FILTR OLEJU OP 545 M20/1,5*75*99,5 PUSZKA

FILTR OLEJU OP 545 M20/1,5*75*99,5 PUSZKA

Indeks MotoHurt: 01527

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 18,45 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: M20/1,5*75*99

Producent Symbol
CITROEN MLS000715
FIAT 59030262
FIAT 5973928
FIAT 5984044
FIAT 60810852
FIAT 60813507
FORD 5016954
FORD 5017814
FORD 5022738
PSA 1109K9
RENAULT 7701415062
VAG 1109K9
VAG MLS000715
Producent Symbol
AC DELCO X4043E
ALCO FILTER SP940
ASSO OB7903
BOSCH 0451103111
BOSCH 0451103193
BOSCH 0451103244
BOSCH 0451103283
BOSCH 045110330N
BOSCH 045110344N
CHAMP LS105
CHAMP LS162
CHAMPION F107606
CLEAN DO818
COOPERSFIAAM FT5065
DELPHI FX0032
DENCKERMANN A210010
FIAAM FT5065
FIAAM FT5333
FILTRON OP537
FILTRON OP545
FILTRON OP5451
FRAM PH4558
HENGST H14W28
KNECHT 07437700
KNECHT OC66
KUBOTA LF3536
MAHLE 07437718
MAHLE OC66
MAHLE OC983
MANN W71316
MECAFILTER ELH4139
PURFLUX LS715
PUROLATOR L27823
QH WL7091
SCT GERMANY SM168
SĘDZISZÓW PP475
SOFIMA S2530R
TECNECO OL352
TECNOCAR R126
TECNOCAR R353
TECNOCAR R46
TECNOCAR R517
TECNOCAR R527
TOPRAN 720806
UFI 2319600
WF PP475
WIX WL7091
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 145 1995 - 1995 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 145 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 146 1995 - 1995 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 146 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 155 1995 - 1995 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 155 1996 - 1998 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 155 1996 - 1997 1.7i 16V 140KM AR67106
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2006 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA GTV 1995 - 2020 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA SPIDER 1995 - 2005 916S 2.0i 16V 150KM AR32310
CITROEN JUMPY 1995 - 2000 U6U 1.6i 79KM 220A2
FIAT ALBEA 2001 - 2020 178 1.0i 61KM 178.A1.000
FIAT ALBEA 2002 - 2020 178 1.6i 16V 103KM 182.B6
FIAT ALBEA 2003 - 2020 178 1.4i 69KM 178.B2
FIAT BARCHETTA 1994 - 2020 183SA 1.8i 16V 130KM 183A1
FIAT BARCHETTA 1997 - 2020 183SA 1.8i 16V 130KM 188A6
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.4i 12V 75KM 182.A5
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.4i 12V 80KM 182.A3
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.6i 16V 182.B6
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.6i 16V 103KM 182.A4
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.6i 16V 90KM 182.A6
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.8i 16V 113KM 182.A2
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 100KM 182.A7
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 75KM 182.A8
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B4
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B9
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.4i 12V 75KM 182A5
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.4i 12V 80KM 182A3
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.6i 16V 103KM 182A4
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.6i 16V 90KM 182A6
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 2.0i 20V 147KM 182A1
FIAT BRAVO 1997 - 2002 182 1.9TD 100KM 182A7
FIAT BRAVO 1997 - 1999 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B4
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B9
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 2.0i 20V 154KM 182B7
FIAT CNQ 1994 - 1998 170## 1.1i 176B2
FIAT COUPE 1997 - 2020 175AXC 2.0i 20V 182A1
FIAT COUPE 1997 - 2020 175AXD 2.0i 20V 175A3
FIAT COUPE 1997 - 2020 175AXE 2.0i 20V 182B3
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.9D 63KM 223A6
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO 2003 - 2005 I 1.9JTD 105KM 223.A7
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.9D 63KM 223A6
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO CARGO 2003 - 2005 I 1.9JTD 105KM 223.A7
FIAT DUCATO 1988 - 1990 10 1.9D 71KM 149B1
FIAT DUCATO 1988 - 1990 14 1.9TD 82KM 280A1
FIAT DUCATO 1988 - 1990 18 1.9TD 82KM 280A1
FIAT DUCATO 1990 - 1994 10 1.9D 71KM 149B1
FIAT DUCATO 1990 - 1993 14 1.9TD 82KM 280A1
FIAT DUCATO 1990 - 1993 18 1.9TD 82KM 280A1
FIAT FIORINO 1994 - 1998 146RB 1.4i 146.C5
FIAT FIORINO 1994 - 1998 146RB 1.4i 67KM 146.C5
FIAT FIORINO 1994 - 1995 146RC 1.6i 146.C6
FIAT FIORINO 1994 - 1998 146RE 1.4i 67KM 146.D5
FIAT FIORINO 1995 - 1998 146RF 1.6i 146.D6
FIAT FIORINO 1997 - 1998 146RH 1.7TD 146.D7
FIAT MAREA 1996 - 2020 185AXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA 1996 - 2020 185AXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXD 2.0i 20V 182.A1
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA 1997 - 2020 185AXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA 1999 - 2020 185## 1.6i 16V 182.B6
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXH 1.6i 16V 185.A3
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXL 1.6i 16V 185.B5
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXM 2.0i 20V 182.B7
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXN 1.9JTD 182.B4
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXP 1.2i 16V 82KM 182.B2
FIAT MAREA 2000 - 2020 185AXT 1.9JTD 186.A6
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2020 185BXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2020 185BXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2020 185BXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXD 2.0i 20V 182.A1
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2020 185BXH 1.6i 16V 185.A3
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185B# 1.6i 16V 182.B5
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185B## 2.0i 20V 185.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXL 1.6i 16V 182.B5
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXM 2.0i 20V 182.B7
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXN 1.9JTD 182.B4
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXP 1.2i 16V 82KM 182.B2
FIAT MAREA WEEKEND 2000 - 2020 185BXT 1.9JTD 186.A6
FIAT MARENGO 1996 - 1999 185CXE 1.9TD 182.A7
FIAT MARENGO 1996 - 1999 185CXF 1.9TD 182.A8
FIAT MULTIPLA 1998 - 2020 186AMA 1.6i 16V 186.A3
FIAT MULTIPLA 1998 - 2020 186AMB 1.6i 16V 186.A4
FIAT MULTIPLA 1998 - 2020 186AXA 1.6i 16V 182.A4
FIAT MULTIPLA 1998 - 2001 186AXB 1.9JTD 182.B4
FIAT MULTIPLA 2001 - 2020 186#XC 1.6i 16V 182.B6
FIAT MULTIPLA 2002 - 2020 186#XE 1.9JTD 186.A8
FIAT PALIO 1995 - 1998 178#YA 1.2i 188.A4
FIAT PALIO 1995 - 1998 178BXU 1.2i 178.B5
FIAT PALIO 1995 - 1998 178BXU 1.2i 73KM 178.B5
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX 1.7TD 70KM 176.A3
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX# 1.4i 69KM 178.B2
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX# 1.6i 16V 100KM 178.B3
FIAT PALIO 1997 - 2000 178### 1.0i 146.A0
FIAT PALIO 1999 - 2001 178#XZ 1.2i 178.E2
FIAT PALIO 1999 - 2001 178#XZ 1.2i 73KM 178.E2
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXC 1.4i 69KM 178.B2
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXD 1.6i 16V 100KM 178.B3
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXH 1.7TD 70KM 176.A3
FIAT PALIO WEEKEND 1999 - 2001 178DXZ 1.2i 73KM 178.E2
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.0 44KM 156.A3
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.0 45KM 156.A2
FIAT PANDA 1989 - 1992 I 1.0i 45KM 156.A2 +KAT
FIAT PANDA 1989 - 1994 I 1.0i 45KM 156.A2 +KAT
FIAT PANDA 1991 - 1995 I 1.1i 50KM 156.C0 +KAT
FIAT PANDA 1991 - 1998 I 1.1i 50KM 156.C0 A
FIAT PANDA 1992 - 1995 I 1.1i 156.C0 +KAT
FIAT PANDA 1995 - 2001 I 1.1i 176.B2 +KAT
FIAT PANDA 1995 - 2001 I 1.1i 54KM 176.B2
FIAT PANDA 2001 - 2002 I 1.1i 187.A1
FIAT PANDA 2001 - 2002 I 1.1i 54KM 187.A1
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.4i 176.A4
FIAT PUNTO 1994 - 1997 I/176 1.6i 90KM 176.A9
FIAT PUNTO 1995 - 1999 I/176 1.1i 55KM 176.B2 +KAT
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 60KM 176.B4 A
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 75KM 176.A8
FIAT PUNTO 1997 - 1998 I/176 1.2i 16V 85KM 176.B9
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9D 60KM 188.A3
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9JTD 80KM 188.A2
FIAT PUNTO 2001 - 2011 II/188 1.9JTD 86KM 188.A7
FIAT SCN 1998 - 2020 187## 1.1i 176.B2
FIAT SCUDO 1996 - 2004 I/220 1.6i 79KM 220.A2
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXC 1.4i 178.B2
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXD 1.6i 16V 178.B3
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXG 1.2i 178.B5
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.6i 16V 103KM 182.B6
FIAT STILO MULTI WAGON 2003 - 2008 192 1.6i 16V 103KM 182.B6
FIAT STRADA PICK UP 1999 - 2002 178EXG 1.2i 178.B5
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AA 1.4 159.A2
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159AC 1.4i 69KM 160.A1
FIAT TEMPRA WEEKEND 1991 - 1993 159AC 1.4 159.A2 +KAT
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159AC 1.4i 69KM 160.A1
FIAT TIPO 1988 - 1991 160AA 1.1 160.A3
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AA 1.1 56KM 160.A3
FIAT TIPO 1988 - 1989 160AB 1.4 71KM 160.A1.000
FIAT TIPO 1988 - 1991 160AB 1.4i 70KM 160.A1.046 +KAT
FIAT TIPO 1991 - 1993 160AB 1.4 70KM 159.A2
FIAT TIPO 1993 - 1996 160AE 1.4i 70KM 160.A1.046
FIAT TIPO 1993 - 1994 160EB 1.6i 75KM 835.C1
FIAT UNO 1985 - 1989 146A 1.0 156.A2.000
FIAT UNO 1990 - 1992 146A/E 1.0i 156.A2.000 +KAT
FIAT UNO 1990 - 1993 146AED 1.0 44KM 156.A2
FIAT UNO 1990 - 2000 146E 1.4i 160.A1
FIAT UNO 1991 - 2000 146E 1.1i 156.C.046
FIAT UNO 1991 - 2000 146E 1.1i 156.C.046
FIAT UNO 1991 - 2000 146EU 1.4i 146.A8
FIAT UNO 1993 - 2002 146A/E 1.0i 45KM 156.A2.000 +KAT
FIAT UNO 1993 - 2000 146EI 1.4i 160.A1
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.6i 90KM 159.B9
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1994 1.6i 90KM 835.A1
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 1.6i 90KM 159.B9
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 1.6i 75KM 835.C1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.4i 69KM 160.A1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.4i 69KM 836.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 90KM 182.A6
LANCIA KAPPA COUPE 1996 - 2000 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA COUPE 1996 - 2000 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2000 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2000 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA KOMBI 1998 - 2001 2.4JTD 136KM 838.A8
LANCIA KAPPA SEDAN 1994 - 2000 2.0i 20V 146KM 838.A1
LANCIA KAPPA SEDAN 1994 - 2000 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA SEDAN 1996 - 2000 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA SEDAN 1998 - 2001 2.4JTD 136KM 838.A8
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.B6
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 1.9JTD 105KM AR32302
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 2.0i 20V 154KM 182.B7
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 2.4JTD 135KM 839.A5
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2001 1.9JTD 110KM AR37101
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2005 2.4JTD 140KM 839.A6
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.B6
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 1.9JTD 105KM AR32302
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 2.0i 20V 154KM 182.B7
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 2.4JTD 135KM 839.A5
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2001 1.9JTD 110KM AR37101
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2002 2.4JTD 140KM 839.A6
LANCIA THESIS 2002 - 2020 2.4JTD 150KM 841.C
LANCIA Y 1995 - 2003 840 1.1i 54KM 176.B2
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.2i 60KM 188.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 75KM 840.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 80KM 840.A2
LANCIA Y 1997 - 2003 840 1.2i 16V 86KM 176.B9
LANCIA Y10 1985 - 1991 156 1.0 44KM 156.A2
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 50KM 156.C046
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 57KM 156.C000
PEUGEOT EXPERT 1995 - 2000 222/224 1.6i 79KM 220A2