USZCZELKI ZAWORÓW 8/12*15,2*9,5 15512-12 OP/8SZT ZIELONE

Indeks MotoHurt: 00041

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 11,50 OP/8SZT

Cena brutto: 22,14 zł/OP/8SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 8,0/12,0*15,2*9,5

Producent Symbol
DEUTZ 04153728
DEUTZ 04179944
FIAT 40101570
FIAT 40101573
FIAT 4749394
FIAT 4830224
FIAT 510658
FIAT 60535949
FIAT 7301732
FORD 1033027
FORD 1474550
FORD 1490525
FORD 1568834
FORD 1596529
FORD 1620861
FORD 1635583
FORD 1644647
FORD 6008688
FORD 6147047
FORD 70HM6571A1B
FORD 84FM6571BA
FORD 84FM6571CA
FORD 86TM6571AB
FORD E6TZ6571A
JEEP 4883821AA
MAZDA 1E0710155
MAZDA 1E07-10-155
MB 9060530258
MB 9060530358
MB 9060530458
NEW HOLLAND 4830224
NISSAN 1320767U10
NISSAN 13207-67U10
OPEL 4403139
OPEL 642541
OPEL 859171
OPEL 9111139
OPEL 91153929
PSA 095644
RENAULT 5000809085
RENAULT 5000809095
RENAULT 5001001582
RENAULT 7420459855
RENAULT 7701035186
RENAULT 7701040023
ROVER ETC8663
VOLVO 1306630
VOLVO 13066303
VOLVO 20459855
VOLVO 859171
VOLVO 8591711
Producent Symbol
AJUSA 12001100
AJUSA 12002900
AJUSA 12009000
AJUSA 57004500
CORTECO 12015511
CORTECO 12015512
CORTECO 19036122
DT 210295
ELRING 104380
ELRING 143930
ELRING 761389
ELWIS 1626531
ELWIS 1626539
ELWIS 1626567
FAI VSK287
FEBI 05626
GLASER 76544
GLASER 76558
GLASER 76691
GLASER P7680400
GLASER P7688700
GOETZE 2430612250
GOETZE 5030612250
GOETZE 5030666770
GOETZE 5030708350
HART 707878
IMPERGOM 28488
MALO 6904
PAYEN HR801
PAYEN PA071
PAYEN PB180
REINZ 122740801
REINZ 122740802
REINZ 122740807
REINZ 123491405
REINZ 702449110
REINZ 702740800
REINZ 703175310
REINZ 703491400
REINZ 703614200
SWAG 50905626
TOPRAN 300354
TRUCKTEC 0212023
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1989 905 1.2 68KM AR30585
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1989 905 1.4i 90KM AR30586
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1993 905 1.5 95KM AR30182
ALFA 33 HATCHBACK 1984 - 1989 905 1.4 80KM AR30587
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1993 907 1.5 105KM AR30750
ALFA 33 HATCHBACK 1991 - 1994 907 1.4 80KM AR30753
ALFA 33 KOMBI 1984 - 1988 905 1.4i 90KM AR30586
ALFA 33 KOMBI 1984 - 1987 905 1.5 95KM AR30182
ALFA 33 KOMBI 1990 - 1994 907 1.5i 100KM AR60751
CHRYSLER VOYAGER 1995 - 2001 III / GS 2.5TD 116KM 425 CLIRSX
CHRYSLER VOYAGER 1995 - 2001 III / GS 2.5TD 116KM ENC
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
DAEWOO LUBLIN I 1992 - 1997 2.4D 4C90
DAEWOO LUBLIN II 1997 - 1999 3352 2.4D 4C90
DAEWOO LUBLIN II 1997 - 1999 3354 2.4TD 4CT90-1
DAEWOO LUBLIN III 1999 - 2020 2.4D 4C90
DAEWOO LUBLIN III 1999 - 2020 2.4TD 4CT90-1
DODGE CARAVAN 1995 - 2001 I 2.5TD 116KM ENC
FIAT 131 1978 - 1983 131A 2.0D 8144.65
FIAT 131 1979 - 1982 131A 2.5D 8144.61
FIAT 131 1979 - 1982 131A 2.5D 72KM 8144.61
FIAT 132 1977 - 1981 132A 2.0 132.DB
FIAT 132 1978 - 1981 132A 2.5D 8144.61
FIAT 132 1978 - 1981 132A 2.5D 72KM 8144.61
FIAT ARGENTA 1981 - 1983 132A 2.5D 8144.61
FIAT ARGENTA 1981 - 1983 132A 2.5D 72KM 8144.61
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.5TD 8144.81
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.5TD 90KM 8144.81
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.5D 8144.67
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.5D 75KM 8144.67
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 8144.97
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 8144.97 +ABS
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 115KM 8144.97
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 8144.97Y
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 8144.97Y +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 118KM 8144.97Y
FIAT CROMA 1993 - 1996 154## 2.5i 834G0 +ABS
FIAT DUCATO 1981 - 1986 10 2.5D 75KM U25.661
FIAT DUCATO 1981 - 1986 13 2.5D 75KM U25.661
FIAT DUCATO 1982 - 1986 10 2.5D 72KM 8144
FIAT DUCATO 1982 - 1986 13 2.5D 75KM 8144
FIAT DUCATO 1986 - 1988 14 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1986 - 1988 14 2.5D 72KM 8144.67
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.5D 75KM CRD93
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.5TD 8144
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.5TD 92KM 8144
FIAT DUCATO 1986 - 1990 18 2.5D 75KM CRD93
FIAT DUCATO 1986 - 1990 18 2.5TD 8144.21
FIAT DUCATO 1986 - 1990 18 2.5TD 92KM 8144.21
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5D 75KM 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5TD 8140
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5TD 95KM 8140
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5D 75KM 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5TD 8140
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5TD 95KM 8140
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0 R5B
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.0i RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1997 - 2002 14 1.9TD 230.A3
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 2000 - 2002 10 2.8JTD 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 10 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 18 2.8JTD 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 18 2.8JTD 128KM 8140.43S
FORD CAPRI 1978 - 1987 1.6 73KM LCN
FORD CAPRI 1978 - 1985 2.0 101KM NEN
FORD CAPRI 1978 - 1985 2.3 108KM YYN
FORD CAPRI 1978 - 1981 3.0 138KM HYF
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D RTC
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D RTD
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D RTG +KAT
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D 60KM RTC
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D 60KM RTD
FORD COURIER 1991 - 1996 91 1.8D 60KM RTG +KAT
FORD COURIER 1996 - 2000 96 1.8D RTK +KAT
FORD COURIER 1996 - 2000 96 1.8D 60KM RTK +KAT
FORD COURIER 2000 - 2020 00 1.8D RTK
FORD COURIER 2000 - 2020 00 1.8D 60KM RTK
FORD COURIER 2000 - 2020 00 1.8TDi RT#
FORD COURIER 2000 - 2020 00 1.8TDi 75KM RT#
FORD ESCORT 1975 - 1980 II 2.0 110KM NE
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.3i J6A +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8TD RF# +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1996 - 1998 VII 1.8TD RVA +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1996 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GLB
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GMA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT HATCHBACK 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6D LTC
FORD ESCORT HATCHBACK 1988 - 1990 IV 1.1 GSG
FORD ESCORT HATCHBACK 1988 - 1990 IV 1.3 JBA
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.8D RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i J4B +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i J6A +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D RTH +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8D RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1993 - 1995 VI 1.8TD RF#
FORD ESCORT HATCHBACK 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF#
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1996 VII 1.8D RT# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.8TD RF# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8TD RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1983 III 1.1 GLB
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1983 III 1.1 GMA
FORD ESCORT KOMBI 1981 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT KOMBI 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT KOMBI 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1989 IV 1.6D LTC
FORD ESCORT KOMBI 1988 - 1990 IV 1.1 GSG
FORD ESCORT KOMBI 1989 - 1990 IV 1.8D RT#
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.8D RT#
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i J4B +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i J6A +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.8D RTH +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.8D RT#
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT KOMBI 1993 - 1995 VI 1.8TD RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8D RT# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.8TD RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8TD RVA +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i J4B
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i J6A
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8D RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8TD RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i J4B
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i J6A
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1996 VII 1.8D RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD RVA +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD EXPRESS 1984 - 1986 81 1.6D LTA
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.3 63KM JBA
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.3 63KM JBB
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.3 63KM JL#
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.6D LTA
FORD EXPRESS 1988 - 1990 86 1.8D RT#
FORD EXPRESS 1990 - 1994 91 1.8D RTH +KAT
FORD EXPRESS 1990 - 1994 91 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2000 95 1.8D RT# +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2000 95 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2001 95 1.8TD RVA +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2001 95 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD FIESTA 1976 - 1983 I 0.9 T##
FORD FIESTA 1976 - 1983 I 1.1 GLA
FORD FIESTA 1977 - 1983 I 1.3 J3E
FORD FIESTA 1981 - 1983 I 1.1 GLW
FORD FIESTA 1981 - 1983 I 1.6 L3E
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.0 TKB
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GLC
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GS#
FORD FIESTA 1983 - 1987 II 1.3 JPC
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6 LU#
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6D LTB
FORD FIESTA 1985 - 1989 II 1.4 FU#
FORD FIESTA 1986 - 1989 II 1.4 F6#
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i F4A
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i F6E
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i FU#
FORD FIESTA 1989 - 1994 III 1.6 LUH
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.6i LJD
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.8D RT#
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.8D 60KM RT#
FORD FIESTA 1990 - 1992 III 1.6i LHA
FORD FIESTA 1995 - 2000 IV 1.8D RT#
FORD FIESTA 1995 - 2000 IV 1.8D 60KM RT#
FORD FIESTA 2000 - 2002 IV 1.8Di RT#
FORD FIESTA 2000 - 2002 IV 1.8Di 75KM RT#
FORD FOCUS C-MAX 2005 - 2007 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.8i 16V 115KM EYD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS HATCHBACK 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2002 - 2004 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8i 16V 115KM EYD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS KOMBI 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS KOMBI 2002 - 2004 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS SEDAN 2001 - 2005 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS SEDAN 2002 - 2005 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD GALAXY 2006 - 2014 II 1.8TDCi 100KM FFWA
FORD GALAXY 2006 - 2014 II 1.8TDCi 125KM QYWA
FORD GRANADA KOMBI 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA SEDAN 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA SEDAN 1981 - 1985 1.6 LCK
FORD MONDEO HATCHBACK 1993 - 1996 I 1.8TD RF#
FORD MONDEO HATCHBACK 1993 - 1996 I 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO HATCHBACK 1996 - 2000 II 1.8TD RF#
FORD MONDEO HATCHBACK 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 100KM FFBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 125KM KHBA/QYBA
FORD MONDEO KOMBI 1993 - 1996 I 1.8TD RF#
FORD MONDEO KOMBI 1993 - 1996 I 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO KOMBI 1996 - 2000 II 1.8TD RF#
FORD MONDEO KOMBI 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 100KM FFBA
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 125KM KHBA/QYBA
FORD MONDEO SEDAN 1993 - 1996 I 1.8TD RF#
FORD MONDEO SEDAN 1993 - 1996 I 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO SEDAN 1996 - 2000 II 1.8TD RF#
FORD MONDEO SEDAN 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 100KM FFBA
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 125KM ##BA
FORD ORION 1984 - 1986 I 1.6D LTA
FORD ORION 1985 - 1988 II 1.3 60KM JBB
FORD ORION 1985 - 1988 II 1.3 60KM JL#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.4 75KM FU#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6 90KM LUC
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6D LTC
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6D 54KM LTC
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.4 72KM F6#
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i 105KM LRB
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i 90KM L4B +KAT
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.6i 102KM LJB
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.8D RT#
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.8D 60KM RT#
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 71KM F6#
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 73KM FUH
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6 90KM LU#
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6i 105KM LJF
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.8D RT#
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.8D 60KM RT#
FORD ORION 1992 - 1992 III 1.8TD RF#
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8TD 90KM RF#
FORD P100 1987 - 1992 1.8TD 75KM RFA
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1992 I 1.8 90KM REC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM N8D
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM NEL
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1986 I 2.8i 150KM PRE
FORD SCORPIO HATCHBACK 1987 - 1988 I 2.4i 130KM ARC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO HATCHBACK 1993 - 1994 I 2.9i 145KM BR#
FORD SCORPIO HATCHBACK 1993 - 1994 I 2.9i 150KM BRC
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO KOMBI 1993 - 1994 I 2.9i 145KM BR#
FORD SCORPIO SEDAN 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO SEDAN 1993 - 1994 I 2.9i 145KM BR#
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 1.3 60KM JCT
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 1.6 75KM L##
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1984 I 2.0 90KM NYT
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.3 114KM YYT
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.8 145KM PR#
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.8 150KM PRT
FORD SIERRA HATCHBACK 1984 - 1986 I 1.8 90KM REB
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1992 II 1.6 LS#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1992 II 1.8 R##
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1988 II 1.8 RE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1992 II 2.0 N8C
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1992 II 2.0 NES
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1992 II 2.0i N4#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1992 II 2.0i N4B +KAT
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1992 II 2.0i NE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1988 - 1993 II 1.8TD RF#
FORD SIERRA HATCHBACK 1988 - 1993 II 1.8TD 75KM RF#
FORD SIERRA HATCHBACK 1988 - 1993 II 2.9i B4#
FORD SIERRA HATCHBACK 1989 - 1993 II 2.9i B4#
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1986 I 1.6 75KM L##
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1984 I 2.0 90KM NYT
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1986 I 2.3 114KM YYT
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1986 I 2.8 145KM PR#
FORD SIERRA KOMBI 1984 - 1986 I 1.8 90KM REB
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1992 II 1.6 LS#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1992 II 1.8 R##
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1988 II 1.8 RE#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1992 II 2.0 N8C
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1992 II 2.0 NES
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1992 II 2.0i N4#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1992 II 2.0i N4B +KAT
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1992 II 2.0i NE#
FORD SIERRA KOMBI 1988 - 1993 II 1.8TD 75KM RF#
FORD SIERRA KOMBI 1988 - 1993 II 2.9i B4#
FORD SIERRA KOMBI 1989 - 1993 II 2.9i B4#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1992 II 1.6 LS#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1988 II 1.8 R2A
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 1.8 RE#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1992 II 2.0 N8C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1992 II 2.0 NES
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1992 II 2.0i N4#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1992 II 2.0i N4B +KAT
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 2.0i NE#
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1992 II 1.8 R##
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8TD RF#
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8TD 75KM RF#
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 2.9i B4#
FORD SIERRA SEDAN 1989 - 1993 II 2.9i B4#
FORD S-MAX 2006 - 2014 I/WA6 1.8TDCi 125KM QYWA
FORD TAUNUS KOMBI 1979 - 1982 1.6 70KM L##
FORD TAUNUS KOMBI 1979 - 1982 2.0 100KM NER
FORD TAUNUS SEDAN 1979 - 1982 1.6 70KM L##
FORD TAUNUS SEDAN 1979 - 1982 2.0 100KM NER
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD TOURNEO CONNECT 2006 - 2013 I 1.8TDCi 110KM RWPA
FORD TRANSIT BUS 1977 - 1986 V 1.6 65KM 4RB
FORD TRANSIT BUS 1977 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT BUS 1983 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1989 T 1.6 63KM LAT
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1991 T 2.0 78KM N6T +KAT
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1991 T 2.0 78KM NA#
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0 90KM NBA
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8Di 75KM BHD#
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8TDi 90KM C9D#
FORD TRANSIT CONNECT 2006 - 2012 I/P65/70/80 1.8TDCi 110KM RWPA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1977 - 1986 V 1.6 65KM 4RB
FORD TRANSIT PLATFORMA 1977 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT PLATFORMA 1983 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT PLATFORMA 1986 - 1991 T 2.0 78KM N6T +KAT
FORD TRANSIT PLATFORMA 1986 - 1991 T 2.0 78KM NA#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA
FORD USA AEROSTAR X
FORD USA EXPLORER X
IVECO DAILY BUS 1978 - 1989 I/30.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1978 - 1989 I/35.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1983 - 1989 I/40.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/35.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/40.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/49.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/30.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/35.10 2.5TD 103KM 8140.47R
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/35.10 2.5TD 109KM 8140.47R#
IVECO DAILY BUS 1989 - 1996 II/49.10 2.5TD 103KM 8140.27 /8140.47R
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/35.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/40.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/45.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/49.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1991 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY BUS 1991 - 1998 II/35.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/45.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/59.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1995 - 1999 II/35.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1998 II/35.10 2.5TDi 92KM 8140.97
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/35.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/40.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/40.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/45.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/45.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/49.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/59.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1997 - 1999 II/30.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1997 - 1999 II/40.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1998 - 1999 II/30.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1998 - 1999 II/35.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/29.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/29.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/35.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/35.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/35.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/40.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/50.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/50.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/29.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/29.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/35.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/40.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/50.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/65.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY BUS 2002 - 2006 III/35.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 1978 - 1989 I/30.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1978 - 1989 I/35.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1983 - 1989 I/40.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/35.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/40.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/49.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/35.10 2.5TD 103KM 8140.47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/35.10 2.5TD 109KM 8140.47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/35.10 2.5TDi 92KM 8140.97
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1998 II/35.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/45.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/49.10 2.5TD 103KM 8140.27/47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1990 - 1996 II/35.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1990 - 1996 II/40.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1990 - 1996 II/49.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1991 - 1996 II/59.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/30.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/35.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/49.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/35.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/35.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/49.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/59.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY PLATFORMA 1997 - 1999 II/40.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1998 - 1999 II/30.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1998 - 1999 II/35.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1998 - 1999 II/35.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/29.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/29.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/35.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/35.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/35.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/40.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/50.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/50.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/29.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/29.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/35.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/40.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/50.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/65.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 2002 - 2006 III/35.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
JEEP GRAND CHEROKEE 1995 - 1999 I / ZJ 2.5TD 115KM M51 / M52
JEEP GRAND CHEROKEE 1996 - 1998 I / ZJ 2.5TD 116KM ENC / END
JEEP GRAND CHEROKEE 1999 - 2001 II / WJ/WG 3.1TD 140KM EXA
LANCIA THEMA KOMBI 1987 - 1990 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1997 2.5TD 116KM 8144.97Y
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1988 2.5TD 101KM 8144.91
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1994 2.5TD 116KM 8144.97Y
MAZDA 121 1996 - 2003 III/J#SM 1.8D 60KM RT#
MERCEDES TRUCK Z
NISSAN TERRANO 1989 - 1996 I/WD21 2.7TD 99KM TD27T
NISSAN TERRANO 1993 - 2002 II/RD20 2.7TD 101KM TD27T
NISSAN TERRANO 1996 - 2005 II/RD20 2.7TDi 125KM TD27TI
OPEL ARENA 1998 - 2001 2.5D 75KM S8U7##
OPEL FRONTERA 1996 - 1998 A 2.5TD 115KM 25TDS
OPEL MOVANO 1998 - 2000 I/#9 2.5D 80KM S8U770
OPEL MOVANO 1998 - 2001 I/#9 2.8DTi 114KM S9W702
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PLYMOUTH GRAND VOYAGER 1995 - 2001 MPV 2.5TD 116KM ENC
PLYMOUTH VOYAGER 1995 - 2001 MPV 2.5TD 116KM ENC
RENAULT MASCOTT 1999 - 2004 110 2.8D 106KM 8140.43.B
RENAULT MASCOTT 1999 - 2004 130 2.8D 125KM 8140.43.S
RENAULT MASCOTT 1999 - 2001 90 2.8D 86KM 8140.63.2585
RENAULT MASCOTT 2000 - 2004 90 2.8D 106KM 8140.43.B
RENAULT MASCOTT 2001 - 2004 140 2.8D 140KM 8140.43.K
RENAULT MASCOTT 2001 - 2004 150 2.8D 146KM 8140.43.N
RENAULT MASTER 1980 - 1986 I 2.4D 72KM 814 461
RENAULT MASTER 1983 - 1992 I 2.4D 71KM S8U 731
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM 814 672
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM S8U 742
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 94KM S9U 714
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 98KM S9U 702
RENAULT MASTER 1993 - 1998 I 2.4D 71KM S8U 748
RENAULT MASTER 1998 - 2001 II 2.5D 80KM S8U 770
RENAULT MASTER 1998 - 2001 II 2.8DTi 114KM S9W 702
RENAULT MESSENGER 1991 - 1996 120.35 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.55 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.65 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT SAFRANE 1992 - 1996 I 2.5DT 113KM S8U 76#
RENAULT TRAFIC 1989 - 2001 I 2.5D 75KM S8U 75#
RENAULT TRUCK Z
VOLVO 240 KOMBI 1975 - 1980 P245 2.1 100KM B21A
VOLVO 240 KOMBI 1976 - 1982 P245 2.0 90KM B19A
VOLVO 240 KOMBI 1980 - 1985 P245 2.1 B21ET
VOLVO 240 KOMBI 1980 - 1984 P245 2.1 109KM B21F
VOLVO 240 KOMBI 1980 - 1984 P245 2.3 112KM B23A
VOLVO 240 KOMBI 1982 - 1984 P245 2.0 136KM B19ET
VOLVO 240 KOMBI 1984 - 1986 P245 2.3 110KM B230A
VOLVO 240 KOMBI 1984 - 1988 P245 2.3 133KM B23E
VOLVO 240 KOMBI 1986 - 1993 P245 2.3 115KM B230F
VOLVO 240 KOMBI 1991 - 1992 P245 2.3 136KM B230F#
VOLVO 240 SEDAN 1975 - 1980 P242/P244 2.1 100KM B21A
VOLVO 240 SEDAN 1976 - 1979 P242/P244 2.0 90KM B19A
VOLVO 240 SEDAN 1978 - 1983 P242/P244 2.0 97KM B19A#
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1984 P242/P244 2.1 B21ET
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1984 P242/P244 2.1 107KM B21A#
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1984 P242/P244 2.3 112KM B23A
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1983 P242/P244 2.3 136KM B23E
VOLVO 240 SEDAN 1982 - 1984 P242/P244 2.0 136KM B19T
VOLVO 240 SEDAN 1984 - 1986 P242/P244 2.3 110KM B230A
VOLVO 240 SEDAN 1984 - 1989 P242/P244 2.3 133KM B23E#
VOLVO 240 SEDAN 1986 - 1993 P242/P244 2.3 115KM B230F
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1980 - 1984 343/345 2.0 88KM B19A
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1984 - 1987 343/345 2.0 105KM B200K
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1984 - 1986 343/345 2.0 118KM B200E#
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1986 - 1988 343/345 2.0 110KM B200E
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1988 - 1989 343/345 2.0 109KM B200F
VOLVO 340/360 SEDAN 1982 - 1984 344 2.0 90KM B19A
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1990 344 2.0 102KM B200K
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1987 344 2.0 105KM B200K
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1986 344 2.0 118KM B200E
VOLVO 340/360 SEDAN 1986 - 1988 344 2.0 112KM B200EA
VOLVO 340/360 SEDAN 1987 - 1988 344 2.0 110KM B200EA
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1992 745 2.0 121KM B200E/B200G
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1988 745 2.3 B230ET
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1990 745 2.3 114KM B230K
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1992 745 2.3 115KM B230F
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1988 745 2.3 131KM B230E
VOLVO 740 KOMBI 1988 - 1990 745 2.0 103KM B200K
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1991 745 2.0 112KM B200F
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 B230FT
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 B234FT#
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 136KM B230FB
VOLVO 740 SEDAN 1983 - 1984 744 2.0 150KM B19ET
VOLVO 740 SEDAN 1984 - 1988 744 2.3 131KM B230E
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1992 744 2.0 121KM B200G
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1990 744 2.0 160KM B200ET
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1992 744 2.3 115KM BA23A/B230F
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1988 744 2.3 182KM B230ET
VOLVO 740 SEDAN 1986 - 1988 744 2.3 117KM B230K
VOLVO 740 SEDAN 1987 - 1988 744 2.0 117KM B200E
VOLVO 740 SEDAN 1988 - 1990 744 2.0 103KM B200K
VOLVO 740 SEDAN 1988 - 1990 744 2.3 136KM B200FB
VOLVO 740 SEDAN 1989 - 1990 744 2.3 165KM B230FT#
VOLVO 740 SEDAN 1989 - 1990 744 2.3 190KM B230FT##
VOLVO 760 KOMBI 1984 - 1990 704/765 2.3 B230ET
VOLVO 760 SEDAN 1982 - 1984 704/764 2.3 B23ET
VOLVO 760 SEDAN 1984 - 1987 704/764 2.3 B230ET
VOLVO 760 SEDAN 1984 - 1988 704/764 2.3 B230ET#
VOLVO 760 SEDAN 1988 - 1992 704/764 2.3 B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1994 I/945 2.3i B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1994 I/945 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 KOMBI 1992 - 1994 I/945 2.0i 112KM B200F
VOLVO 940 KOMBI 1992 - 1994 I/945 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 KOMBI 1994 - 1998 II/945 2.3i B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1994 - 1995 II/945 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 KOMBI 1994 - 1998 II/945 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 KOMBI 1995 - 1998 II/945 2.3i B230FK
VOLVO 940 KOMBI 1995 - 1998 II/945 2.3i B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1996 - 1998 II/945 2.0i B200FT
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.0i B200FT
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.3i B230FT
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 SEDAN 1992 - 1994 I/944 2.0i 112KM B200F
VOLVO 940 SEDAN 1992 - 1994 I/944 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 SEDAN 1994 - 1998 II/944 2.3i B230FT
VOLVO 940 SEDAN 1994 - 1995 II/944 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 SEDAN 1994 - 1998 II/944 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 SEDAN 1995 - 1998 II/944 2.3i B230FK
VOLVO 940 SEDAN 1996 - 1998 II/944 2.0i B200FT
ŻUK A07 1991 - 1998 2.4D 4C-90