FILTR PALIWA FT 5207 PRZEWODOWY 8*56*140*8 PUSZKA METAL

FILTR PALIWA FT 5207 PRZEWODOWY 8*56*140*8 PUSZKA METAL

Indeks MotoHurt: 01608

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 34,44 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 8*56*140*8

Producent Symbol
CITROEN 5470530
CITROEN 91470530
CITROEN 95470530
CITROEN 96131549
FIAT 119113204500
FIAT 4435144
FIAT 5984093
FIAT 7612972
FIAT 7787063
FORD 1960297
FORD 5010 912
FORD YL4J9155AA
ISUZU 8250553640
ISUZU 8251217780
ISUZU 8-94125774-0
ISUZU 894125784
ISUZU 8941257840
ISUZU 8-94125-784-0
ISUZU 894257840
ISUZU 94125784
NISSAN 164000W000
NISSAN 164000W005
NISSAN 164000W010
NISSAN 1640041B00
NISSAN 16400-41B00
NISSAN 1640041B05
NISSAN 16400-41B05
NISSAN 164009F928KE
NISSAN 16400B9601
NISSAN 16400-B9601
NISSAN 16400D0300
NISSAN 16400-D0300
NISSAN 16400F5100
NISSAN 16400-F5100
NISSAN 16400FS100
NISSAN 16400-FS100
NISSAN 16400G9601
NISSAN 16400-G9601
NISSAN 16400OW005
NISSAN 16400V2700
NISSAN 16400-V2700
NISSAN 16400V2705
NISSAN 16400-V2705
NISSAN A640M41BBMOSA
NISSAN A640M41BM0SA
NISSAN A640M-41BM0SA
NISSAN A640M41BMOSA
NISSAN A640M-41BMOSA
OPEL 25055364
OPEL 25121113
OPEL 25121974
OPEL 25320277
OPEL 818500
OPEL 818501
OPEL 818512
OPEL 818513
OPEL 818541
OPEL 90169150
PSA 156779
SAAB 831842
VAG 6N0201211
VAG 6N0201511A
VAG 6NO201511A
VAG 6U0201511D
Producent Symbol
AC DELCO FS9140E
AC DELCO FS9183E
ALCO FILTER SP2001
ALCO FILTER SP2024
AMC NF2254
AMC NF2460
ASSO WP4012
BALDWIN BF840K1
BOSCH 0450905002
BOSCH 0450905065
BOSCH 0450905096
BOSCH 0450905280
BOSCH 0450905326
BOSCH 0986450101
CHAMP FN11
CHAMP FN54
CHAMPION L201
CHAMPION L208
CHAMPION L215
CLEAN MBNA950
CLEAN MBNA970
COOPERSFIAAM FT5207
CROSLAND 6673
CROSLAND 6690
DELCO FS42
DELCO GF516
DELCO GS516
DELPHI FF0043
DENCKERMANN A110004
FIAAM FT5207
FIAAM FT5270
FILTRON PP831
FILTRON PP831A
FRAM G4777
FRAM G6400
HENGST H163WK
HENGST H82WK01
J-C B31011
J-C B31013
KNECHT 06557763
KNECHT 08737405
KNECHT KL14
KNECHT KL60
MAHLE 06557771
MAHLE 07637655
MAHLE 08737413
MANN WK613
MANN WK66
NIPPARTS J1331011
NIPPARTS J1331013
NIPPARTS J1331014
NIPPARTS J1331025
NIPPARTS J1331025F
NIPPARTS J1339004
PURFLUX EP107
PURFLUX EP139
PUROLATOR F67221
QH WF8033
SCT GERMANY ST308
SCT GERMANY ST3081
SĘDZISZÓW FPW14
SOFIMA S1510B
SOFIMA S1529B
TECNECO IN94
TECNOCAR B94
UFI 3151000
UFI 3152900
WF FPW01
WF FPW04
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 164 1987 - 1998 2.0i 138KM AR01655
ALFA 164 1987 - 1992 2.0i 143KM AR06416
ALFA 164 1992 - 1998 2.0i 144KM AR64103
ALFA 75 1987 - 1992 2.0 148KM AR06224
AUDI RS6 KOMBI 2002 - 2005 4B/C5 4.2i 40V BCY
AUDI RS6 KOMBI 2004 - 2005 4B/C5 4.2i 40V BRV
AUDI RS6 SEDAN 2002 - 2005 4B/C5 4.2i 40V BCY
BMW 633CSi 1976 - 1984 E24 3.2i M30B32
BMW 635CSi 1978 - 1981 E24 3.5i M30B35
BMW 635CSi 1982 - 1984 E24 3.2i M30B32
BMW 635CSi 1982 - 1987 E24 3.5i M30B35
BMW 635CSi 1985 - 1989 E24 3.5i M30B35 +KAT
BMW 733i 1976 - 1979 E23 3.2i M30B32
CITROEN AX 1986 - 1998 1.0i 45KM TU9M
CITROEN AX 1986 - 1998 1.1i 60KM TU1M
CITROEN AX 1987 - 1998 1.0i 50KM TU9M
CITROEN AX 1987 - 1998 1.4i 75KM TU3M
CITROEN AX 1987 - 1998 1.4i 75KM TU3M/Z
CITROEN AX 1988 - 1989 1.1i 54KM TU1CP
CITROEN AX 1991 - 1992 1.4GTi 100KM TU3FJ2
CITROEN AX 1991 - 1996 1.4GTi 90KM TU3FJ2
CITROEN AX 1991 - 1996 1.4GTi 94KM TU3FJ2
CITROEN BX 1982 - 1992 16 1.6i 92KM XU52C
CITROEN BX 1986 - 1993 16 1.6i 103KM 180Z
CITROEN BX 1986 - 1993 19 1.9i XU9J2
CITROEN BX 1987 - 1988 19 1.9i 16V XU9J4
CITROEN BX 1988 - 1993 16 1.6i 75KM XU51CP
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i XU9JA
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX 1988 - 1993 19 1.9i 16V XU9J4Z
CITROEN BX 1989 - 1989 14 1.4i 64KM TU3A
CITROEN BX 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3M
CITROEN BX 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3MZ
CITROEN BX 1989 - 1993 16 1.6i 88KM XU5M
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 102KM XU9J1
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 109KM XU9M
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 19 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN BX BREAK 1989 - 1989 14 1.4i 64KM TU3A
CITROEN BX BREAK 1989 - 1993 14 1.4i 75KM TU3M
CITROEN C15 1988 - 1996 1.1i 60KM TU1M
CITROEN C15 1991 - 1996 1.4i 75KM KDY
CITROEN CX 1977 - 1982 2.4i 130KM M23-622
CITROEN CX 1984 - 1992 2.5i M25-662
CITROEN CX 1985 - 1992 2.5i M25-659
CITROEN CX 1986 - 1992 2.5i M25-668
CITROEN CX BREAK 1980 - 1982 2.4 120KM M23-6##
CITROEN CX BREAK 1983 - 1992 2.5i 136KM M25-659
CITROEN VISA 1978 - 1988 0.7 34KM V06 630
CITROEN VISA 1978 - 1988 0.7 34KM V06 644
CITROEN VISA 1982 - 1991 0.7 33KM V06 665
CITROEN VISA 1985 - 1986 1.6i 103KM XU5J
CITROEN VISA 1986 - 1991 1.6i 113KM B6D
CITROEN XANTIA 1993 - 1996 1.6i XU5JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1996 1.8i XU7JP
CITROEN XANTIA 1993 - 1996 2.0i XU10J2C
CITROEN XANTIA 1993 - 1995 2.0i 16V XU10J4D
CITROEN XANTIA 1995 - 1996 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN XANTIA 1995 - 1996 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA 1995 - 1996 2.0i 16V XU10J4R
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1996 1.8i XU7JP
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1996 1.8i 16V XU7JP4
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1996 2.0i XU10J2C
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1996 2.0i 147KM XU10J2TE
CITROEN XANTIA BREAK 1995 - 1996 2.0i 16V XU10J4R
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.4 75KM TU3MZ
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX 1991 - 1997 N2-## 1.9i 120KM XU9JA
CITROEN ZX 1992 - 1996 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
CITROEN ZX 1992 - 1997 N2-## 2.0i 121KM XU10J2C
CITROEN ZX 1992 - 1996 N2-## 2.0i 16V 150KM XU10J4Z
CITROEN ZX 1996 - 1996 N2-## 2.0i 16V 163KM XU10J4RS
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1996 N2-## 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.6i 88KM XU5##
CITROEN ZX BREAK 1993 - 1997 N2-## 1.8i 101KM XU7JP
FIAT CNQ 1992 - 1998 170## 0.9 170A1.000
FIAT CNQ 1992 - 1998 170## 0.9i 170A1.046
FIAT CNQ 1994 - 1998 170## 1.1i 176B2
FIAT REGATA 1987 - 1989 138A 1.5i 138.C
FIAT REGATA WEEKEND 1987 - 1989 138A 1.5i 138.C2
FIAT RITMO 1988 - 1988 136A2 1.5i 149.C1
FIAT RITMO 1988 - 1988 138A2 1.5i 138.C2 +KAT
FORD MAVERICK 1993 - 1998 I 2.4i 12V 124KM KA24#
ISUZU TROOPER 1986 - 1991 UBS 2.6i 116KM 4ZE1
ISUZU TROOPER 1991 - 1998 UB 3.2i 24V 177KM 6VD1
ISUZU TROOPER 2000 - 2004 UBS 3.5i 24V 215KM 6VE1
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.6i 90KM 159.B9
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1994 1.6i 90KM 835.A1
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 1.6i 90KM 159.B9
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 1.6i 75KM 835.C1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.4i 69KM 160.A1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.4i 69KM 836.A4
LANCIA PRISMA 1987 - 1989 1.6i 90KM 149.C2
LANCIA Y10 1985 - 1991 156 1.0 44KM 156.A2
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 50KM 156.C046
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 57KM 156.C000
LANCIA ZETA 1995 - 2002 2.0i RGX
NISSAN 100 NX 1990 - 1994 B13 2.0i 16V 150KM SR20DE
NISSAN 100 NX 1991 - 1994 B13 2.0i 16V 143KM SR20DE
NISSAN 100 NX 1993 - 1994 B13 1.6i 16V 102KM GA16DE
NISSAN 200 SX 1988 - 1993 S13 1.8i 16V CA18DET
NISSAN 200 SX 1992 - 1994 S13 1.8i 16V CA18DT
NISSAN 200 SX 1993 - 1999 S14 2.0i 16V SR20DET
NISSAN 200 SX 1993 - 1999 S14 2.0i 16V 160KM SR20DE
NISSAN 300 ZX 1984 - 1987 Z31 3.0i V6 12V 170KM VG30E
NISSAN 300 ZX 1984 - 1990 Z31 3.0i V6 12V 228KM VG30T
NISSAN 300 ZX 1987 - 1990 Z31 3.0i V6 12V 203KM VG30ET
NISSAN ALMERA HATCHBACK 1995 - 2000 N15 1.4i 16V 75KM GA14DE#
NISSAN ALMERA HATCHBACK 1995 - 2000 N15 1.4i 16V 87KM GA14DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 1995 - 2000 N15 1.6i 16V 102KM GA16DE^
NISSAN ALMERA HATCHBACK 1995 - 2000 N15 1.6i 16V 90KM GA16DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 1995 - 2000 N15 1.6i 16V 99KM GA16DE#
NISSAN ALMERA HATCHBACK 1995 - 2000 N15 2.0i 16V SR20DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2000 - 2006 N16 1.5i 16V 90KM QG15DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2000 - 2006 N16 1.8i 16V 114KM QG18DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2002 - 2006 N16 1.5i 16V 98KM QG15DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2002 - 2006 N16 1.8i 16V 116KM QG18DE#
NISSAN ALMERA SEDAN 1995 - 2000 N15 1.4i 16V 75KM GA14DE#
NISSAN ALMERA SEDAN 1995 - 2000 N15 1.4i 16V 87KM GA14DE
NISSAN ALMERA SEDAN 1995 - 2000 N15 1.6i 16V 90KM GA16DE
NISSAN ALMERA SEDAN 1995 - 2000 N15 1.6i 16V 99KM GA16DE#
NISSAN ALMERA SEDAN 2000 - 2006 N16 1.5i 16V 90KM QG15DE
NISSAN ALMERA SEDAN 2000 - 2006 N16 1.8i 16V 114KM QG18DE
NISSAN ALMERA SEDAN 2002 - 2006 N16 1.5i 16V 98KM QG15DE
NISSAN ALMERA SEDAN 2002 - 2006 N16 1.8i 16V 116KM QG18DE#
NISSAN ALMERA TINO 2000 - 2006 V10 1.8i 16V 114KM QG18DE
NISSAN ALMERA TINO 2000 - 2006 V10 2.0i 16V 136KM SR20DE
NISSAN ALMERA TINO 2002 - 2006 V10 1.8i 16V 116KM QG18DE#
NISSAN BLUEBIRD COUPE 1982 - 1984 910 2.0i 109KM Z20E
NISSAN BLUEBIRD HATCHBACK 1985 - 1990 T12/T72 2.0i 105KM CA20E
NISSAN BLUEBIRD KOMBI 1984 - 1990 WU11 2.0i 105KM CA20E
NISSAN BLUEBIRD KOMBI 1988 - 1990 WU11 2.0i 115KM CA20E
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1982 - 1983 910 2.0i 109KM Z20E
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1984 - 1988 U11 2.0i 105KM CA20E
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1985 - 1990 T12/T72 2.0i 105KM CA20E
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1988 - 1990 T12/T72 2.0i 115KM CA20E
NISSAN CHERRY HATCHBACK 1983 - 1985 N12 1.5 E15ET
NISSAN LAUREL 1977 - 1983 HLC230 2.0 97KM L20A
NISSAN LAUREL 1981 - 1984 JC31 2.0 97KM L20A
NISSAN LAUREL 1985 - 1987 JC32 2.4 128KM L24S
NISSAN LAUREL 1985 - 1987 JC32 2.4i 128KM L24E
NISSAN MAXIMA KOMBI 1997 - 2000 QX 2.0i V6 24V 140KM VQ20DE
NISSAN MAXIMA KOMBI 1997 - 2000 QX 2.5i V6 24V 190KM VQ25DE
NISSAN MAXIMA KOMBI 1997 - 2000 QX 3.0i V6 24V 193KM VQ30DE
NISSAN MAXIMA SEDAN 1988 - 1994 J30 3.0i V6 12V 170KM VG30E
NISSAN MAXIMA SEDAN 1995 - 2000 A32/QX 2.0i V6 24V 140KM VQ20DE
NISSAN MAXIMA SEDAN 1995 - 2000 A32/QX 2.5i V6 24V 190KM VQ25DE
NISSAN MAXIMA SEDAN 1995 - 2000 A32/QX 3.0i V6 24V 193KM VQ30DE
NISSAN MAXIMA SEDAN 2000 - 2004 A33/QX 2.0i V6 24V 140KM VQ20DE
NISSAN MAXIMA SEDAN 2000 - 2004 A33/QX 2.5i V6 24V 209KM VQ25DE
NISSAN MAXIMA SEDAN 2000 - 2004 A33/QX 3.0i V6 24V 200KM VQ30DE
NISSAN MICRA 1992 - 2000 K11 1.0i 16V 54KM CG10DE
NISSAN MICRA 1992 - 2000 K11 1.3i 16V 75KM CG13DE
NISSAN MICRA 2000 - 2003 K11 1.0i 16V 60KM CG10DE#
NISSAN MICRA 2000 - 2003 K11 1.4i 16V 82KM CGA3DE
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.0i 16V 65KM CG10DE
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.2i 16V 65KM CR12DE
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.2i 16V 80KM CR12DE#
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.4i 16V 88KM CR14DE
NISSAN MICRA 2005 - 2010 K12 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN MICRA CABRIO 2005 - 2021 K12 1.4i 16V 88KM CR14DE
NISSAN MICRA CABRIO 2005 - 2021 K12 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN NOTE 2006 - 2013 E11 1.4i 16V 88KM CR14DE
NISSAN NOTE 2006 - 2013 E11 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN PATHFINDER 1997 - 2004 II/R50 3.3i V6 12V 170KM VG33E#
NISSAN PATHFINDER 1998 - 2000 II/R50 3.3i V6 12V 150KM VG33E
NISSAN PATHFINDER 2000 - 2004 II/R50 3.5i V6 24V 220KM VQ35
NISSAN PATROL 1980 - 1988 K160 2.8 120KM L28
NISSAN PATROL 1980 - 1988 K160 2.8 121KM L28
NISSAN PATROL 1980 - 1988 W160 2.8 120KM L28
NISSAN PATROL 1986 - 1990 K260 2.8 120KM L28
NISSAN PICK UP 1983 - 1986 720 2.2 97KM Z22
NISSAN PICK UP 1986 - 1992 D21 2.4i 101KM Z24i
NISSAN PICK UP 1992 - 1998 D21 2.4i 12V 124KM KA24E
NISSAN PICK UP 1998 - 2021 D22 2.4i 12V 120KM KA24E
NISSAN PICK UP 2002 - 2021 D22 2.4i 16V 133KM KA24DE
NISSAN PRAIRIE 1988 - 1992 PRO M11 2.0i 98KM CA20E
NISSAN PRAIRIE 1992 - 1994 PRO M11 2.4i 12V 133KM KA24E
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1996 - 2002 P11 1.6i 16V 90KM GA16DE#
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1996 - 2002 P11 1.6i 16V 99KM GA16DE
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1996 - 2002 P11 2.0i 16V 115KM SR20DE
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1996 - 2002 P11 2.0i 16V 131KM SR20DE#
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1996 - 2002 P11 2.0i 16V 150KM SR20DE^
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1999 - 2002 P11 1.8i 16V 114KM QG18DE
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1999 - 2002 P11 2.0i 16V 140KM SR20DE"
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 2000 - 2002 P11 1.6i 16V 106KM QG16DE
NISSAN PRIMERA KOMBI 1998 - 2001 WP11 1.6i 16V 90KM GA16DE#
NISSAN PRIMERA KOMBI 1998 - 2001 WP11 1.6i 16V 99KM GA16DE
NISSAN PRIMERA KOMBI 1998 - 2001 WP11 2.0i 16V 115KM SR20DE
NISSAN PRIMERA KOMBI 1998 - 2001 WP11 2.0i 16V 131KM SR20DE#
NISSAN PRIMERA KOMBI 1999 - 2001 WP11 1.8i 16V 114KM QG18DE
NISSAN PRIMERA KOMBI 1999 - 2001 WP11 2.0i 16V 140KM SR20DE"
NISSAN PRIMERA SEDAN 1996 - 2001 P11 1.6i 16V 106KM QG16DE
NISSAN PRIMERA SEDAN 1996 - 2001 P11 1.6i 16V 90KM GA16DE#
NISSAN PRIMERA SEDAN 1996 - 2000 P11 1.6i 16V 99KM GA16DE
NISSAN PRIMERA SEDAN 1996 - 2001 P11 2.0i 16V 115KM SR20DE
NISSAN PRIMERA SEDAN 1996 - 2001 P11 2.0i 16V 131KM SR20DE#
NISSAN PRIMERA SEDAN 1996 - 2001 P11 2.0i 16V 150KM SR20DE^
NISSAN PRIMERA SEDAN 1999 - 2001 P11 1.8i 16V 114KM QG18DE
NISSAN PRIMERA SEDAN 1999 - 2001 P11 2.0i 16V 140KM SR20DE"
NISSAN QASHQAI 2007 - 2021 J10/JJ10 1.6i 16V 114KM HR16DE
NISSAN QASHQAI 2007 - 2021 J10/JJ10 2.0i 16V 140KM MR20DE
NISSAN SILVIA 1984 - 1988 S12 2.0i 146KM FJ20E
NISSAN SUNNY COUPE 1986 - 1989 II/B12 1.6i 73KM E16i
NISSAN SUNNY COUPE 1987 - 1988 II/B12 1.6i 16V 110KM CA16D
NISSAN SUNNY COUPE 1988 - 1991 II/B12 1.6i 12V 90KM GA16i
NISSAN SUNNY COUPE 1989 - 1991 II/B12 1.8i 16V 125KM CA18D
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1986 - 1990 II/N13 1.6i 73KM E16i
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1986 - 1990 II/N13 1.6i 12V 90KM GA16i
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1987 - 1989 II/N13 1.6i 16V 110KM CA16D
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1989 - 1991 II/N13 1.8i 16V 125KM CA18D
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1990 - 1995 III/N14 1.4i 16V 75KM GA14DE
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1990 - 1995 III/N14 1.4i 16V 87KM GA14DE
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1990 - 1995 III/N14 1.6i 16V 90KM GA16DE
NISSAN SUNNY KOMBI 1986 - 1989 II/B12 1.6i 73KM E16i
NISSAN SUNNY KOMBI 1988 - 1991 II/B12 1.6i 12V 90KM GA16i
NISSAN SUNNY KOMBI 1991 - 2000 III/Y10 1.6i 16V 90KM GA16DE
NISSAN SUNNY KOMBI 1992 - 2000 III/Y10 1.6i 16V 102KM GA16DE
NISSAN SUNNY LIFTBACK 1990 - 1995 III/N14 1.4i 16V 75KM GA14DE
NISSAN SUNNY LIFTBACK 1990 - 1995 III/N14 1.4i 16V 87KM GA14DE
NISSAN SUNNY LIFTBACK 1990 - 1995 III/N14 1.6i 16V 90KM GA16DE
NISSAN SUNNY SEDAN 1986 - 1990 II/N13 1.6i 73KM E16i
NISSAN SUNNY SEDAN 1987 - 1988 II/N13 1.6i 16V CA16D
NISSAN SUNNY SEDAN 1988 - 1991 II/N13 1.6i 12V 90KM GA16i
NISSAN SUNNY SEDAN 1990 - 1995 III/N14 1.4i 16V 75KM GA14DE
NISSAN SUNNY SEDAN 1990 - 1995 III/N14 1.4i 16V 87KM GA14DE
NISSAN SUNNY SEDAN 1990 - 1995 III/N14 1.6i 16V 90KM GA16DE
NISSAN SUNNY SEDAN 1992 - 1995 III/N14 1.6i 16V 102KM GA16DE
NISSAN TERRANO 1993 - 1996 II/RD20 2.4i 12V 124KM KA24E
NISSAN TERRANO 1996 - 2002 II/RD20 2.4i 12V 116KM KA24E
NISSAN TERRANO 1996 - 2003 II/RD20 2.4i 12V 118KM KA24E
NISSAN TIIDA HATCHBACK 2007 - 2021 C11X 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN TIIDA HATCHBACK 2007 - 2021 C11X 1.8i 16V 126KM MR18DE
NISSAN TIIDA SEDAN 2007 - 2021 SC11X 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN TIIDA SEDAN 2007 - 2021 SC11X 1.8i 16V 126KM MR18DE
NISSAN URVAN 1981 - 1982 E23 2.0 75KM H20
NISSAN URVAN 1982 - 1988 E23 2.0 87KM Z20
NISSAN URVAN 1987 - 1997 E24 2.0 87KM Z20
NISSAN URVAN 1989 - 1993 E24 2.4i 101KM Z24i
NISSAN URVAN 1992 - 1993 E24 2.0 90KM Z20S
NISSAN X-TRAIL 2003 - 2007 T30 2.0i 16V 140KM QR20DE
NISSAN X-TRAIL 2003 - 2007 T30 2.5i 16V 165KM QR25DE
NISSAN X-TRAIL 2007 - 2021 T31 2.0i 16V 141KM MR20DE
NISSAN X-TRAIL 2008 - 2021 T31 2.0i 16V 140KM MR20DE#
OPEL ASCONA 1982 - 1986 C 1.8i 100KM S18NV
OPEL ASCONA 1982 - 1986 C 1.8i 115KM 18E
OPEL ASCONA 1985 - 1986 C 1.8i 100KM C18NE
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 1.6i 75KM E16NZ
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1986 C 1.8i 100KM S18NV
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1986 C 1.8i 115KM 18E
OPEL ASCONA HATCHBACK 1985 - 1986 C 1.8i 100KM C18NE
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 1.6i 75KM E16NZ
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 2001 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1994 F 1.6i 100KM C16SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1994 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i 75KM C16NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 1.6i 75KM C16NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1994 F 1.6i 100KM C16SE
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1998 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1998 F 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA KOMBI 1995 - 1998 F 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1991 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i 100KM C16SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i 75KM C16NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA SEDAN 1993 - 1996 F 1.6i 71KM X16SZ
OPEL ASTRA SEDAN 1993 - 1994 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.6i 16V 100KM X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA SEDAN 1995 - 1998 F 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL CALIBRA 1990 - 1997 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL CALIBRA 1992 - 1997 A 2.0i 204KM C20LET
OPEL CALIBRA 1993 - 1997 A 2.5i 24V 170KM C25XE
OPEL CALIBRA 1993 - 1997 A 2.5i 24V 170KM X25XE
OPEL CALIBRA 1994 - 1997 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL COMMODORE 1981 - 1982 C 2.5i 25E
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1993 A 1.0 45KM 10S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 45KM 12NC
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 45KM E12GV
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 55KM 12ST
OPEL CORSA HATCHBACK 1986 - 1990 A 1.3i 60KM C13N
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i 100KM E16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.6i 98KM C16SEI
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.2 52KM 12NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4 72KM 14NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4i 60KM C14NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1991 - 1993 A 1.4i 82KM C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1992 - 1993 A 1.6i 101KM C16SE
OPEL CORSA SEDAN 1982 - 1993 A 1.0 45KM 10S
OPEL CORSA SEDAN 1982 - 1993 A 1.2 55KM 12ST
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.2 45KM 12NC
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.2 45KM E12GV
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.4 72KM 14NV
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.4i 60KM C14NZ
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.0i 115KM X20SE
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.4i 125KM C24NE
OPEL FRONTERA 1995 - 1998 A 2.2i 16V 136KM X22XE
OPEL FRONTERA 1998 - 2021 B 2.2i 16V 136KM X22SE
OPEL FRONTERA 1998 - 2021 B 2.2i 16V 136KM Y22SE
OPEL FRONTERA 1998 - 2021 B 3.2i 24V 6VD1
OPEL FRONTERA 1998 - 2021 B 3.2i 24V Y32NE
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM C20NE
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.6i 75KM C16LZ
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.6i 75KM C16NZ
OPEL KADETT CABRIO 1990 - 1993 E 1.4 14NV
OPEL KADETT CABRIO 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT HATCHBACK 1983 - 1984 D 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.8i 90KM S18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 2.0i 129KM 20SEH
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 150KM C20XE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 156KM 20XE
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1986 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1986 E 1.8i C18NE
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1990 - 1991 E 1.4 14NV
OPEL KADETT KOMBI 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT SEDAN 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL MANTA 1975 - 1977 B 1.9 105KM 19E
OPEL MANTA 1977 - 1988 B 2.0i 110KM 20E
OPEL MANTA 1980 - 1984 B 2.4 144KM 24E
OPEL MONTEREY 1992 - 1998 A 3.2i 24V 177KM 6VD1
OPEL MONTEREY 1998 - 1999 B 3.5i 24V 215KM 6VE1
OPEL MONZA 1978 - 1986 A 3.0 150KM 30H
OPEL MONZA 1978 - 1986 A 3.0i 180KM 30E
OPEL MONZA 1981 - 1986 A 2.5i 136KM H25E
OPEL MONZA 1983 - 1984 A 2.0i 115KM H20E
OPEL MONZA 1984 - 1986 A 2.2i 115KM 22E
OPEL MONZA 1984 - 1986 A 2.5i 140KM 25E
OPEL MONZA 1985 - 1986 A 3.0i 156KM C30LE
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 1.8i 115KM 18SEH
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 2.0i 122KM 20SE
OPEL OMEGA 1987 - 1987 A 3.0i 156KM C30LE
OPEL OMEGA 1987 - 1990 A 3.0i 177KM 30NE
OPEL OMEGA 1988 - 1994 A 2.4i 125KM C24NE
OPEL OMEGA 1988 - 1994 A 3.0i 177KM C30NE
OPEL OMEGA 1989 - 1994 A 3.0i 24V 200KM C30SEJ
OPEL OMEGA 1989 - 1994 A 3.0i 24V 204KM C30SE
OPEL OMEGA 1990 - 1994 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL OMEGA 1990 - 1994 A 2.0i 99KM C20NEJ
OPEL OMEGA 1990 - 1994 A 2.6i 150KM C26NE
OPEL OMEGA 1990 - 1992 A 3.6i 24V 377KM C36GET
OPEL OMEGA 1991 - 1992 A 3.0i 24V 230KM C30XEI
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 1.8i 115KM 18SEH
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 122KM 20SE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 3.0i 156KM C30LE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1990 A 3.0i 177KM 30NE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 3.0i 177KM C30NE
OPEL OMEGA KOMBI 1988 - 1994 A 2.4i 125KM C24NE
OPEL OMEGA KOMBI 1989 - 1994 A 3.0i 24V 200KM C30SEJ
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.0i 99KM C20NEJ
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.6i 150KM C26NE
OPEL REKORD 1977 - 1984 E 2.0i 110KM 20E
OPEL REKORD 1984 - 1986 E 2.2i 115KM 22E
OPEL REKORD 1985 - 1986 E 1.8 100KM C18NV
OPEL REKORD KOMBI 1977 - 1984 E 2.0i 110KM 20E
OPEL REKORD KOMBI 1984 - 1986 E 2.2i 115KM 22E
OPEL REKORD KOMBI 1985 - 1986 E 1.8 100KM C18NV
OPEL SENATOR 1978 - 1980 A 2.5 25S
OPEL SENATOR 1978 - 1986 A 3.0i 30E
OPEL SENATOR 1983 - 1984 A 2.0i H20E
OPEL SENATOR 1983 - 1984 A 2.5i H25E
OPEL SENATOR 1984 - 1987 A 2.2i 22E
OPEL SENATOR 1984 - 1987 A 2.5i 25E
OPEL SENATOR 1985 - 1987 A 3.0i C30LE
OPEL SENATOR 1987 - 1993 B 3.0i C30LE
OPEL SENATOR 1988 - 1990 B 3.0i 30NE
OPEL SENATOR 1988 - 1993 B 3.0i C30NE
OPEL SENATOR 1989 - 1993 B 3.0i 24V C30SE
OPEL SENATOR 1990 - 1993 B 2.6i C26NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.4 75KM 14NV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA HATCHBACK 1989 - 1990 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM 17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM X17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 2.5i 24V 170KM C25XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.4 75KM 14NV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 1.6i 75KM E16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1994 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM 17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM X17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA SEDAN 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 2.5i 24V 170KM C25XE
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 204KM C20LET
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.0i 45KM TU9M
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 106 1991 - 1996 1A/1C 1.4i 94KM TU3FJ2Z
PEUGEOT 106 1992 - 1996 1A/1C 1.0i 45KM TU9M
PEUGEOT 106 1993 - 1996 1A/1C 1.3i 98KM TU2J2
PEUGEOT 106 1993 - 1996 1A/1C 1.6i 88KM TU5JP
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1A/1C 1.6i 103KM TU5J2
PEUGEOT 205 II 1987 - 1998 20A/C 1.6i 75KM XU51CP
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1999 7D/N3/N5 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 CABRIO 1994 - 1997 7D/N3/N5 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 CABRIO 1996 - 2002 7D/N3/N5 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1996 7A/C 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1996 7A/C 1.4 65KM TU3.2
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1996 7A/C 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1996 7A/C 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1996 7A/C 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1996 7A/C 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1993 - 1996 7A/C 2.0i 16V 150KM XU10J4
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1996 7B 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1996 7B 1.4 65KM TU3.2
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1996 7B 1.4i 75KM TU3MC
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1996 7B 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1996 7B 1.8i 101KM XU7JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1996 7B 2.0i 121KM XU10J2
PEUGEOT 306 SEDAN 1994 - 1996 7B 2.0i 16V 150KM XU10J4
PN ATU 1996 - 1998 1.6i GLI
PN ATU 1996 - 1998 1.6i GSI
PN ATU PLUS 1997 - 2002 1.6i
PN CARO 1992 - 1997 1.6i GLI
PN CARO 1992 - 1997 1.6i GSI
PN CARO PLUS 1997 - 2002 1.6i
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.6i 75KM ALM
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 1.6i 75KM ABU/AEE/ALM
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1996 6K2/C2 1.8i 16V 129KM ADL
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT CORDOBA SEDAN 1994 - 1999 6K2/C2 1.4i 60KM ABD/AEX/AKV/APQ
SEAT CORDOBA SEDAN 1994 - 1999 6K2/C2 1.6i 75KM 1F
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.0i 50KM AER
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.4i 16V 101KM AFH
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.6i 101KM AFT
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.4i 60KM AEX/AKV/APQ
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.6i 101KM AFT
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.6i 75KM AEE/ALM
SEAT CORDOBA VARIO 1997 - 1999 6K5 1.6i 75KM 1F
SEAT CORDOBA VARIO 1999 - 2002 6K5 1.6i 75KM ALM
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.05i 45KM AAU
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.3i 54KM AAV
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.4i 60KM ABD/AEX/AKV/APQ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.6i 75KM ABU/AEE/ALM
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.8i 16V 129KM ADL
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT IBIZA HATCHBACK 1994 - 1999 6K1 1.6i 75KM 1F
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.0i 50KM AER
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.4i 16V 101KM AFH
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.6i 101KM AFT
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT IBIZA HATCHBACK 1999 - 2002 6K1 1.0i 50KM ALD/ANV/AUC
SEAT IBIZA HATCHBACK 1999 - 2002 6K1 1.6i 75KM ALM
SEAT INCA 1995 - 2003 6K9 1.4i 60KM AEX/AKV/APQ/AUD
SEAT INCA 1995 - 1998 6K9 1.6i 75KM 1F
SEAT INCA 1997 - 2000 6K9 1.6i 75KM AEE
SEAT INCA 2000 - 2003 6K9 1.4i 16V 75KM AUA
SEAT MARBELLA 1987 - 1993 28 0.9 40KM 09NCA
SEAT MARBELLA 1990 - 1996 28 0.9i 40KM 09NCB
SEAT MARBELLA 1996 - 1998 28 0.9i 41KM 08NCB
SEAT MARBELLA 1996 - 1998 28 0.9i 44KM 08NCB
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 135 1.3 54KM 781.135E
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 135 1.3 57KM 781.135
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 135 1.3 58KM 135L
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 135 1.3 58KM 781.135
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 135 1.3 60KM 781.135
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 136 1.3 61KM 136L
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 136 1.3i 68KM 136B
SKODA FAVORIT FORMAN 1991 - 1995 1.3 54KM 781.135E
SKODA FAVORIT FORMAN 1994 - 1995 1.3i 68KM 136B
SKODA FAVORIT PICK-UP 1992 - 1997 1.3i 68KM 136B
SKODA FAVORIT PICK-UP 1994 - 1997 1.3 54KM 135B
SKODA FAVORIT PICK-UP 1994 - 1997 1.3 57KM 781.135
SKODA FAVORIT PICK-UP 1994 - 1997 1.3i 68KM 136B
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3 58KM 135L
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3i 54KM 135B
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3i 68KM 136B
SKODA FELICIA 1995 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3 58KM AMJ
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3i 54KM AMG
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3i 68KM AMH
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3 58KM AMJ
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3i 54KM AMG
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3i 68KM AMH
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3 54KM 135B
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3 58KM 135L
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3i 68KM 136B
SKODA FELICIA KOMBI 1996 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 1998 6U1 1.3 58KM AMJ
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 1998 6U1 1.3i 54KM AMG
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 2001 6U1 1.3i 68KM AMH
VW CADDY 1995 - 2004 II/9K9 1.4i 60KM A##
VW CADDY 1995 - 1997 II/9K9 1.6i 75KM 1F
VW CADDY 1996 - 2000 II/9U7 1.6i 75KM AEE
VW CADDY 1997 - 2000 II/9K9 1.6i 75KM AEE
VW CADDY 2000 - 2004 II/9K9 1.4i 16V 75KM AUA
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1992 II/19E/1G1 1.3 55KM MH
VW JETTA 1984 - 1987 II/19E/1G2 1.3 55KM HK
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1996 6N1 1.0 45KM AEV
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1995 6N1 1.3 55KM ADX
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1999 6N1 1.6i 75KM AEA/AEE
VW POLO HATCHBACK 1995 - 1999 6N1 1.4i 55KM AEX
VW POLO HATCHBACK 1995 - 1999 6N1 1.4i 60KM AEX#
VW POLO HATCHBACK 1996 - 1999 6N1 1.0i 50KM AER/ALL
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.4i 60KM AEX/AKK/AKV/ANW/APQ
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.6i 101KM AEH/AFT/AKL/APE/AUR
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.6i 75KM AEE/ALM
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.4i 60KM AEX/AKK/ANW/APQ/AUD
VW POLO SEDAN 1995 - 1997 6KV2 1.6i 75KM 1F
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.6i 75KM AEE/ALM