TARCZ SPRZĘGŁA 22.013 D215 24Z DW=18,2*20,4

Indeks MotoHurt: 11932

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 116,85 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D215 24Z

Producent Symbol
DW 90236571
DW 96138855
DW 96181201
DW 96184036
DW P96184036
GM 90010537
GM 90125392
GM 90444077
GM 90512582
OPEL 0664150
OPEL 0664210
OPEL 0664312
OPEL 1862903041
OPEL 664101
OPEL 664104
OPEL 664113
OPEL 664114
OPEL 664133
OPEL 664142
OPEL 664150
OPEL 664152
OPEL 664158
OPEL 664159
OPEL 664166
OPEL 664186
OPEL 664210
OPEL 664303
OPEL 664306
OPEL 664311
OPEL 664312
OPEL 80199140
OPEL 90006541
OPEL 90009244
OPEL 90010537
OPEL 9010537
OPEL 90125390
OPEL 90125392
OPEL 90142751
OPEL 90182310
OPEL 90182311
OPEL 90182312
OPEL 90193807
OPEL 90193809
OPEL 90193811
OPEL 90199136
OPEL 90199137
OPEL 90199138
OPEL 90199140
OPEL 90199141
OPEL 90199142
OPEL 90236571
OPEL 90236572
OPEL 90236616
OPEL 90236617
OPEL 90251291
OPEL 90273764
OPEL 90296194
OPEL 90345475
OPEL 90350478
OPEL 90399405
OPEL 90444077
OPEL 90512581
OPEL 90512582
Producent Symbol
ASCO DEOP04
ASCO DO002
ASHIKA 8003366
DAIKIN DWD309
DELPHI HB08254
DELPHI HB08450
DELPHI HB085450
DELPHI HB8254
DELPHI HB8450
ES 2467
ES 2858
ES 2917
ES 5275
HART 301163
JAPANPARTS JDF366
J-C F30003
LUK 322008211
LUK 322015410
MAPA 63215000
MEYER 61589001
MEYER 61796131
MEYER 61855031
MEYER 62745001
MEYER 62903041
MEYER 78994601
MEYLE 6172152400
NIPPARTS J2200902
NK 113603
NK 113619
NK 113623
NK 113633
QH C1038AF
QH C138AF
QH C1623AF
SACHS 1861796131
SACHS 1861855031
SACHS 1862589001
SACHS 1862745001
SACHS 1862903001
SACHS 1862903041
SACHS 1862903042
SACHS 1862953001
SACHS 1878994601
STATIM 22.013
STATIM 22013
VALEO 355599
VALEO 803043
VALEO 803071
VALEO 803105
VALEO 803398
VALEO 803517
VALEO 803698
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DAEWOO ESPERO 1995 - 1998 1.5i 16V 90KM A15MF
DAEWOO ESPERO 1995 - 1998 1.8i 95KM C18LE
DAEWOO ESPERO 1995 - 1998 2.0i 105KM C20LE
DAEWOO NEXIA HATCHBACK 1995 - 1998 1.5i 16V 90KM A15MF
DAEWOO NEXIA HATCHBACK 1995 - 1998 1.8i 101KM C18LE
DAEWOO NEXIA SEDAN 1995 - 1998 1.5i 16V 90KM A15MF
DAEWOO NEXIA SEDAN 1995 - 1998 1.8i 101KM C18LE
OPEL ASCONA 1982 - 1986 C 1.8i 115KM 18E
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1986 C 1.8i 115KM 18E
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1994 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1998 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA SEDAN 1993 - 1994 F 1.8i 16V 125KM C18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM C18XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V 116KM X18XE
OPEL CALIBRA 1990 - 1997 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL CALIBRA 1990 - 1994 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL CALIBRA 1994 - 1997 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1983 - 1984 D 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.8i 90KM S18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 2.0i 129KM 20SEH
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA HATCHBACK 1989 - 1990 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1994 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 204KM C20LET
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV