GT 2.0TDi 16V 109KM RHW
SUZUKI SAMURAI 1998 - 2004 SJ 1.9TD 63KM XUDP
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 1.9D 68KM XUD9A
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 2.0TD 87KM RF#
SUZUKI VITARA 1996 - 1998 ET/TA 1.9D 75KM XUD9SD
SUZUKI VITARA CABRIO 1995 - 1998 ET/TA 1.9D 68KM XUD9A
SUZUKI VITARA CABRIO 1996 - 1999 ET/TA 1.9D 75KM XUD9SD
TATA SAFARI 2006 - 2020 42_FD 2.2TDiC 16V 140KM DW12DD
TATA XENON 2009 - 2020 PICK-UP 2.2TDiC 16V 140KM DW12DD
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA KOMBI 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA SEDAN 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
VW AMAROK 2016 - 2020 2H/S1B 3.0TDi 24V 163KM DDXA
VW AMAROK 2016 - 2020 2H/S1B 3.0TDi 24V 204KM DDXB
VW AMAROK 2016 - 2020 2H/S1B 3.0TDi 24V 224KM DDXC
VW AMAROK 2018 - 2020 2H/S1B 3.0TDi 24V 258KM DDXE
VW ARTEON HATCHBACK 2017 - 2020 I/3H7 1.5i 16V DADA
VW ARTEON HATCHBACK 2017 - 2020 I/3H7 1.5i 16V 150KM DADA
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 2.0i 16V 210KM CPLA/CPPA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 2.0i 16V 220KM CULC
VW BEETLE HATCHBACK 2012 - 2020 5C1 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 2.0i 16V 220KM CULC
VW CADDY 2015 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.2i 16V 84KM CYVC
VW CADDY 2015 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 110KM CPWA
VW CADDY 2015 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CADDY 2015 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.6i 16V 110KM CWVA
VW CADDY 2016 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.0i 12V 102KM CHZG
VW CADDY 2018 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V DJKD
VW CADDY 2018 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 131KM DJKD
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.0i 12V 102KM CHZG
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.2i 16V 84KM CYVC
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.4i 16V 110KM CPWA
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CC COUPE 2015 - 2016 358 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 2.0i 16V 211KM CCZB
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 2.0i 16V 220KM CULC
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.2i 16V 86KM CJZB
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CMBA/CUKA/CXSA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 110KM CPWA/CZBA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 2.0i 16V 210KM CNTA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 2.0i 16V 220KM CHHB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 150KM CUKB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF HATCHBACK 2015 - 2020 VII/5G1 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF HATCHBACK 2016 - 2020 VII/5G1 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2020 VII/5G1 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2020 VII/5G1 1.5i 16V DACA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2020 VII/5G1 1.5i 16V DADA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2020 VII/5G1 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2020 VII/5G1 1.5i 16V 150KM DADA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.2i 16V 86KM CJZB/CYVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 110KM CPWA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA/CXSA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 140KM CHPA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 150KM CHPB/CZDA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF KOMBI 2015 - 2020 VII/BA5 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF KOMBI 2016 - 2020 VII/BA5 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF KOMBI 2017 - 2020 VII/BA5 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF KOMBI 2017 - 2020 VII/BA5 1.5i 16V DACA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2020 VII/BA5 1.5i 16V DADA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2020 VII/BA5 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2020 VII/BA5 1.5i 16V 150KM DADA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.2i 16V 86KM CYVA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF SPORTSVAN 2015 - 2020 VII 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.0i 12V CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.0i 12V CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.0i 12V CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.0i 12V CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.5i 16V DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.5i 16V DADA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.5i 16V 150KM DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2020 VII 1.5i 16V 150KM DADA
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 122KM CAXA/CMSB
VW JETTA 2011 - 2014 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CAVA/CNLA/CTHA
VW JETTA 2012 - 2020 IV/ 162 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.2i 16V 105KM CYVD
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 125KM CZCA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CZDA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.8i 16V 170KM CPKA/CPRA
VW LOAD UP 2014 - 2020 US 1.0i 12V 60KM CHYA
VW LOAD UP 2014 - 2020 US 1.0i 12V 68KM CPGA
VW LOAD UP 2016 - 2020 US 1.0i 12V 75KM CHYB
VW LOAD UP 2016 - 2020 US 1.0i 12V 90KM HZA
VW PASSAT ALLTRACK 2015 - 2020 3G5 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT ALLTRACK 2015 - 2020 3G5 2.0i 16V 220KM CHHB
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2020 3G5 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2020 3G5 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT KOMBI 2015 - 2020 3G5 1.4i 16V 156KM CUKC
VW PASSAT KOMBI 2015 - 2020 3G5 2.0i 16V 220KM CHHB
VW PASSAT KOMBI 2018 - 2020 3G5 1.5i 16V DADA
VW PASSAT KOMBI 2018 - 2020 3G5 1.5i 16V 150KM DADA
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2020 3G2 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2020 3G2 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT SEDAN 2015 - 2020 3G2 1.4i 16V 156KM CUKC
VW PASSAT SEDAN 2018 - 2020 3G2 1.5i 16V DADA
VW PASSAT SEDAN 2018 - 2020 3G2 1.5i 16V 150KM DADA
VW PHAETON 2004 - 2007 3D2 3.0TDi 24V 224KM BMK
VW PHAETON 2007 - 2008 3D2 3.0TDi 24V 233KM CARA
VW PHAETON 2008 - 2016 3D2 3.0TDi 24V 240KM CARB/CEXA
VW PHAETON 2013 - 2016 3D2 3.0TDi 24V 245KM CEXB
VW POLO HATCHBACK 2012 - 2020 6R 1.4i 16V 140KM CPTA
VW POLO HATCHBACK 2013 - 2020 6R 2.0i 16V 220KM CDLJ
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 110KM CHZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 60KM CHYA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 75KM CHYB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 95KM CHZB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.2i 16V 110KM CJZD
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.2i 16V 90KM CJZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.4i 16V 150KM CZEA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.6i 16V 110KM CWVA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.6i 16V 90KM CWVB
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2020 AW1/BZ1 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2020 AW1/BZ1 1.0i 12V 65KM CHYC
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2020 AW1/BZ1 1.0i 12V 75KM CHYB
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2020 AW1/BZ1 1.0i 12V 90KM DBYA
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2020 AW1/BZ1 1.0i 12V 95KM CHZL
VW POLO SEDAN 2015 - 2020 602...614 1.6i 16V 110KM CWVA
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 1.4i 16V 125KM CXSB
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 180KM CULA
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 220KM CULC
VW SCIROCCO 2015 - 2017 137 1.4i 16V 150KM CZDA
VW SHARAN 2010 - 2020 7N 1.4i 16V 150KM CAVA
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 125KM CZDB
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 150KM CZDA
VW TIGUAN 2016 - 2020 AD1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW TIGUAN 2016 - 2020 AD1 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2020 BW2 1.4i 16V CWLA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2020 BW2 1.4i 16V CZDA/CZEA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2020 BW2 1.4i 16V 150KM CWLA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2020 BW2 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
VW TOUAREG 2004 - 2010 7LA 3.0TDi 24V 224KM BKS/CATA
VW TOUAREG 2006 - 2010 7LA 4.2i 32V 350KM BAR
VW TOUAREG 2007 - 2010 7LA 3.0TDi 24V 240KM CASA/CASC
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0i 24V 333KM CGEA/CGFA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 204KM CASD/CJMA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 225KM CATA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 240KM CASA/CNRB
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 4.2i 32V 360KM CGNA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 4.2TDi 32V 340KM CKDA
VW TOUAREG 2011 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 245KM CJGD
VW TOUAREG 2014 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 262KM CVVA
VW TOURAN 2015 - 2020 5T1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW TOURAN 2015 - 2020 5T1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW T-ROC 2017 - 2020 A11 1.0i 12V CHZJ
VW T-ROC 2017 - 2020 A11 1.0i 12V 115KM CHZJ
VW T-ROC 2017 - 2020 A11 1.5i 16V DADA
VW T-ROC 2017 - 2020 A11 1.5i 16V 150KM DADA
VW UP 2011 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 60KM CHYA
VW UP 2011 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 75KM CHYB
VW UP 2012 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 68KM CPGA
VW UP 2016 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 90KM CHZA
VW UP 2017 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V DKRA
VW UP 2017 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 115KM DKRA