TERMOSTAT B01.68 WKŁAD 68'C

TERMOSTAT B01.68 WKŁAD 68'C

Indeks MotoHurt: 02384

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 36,90 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 0004306243
FIAT 0004408746
FIAT 0046575242
FIAT 4306243
FIAT 4408746
FIAT 46575242
Producent Symbol
TERMOT B01.68
TERMOT B0168
VERNET TH670870
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT 126 1972 - 1977 126A 0.6 126.048
FIAT 126 1977 - 2000 126A 0.65 126.A.1