PODKŁADKA MIEDZIANA 14*20*2,0 656.590 USZCZELKA KORKA OLEJU MISKI OP/10SZT.

PODKŁADKA MIEDZIANA 14*20*2,0 656.590 USZCZELKA KORKA OLEJU MISKI OP/10SZT.

Indeks MotoHurt: 03356

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: powyżej 5 OP/10SZT

Cena brutto: 14,76 zł/OP/10SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 14*20*2

Podana lista części oryginalnych ma na celu pomoc w zakresie dopasowania asortymentu.

Producent Symbol
BMW 07119963244
CITROEN 9612793180
DAF 0324658
DEUTZ 01143588
FIAT 4279492
FIAT 9400313279
HYUNDAI 2151323001
HYUNDAI 21513-23001
HYUNDAI 2151329000
HYUNDAI 21513-29000
KHD 01143588
KIA 2151321000
KIA 21513-21000
KIA 2151323000
KIA 21513-23000
MAN 06561990007
MAN 90801196529
MB 007603014401
MB 915035000017
MB A915035000017
PSA 031327
RENAULT 0024463104
RENAULT 0606715000
RENAULT 5000277389
TALBOT 0081510200
TOYOTA SU00100188
TOYOTA SU001-00188
VAG N0138156
VAG N0138157
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A1 HATCHBACK 2012 - 2015 8X1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 HATCHBACK 2015 - 2018 8X1 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 HATCHBACK 2016 - 2018 8X1 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A1 SPORTBACK 2012 - 2015 8XA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 SPORTBACK 2015 - 2018 8XA 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 SPORTBACK 2016 - 2018 8XA 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A3 CABRIO 2013 - 2018 8V7 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2018 8V7 1.4i 16V 125KM CXSB
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2020 8V7 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 CABRIO 2016 - 2020 8V7 1.4i 16V 115KM CZCC
AUDI A3 CABRIO 2017 - 2018 8V7 1.5i 16V DADA
AUDI A3 CABRIO 2017 - 2018 8V7 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2014 8V1 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2016 8V1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 HATCHBACK 2013 - 2015 8V1 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2016 8V1 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2016 8V1 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2018 8V1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 HATCHBACK 2016 - 2018 8V1 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 HATCHBACK 2017 - 2018 8V1 1.5i 16V DADA
AUDI A3 HATCHBACK 2017 - 2018 8V1 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 SEDAN 2012 - 2020 8VS 1.4i 16V 122KM CMBA/CXSA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2018 8VS 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2018 8VS 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2018 8VS 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2018 8VS 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SEDAN 2016 - 2020 8VS 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 SEDAN 2017 - 2018 8VS 1.5i 16V DADA
AUDI A3 SEDAN 2017 - 2018 8VS 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A3 SPORTBACK 2012 - 2020 8VA 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2018 8VA 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2020 8VA 1.4i 16V 110KM CPWA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2018 8VA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2018 8VA 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2018 8VA 1.4i 16V 125KM CZCA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SPORTBACK 2016 - 2020 8VA 1.0i 12V 115KM CHZD
AUDI A3 SPORTBACK 2017 - 2018 8VA 1.5i 16V DADA
AUDI A3 SPORTBACK 2017 - 2018 8VA 1.5i 16V 150KM DADA
AUDI A4 ALLROAD 2009 - 2016 8KH 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI A4 ALLROAD 2012 - 2016 8KH 3.0TDi 24V 245KM CKVB
AUDI A4 ALLROAD 2016 - 2024 8WH/B9 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A4 ALLROAD 2016 - 2024 8WH/B9 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.0TDi 24V 204KM BKN
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 KOMBI 2004 - 2008 8ED 3.0TDi 24V 204KM BKN
AUDI A4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 KOMBI 2006 - 2008 8ED 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 KOMBI 2006 - 2008 8ED 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 2.7TDi 24V 163KM CAMB/CGKB
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCLA/CCWA
AUDI A4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A4 KOMBI 2011 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A4 KOMBI 2011 - 2015 8K5/B8 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A4 KOMBI 2012 - 2015 8K5/B8 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A4 SEDAN 2004 - 2007 8EC 3.0TDi 24V 204KM BKM
AUDI A4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A4 SEDAN 2006 - 2007 8EC 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A4 SEDAN 2006 - 2007 8EC 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCLA/CCWA
AUDI A4 SEDAN 2007 - 2015 8K2/B8 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A4 SEDAN 2008 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 211KM CCWB
AUDI A4 SEDAN 2011 - 2015 8K2/B8 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A4 SEDAN 2012 - 2015 8K2/B8 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A4 SEDAN 2015 - 2024 8W2/B9 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A4 SEDAN 2015 - 2024 8W2/B9 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 2.7TDi 24V 190KM CGKA
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI A5 CABRIO 2009 - 2012 8F 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A5 CABRIO 2011 - 2017 8F 3.0TDi 24V 245KM CDUC
AUDI A5 CABRIO 2015 - 2017 8F 3.0TDi 24V 218KM CKVD
AUDI A5 CABRIO 2016 - 2024 II /F57 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 CABRIO 2016 - 2024 II /F57 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A5 CABRIO 2017 - 2024 II /F57 3.0TDi 24V 218KM CSWB#
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 2.7TDi 24V 163KM CAMB/CGKG
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 2.7TDi 24V 190KM CAMA/CGKA
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 3.0TDi 24V 240KM CAPA/CCWA
AUDI A5 COUPE 2007 - 2012 8T 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A5 COUPE 2008 - 2010 8T 3.0TDi 24V 211KM CCWB
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0i 24V 272KM CMUA
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0TDi 24V 245KM CDUC
AUDI A5 COUPE 2015 - 2017 8T 3.0TDi 24V 218KM CKVD
AUDI A5 COUPE 2016 - 2024 II /F53 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 COUPE 2017 - 2024 II /F53 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 COUPE 2017 - 2020 II /F53 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A5 SPORTBACK 2016 - 2024 II /F5A 3.0TDi 24V 218KM CSWB
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2024 II /F5A 3.0TDi 24V 218KM CSWB#
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2024 II /F5A 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI A5 SPORTBACK 2017 - 2024 II /F5A 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 163KM BSG
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 211KM BNG
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 ALLROAD 2006 - 2011 4FH 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 2.7TDi 24V 190KM CANA
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 ALLROAD 2008 - 2011 4FH 3.0TDi 24V 240KM CDYA
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0TDi 24V 204KM CLAA
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2016 4GH 3.0TDi 24V 245KM CDUD/CKVC
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2014 4GH 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 ALLROAD 2012 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 211KM CRTF/CZVC
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 218KM CRTE/CZVA
AUDI A6 ALLROAD 2014 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 ALLROAD 2015 - 2018 4GH 3.0TDi 24V 190KM CZVF
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 2.4i 24V 177KM BDW
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2011 4F5 2.7TDi 24V 163KM BSG/CANB/CAND
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2011 4F5 3.0TDi 24V 211KM BNG/CDYB
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2006 4F5 3.0TDi 24V 225KM BMK
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2008 4F5 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2008 4F5 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 KOMBI 2006 - 2011 4F5 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.7TDi 24V 190KM CANA/CANC
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.8i 24V 190KM CCDA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 2.8i 24V 220KM CCEA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 3.0TDi 24V 240KM CDYA/CDYC
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 2.8i 24V 204KM CHVA
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0i 24V 300KM CGWB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A6 KOMBI 2011 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0i 24V 330KM CREC
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 211KM CTCB
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 KOMBI 2014 - 2018 4G5 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2008 4F2 2.4i 24V 177KM BDW
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2011 4F2 2.7TDi 24V 163KM BSG/CANB/CAND
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2008 4F2 2.7TDi 24V 180KM BPP
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2011 4F2 3.0TDi 24V 211KM BNG/CDYB
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2006 4F2 3.0TDi 24V 225KM BMK
AUDI A6 SEDAN 2005 - 2008 4F2 3.2i 24V 255KM AUK
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2008 4F2 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2008 4F2 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A6 SEDAN 2006 - 2011 4F2 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.7TDi 24V 190KM CANA/CANC
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.8i 24V 190KM CCDA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 2.8i 24V 220KM CCEA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 3.0i 24V 290KM CAJA
AUDI A6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 3.0TDi 24V 240KM CDYA/CDYC
AUDI A6 SEDAN 2009 - 2011 4F2 3.2i 24V 265KM CALA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2015 4G2 2.8i 24V 204KM CHVA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0i 24V 310KM CGWD/CGXB/CTUA
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A6 SEDAN 2011 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A6 SEDAN 2013 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 239KM CPNB
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 211KM CTCB
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A6 SEDAN 2014 - 2018 4G2 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2015 4GA 2.8i 24V 204KM CHVA/CNYA
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2012 4GA 3.0i 24V 300KM CGWB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2015 4GA 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A7 SPORTBACK 2010 - 2016 4GA 3.0TDi 24V 245KM CDUC/CKVB
AUDI A7 SPORTBACK 2011 - 2015 4GA 3.0i 24V 310KM CGXB
AUDI A7 SPORTBACK 2011 - 2015 4GA 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI A7 SPORTBACK 2013 - 2017 4GA 3.0TDi 24V 239KM CPNB
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 211KM CRTF/CTCB
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 218KM CTCC
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 272KM CRTD
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 320KM CVUA
AUDI A7 SPORTBACK 2014 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI A7 SPORTBACK 2015 - 2018 4GA 3.0TDi 24V 190KM CZVE
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V 211KM BNG
AUDI A8 SEDAN 2003 - 2010 4E_ 3.0TDi 24V 233KM ASB
AUDI A8 SEDAN 2005 - 2010 4E_ 3.2i 24V 260KM BPK
AUDI A8 SEDAN 2006 - 2010 4E_ 4.2i 32V 350KM BVJ
AUDI A8 SEDAN 2007 - 2010 4E_ 2.8i 24V 210KM BDX
AUDI A8 SEDAN 2009 - 2012 4H 4.2i 32V 371KM CDRA
AUDI A8 SEDAN 2009 - 2014 4H 4.2TDi 32V 351KM CDSB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2014 4H 3.0i 24V 290KM CG#A
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2018 4H 3.0i 24V 333KM CGXC/CMDA/CTUB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2015 4H 3.0TDi 24V 211KM CDTB
AUDI A8 SEDAN 2010 - 2018 4H 3.0TDi 24V 250KM CDTA
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2018 4H 3.0i 24V 310KM CGWD
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2013 4H 3.0TDi 24V 204KM CLAB
AUDI A8 SEDAN 2011 - 2018 4H 6.3i 48V 500KM CEJA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2016 4H 2.5i 24V 204KM CPAA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2016 4H 3.0TDi 24V 239KM CPNA
AUDI A8 SEDAN 2012 - 2014 4H 4.0i 32V 420KM CEUA
AUDI A8 SEDAN 2013 - 2018 4H 3.0TDi 24V 258KM CTBA
AUDI A8 SEDAN 2013 - 2018 4H 4.2TDi 32V 385KM CTEC
AUDI A8 SEDAN 2015 - 2018 4H 3.0TDi 24V 262KM CTBD
AUDI A8 SEDAN 2017 - 2024 4N2/4N8 3.0TDi 24V DDVC
AUDI A8 SEDAN 2017 - 2024 4N2/4N8 3.0TDi 24V 286KM DDVC
AUDI Q2 2016 - 2024 GA 1.0i 12V 115KM CHZJ
AUDI Q2 2016 - 2024 GA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI Q3 2013 - 2018 BU 1.4i 16V 150KM CHPB
AUDI Q3 2014 - 2018 BU 2.0i 16V 220KM CULC
AUDI Q3 2015 - 2018 BU 2.0i 16V 180KM CILB
AUDI Q3 2016 - 2018 BU 1.4i 16V 125KM CZDB
AUDI Q5 2008 - 2017 8R 3.0TDi 24V 240KM CCWA
AUDI Q5 2008 - 2017 8R 3.2i 24V 270KM CALB
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0i 24V 272KM CTUC/CTVA
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 245KM CDUD
AUDI Q5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 250KM CTBC
AUDI Q5 2013 - 2017 8R 3.0TDi 24V 258KM CTBA
AUDI Q5 2017 - 2024 II /FY 3.0TDi 24V 286KM DCPC
AUDI Q7 2006 - 2010 4L 3.0TDi 24V 211KM BUN/CASB
AUDI Q7 2006 - 2008 4L 3.0TDi 24V 233KM BUG
AUDI Q7 2006 - 2010 4L 4.2i 32V 350KM BAR
AUDI Q7 2007 - 2015 4L 3.0TDi 24V 240KM CASA/CCMA
AUDI Q7 2007 - 2009 4L 4.2TDi 32V 326KM BTR
AUDI Q7 2009 - 2012 4L 3.0TDi 24V 224KM CATA
AUDI Q7 2009 - 2015 4L 4.2TDi 32V 340KM CCFA
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0i 24V 272KM CJTC/CJWC
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0i 24V 333KM CJTB/CJWB/CNAA
AUDI Q7 2010 - 2015 4L 3.0TDi 24V 204KM CJGC/CJMA
AUDI Q7 2011 - 2015 4L 3.0i 24V 280KM CJWE/CTWB
AUDI Q7 2011 - 2015 4L 3.0TDi 24V 245KM CJGD/CLZB/CRCA
AUDI Q7 2015 - 2024 II/ 4M 3.0i 24V 333KM CREC
AUDI Q7 2015 - 2024 II/ 4M 3.0TDi 24V 211KM CZZB
AUDI Q7 2015 - 2024 II/ 4M 3.0TDi 24V 218KM CRTE/CZZA
AUDI Q7 2015 - 2024 II/ 4M 3.0TDi 24V 249KM CVMD
AUDI Q7 2015 - 2024 II/ 4M 3.0TDi 24V 258KM CUEA
AUDI Q7 2015 - 2024 II/ 4M 3.0TDi 24V 272KM CRTC
AUDI RS4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS4 KOMBI 2005 - 2008 8ED 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS4 SEDAN 2005 - 2007 8EC 4.2i 32V 420KM BNS
AUDI RS5 CABRIO 2013 - 2015 8F 4.2i 32V 450KM CFSA
AUDI RS5 COUPE 2010 - 2015 8T 4.2i 32V 450KM CFSA
AUDI RS6 KOMBI 2008 - 2011 4F5 5.0i 40V 580KM BUH
AUDI RS6 KOMBI 2013 - 2018 4G5 4.0i 32V 560KM CRDB
AUDI RS6 SEDAN 2008 - 2011 4F2 5.0i 40V 580KM BUH
AUDI RS7 SPORTBACK 2013 - 2018 4GA 4.0i 32V 560KM CRDB/CWUB
AUDI S4 KOMBI 2008 - 2015 8K5/B8 3.0i 24V 333KM CAKA
AUDI S4 SEDAN 2008 - 2015 8K2/B8 3.0i 24V 333KM CAKA/CCBA
AUDI S5 CABRIO 2009 - 2017 8F 3.0i 24V 333KM CAKA/CCBA
AUDI S5 COUPE 2007 - 2009 8T 4.2i 32V 354KM CAUA
AUDI S5 COUPE 2011 - 2017 8T 3.0i 24V 333KM CAKA/CGWC
AUDI S6 KOMBI 2006 - 2011 4F5 5.2i 40V 435KM BXA
AUDI S6 KOMBI 2013 - 2018 4G5 4.0i 32V 420KM CEUC
AUDI S6 SEDAN 2006 - 2011 4F2 5.2i 40V 435KM BXA
AUDI S6 SEDAN 2012 - 2018 4G2 4.0i 32V 420KM CEUC
AUDI S7 SPORTBACK 2012 - 2015 4GA 4.0i 32V 420KM CEUC
AUDI S8 SEDAN 2006 - 2010 4E_ 5.2i 40V 450KM BSM
AUDI S8 SEDAN 2012 - 2018 4H 4.0i 32V 518KM CGTA
AUDI SQ5 2012 - 2017 8R 3.0TDi 24V 313KM CGQB
AUDI SQ5 2013 - 2017 8R 3.0i 24V 354KM CTUD/CTXA
AUDI SQ5 2015 - 2017 8R 3.0TDi 24V 326KM CVUB
AUDI SQ7 2016 - 2024 II/ 4M 4.0TDi 32V 435KM CZAC
CITROEN AX 1994 - 1997 1.5D 54KM TUD5
CITROEN BERLINGO 1996 - 1999 I 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN BERLINGO 1997 - 2002 I 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN BERLINGO 1998 - 2002 I 1.8D 58KM XUD7
CITROEN BERLINGO 1998 - 2000 I 1.9D 69KM DW8
CITROEN BERLINGO 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BERLINGO 2000 - 2002 I 1.9D 69KM DW8B
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 1.9D 69KM DW8B
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN BX 1982 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX 1982 - 1992 16 1.6i 92KM XU52C
CITROEN BX 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX 1985 - 1993 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX 1985 - 1993 18 1.8D 60KM XUD7
CITROEN BX 1986 - 1993 16 1.6i 103KM 180Z
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 102KM 159A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 105KM D2A
CITROEN BX 1986 - 1989 19 1.9 95KM D2C
CITROEN BX 1986 - 1993 19 1.9i 122KM XU9J2
CITROEN BX 1987 - 1993 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX 1987 - 1993 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX 1987 - 1988 19 1.9i 16V 158KM XU9J4
CITROEN BX 1988 - 1993 16 1.6i 75KM XU51CP
CITROEN BX 1988 - 1993 18 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
CITROEN BX 1989 - 1993 16 1.6i 88KM XU5M
CITROEN BX BREAK 1983 - 1987 19 1.9D 64KM XUD9
CITROEN BX BREAK 1985 - 1994 16 1.6 87KM 171D
CITROEN BX BREAK 1985 - 1988 16 1.6 90KM 171#
CITROEN BX BREAK 1985 - 1993 18 1.8D 60KM XUD7
CITROEN BX BREAK 1986 - 1994 16 1.6i 103KM 180Z
CITROEN BX BREAK 1986 - 1994 19 1.9 102KM XU92C
CITROEN BX BREAK 1987 - 1994 19 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 16 1.6 72KM XU51C
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 18 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 102KM XU9J1
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX BREAK 1989 - 1994 16 1.6i 88KM XU5M
CITROEN C15 1984 - 1996 1.1 48KM E1A
CITROEN C15 1986 - 2000 1.8D 60KM XUD7
CITROEN C15 1987 - 1996 1.4 60KM XY7
CITROEN C15 1987 - 1996 1.4 67KM TU3A
CITROEN C15 1988 - 1996 1.1i 60KM TU1M
CITROEN C15 1991 - 1996 1.4i 75KM KDY
CITROEN C15 2000 - 2006 1.9D 69KM DW8B
CITROEN C25 1988 - 1994 10 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 2008 - 2009 LC 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2010 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2024 2.0HDi 16V 135KM DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2007 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2024 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2024 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2010 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2024 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 COUPE 2008 - 2024 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 COUPE 2008 - 2011 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 1.8i 16V 125KM 6FY
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2024 UA 1.8i 16V 125KM 6FY
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2024 UA 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2024 UA 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 2005 - 2008 RC 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 2008 - 2024 RD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 2008 - 2024 RD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 2008 - 2024 RD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2009 - 2024 RD 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
CITROEN C5 BREAK 2005 - 2008 RE 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2024 TD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2024 TD 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2024 TD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2009 - 2024 TD 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
CITROEN C8 2002 - 2024 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
CITROEN C8 2002 - 2024 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C8 2002 - 2024 2.2HDi 16V 128KM DW12ATED4
CITROEN C8 2002 - 2024 2.2i 16V 158KM EW12J4
CITROEN C8 2005 - 2024 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C8 2006 - 2024 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN C8 2006 - 2024 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C8 2007 - 2024 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN EVASION 1994 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN EVASION 1994 - 2000 2.0i 147KM XU10J2CTE
CITROEN EVASION 1996 - 2000 1.8i 99KM XU7JP
CITROEN EVASION 1996 - 2000 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN EVASION 1999 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN EVASION 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN EVASION 2001 - 2002 2.0HDi 16V 110KM DW10ATED4
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.6i 79KM 220A2
CITROEN JUMPY 1995 - 1998 U6U 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN JUMPY 1998 - 2001 U6U 1.9D 69KM DW8
CITROEN JUMPY 1999 - 2007 U6U 2.0HDi 94KM DW10BTED
CITROEN JUMPY 2000 - 2007 U6U 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 1.9D 69KM DW8B
CITROEN JUMPY 2001 - 2007 U6U 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
CITROEN JUMPY 2007 - 2012 II 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 54KM TUD5
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.6i 88KM XU5JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA 1993 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA 1993 - 1998 2.0i 16V 152KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 68KM XUD9Y
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 1.9D 69KM XUD9AL
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA 1994 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA 1994 - 1998 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA 1995 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA 1998 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1998 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9BTF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 1.9TD 90KM XUD9TF
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 2003 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 2003 1.9SD 75KM XUD9SD
CITROEN XANTIA BREAK 1996 - 1999 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
CITROEN XANTIA BREAK 1997 - 2003 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XANTIA BREAK 1999 - 2003 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM 1992 - 1994 Y3-## 2.0i 141KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i 107KM XU10##
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i 121KM XU10J2
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.1TD 12V 109KM XUD11ATE
CITROEN XM BREAK 1992 - 1994 Y3-## 2.0i 141KM XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XM BREAK 1994 - 1996 Y4-## 2.1D 12V 82KM XUD11A
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 2.1TD 12V 109KM XUD11#TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8D 58KM XUD7
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.8TD 90KM XUD7TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA 1997 - 2000 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XSARA 1999 - 2004 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA 2001 - 2004 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.5D 57KM TUD5
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8D 58KM XUD7
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 1.9SD 75KM XUD9BSD
CITROEN XSARA BREAK 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM XU10J4R
CITROEN XSARA BREAK 1999 - 2006 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2006 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA BREAK 2001 - 2006 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 2000 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN XSARA COUPE 1997 - 2000 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.8i 90KM XU7JB
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9D 68KM XUD9A
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2004 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2000 1.9D 70KM DW8
CITROEN XSARA COUPE 1999 - 2004 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 1.9D 70KM DW8B
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA COUPE 2001 - 2004 2.0HDi 109KM DW10ATED
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2011 2.0HDi 90KM DW10TD
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2005 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN XSARA PICASSO 2003 - 2012 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN ZX 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 1.8i 16V 110KM XU7JP4
CITROEN ZX 1996 - 1997 N2-## 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8D 60KM XUD7
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.9TD 90KM XUD9TE
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 64KM XUD9Y
CITROEN ZX BREAK 1994 - 1997 N2-## 1.9D 68KM XUD9AU
CITROEN ZX BREAK 1996 - 1998 N2-## 1.8i 16V 110KM XU7JP4
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 1.9D 69KM 230.A2
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 1.9TD 80KM 230.A4 +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1997 - 2002 10 1.9TD 82KM 230.A3
FIAT DUCATO 1997 - 2002 14 1.9TD 82KM 230.A3
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 1.9D 68KM D9B
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 1.9TD 90KM DHX +KAT
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.0JTD 84KM RHV
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM D9B
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM DW8
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9D 69KM WJZ
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 90KM DHX +KAT
FIAT SCUDO 1996 - 2007 I/220 1.9TD 92KM D8B
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0JTD 109KM RHZ
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0JTD 94KM RHX
FIAT SCUDO 2007 - 2024 II/270 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT SCUDO 2007 - 2024 II/270 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT ULYSSE 1994 - 2002 I/220 2.0i 121KM RFU
FIAT ULYSSE 1994 - 1999 I/220 2.0i 147KM RGX
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD 90KM DHX
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD 92KM D8B +KAT
FIAT ULYSSE 1996 - 2002 I/220 1.8i 99KM LFW
FIAT ULYSSE 1996 - 1999 I/220 2.1TD 109KM P8C
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 132KM RFV
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 1999 - 2002 I/220 2.0JTD 109KM RHZ
FIAT ULYSSE 2002 - 2011 II/179AX 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.0JTD 109KM RHW
FIAT ULYSSE 2002 - 2006 II/179AX 2.2JTD 16V 128KM 4HW
FIAT ULYSSE 2003 - 2006 II/179AX 2.0JTD 107KM RHM
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 120KM RHK
FIAT ULYSSE 2006 - 2011 II/179AX 2.0JTD 16V 136KM RHR
FIAT ULYSSE 2007 - 2011 II/179AX 2.2JTD 163KM 4HT
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 2.0TDCi 16V 136KM C20G6BB
FORD C-MAX 2008 - 2010 I/MPV 2.0TDCi 16V 110KM C20DD#X
FORD FOCUS CABRIO 2006 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS C-MAX 2003 - 2007 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS KOMBI 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS SEDAN 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 115KM KLBA/LPBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 130KM AZBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 140KM QXB#
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 115KM ##BA
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 130KM AZBA
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 140KM QXB#
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 115KM ##BA
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 130KM AZBA
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 2.0TDCi 16V 140KM QXB#
FORD S-MAX 2006 - 2014 I/WA6 2.0TDCi 16V 130KM AZWA
FORD S-MAX 2006 - 2014 I/WA6 2.0TDCi 16V 140KM QXW#
FORD S-MAX 2007 - 2014 I/WA6 2.0TDCi 16V 115KM KLWA/TYWA
HONDA ACCORD COUPE 1992 - 1993 IV/CC1 2.0i 16V 133KM F20A7
HONDA ACCORD COUPE 1993 - 1997 V/CD7/CD9 2.0i 16V 136KM F20B3
HONDA ACCORD COUPE 1993 - 1998 V/CD7/CD9 2.2i 16V 150KM F22B5
HONDA ACCORD COUPE 1998 - 2003 VII/CG 2.0i 16V 147KM F20B#
HONDA ACCORD COUPE 1998 - 2003 VII/CG 3.0i 24V 200KM J30A1
HONDA ACCORD HATCHBACK 1999 - 2000 VII/CH 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA ACCORD HATCHBACK 1999 - 2002 VII/CH6 1.8i 16V 136KM F18B2
HONDA ACCORD HATCHBACK 1999 - 2002 VII/CH7 2.0i 16V 147KM F20B6
HONDA ACCORD HATCHBACK 2000 - 2002 VII/CL4 2.3i 16V 154KM F23Z5
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1989 III/CA5 1.6 12V 88KM A16A1
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1989 III/CA5 2.0 12V 106KM A20A2
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1987 III/CA5 2.0i 12V 122KM A20A4
HONDA ACCORD KOMBI 1987 - 1989 III/CA5 2.0 102KM A20A1
HONDA ACCORD KOMBI 1987 - 1989 III/CA5 2.0i 116KM A20A3
HONDA ACCORD KOMBI 1991 - 1993 IV/CB8 2.2i 16V 150KM F22A7
HONDA ACCORD KOMBI 1993 - 1993 IV/CC9 2.0i 16V 133KM F20Z3
HONDA ACCORD KOMBI 1993 - 1998 V/CE1 2.2i 16V 150KM F22B5
HONDA ACCORD KOMBI 1993 - 1998 V/CE2 2.0i 16V 136KM F20B3
HONDA ACCORD KOMBI 2003 - 2008 VIII/CM1 2.0i 16V 155KM K20A
HONDA ACCORD KOMBI 2003 - 2008 VIII/CM2 2.4i 16V 190KM K24A
HONDA ACCORD KOMBI 2004 - 2008 VIII/CM# 2.2CTDi 16V 140KM N22A1
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.0i 16V 156KM R20A3
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.2DTEC 16V 150KM N22B1
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.2DTEC 16V 180KM N22B2
HONDA ACCORD KOMBI 2008 - 2015 IX/CW 2.4i 16V 201KM K24Z3
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA4 1.6 12V 88KM A16A1
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA5 2.0 102KM A20A1
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA5 2.0 12V 106KM A20A2
HONDA ACCORD SEDAN 1986 - 1989 III/CA5 2.0i 116KM A20A3
HONDA ACCORD SEDAN 1987 - 1989 III/CA5 2.0i 16V 133KM B20A8
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB3 2.0 16V 110KM F20A2
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB3 2.0 16V 90KM F20A6
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB3 2.0i 16V 133KM F20A#
HONDA ACCORD SEDAN 1990 - 1993 IV/CB7 2.2i 16V 150KM F22A3
HONDA ACCORD SEDAN 1993 - 1996 V/CC7 2.0i 16V 116KM F20Z2
HONDA ACCORD SEDAN 1993 - 1996 V/CC7 2.0i 16V 131KM F20Z1
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CE7 1.8i 16V 116KM F18A3
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CE8 2.0i 16V 131KM F20Z1
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CE9 2.2i 16V 150KM F22Z2
HONDA ACCORD SEDAN 1996 - 1998 VI/CF1 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA ACCORD SEDAN 1998 - 2002 VII/CG 1.6i 16V 116KM D16B6
HONDA ACCORD SEDAN 1998 - 2002 VII/CG 1.8i 16V 136KM F18B2
HONDA ACCORD SEDAN 1998 - 2001 VII/CG 2.0i 16V 147KM F20B6
HONDA ACCORD SEDAN 1999 - 2002 VII/CG 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA ACCORD SEDAN 1999 - 2002 VII/CG 2.2i 16V 212KM H22A7
HONDA ACCORD SEDAN 2001 - 2002 VII/CG 2.3i 16V 154KM F23Z5
HONDA ACCORD SEDAN 2003 - 2008 VIII/CL7 2.0i 16V 155KM K20A
HONDA ACCORD SEDAN 2003 - 2008 VIII/CL8 2.0i 16V 155KM K20A
HONDA ACCORD SEDAN 2003 - 2008 VIII/CL9 2.4i 16V 190KM K24A
HONDA ACCORD SEDAN 2004 - 2008 VIII/CL# 2.2CTDi 16V 140KM N22A1
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.0i 16V 156KM R20A3
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.2DTEC 16V 150KM N22B1
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.2DTEC 16V 180KM N22B2
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 2.4i 16V 201KM K24Z3
HONDA ACCORD SEDAN 2008 - 2015 IX/CU 3.5i 24V 275KM J35Z2/J35A8
HONDA ACCORD SEDAN 2012 - 2024 X/CR 3.5i 24V 282KM J35Y1
HONDA ACCORD SEDAN 2013 - 2024 X/CR 2.4i 16V 175KM K24W
HONDA ACCORD SEDAN 2013 - 2024 X/CR 2.4i 16V 192KM K24W1
HONDA ACCORD SEDAN 2014 - 2024 X/CR 2.4i 16V 180KM K24W2/K24W3
HONDA CITY SEDAN 2008 - 2024 GM 1.3i 16V 99KM L13Z1
HONDA CITY SEDAN 2009 - 2024 GM 1.5i 16V 120KM L15A7
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ 1.6i 16V 160KM D16A2
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1996 IV/EJ1 1.6i 16V 125KM D16Y6
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ2 1.5i 16V 101KM D15B7
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ6 1.6i 16V 105KM D16Y7
HONDA CIVIC COUPE 1996 - 2000 V/EJ6/EJ8 1.6i 16V 105KM D16Y7
HONDA CIVIC COUPE 1996 - 2000 V/EJ6/EJ8 1.6i 16V 125KM D16Y8
HONDA CIVIC COUPE 1999 - 2000 V/EJ6/EJ8 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.4i 16V 90KM D14Z5
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.6i 16V 110KM D16V1
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.7i 16V 120KM D17A8
HONDA CIVIC COUPE 2001 - 2005 VI 1.7i 16V 125KM D17A9
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MA8 1.4i 16V 90KM D14A2
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MA9 1.5i 16V 90KM D15Z3
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MB1 1.6i 16V 113KM D16Y3
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MB1 1.6i 16V 126KM D16Y2
HONDA CIVIC FASTBACK 1995 - 1997 IV/MA8 1.4i 16V 75KM D14A5
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB2 1.4i 16V 75KM D14A7
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB2 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB3 1.5i 16V 114KM D15Z8
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB4 1.6i 16V 116KM D16B2
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB6 1.8i 16V 169KM D18C4
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB7 2.0TDi 86KM 20T2R
HONDA CIVIC HATCHBACK 1983 - 1987 II/AG 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1983 - 1987 II/AH 1.5 12V 86KM EW2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1985 - 1987 II/AH 1.5 12V 101KM EW3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1986 - 1987 II/AH 1.5i 12V 90KM EW4
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1989 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1989 III/EC9 1.4 16V 90KM D14A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 109KM D16A6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 110KM D16Z2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED8 1.6i 16V 130KM D16A#
HONDA CIVIC HATCHBACK 1988 - 1991 III/ED6 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1989 - 1991 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1989 - 1991 III/EE9 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG3 1.3i 16V 75KM D13B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG4 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG5 1.6i 16V 125KM D16Z6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG6 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1994 - 1997 IV/MA9 1.5i 16V 90KM D15Z3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 75KM D14A3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 90KM D14A4
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK1 1.6i 16V 114KM D16Y5
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK3 1.5i 16V 114KM D15Z6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 1.4i 16V 75KM D14Z3
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 1.4i 16V 90KM D14Z6
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 1.6i 16V 110KM D16V1
HONDA CIVIC HATCHBACK 2001 - 2005 VI 2.0i 16V 200KM K20A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2004 - 2005 VI 2.0i 16V 160KM K20A3
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2024 VII 1.4i 83KM L13A7
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2024 VII 1.6i 16V 114KM R16A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2024 VII 1.8i 16V 140KM R18A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2024 VII 2.0i 16V 201KM K20Z4
HONDA CIVIC HATCHBACK 2006 - 2024 VII 2.2CTDi 16V 140KM N22A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 2008 - 2024 VII 1.4i 16V 100KM L13Z1
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB8 1.4i 16V 75KM D14A7
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB8 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB9 1.5i 16V 114KM D15Z8
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MC1 1.6i 16V 116KM D16B2
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MC2 1.8i 16V 169KM D18C4
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MC3 2.0TDi 105KM 20T2N
HONDA CIVIC SEDAN 1983 - 1987 II 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CIVIC SEDAN 1983 - 1987 II 1.5 12V 86KM EW2
HONDA CIVIC SEDAN 1985 - 1987 II 1.5 12V 101KM EW3
HONDA CIVIC SEDAN 1986 - 1987 II 1.5i 12V 90KM EW4
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1989 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B1
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1989 III/ED2 1.4i 16V 90KM D14A1
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 109KM D16A6
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 110KM D16Z2
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 130KM D16A#
HONDA CIVIC SEDAN 1988 - 1991 III/ED6 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC SEDAN 1989 - 1991 III/EE9 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CIVIC SEDAN 1991 - 1995 IV/EG8 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC SEDAN 1991 - 1995 IV/EG9 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC SEDAN 1991 - 1995 IV/EH9 1.6i 16V 125KM D16Z#
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 90KM D14A4
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK3 1.5i 16V 114KM D15Z6
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 125KM D16Y#
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC SEDAN 2001 - 2006 VI 1.4i 16V 90KM D14Z5
HONDA CIVIC SEDAN 2001 - 2006 VI 1.6i 16V 110KM D16W7
HONDA CIVIC SEDAN 2001 - 2006 VI 1.7i 16V 116KM D17A6
HONDA CIVIC SEDAN 2004 - 2006 VI 1.3i 16V 83KM LDA1
HONDA CIVIC SEDAN 2005 - 2012 VII 1.6i 16V 114KM R16A1
HONDA CIVIC SEDAN 2005 - 2012 VII 1.6i 16V 125KM R16A1#
HONDA CIVIC SEDAN 2005 - 2012 VII 1.8i 16V 140KM R18A1
HONDA CIVIC SEDAN 2006 - 2024 VII 1.3i 95KM LDA2
HONDA CIVIC SEDAN 2006 - 2012 VII 1.8i 16V 140KM R18A2
HONDA CIVIC SEDAN 2017 - 2024 X/FC 1.8i 16V 141KM R18Z1
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1992 HW 1.4i 16V 83KM D14A1
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1991 HW 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.5i 16V 90KM D15B2
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.6i 16V 112KM D16Z2
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.6i 16V 122KM D16A8
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1992 1.4i 16V 83KM D14A1
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1991 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.5i 16V 90KM D15B2
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.6i 16V 112KM D16Z2
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.6i 16V 122KM D16A8
HONDA CRV 1995 - 1999 I/RD 2.0i 16V 128KM B20B
HONDA CRV 1999 - 2002 I/RD 2.0i 16V 147KM B20Z
HONDA CRV 2001 - 2006 II 2.4i 16V 160KM K24A1
HONDA CRV 2002 - 2007 II 2.0i 16V 150KM K20A4
HONDA CRV 2005 - 2007 II 2.2CTDi 16V 140KM N22A1RDB
HONDA CRV 2007 - 2012 III 2.0i 16V 150KM R20A2
HONDA CRV 2007 - 2012 III 2.2CTDi 16V 140KM N22A2
HONDA CRV 2007 - 2012 III 2.2DTEC 16V 150KM N22B3
HONDA CRV 2009 - 2012 III 2.4i 16V 166KM K24Z4
HONDA CRV 2012 - 2024 IV/RM 2.0i 16V 150KM R20A#
HONDA CRV 2012 - 2024 IV/RM 2.0i 16V 155KM R20A9
HONDA CRV 2012 - 2024 IV/RM 2.2DTEC 150KM N22B4
HONDA CRV 2012 - 2024 IV/RM 2.4i 16V 180KM K24Z6
HONDA CRV 2012 - 2024 IV/RM 2.4i 16V 190KM K24Z9
HONDA CRV 2017 - 2024 V 2.0i 16V 150KM R20Z9
HONDA CRV 2017 - 2024 V 2.4i 16V 186KM K24W9
HONDA CRX COUPE 1983 - 1987 I/AF 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CRX COUPE 1983 - 1986 I/AF 1.5i 12V 101KM EW3
HONDA CRX COUPE 1987 - 1992 II/ED9 1.6i 16V 124KM D16Z5
HONDA CRX COUPE 1987 - 1989 II/ED9 1.6i 16V 131KM D16A9
HONDA CRX COUPE 1989 - 1992 II/EE8 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CRX TARGA 1992 - 1998 III/EG2 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CRX TARGA 1992 - 1998 III/EH6 1.6i 16V 125KM D16Z6
HONDA FRV HATCHBACK 2005 - 2024 BE 1.7i 16V 125KM D17A2
HONDA FRV HATCHBACK 2005 - 2024 BE 2.0i 16V 150KM D20A9
HONDA FRV HATCHBACK 2005 - 2024 BE 2.2CTDi 16V 140KM N22A1
HONDA FRV HATCHBACK 2007 - 2024 BE 1.8i 16V 140KM R18A1
HONDA HRV 1999 - 2006 GH 1.6i 16V 105KM D16W1
HONDA HRV 1999 - 2006 GH 1.6i 16V 124KM D16W5
HONDA HRV 2015 - 2024 II/RU 1.8i 16V 141KM R18ZF/R18ZG
HONDA INSIGHT HATCHBACK 2009 - 2024 ZE2 1.3i 88KM LDA3
HONDA INSIGHT HATCHBACK 2009 - 2024 ZE2 1.3i 99KM LDA3#
HONDA INTEGRA COUPE 1997 - 2001 II/DC2 1.8i 16V 190KM B18C6
HONDA INTEGRA COUPE 2002 - 2024 III 2.0i 16V 160KM K20A3
HONDA INTEGRA COUPE 2002 - 2024 III 2.0i 16V 220KM K20Z1
HONDA INTEGRA HATCHBACK 1985 - 1989 I/DA 1.5i 86KM D15A1
HONDA INTEGRA HATCHBACK 1986 - 1989 I/DA 1.6i 120KM D16A3
HONDA JAZZ HATCHBACK 2002 - 2008 II/GD 1.2i 78KM L12A1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2002 - 2008 II/GD 1.4i 83KM L13A1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2007 - 2014 III/GE 1.5i 16V 120KM L15A3
HONDA JAZZ HATCHBACK 2008 - 2015 III/GE 1.2i 16V 90KM L12B1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2008 - 2015 III/GE 1.4i 16V 100KM L13Z1
HONDA JAZZ HATCHBACK 2011 - 2015 III/GE 1.3i 88KM LDA3
HONDA LEGEND COUPE 1987 - 1990 I/KA3 2.7i 24V 169KM C27A1
HONDA LEGEND COUPE 1991 - 1996 II/KA8 3.2i 24V 205KM C32A2
HONDA LEGEND SEDAN 1986 - 1987 I/HS 2.5i 24V 150KM C25A1
HONDA LEGEND SEDAN 1987 - 1988 I/HS 2.5i 24V 173KM C25A2
HONDA LEGEND SEDAN 1988 - 1990 I/KA4 2.7i 24V 169KM C27A1
HONDA LEGEND SEDAN 1991 - 1996 II/KA7 3.2i 24V 205KM C32A2
HONDA LEGEND SEDAN 1996 - 2004 III/KA9 3.5i 24V 205KM C35A2
HONDA LEGEND SEDAN 2006 - 2024 IV/KB 3.5i 24V 295KM C35A8
HONDA LEGEND SEDAN 2008 - 2024 IV/KB 3.7i 24V 295KM J37A3
HONDA LOGO HATCHBACK 1999 - 2002 GA3 1.3i 65KM D13B7
HONDA NSX CABRIO 1995 - 2005 NA 3.0i 24V 256KM C30A4 A
HONDA NSX CABRIO 1995 - 2005 NA 3.0i 24V 274KM C30A3
HONDA NSX CABRIO 1997 - 2005 NA 3.2i 24V 280KM C32B2
HONDA NSX COUPE 1990 - 2005 NA1 3.0i 24V 256KM C30A4 A
HONDA NSX COUPE 1990 - 2005 NA1 3.0i 24V 274KM C30A3
HONDA NSX COUPE 1997 - 2005 NA2 3.2i 24V 280KM C32B2
HONDA PRELUDE COUPE 1983 - 1987 II/AB 1.8 105KM ET2
HONDA PRELUDE COUPE 1985 - 1987 II/AB 1.8 101KM ET4
HONDA PRELUDE COUPE 1986 - 1987 III/BA2 2.0i 16V 137KM B20A1
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1992 III/BA4 2.0i 12V 109KM B20A3
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1992 III/BA4 2.0i 12V 114KM B20A4
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1992 III/BA4 2.0i 16V 137KM B20A5
HONDA PRELUDE COUPE 1987 - 1990 III/BA4 2.0i 16V 150KM B20A7
HONDA PRELUDE COUPE 1990 - 1992 III/BA4 2.0i 16V 140KM B20A9
HONDA PRELUDE COUPE 1992 - 1996 IV/BB2 2.3i 16V 160KM H23A2
HONDA PRELUDE COUPE 1992 - 1996 IV/BB3 2.0i 16V 133KM F20A4
HONDA PRELUDE COUPE 1993 - 1996 IV/BB1 2.2i 16V 185KM H22A2
HONDA PRELUDE COUPE 1996 - 2024 V/BB6 2.2i 16V 185KM H22A5
HONDA PRELUDE COUPE 1996 - 2024 V/BB8 2.2i 16V 200KM H22A5
HONDA PRELUDE COUPE 1996 - 2024 V/BB9 2.0i 16V 133KM F20A4
HONDA SHUTTLE MPV 1994 - 1998 RA 2.2i 16V 150KM F22B8
HONDA SHUTTLE MPV 1998 - 2001 RA 2.3i 16V 150KM F23A7
HONDA STREAM MPV 2001 - 2024 RN 1.7i 16V 125KM D17A2
HONDA STREAM MPV 2001 - 2024 RN 2.0i 16V 156KM K20A1
HONDA STREAM MPV 2005 - 2024 RN 1.8i 16V 140KM R18A2
HONDA STREAM MPV 2005 - 2024 RN 2.0i 16V 150KM R20A4
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 60KM G4CH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 75KM G4DH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 84KM G4EH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1996 - 2000 X3 1.5i 16V 99KM G4ER
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 75KM G4DA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 86KM G4EA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.5i 12V 90KM G4EB
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.5i 16V 102KM G4ECG
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2002 - 2005 LC 1.5CRDi 82KM D3EA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2005 - 2010 MC 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2005 - 2010 MC 1.6i 16V 112KM G4ED
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2010 - 2024 RB 1.4i 16V 107KM G4FA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2010 - 2024 RB 1.6i 16V 125KM G4FC
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 60KM G4CH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 75KM G4DH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 84KM G4EH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1996 - 2000 X3 1.5i 16V 99KM G4ER
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 75KM G4DA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 86KM G4EA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2002 - 2005 LC 1.5CRDi 82KM D3EA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2005 - 2010 MC 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2005 - 2010 MC 1.6i 16V 112KM G4ED
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2010 - 2024 RB 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2010 - 2024 RB 1.4i 16V 109KM G4FA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2010 - 2024 RB 1.6i 16V 125KM G4FC
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2011 - 2024 RB 1.6i 16V 122KM G4FC#
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2011 - 2024 RB 1.6i 16V 140KM G4FD
HYUNDAI ATOS 1997 - 2014 MX 1.1i 12V 63KM G4HG
HYUNDAI ATOS 1998 - 2014 MX 1.0i 12V 54KM G4HC
HYUNDAI ATOS 2001 - 2003 MX 1.0i 12V 58KM G4HCE
HYUNDAI ATOS PRIME 1999 - 2002 MX 1.0i 12V 54KM G4HC
HYUNDAI ATOS PRIME 2001 - 2003 MX 1.0i 12V 58KM G4HCE
HYUNDAI ATOS PRIME 2003 - 2005 MX 1.1i 12V 59KM G4HD
HYUNDAI ATOS PRIME 2005 - 2008 MX 1.1i 12V 63KM G4HG
HYUNDAI COUPE 1996 - 2002 RD 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI COUPE 1998 - 2002 RD 1.6i 16V 116KM G4GR
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 2.7i 24V 167KM G6BAG
HYUNDAI COUPE 2003 - 2009 GK 2.0i 16V 143KM G4GCVG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2006 - 2011 HD 1.6i 16V 122KM G4FC
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2006 - 2011 HD 2.0i 16V 143KM G4GC
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2011 - 2015 MD/UD 1.6i 16V 128KM G4PG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2011 - 2015 MD/UD 1.6i 16V 132KM G4PG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2015 - 2024 AD 1.6i 16V 128KM G4PG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2016 - 2024 AD 1.6i 16V 121KM G4FC
HYUNDAI GALLOPER 1991 - 1998 I 2.5TD 85KM D4BB
HYUNDAI GALLOPER 1991 - 1998 I 2.5TDi 95KM D4BH
HYUNDAI GALLOPER 1991 - 1998 I 3.0i 12V 141KM G6AT
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 2.5TD 88KM D4BB
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 2.5TDCi 105KM D4BH
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 2.5TDi 99KM D4BH
HYUNDAI GALLOPER 1998 - 2003 II/JK01 3.0i 12V 141KM G6AT
HYUNDAI GETZ 2002 - 2005 TB 1.1i 12V 63KM G4HD
HYUNDAI GETZ 2002 - 2004 TB 1.3i 12V 82KM G4EA
HYUNDAI GETZ 2002 - 2005 TB 1.6i 16V 106KM G4EDG
HYUNDAI GETZ 2003 - 2005 TB 1.3i 16V 85KM G4EAG
HYUNDAI GETZ 2005 - 2009 TB 1.1i 12V 67KM G4HDE
HYUNDAI GETZ 2005 - 2010 TB 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI GRANDEUR 2006 - 2010 TG 2.7i 24V 192KM G6BA#
HYUNDAI GRANDEUR 2011 - 2024 HG 2.7i 16V 192KM G6BA
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5D 78KM D4BB
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5TD 80KM D4BF
HYUNDAI H1 1999 - 2004 I 2.5TDi 101KM D4BH
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.5D 78KM D4BB
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.5TD 80KM D4BF
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2008 - 2013 I/PA 1.1i 12V 67KM G4HG
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2008 - 2013 I/PA 1.2i 16V 78KM G4LA
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2011 - 2013 I/PA 1.1i 12V 69KM G4HG#
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2011 - 2013 I/PA 1.2i 16V 86KM G4HG#
HYUNDAI I10 HATCHBACK 2013 - 2024 II/IA 1.2i 16V 87KM G4LA#
HYUNDAI I20 ACTIVE 2015 - 2024 IB/GB 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I20 COUPE 2015 - 2024 GB 1.2i 16V 84KM G4LA
HYUNDAI I20 COUPE 2015 - 2024 GB 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.2i 16V 78KM G4LA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.4i 16V 101KM G4FA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2008 - 2014 PB/PBT 1.6i 16V 126KM G4FC
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2012 - 2014 PB/PBT 1.2i 16V 86KM G4LA#
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2014 - 2024 GB 1.2i 16V 75KM G4LA
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2014 - 2024 GB 1.2i 16V 84KM G4LA#
HYUNDAI I20 HATCHBACK 2014 - 2024 GB 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I30 COUPE 2013 - 2017 GD 1.4i 16V 99KM G4FA
HYUNDAI I30 COUPE 2013 - 2017 GD 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I30 COUPE 2014 - 2017 GD 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I30 COUPE 2016 - 2017 GD 1.6i 16V 120KM G4FC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2007 - 2011 FD 1.4i 16V 109KM G4FA
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2007 - 2011 FD 1.6i 16V 122KM G4FC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2007 - 2011 FD 2.0i 16V 143KM G4GCG
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2008 - 2011 FD 1.6i 16V 126KM G4FC#
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2011 - 2016 GD 1.4i 16V 99KM G4FA
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2011 - 2016 GD 1.6i 16V 129KM G4FG
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2011 - 2016 GD 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2012 - 2016 GD 1.6i 16V 120KM G4FC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2014 - 2016 GD 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2016 - 2024 PD/PDE 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I30 HATCHBACK 2016 - 2024 PD/PDE 1.4i 16V 140KM G4LD
HYUNDAI I30 KOMBI 2008 - 2012 CW 1.6i 16V 122KM G4FC
HYUNDAI I30 KOMBI 2008 - 2012 CW 1.6i 16V 126KM G4FC#
HYUNDAI I30 KOMBI 2008 - 2012 CW 2.0i 16V 143KM G4GCG
HYUNDAI I30 KOMBI 2009 - 2012 CW 1.4i 16V 109KM G4FA
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.4i 16V 99KM G4FA
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.6i 16V 120KM G4FC
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.6i 16V 129KM G4FG
HYUNDAI I30 KOMBI 2012 - 2017 GD 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI I30 KOMBI 2015 - 2017 GD 1.4i 16V 101KM G4LC
HYUNDAI I30 KOMBI 2017 - 2024 PDE 1.4i 16V 100KM G4LC
HYUNDAI I30 KOMBI 2017 - 2024 PDE 1.4i 16V 140KM G4LD
HYUNDAI iX20 HATCHBACK 2010 - 2024 JC 1.4i 16V 100KM G4FA#
HYUNDAI iX20 HATCHBACK 2010 - 2024 JC 1.4i 16V 90KM G4FA
HYUNDAI iX20 HATCHBACK 2010 - 2024 JC 1.6i 16V 125KM G4FC
HYUNDAI iX35 2010 - 2024 LM 1.6i 16V 135KM G4FD
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.6i 16V 90KM G4GR
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1997 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1990 - 1995 J1 1.8i 16V 127KM G4CN
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.6i 16V 90KM G4GR
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1996 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.5CRDi 12V 82KM D3EA
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.6i 16V 103KM G4EDG
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.8i 12V 122KM G4GBG
HYUNDAI SANTA FE 2001 - 2006 SM 2.7i 24V 173KM G6BAG
HYUNDAI SCUPE 1991 - 1996 1.5i 12V 116KM G4EKTC
HYUNDAI SCUPE 1992 - 1996 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI SOLARIS 2017 - 2024 HCR 1.6i 16V 121KM G4FG
HYUNDAI SOLARIS 2017 - 2024 HCR 1.6i 16V 122KM G4FG#
HYUNDAI SONATA 1991 - 1993 Y2 3.0i 12V 145KM G6AT
HYUNDAI SONATA 1993 - 1998 Y3 3.0i 12V 146KM G6AT
HYUNDAI SONATA 1998 - 2001 EF 2.5i 24V 160KM G6DV
HYUNDAI SONATA 2001 - 2005 IV 2.7i 24V 173KM G6BAG
HYUNDAI TERRACAN 2001 - 2006 HP 2.5TDCi 101KM D4BHG
HYUNDAI TRAJET 2000 - 2008 FO 2.7i 24V 173KM G6BAJ
HYUNDAI TRAJET 2004 - 2008 FO 2.0i 16V 140KM G4GCVE
HYUNDAI TUCSON 2004 - 2010 JM 2.0i 16V 141KM G4GCCG
HYUNDAI TUCSON 2004 - 2010 JM 2.7i 24V 175KM G6BAH
HYUNDAI TUCSON 2015 - 2020 II/TLE 1.6i 16V 132KM G4FD
HYUNDAI VELOSTER COUPE 2011 - 2024 FS 1.6i 16V 132KM G4FG
HYUNDAI VELOSTER COUPE 2011 - 2024 FS 1.6i 16V 140KM G4FD
HYUNDAI XG 25 SEDAN 1998 - 2005 XG 2.5i 24V 163KM G6AV
KIA CARENS 2004 - 2006 II/FJ 2.0i 16V 139KM G4GC
KIA CARENS 2009 - 2013 III/UN 1.6i 16V 132KM G4FC
KIA CARENS 2010 - 2013 III/UN 1.6i 16V 126KM G4FC#
KIA CARENS 2013 - 2024 IV 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA CEED HATCHBACK 2006 - 2012 I/ED 1.4i 16V 105KM G4FA
KIA CEED HATCHBACK 2006 - 2012 I/ED 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CEED HATCHBACK 2006 - 2012 I/ED 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CEED HATCHBACK 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 115KM G4FC#
KIA CEED HATCHBACK 2008 - 2012 I/ED 1.6i 16V 126KM G4FC##
KIA CEED HATCHBACK 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 109KM G4FA#
KIA CEED HATCHBACK 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA CEED HATCHBACK 2010 - 2012 I/ED 1.6i 16V 125KM G4FC###
KIA CEED HATCHBACK 2012 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4FA
KIA CEED HATCHBACK 2012 - 2018 II/JD 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA CEED HATCHBACK 2012 - 2018 II/JD 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA CEED HATCHBACK 2015 - 2018 II/JD 1.4i 16V 101KM G4LC
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2024 III/CD 1.4i 16V 140KM G4LD
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2024 III/CD 1.4i 16V 97KM G4LC#
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2024 III/CD 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA CEED HATCHBACK 2018 - 2024 III/CD 1.6i 16V 128KM G4FG
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.4i 16V 109KM G4FA#
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 115KM G4FC#
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 1.6i 16V 126KM G4FC##
KIA CEED KOMBI 2007 - 2012 I/ED 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CEED KOMBI 2009 - 2012 I/ED 1.6i 16V 125KM G4FC###
KIA CEED KOMBI 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 105KM G4FA
KIA CEED KOMBI 2010 - 2012 I/ED 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA CEED KOMBI 2012 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4FA
KIA CEED KOMBI 2012 - 2018 II/JD 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA CEED KOMBI 2015 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4LC
KIA CEED KOMBI 2018 - 2024 III/CD 1.4i 16V 140KM G4LD
KIA CEED KOMBI 2018 - 2024 III/CD 1.4i 16V 97KM G4LC#
KIA CEED KOMBI 2018 - 2024 III/CD 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA CEED KOMBI 2018 - 2024 III/CD 1.6i 16V 128KM G4FG
KIA CERATO COUPE 2009 - 2024 II/TD 1.6i 16V 124KM G4FC#
KIA CERATO COUPE 2009 - 2024 II/TD 2.0i 16V 156KM G4KD
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CERATO HATCHBACK 2009 - 2024 II/TD 1.6i 16V 124KM G4FC
KIA CERATO HATCHBACK 2009 - 2024 II/TD 2.0i 16V 156KM G4KD
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA CERATO SEDAN 2006 - 2009 LD 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CERATO SEDAN 2009 - 2013 II/TD 1.6i 16V 124KM G4FC#
KIA CERATO SEDAN 2009 - 2013 II/TD 2.0i 16V 156KM G4KD
KIA CERATO SEDAN 2010 - 2013 II/TD 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA CERATO SEDAN 2010 - 2013 II/TD 1.6i 16V 126KM G4FC##
KIA CERATO SEDAN 2013 - 2024 III 1.6i 16V 130KM G4FC
KIA CERATO SEDAN 2018 - 2024 IV/BD 1.6i 16V 128KM G4FG
KIA K2500 2003 - 2024 SD 2.5Di 94KM D4BH
KIA MAGENTIS SEDAN 2001 - 2005 I/GD 2.5i 24V 169KM G6BV
KIA PICANTO HATCHBACK 2004 - 2011 I/BA 1.1i 12V 65KM G4HG
KIA PICANTO HATCHBACK 2005 - 2011 I/BA 1.0i 12V 61KM G4HE
KIA PICANTO HATCHBACK 2009 - 2011 I/BA 1.0i 12V 63KM G4HE#
KIA PICANTO HATCHBACK 2011 - 2016 II/TA 1.2i 16V 85KM G4LA
KIA PICANTO HATCHBACK 2013 - 2016 II/TA 1.2i 16V 88KM G4LA#
KIA PICANTO HATCHBACK 2017 - 2024 III/JA 1.2i 16V 84KM G4LA
KIA PREGIO 1995 - 2004 TB 2.5TDi 94KM D4BH
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.4i 16V 105KM G4FA
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.4i 16V 109KM G4FA#
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.6i 16V 122KM G4FC
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 1.6i 16V 126KM G4FC#
KIA PRO CEED HATCHBACK 2008 - 2013 ED 2.0i 16V 143KM G4GC
KIA PRO CEED HATCHBACK 2010 - 2013 ED 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA PRO CEED HATCHBACK 2010 - 2013 ED 1.6i 16V 125KM G4FC##
KIA PRO CEED HATCHBACK 2013 - 2018 II/JD 1.4i 16V 100KM G4FA
KIA PRO CEED HATCHBACK 2013 - 2018 II/JD 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA PRO CEED HATCHBACK 2015 - 2018 II/JD 1.4i 16V 101KM G4LC
KIA PRO CEED KOMBI 2018 - 2024 III/CD 1.4i 16V 140KM G4LD
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V 97KM G4EE
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V 112KM G4ED
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.25i 16V 86KM G4LA
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.4i 16V 109KM G4FA
KIA RIO HATCHBACK 2012 - 2017 III/UB 1.6i 16V 123KM G4FC
KIA RIO HATCHBACK 2014 - 2017 III/UB 1.2i 16V 84KM G4LA#
KIA RIO HATCHBACK 2017 - 2024 IV/YB 1.2i 16V 84KM G4LA
KIA RIO HATCHBACK 2017 - 2024 IV/YB 1.4i 16V 101KM G4LC#
KIA RIO HATCHBACK 2017 - 2024 IV/YB 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V 97KM G4EE
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V 112KM G4ED
KIA RIO SEDAN 2011 - 2024 III/UB 1.25i 16V 86KM G4LA
KIA RIO SEDAN 2011 - 2024 III/UB 1.4i 16V 109KM G4FA
KIA RIO SEDAN 2012 - 2024 III/UB 1.6i 16V 123KM G4FC
KIA RIO SEDAN 2014 - 2024 III/UB 1.2i 16V 84KM G4LA#
KIA RIO SEDAN 2017 - 2024 IV/SC_FB 1.4i 16V 101KM G4LC#
KIA RIO SEDAN 2017 - 2024 IV/SC_FB 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA RIO SEDAN 2017 - 2024 IV/SC_FB 1.6i 16V 123KM G4FG
KIA SORENTO 2020 - 2024 IV/MQ4 1.6i 16V 179KM G4FT
KIA SORENTO 2020 - 2024 IV/MQ4 1.6i 16V 230KM G4FT#
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6i 16V 105KM G4F#
KIA SOUL HATCHBACK 2009 - 2013 AM 1.6i 16V 126KM G4FC
KIA SOUL HATCHBACK 2011 - 2013 AM 1.6i 16V 140KM G4FD
KIA SOUL HATCHBACK 2014 - 2024 II/PS 1.6i 16V 124KM G4FG
KIA SOUL HATCHBACK 2014 - 2024 II/PS 1.6i 16V 132KM G4FD#
KIA SOUL HATCHBACK 2016 - 2024 II/PS 1.6i 16V 129KM G4FG#
KIA SOUL HATCHBACK 2019 - 2024 III/SK3 1.6i 16V 124KM G4FG
KIA SPORTAGE 2004 - 2010 II/JE 2.0i 16V 141KM G4GC
KIA SPORTAGE 2004 - 2010 II/JE 2.7i 24V 175KM G6BA
KIA SPORTAGE 2011 - 2015 III/SL 1.6i 16V 135KM G4FD
KIA SPORTAGE 2015 - 2024 IV/QL 1.6i 16V 132KM G4FD
KIA SPORTAGE 2020 - 2024 IV/QL 1.6i 16V 129KM G4FD#
KIA STONIC 2017 - 2024 YB 1.2i 16V 84KM G4LB
KIA STONIC 2017 - 2024 YB 1.4i 16V 99KM G4LC
KIA STONIC 2018 - 2024 YB 1.4i 16V 97KM G4LC#
KIA VENGA HATCHBACK 2010 - 2024 YN 1.4i 16V 90KM G4FA-L
KIA VENGA HATCHBACK 2010 - 2024 YN 1.6i 16V 125KM G4FC
KIA X CEED 2019 - 2024 CD 1.4i 16V 140KM G4LD
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.0i 16V 136KM RFN
LANCIA PHEDRA 2002 - 2024 2.0JTD 109KM RHW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.0JTD 109KM RHW
LANCIA PHEDRA 2002 - 2010 2.2JTD 16V 128KM 4HW
LANCIA PHEDRA 2003 - 2010 2.0JTD 16V 107KM RHM
LANCIA PHEDRA 2003 - 2024 2.0JTD 16V 107KM RHM
LANCIA PHEDRA 2006 - 2010 2.0JTD 16V 120KM RHK
LANCIA PHEDRA 2006 - 2024 2.0JTD 16V 120KM RHK
LANCIA PHEDRA 2006 - 2010 2.0JTD 16V 136KM RHR
LANCIA PHEDRA 2006 - 2024 2.0JTD 16V 136KM RHR
LANCIA ZETA 1995 - 2002 2.0i 147KM RGX
LANCIA ZETA 1998 - 2000 2.0i 16V 132KM RFV
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHW
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.0JTD 16V 109KM RHZ
LANCIA ZETA 1999 - 2002 2.1TD 109KM P8C
LANCIA ZETA 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM RFN
LANDROVER FREELANDER 1998 - 2000 I 2.0TD 98KM 20L4D
LANDROVER FREELANDER 1998 - 2006 SOFT TOP 2.0TD 98KM 20L4D
ŁADA NIVA 1999 - 2004 2121 1.9D 75KM XUD9SD
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2024 III/DL/DJ 1.5i 16V 107KM P5Y6
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2024 III/DL/DJ 1.5i 16V 116KM P5Y8
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2024 III/DL/DJ 1.5i 16V 75KM P5Y5
MAZDA 2 HATCHBACK 2014 - 2024 III/DL/DJ 1.5i 16V 90KM P5Y7
MAZDA 2 HATCHBACK 2019 - 2024 III/DL/DJ 1.5i 16V 75KM P5XC
MAZDA 2 HATCHBACK 2019 - 2024 III/DL/DJ 1.5i 16V 90KM P5XC#
MAZDA 3 HATCHBACK 2003 - 2009 I/BK 2.0i 16V 150KM LF17
MAZDA 3 HATCHBACK 2006 - 2009 I/BK 2.3i 16V 260KM L3N9
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 150KM LF17/LFDE
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 151KM LF5H/LF5W
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2024 III/BM 1.5i 16V 100KM P5Y1
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2024 III/BM 1.5i 16V 120KM P5Y1#
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2024 III/BM 2.0i 16V 120KM PEY7
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2024 III/BM 2.0i 16V 165KM PEX2
MAZDA 3 HATCHBACK 2013 - 2024 III/BM 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 3 HATCHBACK 2018 - 2024 IV/BP 1.5i 16V 120KM P5X4
MAZDA 3 HATCHBACK 2018 - 2024 IV/BP 2.0i 16V 122KM PEXN
MAZDA 3 HATCHBACK 2018 - 2024 IV/BP 2.0i 16V 150KM PEXP
MAZDA 3 HATCHBACK 2020 - 2024 IV/BP 2.0i 16V 150KM PEXN#
MAZDA 3 SEDAN 2004 - 2009 I/BK 2.0i 16V 150KM LF17
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 150KM LF17/LFDE
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 151KM LF5H/LF5W
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2024 III/BM 1.5i 16V 120KM P5Y1#
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2024 III/BM 2.0i 16V 120KM PEY7
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2024 III/BM 2.0i 16V 150KM PET7#
MAZDA 3 SEDAN 2013 - 2024 III/BM 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 3 SEDAN 2014 - 2024 III/BM 1.5i 16V 100KM P5Y1
MAZDA 3 SEDAN 2014 - 2024 III/BM 2.0i 16V 165KM PEX2
MAZDA 3 SEDAN 2018 - 2024 IV/BP 1.5i 16V 120KM P5X4
MAZDA 3 SEDAN 2018 - 2024 IV/BP 2.0i 16V 122KM PEXN
MAZDA 3 SEDAN 2020 - 2024 IV/BP 2.0i 16V 150KM PEXN#
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0i 16V 146KM LFF7
MAZDA 5 MPV 2010 - 2024 CW 2.0i 16V 150KM LF5H
MAZDA 5 MPV 2011 - 2024 CW 2.0i 16V 144KM LFZB
MAZDA 6 HATCHBACK 2002 - 2007 I/GG 2.0i 16V 141KM LF17/LF18
MAZDA 6 HATCHBACK 2002 - 2007 I/GG 2.3i 16V 166KM L3C1
MAZDA 6 HATCHBACK 2005 - 2007 I/GG 2.0i 16V 147KM LFF7
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 2.0i 16V 147KM LF17
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 2.5i 16V 170KM L5VE
MAZDA 6 HATCHBACK 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V 155KM LFDE
MAZDA 6 KOMBI 2002 - 2007 I/GY 2.0i 16V 141KM LF17/LF18
MAZDA 6 KOMBI 2002 - 2007 I/GY 2.3i 16V 162KM L3C1#
MAZDA 6 KOMBI 2002 - 2007 I/GY 2.3i 16V 166KM L3C1
MAZDA 6 KOMBI 2005 - 2007 I/GY 2.0i 16V 147KM LFF7
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 2.0i 16V 147KM LF17
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 2.5i 16V 170KM L5VE
MAZDA 6 KOMBI 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V 155KM LFDE
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2024 III/GJ 2.0i 16V 155KM PEY7##
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2024 III/GJ 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2024 III/GJ 2.2CDi 16V 175KM SHY1#
MAZDA 6 KOMBI 2012 - 2024 III/GJ 2.5i 16V 192KM PYY1
MAZDA 6 KOMBI 2013 - 2024 III/GJ 2.0i 16V 146KM PEY7
MAZDA 6 KOMBI 2013 - 2024 III/GJ 2.0i 16V 165KM PEY7#
MAZDA 6 KOMBI 2018 - 2024 III/GJ 2.2CDi 16V 184KM SHY8
MAZDA 6 SEDAN 2002 - 2007 I/GG 2.0i 16V 141KM LF17/LF18
MAZDA 6 SEDAN 2002 - 2007 I/GG 2.3i 16V 166KM L3C1
MAZDA 6 SEDAN 2005 - 2007 I/GG 2.0i 16V 147KM LFF7
MAZDA 6 SEDAN 2005 - 2007 I/GG 2.3i 16V 260KM L3KG
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 2.0i 16V 147KM LF17
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 2.5i 16V 170KM L5VE
MAZDA 6 SEDAN 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V 155KM LFDE
MAZDA 6 SEDAN 2012 - 2024 III/GJ 2.2CDi 16V 175KM SHY1#
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2024 III/GJ 2.0i 16V 146KM PEY7
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2024 III/GJ 2.0i 16V 165KM PEY7#
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2024 III/GJ 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA 6 SEDAN 2013 - 2024 III/GJ 2.5i 16V 192KM PYY1
MAZDA 6 SEDAN 2018 - 2024 III/GJ 2.2CDi 16V 184KM SHY8
MAZDA 6 SEDAN 2018 - 2024 III/GJ 2.5i 16V 231KM PYZ4
MAZDA CX-3 2015 - 2024 DK 2.0i 16V 120KM PEX3
MAZDA CX-3 2015 - 2024 DK 2.0i 16V 150KM PEX8/PEXT
MAZDA CX-3 2018 - 2024 DK 2.0i 16V 121KM PEXT
MAZDA CX-3 2018 - 2024 DK 2.0i 16V 150KM PEXB
MAZDA CX-30 2019 - 2024 DM 2.0i 16V 122KM PEXN
MAZDA CX-30 2020 - 2024 DM 2.0i 16V 150KM PEXW
MAZDA CX-5 2011 - 2017 KE 2.0i 16V 160KM PEY6
MAZDA CX-5 2011 - 2017 KE 2.0i 16V 165KM PEY7
MAZDA CX-5 2012 - 2017 KE 2.0i 16V 155KM PEY4
MAZDA CX-5 2012 - 2017 KE 2.2CDi 16V 150KM SHY1
MAZDA CX-5 2012 - 2017 KE 2.2CDi 16V 175KM SHY1#
MAZDA CX-5 2013 - 2017 KE 2.5i 16V 186KM PYVPS
MAZDA CX-5 2015 - 2017 KE 2.5i 16V 192KM PYY1
MAZDA CX-5 2017 - 2024 KF 2.0i 16V 160KM PEXB#
MAZDA CX-5 2017 - 2024 KF 2.0i 16V 165KM PEX3/PEXB/PEXP
MAZDA CX-5 2017 - 2024 KF 2.2Di 16V 150KM SHY4
MAZDA CX-5 2017 - 2024 KF 2.2Di 16V 175KM SHY6
MAZDA CX-5 2017 - 2024 KF 2.5i 16V 194KM PY#$
MAZDA CX-5 2018 - 2024 KF 2.0i 16V 163KM PEXB/PEXP
MAZDA CX-5 2018 - 2024 KF 2.2Di 16V 184KM SHY8
MAZDA CX-7 2007 - 2009 ER 2.3i 16V 258KM L3VDT
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.3i 16V 260KM L3VDT#
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.5i 16V 163KM L5VE
MAZDA CX-9 2016 - 2024 II/TC 2.5i 16V 231KM PYZ4
MAZDA MPV 2002 - 2006 II/LW 2.3i 16V 141KM L3
MAZDA MX-5 2005 - 2014 III/NC 2.0i 16V 160KM LF62/LFDE
MAZDA MX-5 2015 - 2024 IV/ND 1.5i 16V 131KM P5-VPR
MAZDA MX-5 2015 - 2024 IV/ND 2.0i 16V 160KM PEX4/PEX6
MAZDA MX-5 2016 - 2024 IV/ND 2.0i 16V 160KM PEX6
MAZDA TRIBUTE 2004 - 2008 EP 2.3i 16V 150KM L3VE
MITSUBISHI GALLOPER 1998 - 2003 JK01 2.5TD 88KM D4BF
MITSUBISHI GALLOPER 1998 - 2003 JK01 2.5TD 99KM D4BH
NISSAN MICRA 1998 - 2003 K11 1.5D 57KM TD15
OPEL FRONTERA 1995 - 1998 A 2.8TDi 113KM 28TDI
OPEL SIGNUM 2003 - 2005 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL SIGNUM 2005 - 2008 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA KOMBI 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
OPEL VECTRA SEDAN 2003 - 2005 C 3.0CDTi 24V 177KM Y30DT
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2008 C 3.0CDTi 24V 184KM Z30DT
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1A/1C 1.5D 54KM TUD5
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.5D 55KM TUD5
PEUGEOT 205 II 1990 - 1998 20A/C 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 206 CABRIO 2000 - 2007 CC/2D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2001 2A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2009 2A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2007 2A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2003 - 2007 2A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2006 2E/K 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2006 2E/K 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1999 7D/N3/N5 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1997 7D/N3/N5 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 CABRIO 1997 - 2002 7D/N3/N5 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1997 7A/C 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1994 - 1997 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1996 - 1997 7A/C 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 1999 7A/C 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1998 - 2001 7A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 1999 7E 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 KOMBI 1998 - 2001 7E 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1997 7B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 1999 7B 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 1.9SD 75KM XUD9BSD
PEUGEOT 306 SEDAN 1998 - 2001 7B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2005 CC/3B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2007 3A/C 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2007 3A/C 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2005 3A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2003 - 2007 3A/C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2009 3E/F 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2008 3E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2005 3E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 KOMBI 2004 - 2008 3E/F 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 308 CABRIO 2009 - 2014 CC 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 CABRIO 2009 - 2012 CC 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2007 - 2013 4A/4C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2008 - 2012 4A/4C 2.0i 16V 140KM RFJ/EW10A
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2010 - 2013 4A/4C 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 309 1985 - 1989 10A/C 1.9 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1986 - 1989 10A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.8D 60KM XUD7
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9D 64KM XUD9
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 102KM XU9J1
PEUGEOT 309 1989 - 1993 3A/C 1.9i 109KM XU9M
PEUGEOT 309 1989 - 1990 3A/C 1.9i 16V 158KM XU9J4
PEUGEOT 309 1990 - 1993 3A/C 1.9i 16V 147KM XU9J4Z
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 405 II 1992 - 1995 4B 2.0i 16V 196KM XU10J4TE
PEUGEOT 405 II 1994 - 1995 4B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 64KM XUD9Y
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9D 69KM XUD9A
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 405 II KOMBI 1992 - 1996 4E 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 1999 8C 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 2000 8C 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 COUPE 2001 - 2004 8C 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 COUPE 2002 - 2004 8C 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2004 8E/F 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 2000 8E/F 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 1999 8E/F 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 KOMBI 1997 - 2004 8E/F 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 KOMBI 1998 - 2003 8E/F 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 KOMBI 1999 - 2004 8E/F 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2004 8B 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 1.8i 16V 110KM XU7JP4
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2000 8B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 1999 8B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9D 75KM XUD9SD
PEUGEOT 406 SEDAN 1996 - 2004 8B 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 406 SEDAN 1997 - 2004 8B 1.8i 90KM XU7JB
PEUGEOT 406 SEDAN 1998 - 2003 8B 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 406 SEDAN 1999 - 2004 8B 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0HDi 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2011 6C 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2011 6C 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2010 6E 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2011 6E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2010 6E 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2008 - 2010 6E 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2010 6D 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2010 6D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2006 6D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 SEDAN 2008 - 2010 6D 2.0HDi 16V 140KM RHR/DW10BTED4
PEUGEOT 508 KOMBI 2010 - 2024 SW 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
PEUGEOT 508 SEDAN 2010 - 2024 I/8D_ 2.0HDi 16V 140KM RHF/DW10BTED4
PEUGEOT 605 1989 - 1999 6B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 605 1989 - 1995 6B 2.1D 12V 82KM XUD11A
PEUGEOT 605 1989 - 1997 6B 2.1TD 109KM XUD11ATE
PEUGEOT 605 1991 - 1999 6B 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2024 9D 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2024 9D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2024 9D 2.2HDi 16V 133KM DW12TED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2024 9D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2001 - 2004 9D 2.0HDi 107KM DW10ATED
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2011 9D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2024 9D 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2024 9D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 607 SEDAN 2006 - 2024 9D 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 806 1994 - 2002 221 2.0i 147KM XU10J2TE
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.8i 99KM XU7JP
PEUGEOT 806 1995 - 2002 221 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT 806 1996 - 1999 221 2.1TD 12V 109KM XUD11BTE
PEUGEOT 806 1998 - 2000 221 2.0i 16V 132KM XU10J4R
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 806 1999 - 2002 221 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT 806 2000 - 2002 221 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2024 E 2.0HDi 16V 107KM DW10ATED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2024 E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2024 E 2.2HDi 16V 128KM DW12TED4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2024 E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 807 MPV 2004 - 2006 E 2.0HDi 109KM DW10ATED
PEUGEOT 807 MPV 2005 - 2024 E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2024 E 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2024 E 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT 807 MPV 2006 - 2024 E 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.6i 79KM 220A2
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9D 70KM XUD9A
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.9TD 90KM XUD9TE
PEUGEOT EXPERT 1998 - 2007 222/224 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT EXPERT 1999 - 2003 222/224 2.0HDi 94KM DW10ATED
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0HDi 16V 109KM DW10ATED4
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 120KM DW10UTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0HDi 16V 136KM DW10BTED4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT J5 1988 - 1994 10 1.9D 70KM XUD9A
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2000 I 1.8D 58KM XUD7
PEUGEOT PARTNER 1996 - 1999 I 1.9D 68KM XUD9A
PEUGEOT PARTNER 1997 - 2002 I 1.8i 90KM XU7XB
PEUGEOT PARTNER 1998 - 2000 I 1.9D 69KM DW8
PEUGEOT PARTNER 1999 - 2002 I 2.0HDi 90KM DW10TD
PEUGEOT PARTNER 2000 - 2002 I 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.9D 69KM DW8B
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 2.0HDi 90KM DW10TD
PORSCHE CAYENNE 2009 - 2010 I/ 955 3.0TDi 24V 240KM M05.9D
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2024 II/958 3.0i 24V 333KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2024 II/958 3.0TDi 24V 211KM MCR.CR/MCV.VC
PORSCHE CAYENNE 2010 - 2024 II/958 3.0TDi 24V 239KM M05.9E/MCN.RB
PORSCHE CAYENNE 2011 - 2024 II/958 3.0TDi 24V 245KM MCR.C/CA
PORSCHE CAYENNE 2012 - 2024 II/958 4.2TDi 32V 382KM MCU.DB
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2024 II/958 3.0i 24V 416KM M06.EC/MCGE/EA/FA
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2024 II/958 3.0TDi 24V 250KM MCV/VB
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2024 II/958 3.0TDi 24V 262KM DIESEL#1
PORSCHE CAYENNE 2014 - 2024 II/958 4.2TDi 32V 385KM MCU.DC
PORSCHE MACAN 2014 - 2024 MK1 3.0TDi 24V 211KM MCT.BB
PORSCHE MACAN 2014 - 2024 MK1 3.0TDi 24V 250KM MCT.BC
PORSCHE MACAN 2014 - 2024 MK1 3.0TDi 24V 258KM MCT.BA
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 333KM MCG.EA/FA#
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0i 24V 380KM MCG.EA/FA#2
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 211KM MCR.CB
PORSCHE PANAMERA 2011 - 2013 970 3.0TDi 24V 250KM MCR.CC
PORSCHE PANAMERA 2013 - 2016 970 3.0i 24V 416KM MCG.EA/FA
PORSCHE PANAMERA 2014 - 2016 970 3.0TDi 24V 300KM MCW.3A
RENAULT ESPACE 2002 - 2014 IV 3.0DCi 24V 177KM P9X 701
RENAULT ESPACE 2006 - 2014 IV 3.0DCi 24V 181KM P9X 715
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D F8Q 632
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D F8Q 662
RENAULT VEL SATIS 2002 - 2024 BJ0# 3.0DCi 24V 177KM P9X 701
RENAULT VEL SATIS 2006 - 2024 BJ0# 3.0DCi 24V 181KM P9X 715
ROVER 114 HATCHBACK 1994 - 1998 XP 1.5 D 57KM TUD5
ROVER 216 CABRIO 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 CABRIO 1996 - 1999 XW 1.6 16V 111KM 16K4F
ROVER 216 COUPE 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 HATCHBACK 1989 - 1995 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 216 HATCHBACK 1990 - 1995 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 220 HATCHBACK 1995 - 2000 RF 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 220 HATCHBACK 1995 - 2000 RF 2.0 TD 86KM 20T2R
ROVER 25 HATCHBACK 1999 - 2005 RF 2.0 TD 101KM 20T2N
ROVER 416 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 1.6 16V 112KM 16K4F
ROVER 416 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 1.6 16V 113KM D16Y2
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 SEDAN 1995 - 2000 RT 1.6 16V 112KM 16K4F
ROVER 416 SEDAN 1995 - 2000 RT 1.6 16V 113KM D16Y2
ROVER 420 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 420 HATCHBACK 1995 - 2000 RT 2.0 TD 86KM 20T2R
ROVER 420 SEDAN 1995 - 2000 RT 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 420 SEDAN 1995 - 2000 RT 2.0 TD 86KM 20T2R
ROVER 45 HATCHBACK 2000 - 2024 RT 2.0 TD 101KM 20T2N
ROVER 45 SEDAN 2000 - 2024 RT 2.0 TD 101KM 20T2N
ROVER 618 SEDAN 1996 - 1999 RH 1.8 16V 115KM F18A3
ROVER 620 SEDAN 1993 - 1996 RH 2.0 16V 115KM F20Z2
ROVER 620 SEDAN 1993 - 1999 RH 2.0 16V 131KM F20Z1
ROVER 620 SEDAN 1994 - 1999 RH 2.0 TD 105KM 20T2N
ROVER 623 SEDAN 1993 - 1999 RH 2.3 16V 158KM H23A3
ROVER STREETWISE HATCHBACK 2003 - 2024 2.0 TD 101KM 20T2N
SAAB 9-5 KOMBI 2001 - 2010 I/YS3E 3.0TDi 24V 177KM D308L
SAAB 9-5 SEDAN 2001 - 2010 I/YS3E 3.0TDi 24V 177KM D308L
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2024 710 1.4i 16V 150KM CAVA
SEAT ARONA 2017 - 2024 KJ7 1.0i 12V CHZJ/DKJA/DKRF
SEAT ARONA 2017 - 2024 KJ7 1.0i 12V CHZL/DKLA
SEAT ARONA 2017 - 2024 KJ7 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA/DKRF
SEAT ARONA 2017 - 2024 KJ7 1.0i 12V 95KM CHZL/DKLA
SEAT ARONA 2017 - 2024 KJ7 1.5i 16V DAD
SEAT ARONA 2017 - 2024 KJ7 1.5i 16V 150KM DAD
SEAT ATECA 2016 - 2024 KH7 1.0i 12V 115KM CHZJ
SEAT ATECA 2016 - 2024 KH7 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2009 - 2017 6J5 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA HATCHBACK 2013 - 2017 6J5 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2024 KJ1 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2024 KJ1 1.0i 12V 65KM CHYC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2024 KJ1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2024 KJ1 1.0i 12V 90KM DBYA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2024 KJ1 1.0i 12V 95KM CHZL
SEAT IBIZA HATCHBACK 2017 - 2024 KJ1 1.5i 16V 150KM DADA
SEAT IBIZA KOMBI 2012 - 2015 6J8 1.4i 16V 150KM CAVF/CNUB
SEAT IBIZA KOMBI 2013 - 2015 6J8 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2009 - 2015 6J1 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2013 - 2015 6J1 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT LEON 2012 - 2024 5F 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON 2012 - 2024 5F 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON 2013 - 2024 5F 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON 2013 - 2024 5F 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON 2013 - 2024 5F 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON 2014 - 2024 5F 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON 2014 - 2024 5F 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON 2014 - 2024 5F 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON 2016 - 2024 5F 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT LEON COUPE 2013 - 2024 5F5 1.2i 16V 105KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2024 5F5 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2024 5F5 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON COUPE 2013 - 2024 5F5 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2024 5F5 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON COUPE 2014 - 2024 5F5 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2024 5F5 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON COUPE 2015 - 2024 5F5 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2024 ST/5F8 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2024 ST/5F8 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2024 ST/5F8 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2024 ST/5F8 1.4i 16V 122KM CXSA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2024 ST/5F8 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2024 ST/5F8 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2024 ST/5F8 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2024 ST/5F8 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON KOMBI 2015 - 2024 ST/5F8 1.0i 12V 115KM CHZD
SEAT MII 2011 - 2024 KF1 1.0i 12V 60KM CHYA
SEAT MII 2011 - 2024 KF1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT MII 2012 - 2024 KF1 1.0i 12V 68KM CPGA
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2024 KG3 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2024 KG3 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2024 KG3 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2024 KG3 1.0i 12V CHZB/DKLD
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2024 KG3 1.0i 12V CHZC/DKRC
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2024 KG3 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SEAT TOLEDO SEDAN 2017 - 2024 KG3 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA CITIGO 2011 - 2024 #1 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA CITIGO 2011 - 2024 #1 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA CITIGO 2012 - 2024 #1 1.0i 12V 68KM CPGA
SKODA FABIA 2014 - 2024 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA 2014 - 2024 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA 2014 - 2024 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA 2014 - 2024 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA 2015 - 2024 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA FABIA 2017 - 2024 III 1.0i 12V 110KM CHZC
SKODA FABIA 2017 - 2024 III 1.0i 12V 95KM CHZD/DKLD
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2024 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2024 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2024 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2024 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA KOMBI 2015 - 2024 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA FABIA KOMBI 2017 - 2024 III 1.0i 12V 110KM CHZC
SKODA FABIA KOMBI 2017 - 2024 III 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA KAROQ 2017 - 2024 NU7 1.0i 12V CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2024 NU7 1.0i 12V CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2024 NU7 1.0i 12V 115KM CHZJ
SKODA KAROQ 2017 - 2024 NU7 1.5i 16V DADA
SKODA KAROQ 2017 - 2024 NU7 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA KODIAQ 2017 - 2024 NS7 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA KODIAQ 2017 - 2024 NS7 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA KODIAQ 2018 - 2024 NS7 1.5i 16V DADA
SKODA KODIAQ 2018 - 2024 NS7 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2019 5E3 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2019 5E3 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA 2012 - 2019 5E3 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA 2013 - 2019 5E3 1.4i 16V 110KM CPWA
SKODA OCTAVIA 2014 - 2019 5E3 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA 2014 - 2019 5E3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA 2015 - 2017 5E3 1.2i 16V 110KM CYFV
SKODA OCTAVIA 2016 - 2019 5E3 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA OCTAVIA 2017 - 2019 5E3 1.5i 16V DADA
SKODA OCTAVIA 2017 - 2019 5E3 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2019 5E5 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2019 5E5 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2019 5E5 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2013 - 2019 5E5 1.4i 16V 110KM CPWA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2019 5E5 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2019 5E5 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2015 - 2019 5E5 1.2i 16V 110KM CYVB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2016 - 2019 5E5 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA OCTAVIA KOMBI 2017 - 2019 5E5 1.5i 16V DADA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2017 - 2019 5E5 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.6i 16V CWVB
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2019 NH1 1.6i 16V 90KM CWVB
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V CHZB/DKLD
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V CHZC/DKRC
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SKODA RAPID HATCHBACK 2017 - 2019 NH1 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2019 NH3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V CHZB/DKLD
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V CHZC/DKRC
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V 110KM CHZC/DKRC
SKODA RAPID SEDAN 2017 - 2019 NH3 1.0i 12V 95KM CHZB/DKLD
SKODA SUPERB 2015 - 2024 III / 3V3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB 2015 - 2024 III / 3V3 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA SUPERB 2015 - 2024 III / 3V3 1.5i 16V DADA
SKODA SUPERB 2015 - 2024 III / 3V3 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2024 III / 3V5 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2024 III / 3V5 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2024 III / 3V5 1.5i 16V DADA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2024 III / 3V5 1.5i 16V 150KM DADA
SKODA YETI 2014 - 2024 5L 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA YETI 2015 - 2024 5L 1.2i 16V 110KM CYVB
SKODA YETI 2015 - 2024 5L 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA YETI 2015 - 2024 5L 1.4i 16V 150KM CZDA
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2001 - 2003 II/JMA/MS 1.3i 16V 86KM G13BB
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2003 - 2007 III/G3X 1.3i 16V 94KM M13A
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2003 - 2007 III/G3X 1.5i 16V 99KM M15A
SUZUKI ALTO HATCHBACK 1994 - 2002 III/EF 1.0i 16V 53KM G10BB
SUZUKI ALTO HATCHBACK 2000 - 2002 III/EF 1.0i 16V 58KM G10BB#
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1995 - 2002 EG 1.3i 16V 85KM G13BB
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1995 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.6i 16V 99KM G16B#
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO KOMBI 1997 - 2002 EG 1.3i 16V 86KM G13BB
SUZUKI BALENO KOMBI 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO SEDAN 1995 - 2002 EG 1.3i 16V 85KM G13BB
SUZUKI BALENO SEDAN 1995 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO SEDAN 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO SEDAN 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI CAPPUCINO CABRIO 1992 - 1995 EA11 0.7i 64KM P6A
SUZUKI CARRY 1999 - 2024 FD 1.3i 16V 79KM G13BBB
SUZUKI GRAND VITARA 1998 - 2003 I/FT/GT 1.6i 16V 94KM G16B
SUZUKI GRAND VITARA 1998 - 2003 I/FT/GT 2.0i 16V 128KM J20A
SUZUKI GRAND VITARA 1998 - 2003 I/FT/GT 2.5i 24V 144KM H25A
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 I/FT/GT 2.0TDi 109KM RHZ
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 I/FT/GT 2.0TDi 16V 109KM RHW
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2003 I/FT/GT 2.5i 24V 158KM H25A#
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2003 I/FT/GT 2.7i 24V 173KM H27A
SUZUKI GRAND VITARA 2003 - 2003 I/FT/GT 2.7i 24V 184KM H27A#
SUZUKI GRAND VITARA 2005 - 2024 II/JT 1.6i 16V 106KM M16A
SUZUKI GRAND VITARA 2005 - 2015 II/JT 2.0i 16V 140KM J20A
SUZUKI GRAND VITARA 2005 - 2008 II/JT 2.7i 24V 188KM H27A
SUZUKI GRAND VITARA 2007 - 2008 II/JT 2.7i 24V 185KM H27A#
SUZUKI IGNIS 2000 - 2003 I/FH 1.3i 16V 83KM M13A
SUZUKI IGNIS 2003 - 2016 II/RM 1.5i 16V 99KM M15A
SUZUKI IGNIS 2004 - 2016 II/RM 1.3i 16V 94KM M13A#
SUZUKI JIMNY 1998 - 2004 I/FJ 1.3i 16V 80KM G13BB
SUZUKI JIMNY 2001 - 2024 I/FJ 1.3i 16V 82KM M13A
SUZUKI JIMNY 2005 - 2024 I/FJ 1.3i 16V 86KM M13A#
SUZUKI LIANA KOMBI 2001 - 2007 I/ER 1.3i 16V 90KM M13A
SUZUKI LIANA KOMBI 2001 - 2007 I/ER 1.6i 16V 103KM M16A
SUZUKI LIANA KOMBI 2002 - 2007 I/ER 1.6i 16V 106KM M16A#
SUZUKI LIANA KOMBI 2005 - 2007 I/ER 1.6i 16V 107KM M13A##
SUZUKI LIANA SEDAN 2002 - 2024 I/ER 1.3i 16V 90KM M13A
SUZUKI LIANA SEDAN 2002 - 2024 I/ER 1.6i 16V 103KM M16A
SUZUKI LIANA SEDAN 2002 - 2024 I/ER 1.6i 16V 106KM M16A#
SUZUKI LIANA SEDAN 2005 - 2024 I/ER 1.6i 16V 107KM M13A##
SUZUKI SAMURAI 1998 - 2004 SJ 1.9TD 63KM XUDP
SUZUKI SWIFT CABRIO 1991 - 1996 II/SF 1.3i 68KM G13BA
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1983 - 1989 I/AA 1.0 50KM G10/G10A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1985 - 1989 I/AA 1.0 71KM G10T
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1985 - 1989 I/AA 1.3i 16V 101KM G13B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 2001 II/EA/MA 1.0 50KM G10A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 1991 II/EA/MA 1.0i 54KM G10A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 1991 II/EA/MA 1.3 71KM G13A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 2001 II/EA/MA 1.3i 16V 101KM G13B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1995 - 2005 II/EA/MA 1.0i 53KM G10A##
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2005 - 2010 III/EZ/MZ 1.3i 16V 92KM M13A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2005 - 2010 III/EZ/MZ 1.5i 16V 102KM M15A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2006 - 2010 III/EZ/MZ 1.3i 16V 90KM M13A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2006 - 2010 III/EZ/MZ 1.6i 16V 125KM M16A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2012 - 2024 IV/FZ/NZ 1.6i 16V 136KM M16A
SUZUKI SWIFT SEDAN 1989 - 1991 II/AH/AJ 1.3 71KM G13A#
SUZUKI SWIFT SEDAN 1989 - 1991 II/AH/AJ 1.6i 16V 95KM G16B
SUZUKI SWIFT SEDAN 1990 - 2001 II/AH/AJ 1.6i 16V 92KM G16B#
SUZUKI VITARA 1988 - 1998 ET/TA 1.6i 80KM G16A
SUZUKI VITARA 1988 - 1991 ET/TA 1.6i 82KM G16A#
SUZUKI VITARA 1990 - 1998 ET/TA 1.6i 16V 97KM G16B
SUZUKI VITARA 1994 - 1998 ET/TA 2.0i 24V 136KM H20A
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 1.9D 68KM XUD9A
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 2.0TD 87KM RF#
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 2.5i 24V 160KM H25A
SUZUKI VITARA 1996 - 1998 ET/TA 1.9D 75KM XUD9SD
SUZUKI VITARA 1996 - 1998 ET/TA 2.0i 16V 132KM J20A
SUZUKI VITARA 2015 - 2024 LY 1.6i 16V 117KM M16A#
SUZUKI VITARA 2015 - 2024 LY 1.6i 16V 120KM M16A
SUZUKI VITARA CABRIO 1988 - 1995 ET/TA 1.6i 80KM G16A
SUZUKI VITARA CABRIO 1990 - 1999 ET/TA 1.6i 16V 97KM G16B
SUZUKI VITARA CABRIO 1995 - 1998 ET/TA 1.9D 68KM XUD9A
SUZUKI VITARA CABRIO 1996 - 1999 ET/TA 1.9D 75KM XUD9SD
SUZUKI VITARA CABRIO 1996 - 1999 ET/TA 2.0i 16V 132KM J20A
SUZUKI WAGON R+ 1998 - 2000 I/EM 1.0i 16V 65KM K10A
SUZUKI WAGON R+ 2000 - 2004 II/MM 1.3i 16V 76KM G13BB
SUZUKI WAGON R+ 2003 - 2007 II/MM 1.3i 16V 94KM M13A
SUZUKI X-90 1995 - 1997 EL 1.6i 16V 97KM G16B
TATA SAFARI 2006 - 2024 42_FD 2.2TDiC 16V 140KM DW12DD
TATA XENON 2009 - 2024 PICK-UP 2.2TDiC 16V 140KM DW12DD
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA KOMBI 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA SEDAN 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO C70 CABRIO 2008 - 2024 II 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO S40 SEDAN 2004 - 2010 II/MS 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO S80 SEDAN 2008 - 2024 II/AS 2.0TDi 16V 136KM D4204T
VOLVO V50 KOMBI 2004 - 2010 MW 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO V70 KOMBI 2007 - 2024 III/BW 2.0D 16V 136KM D4204T
VW AMAROK 2016 - 2024 2H/S1B 3.0TDi 24V 163KM DDXA
VW AMAROK 2016 - 2024 2H/S1B 3.0TDi 24V 204KM DDXB
VW AMAROK 2016 - 2024 2H/S1B 3.0TDi 24V 224KM DDXC
VW AMAROK 2018 - 2024 2H/S1B 3.0TDi 24V 258KM DDXE
VW ARTEON HATCHBACK 2017 - 2024 I/3H7 1.5i 16V DADA
VW ARTEON HATCHBACK 2017 - 2024 I/3H7 1.5i 16V 150KM DADA
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2024 5# 2.0i 16V 210KM CPLA/CPPA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2024 5# 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2024 5# 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2024 5# 2.0i 16V 220KM CULC
VW BEETLE HATCHBACK 2012 - 2024 5C1 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2024 5C1 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2024 5C1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2024 5C1 2.0i 16V 220KM CULC
VW CADDY 2015 - 2024 IV / SAB/SAJ 1.2i 16V 84KM CYVC
VW CADDY 2015 - 2024 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 110KM CPWA
VW CADDY 2015 - 2024 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CADDY 2015 - 2024 IV / SAB/SAJ 1.6i 16V 110KM CWVA
VW CADDY 2016 - 2024 IV / SAB/SAJ 1.0i 12V 102KM CHZG
VW CADDY 2018 - 2024 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V DJKD
VW CADDY 2018 - 2024 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 131KM DJKD
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2024 SAB/US 1.0i 12V 102KM CHZG
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2024 SAB/US 1.2i 16V 84KM CYVC
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2024 SAB/US 1.4i 16V 110KM CPWA
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2024 SAB/US 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CC COUPE 2015 - 2016 358 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 2.0i 16V 211KM CCZB
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 2.0i 16V 220KM CULC
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2024 VII/5G1 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2024 VII/5G1 1.2i 16V 86KM CJZB
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CMBA/CUKA/CXSA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 110KM CPWA/CZBA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2024 VII/5G1 2.0i 16V 210KM CNTA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2024 VII/5G1 2.0i 16V 220KM CHHB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2024 VII/5G1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2024 VII/5G1 1.4i 16V 150KM CUKB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2024 VII/5G1 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF HATCHBACK 2015 - 2024 VII/5G1 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF HATCHBACK 2016 - 2024 VII/5G1 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2024 VII/5G1 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2024 VII/5G1 1.5i 16V DACA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2024 VII/5G1 1.5i 16V DADA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2024 VII/5G1 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF HATCHBACK 2017 - 2024 VII/5G1 1.5i 16V 150KM DADA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2024 VII/BA5 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2024 VII/BA5 1.2i 16V 86KM CJZB/CYVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2024 VII/BA5 1.4i 16V 110KM CPWA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2024 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2024 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA/CXSA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2024 VII/BA5 1.4i 16V 140KM CHPA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2024 VII/BA5 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2024 VII/BA5 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2024 VII/BA5 1.4i 16V 150KM CHPB/CZDA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2024 VII/BA5 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF KOMBI 2015 - 2024 VII/BA5 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF KOMBI 2016 - 2024 VII/BA5 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF KOMBI 2017 - 2024 VII/BA5 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF KOMBI 2017 - 2024 VII/BA5 1.5i 16V DACA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2024 VII/BA5 1.5i 16V DADA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2024 VII/BA5 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF KOMBI 2017 - 2024 VII/BA5 1.5i 16V 150KM DADA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2024 VII 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2024 VII 1.2i 16V 86KM CYVA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2024 VII 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2024 VII 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2024 VII 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2024 VII 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF SPORTSVAN 2015 - 2024 VII 1.0i 12V 115KM CHZD
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.0i 12V CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.0i 12V CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.0i 12V CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.0i 12V CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.0i 12V 110KM CHZC
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.0i 12V 86KM CHZK
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.5i 16V DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.5i 16V DADA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.5i 16V 130KM DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.5i 16V 150KM DACA
VW GOLF SPORTSVAN 2017 - 2024 VII 1.5i 16V 150KM DADA
VW JETTA 2011 - 2024 IV/ 162 1.4i 16V 122KM CAXA/CMSB
VW JETTA 2011 - 2014 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CAVA/CNLA/CTHA
VW JETTA 2012 - 2024 IV/ 162 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW JETTA 2014 - 2024 IV/ 162 1.2i 16V 105KM CYVD
VW JETTA 2014 - 2024 IV/ 162 1.4i 16V 125KM CZCA
VW JETTA 2014 - 2024 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CZDA
VW JETTA 2014 - 2024 IV/ 162 1.8i 16V 170KM CPKA/CPRA
VW LOAD UP 2014 - 2024 US 1.0i 12V 60KM CHYA
VW LOAD UP 2014 - 2024 US 1.0i 12V 68KM CPGA
VW LOAD UP 2016 - 2024 US 1.0i 12V 75KM CHYB
VW LOAD UP 2016 - 2024 US 1.0i 12V 90KM HZA
VW PASSAT ALLTRACK 2015 - 2024 3G5 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT ALLTRACK 2015 - 2024 3G5 2.0i 16V 220KM CHHB
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2024 3G5 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2024 3G5 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT KOMBI 2015 - 2024 3G5 1.4i 16V 156KM CUKC
VW PASSAT KOMBI 2015 - 2024 3G5 2.0i 16V 220KM CHHB
VW PASSAT KOMBI 2018 - 2024 3G5 1.5i 16V DADA
VW PASSAT KOMBI 2018 - 2024 3G5 1.5i 16V 150KM DADA
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2024 3G2 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2024 3G2 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT SEDAN 2015 - 2024 3G2 1.4i 16V 156KM CUKC
VW PASSAT SEDAN 2018 - 2024 3G2 1.5i 16V DADA
VW PASSAT SEDAN 2018 - 2024 3G2 1.5i 16V 150KM DADA
VW PHAETON 2004 - 2007 3D2 3.0TDi 24V 224KM BMK
VW PHAETON 2007 - 2008 3D2 3.0TDi 24V 233KM CARA
VW PHAETON 2008 - 2016 3D2 3.0TDi 24V 240KM CARB/CEXA
VW PHAETON 2013 - 2016 3D2 3.0TDi 24V 245KM CEXB
VW POLO HATCHBACK 2012 - 2024 6R 1.4i 16V 140KM CPTA
VW POLO HATCHBACK 2013 - 2024 6R 2.0i 16V 220KM CDLJ
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.0i 12V 110KM CHZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.0i 12V 60KM CHYA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.0i 12V 75KM CHYB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.0i 12V 95KM CHZB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.2i 16V 110KM CJZD
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.2i 16V 90KM CJZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.4i 16V 150KM CZEA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.6i 16V 110KM CWVA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2024 6R 1.6i 16V 90KM CWVB
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2024 AW1/BZ1 1.0i 12V 115KM CHZJ/DKJA
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2020 AW1/BZ1 1.0i 12V 65KM CHYC
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2021 AW1/BZ1 1.0i 12V 75KM CHYB
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2024 AW1/BZ1 1.0i 12V 90KM DBYA
VW POLO HATCHBACK 2017 - 2024 AW1/BZ1 1.0i 12V 95KM CHZL
VW POLO SEDAN 2015 - 2024 602...614 1.6i 16V 110KM CWVA
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 1.4i 16V 125KM CXSB
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 180KM CULA
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 220KM CULC
VW SCIROCCO 2015 - 2017 137 1.4i 16V 150KM CZDA
VW SHARAN 2010 - 2024 7N 1.4i 16V 150KM CAVA
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 125KM CZDB
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 150KM CZDA
VW TIGUAN 2016 - 2024 AD1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW TIGUAN 2016 - 2024 AD1 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2024 BW2 1.4i 16V CWLA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2024 BW2 1.4i 16V CZDA/CZEA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2024 BW2 1.4i 16V 150KM CWLA
VW TIGUAN ALLSPACE 2017 - 2024 BW2 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
VW TOUAREG 2004 - 2010 7LA 3.0TDi 24V 224KM BKS/CATA
VW TOUAREG 2006 - 2010 7LA 4.2i 32V 350KM BAR
VW TOUAREG 2007 - 2010 7LA 3.0TDi 24V 240KM CASA/CASC
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0i 24V 333KM CGEA/CGFA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 204KM CASD/CJMA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 225KM CATA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 240KM CASA/CNRB
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 4.2i 32V 360KM CGNA
VW TOUAREG 2010 - 2018 7P5 4.2TDi 32V 340KM CKDA
VW TOUAREG 2011 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 245KM CJGD
VW TOUAREG 2014 - 2018 7P5 3.0TDi 24V 262KM CVVA
VW TOURAN 2015 - 2024 5T1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW TOURAN 2015 - 2024 5T1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW T-ROC 2017 - 2024 A11 1.0i 12V CHZJ
VW T-ROC 2017 - 2024 A11 1.0i 12V 115KM CHZJ
VW T-ROC 2017 - 2024 A11 1.5i 16V DADA
VW T-ROC 2017 - 2024 A11 1.5i 16V 150KM DADA
VW UP 2011 - 2024 BL1/BL2 1.0i 12V 60KM CHYA
VW UP 2011 - 2024 BL1/BL2 1.0i 12V 75KM CHYB
VW UP 2012 - 2024 BL1/BL2 1.0i 12V 68KM CPGA
VW UP 2016 - 2024 BL1/BL2 1.0i 12V 90KM CHZA
VW UP 2017 - 2024 BL1/BL2 1.0i 12V DKRA
VW UP 2017 - 2024 BL1/BL2 1.0i 12V 115KM DKRA