PIASTA KOŁA PRZÓD BEZ ŁOŻYSKA MP0022 DLA ŁOŻ.DW=37 FELGA 4ŚRUB.WEWN.25Z

PIASTA KOŁA PRZÓD BEZ ŁOŻYSKA MP0022 DLA ŁOŻ.DW=37 FELGA 4ŚRUB.WEWN.25Z

Indeks MotoHurt: 12320

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt

Cena brutto: 86,10 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: DZ=37

Producent Symbol
FIAT 51782550
FIAT 51785515
FIAT 51785515
FIAT 51824630
FIAT 60800548
FIAT 60801750
FIAT 7595521
FIAT 7667265
FIAT 82390272
FIAT 82433787
FORD 1541800
FORD 1701249
FORD AS511104AA
PSA 3307A3
Producent Symbol
3RG 15207
BENDIX 051312B
BENDIX 052589B
BIRTH 3146
BTA H5F003BTA
CAUTEX 011021
CORAM MP0022
FARE 6000
FAST FT23001
FEBI 40233
FLENNOR FRW090058
FORMPART 21498010/S
GSP 9425008
IJS 101017
JP GROUP 3341400109
LORETT CR1781
MAPCO 26012
MAXGEAR 330581
METALCAUCHO 90010
METZGER N3401
MEYLE 2146520004
OMCAR 232
OPTIMAL 04P197
OPTIMAL 04P512
OSSCA 24892
QH QWH116
RUVILLE 486002
STC T490010
SWAG 70940233
TOPRAN 304877
TRICLO 902054
VAICO V240458
VEMA 16411
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 145 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 145 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 145 1994 - 1996 1.7i 16V 130KM AR33401
ALFA 145 1994 - 1999 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 145 1995 - 2001 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 145 1996 - 2001 1.4i 16V 103KM AR33503
ALFA 145 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 145 1996 - 1998 1.8i 16V 140KM AR38401
ALFA 145 1998 - 2001 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 145 1998 - 2001 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 145 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 146 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 146 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 146 1994 - 1996 1.7i 16V 130KM AR33401
ALFA 146 1994 - 1999 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 146 1995 - 2001 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 146 1996 - 2001 1.4i 16V 103KM AR33503
ALFA 146 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 146 1996 - 2001 1.8i 16V 140KM AR38401
ALFA 146 1998 - 2001 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 146 1998 - 2001 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 146 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 155 1992 - 1997 1.8i 105KM AR67402
ALFA 155 1992 - 1996 1.8i 127KM AR67101
ALFA 155 1992 - 1995 2.0i AR67201
ALFA 155 1992 - 1997 2.0i 16V 190KM AR67203
ALFA 155 1992 - 1997 2.5i AR67302
ALFA 155 1993 - 1996 1.7i 113KM AR67103
ALFA 155 1993 - 1997 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 155 1993 - 1994 2.5TD 125KM VM31B
ALFA 155 1995 - 1997 2.0i 16V 150KM AR67204
ALFA 155 1996 - 1998 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 155 1996 - 1997 1.7i 16V 140KM AR67106
ALFA 155 1996 - 1997 1.8i 16V AR38401
ALFA 164 1987 - 1992 2.0i AR06416
ALFA 164 1987 - 1998 2.0i AR06476
ALFA 164 1987 - 1998 2.0i 138KM AR01655
ALFA 164 1987 - 1992 2.5TD 114KM VM84A
ALFA 164 1987 - 1992 3.0i AR06410
ALFA 164 1990 - 1992 3.0i AR64301
ALFA 164 1992 - 1998 2.0i AR64102
ALFA 164 1992 - 1998 2.0i AR64103
ALFA 164 1992 - 1998 2.5i AR66201
ALFA 164 1992 - 1998 2.5TD 125KM VM32B
ALFA 164 1992 - 1998 3.0i AR66303
CITROEN NEMO 2008 - 2021 1.4HDi 68KM DV4TED
CITROEN NEMO 2008 - 2021 1.4i 73KM TU3A
CITROEN NEMO 2010 - 2021 1.3HDi 16V 75KM F13DTE5
FIAT 500 2007 - 2021 I/312 1.2i 69KM 169A4.000
FIAT 500 2007 - 2021 I/312 1.3JTD 16V 75KM 169A1.000
FIAT 500 2007 - 2021 I/312 1.4i 16V 100KM 169A3.000
FIAT 500 2009 - 2021 I/312 1.3JTDM 16V 95KM 199.B1.000
FIAT 500 2010 - 2021 I/312 0.9i 86KM 312.A2.000
FIAT 500 2012 - 2021 I/312 0.9i 65KM 312.A4.000
FIAT 500 2012 - 2021 I/312 1.3JTDM 16V 84KM 199.B4.000
FIAT 500 2013 - 2021 I/312 0.9i 105KM 199.B6.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2021 0.9i 86KM 312.A2.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2021 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2021 1.3JTD 16V 75KM 169.A1.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2021 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2021 1.4i 16V 100KM 169.A3.000
FIAT 500C CABRIO 2012 - 2021 0.9i 65KM 312.A4.000
FIAT 500C CABRIO 2012 - 2021 1.4i 16V 95KM 843.A1.000
FIAT 500C CABRIO 2013 - 2021 0.9i 105KM 199.B6.000
FIAT BARCHETTA 1994 - 2021 183SA 1.8i 16V 183A1
FIAT BARCHETTA 1997 - 2021 183SA 1.8i 16V 188A6
FIAT BRAVA 1995 - 2002 182 1.8i 16V 113KM 182.A2
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.9D 65KM 160.A7
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 100KM 182.A7
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 75KM 182.A8
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B4
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B9
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.9D 65KM 160A7
FIAT BRAVO 1997 - 2002 182 1.9TD 100KM 182A7
FIAT BRAVO 1997 - 1999 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B4
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B9
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 2006 - 2021 II 1.9JTD 116KM 192.B4.000
FIAT BRAVO 2007 - 2021 II 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT BRAVO 2007 - 2021 II 1.4i 16V 150KM 198.A1.000
FIAT BRAVO 2007 - 2021 II 1.4i 16V 90KM 192.B2.000
FIAT BRAVO 2007 - 2021 II 1.9JTD 120KM 192.A8.000
FIAT BRAVO 2007 - 2021 II 1.9JTD 16V 150KM 937.A5.000
FIAT BRAVO 2008 - 2021 II 1.4i 16V 140KM 198.A7.000
FIAT BRAVO 2008 - 2021 II 1.6JTD 16V 105KM 198.A3.000
FIAT BRAVO 2008 - 2021 II 1.6JTD 16V 115KM 955.A4.000
FIAT BRAVO 2008 - 2021 II 1.6JTD 16V 120KM 198.A2.000
FIAT BRAVO 2008 - 2021 II 2.0JTD 16V 163KM 844.A2.000
FIAT BRAVO 2008 - 2021 II 2.0JTD 16V 165KM 198.A5.000
FIAT COUPE 1994 - 1997 FACA1A 2.0i 16V 836A3
FIAT COUPE 1994 - 1997 FACB1A 2.0i 16V 175A1
FIAT COUPE 1996 - 2021 175AXA 1.8i 16V 183A1
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 834B1
FIAT CROMA 1991 - 1992 154LB 2.0 154C5
FIAT CROMA 1991 - 1996 154LG 1.9TDi 154C6
FIAT CROMA 1992 - 1996 154LR 1.9TDi 154D1
FIAT CROMA 1993 - 1996 154LN 2.0i 16V 154E1
FIAT FIORINO 2008 - 2021 III/225 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT FIORINO 2008 - 2021 III/225 1.4i 73KM KFV
FIAT FIORINO 2009 - 2021 III/225 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT FIORINO 2009 - 2021 III/225 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT FIORINO 2015 - 2021 III/225 1.3JTD 16V 80KM 225.A2.000
FIAT IDEA 2003 - 2021 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT IDEA 2003 - 2021 1.9JTD 100KM 188.B2
FIAT IDEA 2005 - 2021 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
FIAT IDEA 2008 - 2021 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT IDEA 2008 - 2021 1.6JTD 16V 120KM 350.A2.000
FIAT LINEA 2007 - 2021 323AX 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT LINEA 2009 - 2021 323AX 1.6JTD 16V 105KM 198.A3.000
FIAT MAREA 1996 - 2021 185AXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA 1996 - 2021 185AXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA 1999 - 2021 185## 1.6i 16V 182.B6
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXH 1.6i 16V 185.A3
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXL 1.6i 16V 185.B5
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2021 185BXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2021 185BXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2021 185BXH 1.6i 16V 185.A3
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185B# 1.6i 16V 182.B5
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185BXL 1.6i 16V 182.B5
FIAT MULTIPLA 1998 - 2021 186AMA 1.6i 16V 186.A3
FIAT MULTIPLA 1998 - 2021 186AMB 1.6i 16V 186.A4
FIAT MULTIPLA 1998 - 2021 186AXA 1.6i 16V 182.A4
FIAT MULTIPLA 1998 - 2002 186AXB 1.9JTD 182.B4
FIAT MULTIPLA 2001 - 2021 186#XC 1.6i 16V 182.B6
FIAT MULTIPLA 2002 - 2021 186#XE 1.9JTD 186.A8
FIAT PALIO 1995 - 1998 178#YA 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PALIO 1995 - 1998 178BXU 1.2i 73KM 178.B5
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX 1.7TD 70KM 176.A3
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX# 1.4i 69KM 178.B2
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX# 1.6i 16V 100KM 178.B3
FIAT PALIO 1997 - 2000 178### 1.0i 61KM 146.A0
FIAT PALIO 1999 - 2001 178#XZ 1.2i 73KM 178.E2
FIAT PANDA 2003 - 2012 II/169 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.4i 176.A4
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.6i 90KM 176.A9
FIAT PUNTO 1993 - 1996 I/176 1.7TD 71KM 176.A5 +KAT
FIAT PUNTO 1994 - 1996 I/176 1.7D 57KM 176.B3
FIAT PUNTO 1996 - 1999 I/176 1.7TD 63KM 176.B7
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A1
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A6
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9JTD 80KM 188.A2
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT QUBO 2009 - 2021 225_ 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT QUBO 2009 - 2021 225_ 1.4i 73KM KFV
FIAT QUBO 2010 - 2021 225_ 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT QUBO 2010 - 2021 225_ 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT QUBO 2015 - 2021 225_ 1.3JTD 16V 80KM 225.A2.000
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.6i 16V 103KM 182.B6
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.8i 16V 133KM 192.A4
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.9JTD 115KM 192.A1
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.9JTD 80KM 192.A3
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AI 1.9TD 160.A6
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AN 1.8i 159.A4
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TEMPRA 1991 - 1993 159AN 1.8i 159.A4 +KAT
FIAT TEMPRA 1992 - 1993 159AI 1.9TD 160.B6 +KAT
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159AN 1.8i 159.A4.046
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159AN 1.8i 835.C2 +KAT
FIAT TEMPRA 1993 - 1994 159AN 1.8i 835.C4 +KAT
FIAT TEMPRA 1993 - 1995 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TEMPRA WEEKEND 1990 - 1993 159AN 1.8i 159.A4
FIAT TEMPRA WEEKEND 1991 - 1993 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159AN 1.8i 159.A4.046
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159AN 1.8i 835.C2
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1994 159AN 1.8i 835.C4
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1995 159AP 2.0i 159.A6
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AA 1.1 56KM 160.A3
FIAT TIPO 1988 - 1989 160AB 1.4 71KM 160.A1.000
FIAT TIPO 1988 - 1991 160AB 1.4i 70KM 160.A1.046 +KAT
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AG 1.7D 58KM 149.B4
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AH 1.9D 65KM 160.A7
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AO 1.9TD 160.A6
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AO 1.9TD 90KM 160.A6
FIAT TIPO 1988 - 1993 160EM 1.8i 159.A4.000
FIAT TIPO 1988 - 1993 160EM 1.8i 105KM 159.A4.000
FIAT TIPO 1990 - 1993 160AE 1.6i 159.A3.046 +KAT
FIAT TIPO 1990 - 1993 160AE 1.6i 78KM 159.A3.046 +KAT
FIAT TIPO 1990 - 1993 160AJ 2.0i 113KM 159.A6 +KAT
FIAT TIPO 1990 - 1991 160AN 1.8i 16V 160.A5
FIAT TIPO 1990 - 1991 160AN 1.8i 16V 136KM 160.A5
FIAT TIPO 1991 - 1993 160AB 1.4 70KM 159.A2
FIAT TIPO 1991 - 1993 160AV 2.0i 16V 160.A8 +KAT
FIAT TIPO 1991 - 1993 160AV 2.0i 16V 146KM 160.A8 +KAT
FIAT TIPO 1992 - 1993 160AO 1.9TD 160.B6 +KAT
FIAT TIPO 1992 - 1993 160AO 1.9TD 80KM 160.B6 +KAT
FIAT TIPO 1993 - 1996 160AE 1.4i 70KM 160.A1.046
FIAT TIPO 1993 - 1995 160AJ 2.0i 160.A6
FIAT TIPO 1993 - 1995 160AJ 2.0i 113KM 160.A6
FIAT TIPO 1993 - 1995 160E# 1.9TD 160.D1
FIAT TIPO 1993 - 1995 160E# 1.9TD 90KM 160.D1
FIAT TIPO 1993 - 1994 160EB 1.6i 75KM 835.C1
FIAT TIPO 1993 - 1995 160ED 1.8i 835.C2
FIAT TIPO 1993 - 1995 160ED 1.8i 103KM 835.C2
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EF 2.0i 16V 836.A3
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EF 2.0i 16V 139KM 836.A3
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EG 1.7D 58KM 149.B4
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EH 1.9D 65KM 160.A7
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EM 1.8i 835.C4
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EM 1.8i 105KM 835.C4
FIAT TIPO 1994 - 1995 160EB 1.6i 90KM 159.B9
FORD KA 2009 - 2021 II 1.3TDCi 16V 75KM 13DD0X
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.6i 90KM 159.B9
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.8i 101KM 836.A5
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.9TD 90KM 160.D1
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.9TD 90KM 835.A4
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 1.8i 105KM 835.A2
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 1.9TD 90KM 160.D1
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 1.9TD 90KM 835.A4
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1999 2.0i 115KM 835.A5
LANCIA DEDRA SEDAN 1990 - 1994 2.0i 165KM 835.A7
LANCIA DEDRA SEDAN 1990 - 1994 2.0i 177KM 835.A8
LANCIA DEDRA SEDAN 1991 - 1999 2.0i 162KM 835.A8
LANCIA DEDRA SEDAN 1993 - 1999 1.8i 90KM 835.C5
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 1.8i 101KM 836.A5
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DELTA 1986 - 1988 I 2.0 166KM 831.B5
LANCIA DELTA 1986 - 1992 I 2.0 177KM 831.C5
LANCIA DELTA 1989 - 1991 I 2.0i 16V 196KM 831.D5
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 2.0i 16V 186KM 836.A2
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 2.0i 16V 193KM 175.A4
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.B6
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2005 1.8i 16V 131KM 839.A#
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2005 1.6i 16V 103KM 182.B6
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2005 1.8i 16V 131KM 839.A#
LANCIA MUSA 2004 - 2012 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA MUSA 2004 - 2012 1.9JTD 101KM 188.B2
LANCIA MUSA 2006 - 2012 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
LANCIA MUSA 2008 - 2012 1.6JTDM 16V 116KM 350.A2.000
LANCIA MUSA 2008 - 2012 1.6JTDM 16V 120KM 198.A2.000
LANCIA MUSA 2009 - 2012 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 141KM 834.B2
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 150KM 834.C
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1993 2.0i 16V 177KM 834.C1
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1992 2.8i 147KM 834.E
LANCIA THEMA SEDAN 1986 - 1992 2.0i 115KM 834.B#
LANCIA THEMA SEDAN 1986 - 1990 2.0i 16V 150KM 834.C
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.0i 16V 177KM 834.C1
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 105KM 8144.97S
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.5TD 115KM 8144.97
LANCIA THEMA SEDAN 1989 - 1992 2.0i 16V 141KM 834.B2
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 75KM 199.A2.000
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
LANCIA YPSILON 2007 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 105KM 199.A3.00#
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2021 AA 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2021 AA 1.4i 73KM TU3A
PEUGEOT BIPPER 2010 - 2021 AA 1.3HDi 16V 75KM 199.A9.000