PASEK KLINOWY 10*1225/1A1225 ROVEN

Indeks MotoHurt: 00607

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 17,22 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 10*1225

Producent Symbol
CHRYSLER 4343524
CHRYSLER B0015491
FIAT 82336411
FORD 11448389
FORD 2724E8A602B
MB 0029973292
MB 0069972892
MB 95X1225N275
PSA 400735
RELIANT 2724E8A602B
RENAULT 7700006809
RENAULT 7700321502
RENAULT 7700525076
RENAULT 7700549230
RENAULT 7700664248
RENAULT 7700670935
ROVER 613602
ROVER GFB211
TOYOTA 9091602215
TOYOTA 90916-02215
VOLVO 10692015
Producent Symbol
AC DELCO AB31026
AE AVB101225
BOSCH 1987947714
BOSCH 1987947715
BOSCH 1987947716
CONTI AVX10X1225
DAYCO 10A1225C
FLENNOR A5118
GATES 6229MC
GATES AVX10X1225LA
GOODYEAR 10AV1225
HUTCHINSON AV101215
HUTCHINSON AV101215LA1225
KAGER 260114
MASTER SPORT AVX10X1225PCSMS
MEYLE 0520101225
OPTIBELT AVX10X12225
OPTIBELT AVX10X1225
QH QBA1225
ROULUNDS 1A1225
SCT GERMANY V229
TRISCAN 8640101225
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CHRYSLER LE BARON 1986 - 1990 CABRIO 2.2i BENZ2
CHRYSLER LE BARON 1986 - 1990 CABRIO 2.2i EDR
CHRYSLER LE BARON 1986 - 1993 CABRIO 2.5i EDM
CHRYSLER LE BARON 1986 - 1994 SEDAN 2.2i BENZ1
CHRYSLER LE BARON 1986 - 1991 SEDAN 2.2i EDR
CHRYSLER LE BARON 1986 - 1994 SEDAN 2.5i EDM
CHRYSLER LE BARON 1989 - 1993 CABRIO 2.5i EDT
CHRYSLER LE BARON 1989 - 1994 SEDAN 2.5i EDT
CHRYSLER VOYAGER 1991 - 1995 II / ES 3.0i 300 / 6G72
CHRYSLER VOYAGER 1991 - 1995 II / ES 3.0i EFA
DACIA 1310 1979 - 1998 1.3 810-99
LANDROVER 88/109 1980 - 1983 ? 3.5i ? -AC
LANDROVER 90/110 1983 - 1986 DHMC 3.5i 15G -AC
LANDROVER RANGE ROVER 1970 - 1981 I 3.5i ?2 -AC
LANDROVER RANGE ROVER 1981 - 1990 I 3.5i 11D -AC
MERCEDES 300SEL 1968 - 1972 W108/W109 3.5 M116.981
MERCEDES 300SEL 1968 - 1972 W108/W109 3.5 M116.981
MERCEDES 300SEL 1968 - 1972 W108/W109 3.5 M116.981
PEUGEOT J9 1980 - 1991 1.6 XC7P
PEUGEOT J9 1980 - 1991 2.0 XN1P
PEUGEOT J9 1980 - 1991 2.1D XDPX90
PEUGEOT J9 1980 - 1982 2.3D XD2PX94
PEUGEOT J9 1980 - 1991 2.5D XD3P
RENAULT 12 1969 - 1980 R117# 1.3 810-02/97
RENAULT 12 1972 - 1980 R117# 1.3 810-06
RENAULT 12 KOMBI 1969 - 1980 R133# 1.3 810-02/97
RENAULT 12 KOMBI 1972 - 1980 R133# 1.3 810-06
RENAULT TRAFIC 1980 - 1989 I 1.4 847 70#
RENAULT TRAFIC 1989 - 1991 I 1.4i C1J 700