FILTR OLEJU FT 5012 M20/1,5*97*115  PUSZKA

FILTR OLEJU FT 5012 M20/1,5*97*115 PUSZKA

Indeks MotoHurt: 01955

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 23,00 szt.

Cena brutto: 27,06 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: M20/1,5*97*115

Producent Symbol
CATERPILLAR 1N4402
CITROEN 95638903
DAF 192143
FIAT 95495251
FORD 1612184
FORD 5016950
FORD 5017808
FORD 6153085
FORD 6176728
LAURAK ELH4122
LDV 192143
PSA 110962
PSA 110987
PSA 1109K7
VAG 1109C4
VAG 95495251
VAG 9563874680
Producent Symbol
1A FIRST L40202
AC DELCO X4098E
AKRON 1510147
ASSO OB9656
ASSO OB9675
BOSCH 0451103109
BOSCH 0451103198
BOSCH 0451103317
BOSCH 0451203108
BOSCH 0451203212
CHAMP LS120
CHAMP LS211
CHAMPION F115
CHAMPION F115606
CHAMPION F131
CHAMPION G103
CLEAN DO1815
CLEAN DO209
CLEAN DO278
CLEAN DO917
CLEAN DO930
COMLINE EOF058
CONTI 28000222092
CROSLAND 375
DELCO X105
DELPHI FX0032
DELPHI FX0041
DELPHI FX0043
DELPHI FX20020
DENCKERMANN A210064
DENCKERMANN A210206
DIAMAX DL1147
DONALDSON P550934
FIAAM FT5012
FIAAM FT5276
FIAAM FT5277
FIAAM FT5333
FIAAM FT5350
FIL FILTER ZP06E
FILTRON OP542
FILTRON OP5451
FILTRON OP620
FILTRON PP621
FRAM PH4532
FRAM PH4826
FRAM PH5615
FRAM PH5675
FRAM PH5754
FRAM PH9727
JC PREMIUM B1TA01
KNECHT 07449614
KNECHT 08108979
KNECHT 08109001
KNECHT 08796260
KNECHT 77449614
KNECHT OC2
KNECHT OC243
KNECHT OC45
KNECHT OC65
KOLBENSCHMIDT 50013918
LOCKHEED LK3711
MAHLE 07449622
MAHLE 08108987
MAHLE 08109019
MAHLE 08796278
MAHLE 77449622
MAHLE OC243
MAHLE OC65
MANN W2244
MANN W71261
MANN W71926
MANN W73124
MANN W820
MANN W840
MANN W930/11
MANN W93011
MASTER SPORT 93011OFPCSMS
MECAFILTER ELH4116
MEYLE 7143220012
MFILTER TF73
OPEN PARTS EOF418120
PURFLUX LS297
PURFLUX LS520C
PURFLUX LS880A
PUROLATOR L27826
QH QFL0261
QH WL7088
SAMPIYON CS 1565
SCT GERMANY SM114
SĘDZISZÓW PP621
SĘDZISZÓW PP63
SOFIMA S6210R
SOFIMA S7150R
SOFIMA S7330R
SOFIMA S8150R
STELLOX 2050065SX
TECNECO OL337
TECNOCAR R126
TECNOCAR R307
TECNOCAR R337
TECNOCAR R353
TECNOCAR R46
TECNOCAR R517
TECNOCAR R518
TECNOCAR R527
UFI 2318900
UFI 2329600
UFI 2344900
VAICO V250059
WILMINK WG1018779
WILMINK WG1217220
WIX WL7176
WIX WL7266
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN C25 1981 - 1986 13 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1982 - 1986 10 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1986 - 1994 10 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1986 - 1994 14 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1986 - 1994 14 2.5TD 95KM U25/673
CITROEN C25 1986 - 1994 18 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1986 - 1994 18 2.5TD 95KM U25/673
CITROEN CX 1985 - 1992 2.5D 73KM M25-660
CITROEN CX 1987 - 1992 2.5TD 120KM M25-669
CITROEN CX BREAK 1986 - 1992 2.5D 73KM M25-660
CITROEN CX BREAK 1987 - 1992 2.5TD 120KM M25-669
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 10 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 14 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 14 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 18 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 18 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 10 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 10 2.5TDi 107KM DJ5TED
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 14 2.5TDi 107KM DJ5TED
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 18 2.5TDi 107KM DJ5TED
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 3.0i 167KM ZPJ/Z
CITROEN XM 1990 - 1994 Y3-## 3.0i 24V 200KM ZPJ4/Z
CITROEN XM 1994 - 1995 Y4-## 2.5TD 12V DK5ATE
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 3.0i 167KM ZPJ/Z
CITROEN XM 1994 - 2000 Y4-## 3.0i 24V ZPJ4/Z
CITROEN XM 1997 - 2000 Y4-## 3.0i 24V ES9J4
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 3.0i ZPJ/Z
CITROEN XM BREAK 1994 - 1995 Y4-## 2.5TD 12V DK5ATE
CITROEN XM BREAK 1994 - 2000 Y4-## 3.0i ZPJ/Z
CITROEN XM BREAK 1997 - 2000 Y4-## 3.0i 24V ES9J4
FORD GRANADA KOMBI 1982 - 1985 2.5D STP
FORD GRANADA SEDAN 1982 - 1985 2.5D STP
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1992 I 2.5D 69KM STR
FORD SCORPIO HATCHBACK 1988 - 1993 I 2.5TD 92KM SF#
FORD SCORPIO HATCHBACK 1993 - 1994 I 2.5TD 115KM SCB
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1993 I 2.5TD 92KM SF#
FORD SCORPIO KOMBI 1993 - 1994 I 2.5TD 115KM SCB
FORD SCORPIO SEDAN 1988 - 1993 I 2.5TD 92KM SF#
FORD SCORPIO SEDAN 1993 - 1994 I 2.5TD 115KM SCB
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.3D 67KM YTT
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1989 II 2.3D YT#
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1986 I 2.3D 67KM YTT
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.3D YT#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 2.3D YT#
LANDROVER RANGE ROVER 1989 - 1994 I 2.5TD 121KM ?1
PEUGEOT 406 COUPE 1997 - 1999 8C 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT 406 KOMBI 1996 - 1999 8E/F 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 1999 8B 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT 505 1980 - 1986 551A 2.3TD 80KM XD2S
PEUGEOT 505 1983 - 1993 551A 2.5TD 90KM XD3T
PEUGEOT 505 1986 - 1993 551A 2.5TD 105KM XD3TE
PEUGEOT 505 1986 - 1993 551A 2.8GTI V6 143KM ZN3J
PEUGEOT 505 KOMBI 1980 - 1986 551D 2.3TD 80KM XD2S
PEUGEOT 505 KOMBI 1983 - 1993 551D 2.5TD 90KM XD3T
PEUGEOT 505 KOMBI 1986 - 1993 551D 2.5TD 105KM XD3TE
PEUGEOT 604 1979 - 1983 2.3TD 80KM XD2S
PEUGEOT 604 1983 - 1986 2.5TD 90KM XD3T
PEUGEOT 605 1989 - 1997 6B 3.0i 167KM ZPJ
PEUGEOT 605 1989 - 1997 6B 3.0i 24V 200KM ZPJ4
PEUGEOT 605 1994 - 1999 6B 2.5TD 12V 129KM DK5ATE
PEUGEOT 605 1997 - 1999 6B 3.0i 24V 190KM ES9J4
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 10 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 14 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 18 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 10 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 10 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 14 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 18 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT J5 1981 - 1986 13 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1982 - 1986 10 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1986 - 1994 10 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1986 - 1994 14 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1986 - 1994 14 2.5TD 95KM U25/673
PEUGEOT J5 1986 - 1994 18 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1986 - 1994 18 2.5TD 95KM U25/673