USZCZELKA POKRYWY ZAW.83091 MET*GUM.

USZCZELKA POKRYWY ZAW.83091 MET*GUM.

Indeks MotoHurt: 11643

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 50,43 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 46814174
OPEL 55566654
OPEL 5607273
OPEL 5607969
OPEL 93178481
SAAB 93178481
Producent Symbol
AJUSA 11095300
CORTECO 026664P
ELRING 567610
ELRING 875350
FAI RC1194S
GLASER 83091
GLASER X8309101
PAYEN JM7055
REINZ 713626200
SPESSO 415439500
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 147 2002 - 2010 937 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 147 2004 - 2010 937 1.9JTD 16V 136KM 192.B1.000
ALFA 147 2005 - 2010 937 1.9JTD 16V 150KM 937.A5
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 156 KOMBI 2004 - 2006 932 1.9JTD 16V 150KM 937.A5
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 156 SEDAN 2004 - 2005 932 1.9JTD 16V 150KM 937.A5
ALFA 159 SEDAN 2005 - 2021 1.9JTDM 16V 136KM 937.A8
ALFA 159 SEDAN 2005 - 2021 1.9JTDM 16V 150KM 939.A2
ALFA 159 SPORTWAGON 2006 - 2021 1.9JTDM 16V 136KM 937.A8
ALFA 159 SPORTWAGON 2006 - 2021 1.9JTDM 16V 150KM 939.A2
ALFA GT 2003 - 2021 1.9JTD 16V 150KM 937.A5
CADILLAC BLS X
FIAT BRAVO 2007 - 2021 II 1.9JTD 16V 150KM 937.A5.000
FIAT CROMA KOMBI 2005 - 2021 194 1.9JTD 16V 150KM 939A2
FIAT STILO 2004 - 2006 192 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
FIAT STILO 2005 - 2006 192 1.9JTD 16V 150KM 937.A5
FIAT STILO MULTI WAGON 2004 - 2008 192 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
FIAT STILO MULTI WAGON 2005 - 2008 192 1.9JTD 16V 150KM 937.A5
OPEL ASTRA CABRIO 2005 - 2010 H 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL ASTRA HATCHBACK 2004 - 2009 H 1.9CDTi 16V 120KM Z19DTJ
OPEL ASTRA HATCHBACK 2004 - 2009 H 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL ASTRA HATCHBACK 2005 - 2009 H 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL ASTRA KOMBI 2004 - 2010 H 1.9CDTi 16V 120KM Z19DTJ
OPEL ASTRA KOMBI 2004 - 2010 H 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL ASTRA KOMBI 2005 - 2010 H 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL ASTRA SEDAN 2004 - 2012 H 1.9CDTi 16V 120KM Z19DTJ
OPEL ASTRA SEDAN 2004 - 2012 H 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL ASTRA SEDAN 2005 - 2012 H 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL SIGNUM 2004 - 2008 1.9CDTi 120KM Z19DT#
OPEL SIGNUM 2004 - 2008 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL VECTRA HATCHBACK 2004 - 2008 C 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL VECTRA KOMBI 2004 - 2008 C 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL VECTRA SEDAN 2004 - 2008 C 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
OPEL ZAFIRA 2005 - 2010 II/A05 1.9CDTi 16V 150KM Z19DTH
SAAB 9-3 CABRIO 2006 - 2021 II/YS3F 1.9TiD 16V 150KM Z19DTH
SAAB 9-3 KOMBI 2005 - 2021 II/YS3F 1.9TiD 16V 150KM Z19DTH
SAAB 9-3 SEDAN 2007 - 2021 II/YS3F 1.9TiD 16V 150KM Z19DTH
SAAB 9-5 KOMBI 2006 - 2011 I/YS3E 1.9TiD 16V 150KM Z19DTH
SAAB 9-5 SEDAN 2006 - 2010 I/YS3E 1.9TiD 16V 150KM Z19DTH