POMPA PALIWA MECH.2555/6 WEJ./WYJ. D8/D8

POMPA PALIWA MECH.2555/6 WEJ./WYJ. D8/D8

Indeks MotoHurt: 12659

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 147,60 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
RENAULT 7700734727
RENAULT 7700735148
VOLVO 3342128
VOLVO 33421280
VOLVO 3344221280
VOLVO 8360001
Producent Symbol
? 8360001
BCD 2555/6
BCD 25556
FIRST LINE FFP489
FISPA POC660
GP PBS297
GP PBS889
HOFFER POC660
MEAT DORIA POC660
PIERBURG 72177750
PIERBURG 721777500
QH QFP153
SIDAT POC660
VALEO 247070
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT 21 HATCHBACK 1989 - 1992 B48# 1.7 73KM F2N 726
RENAULT 21 KOMBI 1986 - 1994 K48# 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 21 KOMBI 1986 - 1987 K48# 1.7 75KM F2N 712
RENAULT 21 KOMBI 1986 - 1993 K48# 1.7 88KM F2N 710
RENAULT 21 KOMBI 1987 - 1989 K48# 1.7 87KM F2N 752
RENAULT 21 SEDAN 1986 - 1994 L48# 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 21 SEDAN 1986 - 1987 L48# 1.7 75KM F2N 712
RENAULT 21 SEDAN 1986 - 1993 L48# 1.7 88KM F2N 710
RENAULT 21 SEDAN 1987 - 1989 L48# 1.7 87KM F2N 752
RENAULT 5 1986 - 1991 II 1.7 87KM F2N 74#
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1985 - 1991 343/345 1.7 80KM B172K
VOLVO 340/360 SEDAN 1985 - 1991 344 1.7 80KM B172K