KLOCKI HAM.TYŁ 13-07 SYST.LUCAS 87,3*47,5*15

KLOCKI HAM.TYŁ 13-07 SYST.LUCAS 87,3*47,5*15

Indeks MotoHurt: 02240

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 KPL

Cena brutto: 109,47 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 87,3*47,5*15

Podana lista części oryginalnych ma na celu pomoc w zakresie dopasowania asortymentu.

Producent Symbol
MITSUBISHI M620770
MITSUBISHI M850978
MITSUBISHI MN125772
MITSUBISHI MW30620770
MITSUBISHI MZ690345
MITSUBISHI PW890084
MITSUBISHI X3516005
SMART 4544201020
SMART A4544201020
VOLVO 30620770
VOLVO 306207705
VOLVO 30623264
VOLVO 30630613
VOLVO 30638455
VOLVO 30850978
VOLVO 308509785
VOLVO 31262468
VOLVO 3345678
VOLVO 33456781
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1995 - 2006 DA 1.6i 16V 90KM 4G92
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1995 - 2006 DA 1.8i 16V 116KM 4G93
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1995 - 2006 DA 1.8i 16V 140KM 4G93 #2
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1996 - 2000 DA 1.9TDi 90KM F8QT
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1997 - 2006 DA 1.6i 16V 99KM 4G92 #1
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1997 - 2006 DA 1.8i 16V 125KM 4G93 GDI
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1998 - 2006 DA 1.6i 16V 95KM 4G92 #2
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 2000 - 2006 DA 1.6i 16V 103KM 4G92 #3
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 2000 - 2006 DA 1.8i 16V 122KM 4G93 GDI #1
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 2000 - 2006 DA 1.9TDi 102KM F9Q1 DI-D
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 2000 - 2006 DA 1.9TDi 115KM F9Q2 DI-D
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1996 - 2006 DA 1.6i 16V 90KM 4G92
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1996 - 2006 DA 1.8i 16V 115KM 4G93
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1996 - 2000 DA 1.9TDi 90KM F8QT
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1997 - 2006 DA 1.6i 16V 99KM 4G92 #1
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1997 - 2006 DA 1.8i 16V 125KM 4G93 GDI
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1998 - 2006 DA 1.6i 16V 95KM 4G92 #2
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 2000 - 2004 DA 1.3i 12V 75KM 4G13
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 2000 - 2006 DA 1.6i 16V 103KM 4G92 #3
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 2000 - 2006 DA 1.8i 16V 122KM 4G93 GDI #1
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 2000 - 2006 DA 1.9TDi 102KM F9Q1 DI-D
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 2000 - 2006 DA 1.9TDi 115KM F9Q2 DI-D
MITSUBISHI COLT CABRIO 2006 - 2009 CZC/ RG 1.5i 16V 109KM 4A91
MITSUBISHI COLT CABRIO 2006 - 2009 CZC/ RG 1.5i 16V 150KM 4G15T
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2004 - 2024 VI 1.1i 12V 75KM 3A91
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2004 - 2024 VI 1.3i 16V 92KM 4A90
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2004 - 2024 VI 1.3i 16V 95KM 4A90 #1
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2004 - 2024 VI 1.5DI-D 12V 68KM OM 639.938
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2004 - 2024 VI 1.5DI-D 12V 95KM OM 639.939
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2004 - 2024 VI 1.5i 16V 109KM 4A91
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2005 - 2024 VI 1.5i 16V 150KM 4G15T
MITSUBISHI SPACE STAR 1998 - 2004 I 1.3i 16V 83KM 4G13
MITSUBISHI SPACE STAR 1998 - 2004 I 1.3i 16V 86KM 4G13 #1
MITSUBISHI SPACE STAR 1998 - 2004 I 1.8i 16V 118KM 4G93 GDI
MITSUBISHI SPACE STAR 1998 - 2004 I 1.8i 16V 122KM 4G93 GDI #1
MITSUBISHI SPACE STAR 2000 - 2004 I 1.3i 16V 82KM 4G13 #2
MITSUBISHI SPACE STAR 2001 - 2004 I 1.6i 16V 98KM 4G18
MITSUBISHI SPACE STAR 2001 - 2004 I 1.9TDi 102KM F9Q1 DI-D
MITSUBISHI SPACE STAR 2002 - 2004 I 1.8i 16V 112KM 4G93 MPI
MITSUBISHI SPACE STAR 2002 - 2004 I 1.9TDi 115KM F9Q2 DI-D
SMART FORFOUR HATCHBACK 2004 - 2006 II/454 1.1i 12V 75KM M134.910
SMART FORFOUR HATCHBACK 2004 - 2006 II/454 1.3i 16V 95KM M135.930
SMART FORFOUR HATCHBACK 2004 - 2006 II/454 1.5CDi 12V 68KM OM639.939
SMART FORFOUR HATCHBACK 2004 - 2006 II/454 1.5CDi 12V 95KM OM639.93#
SMART FORFOUR HATCHBACK 2004 - 2006 II/454 1.5i 16V 122KM M135.95#
SMART FORFOUR HATCHBACK 2005 - 2006 II/454 1.1i 12V 64KM M134.911
SMART FORFOUR HATCHBACK 2005 - 2006 II/454 1.5i 16V 109KM M135.950
SMART FORFOUR HATCHBACK 2005 - 2006 II/454 1.5i 16V 177KM M122.950
VOLVO S40 SEDAN 1995 - 1999 I/VS 1.6i 16V 105KM B4164S
VOLVO S40 SEDAN 1995 - 1999 I/VS 1.8i 16V 115KM B4184S/B4184S3
VOLVO S40 SEDAN 1995 - 1999 I/VS 1.9TD 90KM D4192T
VOLVO S40 SEDAN 1995 - 2003 I/VS 2.0i 16V 136KM B4204S/B4204S2
VOLVO S40 SEDAN 1995 - 1999 I/VS 2.0i 16V 140KM B4204S
VOLVO S40 SEDAN 1997 - 2000 I/VS 1.9i 16V 200KM B4194T/B4194T2
VOLVO S40 SEDAN 1997 - 2000 I/VS 2.0i 16V 160KM B4204T
VOLVO S40 SEDAN 1998 - 2003 I/VS 1.8i 16V 125KM B4184SM
VOLVO S40 SEDAN 1999 - 2003 I/VS 1.6i 16V 109KM B4164S2
VOLVO S40 SEDAN 1999 - 2003 I/VS 1.8i 16V 122KM B4184S2/B4184S9
VOLVO S40 SEDAN 1999 - 2000 I/VS 1.9Di 95KM D4192T2
VOLVO S40 SEDAN 2000 - 2003 I/VS 1.9Di 102KM D4192T4
VOLVO S40 SEDAN 2000 - 2003 I/VS 1.9Di 115KM D4192T3
VOLVO S40 SEDAN 2000 - 2003 I/VS 2.0i 16V 200KM B4204T5
VOLVO S40 SEDAN 2001 - 2003 I/VS 1.8i 16V 122KM B4184SJ
VOLVO S40 SEDAN 2001 - 2003 I/VS 2.0i 16V 163KM B4204T3
VOLVO V40 KOMBI 1995 - 1999 I/VW 1.6i 16V 105KM B4164S
VOLVO V40 KOMBI 1995 - 1999 I/VW 1.8i 16V 115KM B4184S/B4184S3
VOLVO V40 KOMBI 1995 - 1999 I/VW 1.9TD 90KM D4192T
VOLVO V40 KOMBI 1995 - 2004 I/VW 2.0i 16V 136KM B4204S/B4204S2
VOLVO V40 KOMBI 1995 - 1999 I/VW 2.0i 16V 140KM B4204S
VOLVO V40 KOMBI 1997 - 2000 I/VW 1.9i 16V 200KM B4194T
VOLVO V40 KOMBI 1997 - 2000 I/VW 2.0i 16V 160KM B4204T
VOLVO V40 KOMBI 1998 - 2004 I/VW 1.8i 16V 125KM B4184SM
VOLVO V40 KOMBI 1999 - 2004 I/VW 1.6i 16V 109KM B4161S2
VOLVO V40 KOMBI 1999 - 2004 I/VW 1.8i 16V 122KM B4184S2/B4184S9
VOLVO V40 KOMBI 1999 - 2000 I/VW 1.9Di 95KM D4192T2
VOLVO V40 KOMBI 1999 - 2001 I/VW 2.0i 16V 165KM B4204T2
VOLVO V40 KOMBI 2000 - 2004 I/VW 1.9Di 102KM D4192T4
VOLVO V40 KOMBI 2000 - 2004 I/VW 1.9Di 115KM D4192T3
VOLVO V40 KOMBI 2000 - 2004 I/VW 2.0i 16V 200KM B4204T5
VOLVO V40 KOMBI 2001 - 2004 I/VW 1.8i 16V 122KM B4184SJ
VOLVO V40 KOMBI 2001 - 2004 I/VW 2.0i 16V 163KM B4204T3