PASEK WIELOROWKOWY 5PK 0715 DAYCO SZER.17MM

PASEK WIELOROWKOWY 5PK 0715 DAYCO SZER.17MM

Indeks MotoHurt: 00975

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 29,52 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 5PK0713

Producent Symbol
CITROEN 36010220
CITROEN 3601022080
CITROEN 36059324
CITROEN 90538288
CITROEN 91538177
CITROEN 96010220
CITROEN 96059324
FORD 1028280
FORD 6994216
FORD 92FF6C301BB
FORD 96FF6C301GA
OPEL 90538288
PSA 575077
PSA 575088
PSA 5750D2
PSA 5750D3
Producent Symbol
AC DELCO AB21036
BOSCH 1987947909
DAYCO 5PK0715
DAYCO 5PK715
FLENNOR 57230
GATES 58342
GATES 5PK708
GATES 5PK713
GOODYEAR 5PK0713
QH QBR5713
QH QBR5713
ROULUNDS 5K0710
SCT GERMANY 5R342
TRISCAN 8640500713
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN BX 1983 - 1987 19 1.9D XUD9 A -AC
CITROEN BX 1985 - 1993 18 1.8D XUD7 A -AC
CITROEN BX 1987 - 1993 19 1.9D XUD9AU A -AC
CITROEN BX 1988 - 1993 18 1.8TD XUD7TE A -AC
CITROEN BX BREAK 1983 - 1987 19 1.9D XUD9 A -AC
CITROEN BX BREAK 1985 - 1993 18 1.8D XUD7 A -AC
CITROEN BX BREAK 1987 - 1994 19 1.9D XUD9AU A -AC
CITROEN BX BREAK 1988 - 1994 18 1.8TD XUD7TE A -AC
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2 -AC+PS
CITROEN XM 1989 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2 -AC+PS
CITROEN XM 1989 - 1990 Y3-## 2.1D 12V XUD11A -AC+PS
CITROEN XM 1991 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2TE -AC+PS
CITROEN XM 1994 - 1995 Y4-## 2.0i XU10J2TE -AC+PS
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i XU10## -AC+PS
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2 -AC+PS
CITROEN XM BREAK 1991 - 1994 Y3-## 2.0i XU10J2TE -AC+PS
CITROEN XM BREAK 1994 - 1995 Y4-## 2.0i XU10J2TE -AC+PS
FORD COURIER 1993 - 1996 91 1.8D RTC -AC-PS
FORD COURIER 1993 - 1996 91 1.8D RTD -AC-PS
FORD COURIER 1993 - 1996 91 1.8D RTG -AC-PS
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8TD RF# -AC-PS
FORD ESCORT CABRIO 1996 - 1998 VII 1.8TD RVA -AC-PS
FORD ESCORT HATCHBACK 1993 - 1995 VI 1.8D RT# -AC-PS
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1996 VII 1.8D RT# -AC-PS
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.8TD RF# -AC-PS
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8TD RVA -AC-PS
FORD ESCORT KOMBI 1993 - 1995 VI 1.8D RT# -AC-PS
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8D RT# -AC-PS
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.8TD RF# -AC-PS
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8TD RVA -AC-PS
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8D RT# -AC-PS
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1996 VII 1.8D RT# -AC-PS
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD RF# -AC-PS
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD RVA -AC-PS
FORD EXPRESS 1993 - 1997 91 1.8D RTH -AC-PS
FORD EXPRESS 1995 - 2000 95 1.8D RT# -AC-PS
FORD EXPRESS 1995 - 2001 95 1.8TD RVA -AC-PS
FORD FIESTA 1993 - 1995 III 1.8D RT# -AC-PS
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.8TD XUD7TE A -AC
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9D XUD9A A -AC
PEUGEOT 405 I 1988 - 1992 15B 1.9D XUD9Y A -AC
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.8TD XUD7TE A -AC
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9D XUD9A A -AC
PEUGEOT 405 I KOMBI 1988 - 1992 15E 1.9D XUD9Y A -AC
PEUGEOT 605 1989 - 1999 6B 2.0i XU10J2 -AC
PEUGEOT 605 1989 - 1995 6B 2.1D 12V XUD11A -AC
PEUGEOT 605 1989 - 1997 6B 2.1TD XUD11ATE -AC
PEUGEOT 605 1991 - 1995 6B 2.0i XU10J2TE -AC