PIERŚCIENIE TŁOK.D81,0/1,75/2,0/3,0 NOM.KPL/TŁOK 1900810000

PIERŚCIENIE TŁOK.D81,0/1,75/2,0/3,0 NOM.KPL/TŁOK 1900810000

Indeks MotoHurt: 01264

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 KPL

Cena brutto: 59,04 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 81,0/1,75/2,0/3,0

Producent Symbol
VAG 038107301A
VAG 03G198151
VAG 03G198151B
VAG 03G198151D
VAG 03L198151C
VAG 046107311E
VAG 077107321C
Producent Symbol
AE SB951752
ENGINETEAM R1005600
FAI PR1000
GOETZE 0813950000
GOETZE 08-139500-00
GRANT C1636
HASTINGS 2D7255
HASTINGS 2D7282
HASTINGS 2D7335
HASTINGS 2D7404
KOLBENSCHMIDT 800023340000
KOLBENSCHMIDT 800070540000
MAHLE 02182N0
MAHLE 03090N0
NE 8950130000
NPR 9382800
NURAL 0813950000
NURAL 08-139500-00
PERFECT 47902100
POWERSEAL 1900810000
PRIMA K1122600
PRIMA K1217700
TARABUSI 7267400
YENMAK 9109298000
YENMAK 9298000
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2012 8P1 2.0TDi 16V 136KM AZV/CBAA/CFFA
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2012 8P1 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBAB/CLJA
AUDI A3 HATCHBACK 2005 - 2008 8P1 2.0TDi 140KM BMM
AUDI A3 HATCHBACK 2005 - 2009 8P1 2.0TDi 140KM BMM
AUDI A3 HATCHBACK 2006 - 2012 8P1 2.0TDi 16V 170KM BMN/CBBB/CFGB
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBAB/CLJA
AUDI A3 SPORTBACK 2005 - 2012 8PA 2.0TDi 140KM BMM
AUDI A3 SPORTBACK 2006 - 2012 8PA 2.0TDi 16V 170KM BMN/CBBB/CFGB
AUDI A4 CABRIO 2006 - 2009 8H7/8HE 2.0TDi 140KM BPW
AUDI A4 KOMBI 2004 - 2008 8ED 2.0TDi 140KM BPW
AUDI A4 KOMBI 2004 - 2008 8ED 2.0TDi 16V 136KM BNA/BRF
AUDI A4 KOMBI 2004 - 2008 8ED 2.0TDi 16V 140KM BLB/BRE
AUDI A4 KOMBI 2006 - 2008 8ED 2.0TDi 16V 170KM BRD
AUDI A4 SEDAN 2004 - 2007 8EC 2.0TDi 140KM BPW
AUDI A4 SEDAN 2004 - 2007 8EC 2.0TDi 16V 136KM BNA
AUDI A4 SEDAN 2004 - 2007 8EC 2.0TDi 16V 140KM BLB/BRE
AUDI A4 SEDAN 2006 - 2007 8EC 2.0TDi 16V 170KM BRD
AUDI A6 KOMBI 2005 - 2008 4F5 2.0TDi 16V 140KM BLB/BRE
AUDI A6 SEDAN 2004 - 2008 4F2 2.0TDi 16V 140KM BLB/BRE
AUDI A6 SEDAN 2005 - 2011 4F2 2.0TDi 16V 136KM BNA/BRF/CAGB
CHRYSLER SEBRING CABRIO 2007 - 2010 JS 2.0CRD 16V 140KM ECD
CHRYSLER SEBRING SEDAN 2007 - 2010 JS 2.0CRD 16V 140KM ECD
DODGE AVENGER 2007 - 2020 MK1 2.0CRD 16V 140KM ECD
DODGE CALIBER 2006 - 2020 MK1 2.0CRD 16V 140KM ECD / ECE
DODGE JOURNEY 2008 - 2020 MPV 2.0CRD 16V 140KM ECE
JEEP COMPASS 2006 - 2013 ML49 2.0CRD 16V 140KM ECD
JEEP COMPASS 2006 - 2013 ML49 2.0CRD 16V 140KM ECE
JEEP PATRIOT 2007 - 2020 MK74 2.0CRD 16V 140KM ECD / ECE
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2020 VIII 2.0DI-D 16V 140KM BKD/ BWC
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2008 - 2020 VIII 2.0DI-D 16V 140KM BKD/ BWC
SEAT ALTEA 2004 - 2009 5P1 2.0TDi 16V 136KM AZV
SEAT ALTEA 2004 - 2020 5P1 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBDB/CFHC
SEAT ALTEA 2005 - 2020 5P1 2.0TDi 140KM BMM
SEAT ALTEA XL 2006 - 2020 5P5 2.0TDi 140KM BMM
SEAT ALTEA XL 2006 - 2020 5P5 2.0TDi 16V 140KM BKD
SEAT LEON 2005 - 2012 1P1 2.0TDi 140KM BMM
SEAT LEON 2005 - 2012 1P1 2.0TDi 16V 140KM BKD
SEAT TOLEDO MPV 2004 - 2009 5P2 2.0TDi 16V 140KM BKD
SEAT TOLEDO MPV 2005 - 2009 5P2 2.0TDi 140KM BMM
SKODA OCTAVIA 2004 - 2013 1Z3 2.0TDi 16V 140KM BKD/CFHC/CLCB
SKODA OCTAVIA 2005 - 2010 1Z3 2.0TDi 140KM BMM
SKODA OCTAVIA 2006 - 2013 1Z3 2.0TDi 16V BMN/CEGA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2004 - 2013 1Z5 2.0TDi 16V 140KM BKD
SKODA OCTAVIA KOMBI 2006 - 2013 1Z5 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA
VW CADDY 2004 - 2010 III/2K# 2.0SDi 70KM BDJ/BST
VW CADDY 2007 - 2010 III/2K# 2.0TDi 140KM BMM
VW EOS 2006 - 2008 1F7 2.0TDi 140KM BMM
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 2.0TDi 16V 136KM AZV
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 2.0TDi 16V 140KM BKD
VW GOLF HATCHBACK 2004 - 2008 V/1K1 2.0SDi 75KM BDK
VW GOLF HATCHBACK 2005 - 2008 V/1K1 2.0TDi 16V 170KM BMN
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 2.0TDi 140KM BMM
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBDB
VW GOLF PLUS 2005 - 2009 V/5M1 2.0TDi 140KM BMM
VW GOLF PLUS 2005 - 2013 V/5M1 2.0TDi 16V 136KM AZV/CBDA/CFHB
VW GOLF PLUS 2005 - 2013 V/5M1 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBDB/CFHC
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0TDi 140KM BMM
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0TDi 16V 136KM AZV/CBDA
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBDB/CJAA
VW JETTA 2006 - 2010 III/1K2 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA
VW PASSAT KOMBI 2003 - 2005 3B6 2.0TDi 136KM BGW
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 140KM BMP
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 122KM BVE
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 136KM BMA/CBAA
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 140KM BKP/CBAB
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 170KM BMR/CBBB
VW PASSAT SEDAN 2003 - 2005 3B3 2.0TDi 136KM BGW
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0TDi 140KM BMP
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0TDi 16V 140KM BKP/CBAB
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0TDi 16V 170KM BMR/CBBB
VW SHARAN 2005 - 2010 7M# 2.0TDi 140KM BRT
VW TOURAN 2003 - 2010 1T 2.0TDi 16V 136KM AZV
VW TOURAN 2003 - 2010 1T 2.0TDi 16V 140KM BKD/CFHC
VW TOURAN 2005 - 2010 1T 2.0TDi 140KM BMM
VW TOURAN 2005 - 2010 1T 2.0TDi 16V 170KM BMN/CFJA