POMPA WODNA 1214103900 NAPĘD.ŁAŃC.ROZRZĄD.

POMPA WODNA 1214103900 NAPĘD.ŁAŃC.ROZRZĄD.

Indeks MotoHurt: 11621

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 172,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CHEVROLET 12624936
FIAT 71739401
FIAT 71751273
FIAT 71769761
OPEL 12585226
OPEL 12591894
OPEL 12630084
OPEL 1334067
OPEL 1334075
OPEL 1334083
OPEL 1334154
OPEL 1334282
OPEL 24439798
OPEL 24461382
OPEL 24467301
OPEL 4804957
OPEL 4813567
OPEL 6334002
OPEL 6334042
OPEL 9194747
OPEL 93170401
OPEL 93172718
OPEL 93178602
SAAB 12621284
SAAB 12630084
SAAB 93181118
SAAB 93195308
Producent Symbol
AIRTEX 1723
AISIN WEOP07
AUTOMEGA 160096610
BGA CP3446
BORG BWP1979
BUGATTI PA7217
CAR 332473
COMLINE EWP035
DELPHI WP2569
DENCKERMANN A310935P
DOLZ O123
DOLZ O124
EUROREPAR 1623115080
FAI WP6322
FEBI 40997
FIRST LINE FWP1979
FLENNOR FWP70089
FRECCIA WP0407
FRIGAIR HP13214
GEB 15020
GGT PA10052
GGT PA12822
GK 980765
GRAF PA957
HELLA 8MP376801741
HELLA 8MP376801744
HEPU P321
HUTCHINSON WP247
INA 538030110
JP GROUP 1214103900
JP GROUP 1214103909
KAMOKA T0007
KEY PARTS KCP1979
KWP 10957
LPR WP0282
LUCAS LAWP0945
LYNXAUTO CW0228
MAGNETI 350981812000
MAGNETI 81812
MALO 130312
MAPCO 21776
MAXGEAR 470120
MAXGEAR 470207
MAXGEAR MGC5317
MAXGEAR MGC5344
METELLI 240957
MEYLE 6136000004
MEYLE MWP0457
MOTAQUIP VWP868
OMB MB7217
OMNICRAFT 2317163
OPENPARTS WAP847800
OPTIMAL AQ1489
OSSCA 24487
PIERBURG 728509000
PIERBURG 728509010
PIERBURG 728509020
PROTECHNIC PRW0504
QH QCP3540
RUVILLE 65317
SIL PA1251
SIL PA436P
SKF VKPC85308
STELLOX 45000265SX
SWAG 40940997
THERMOTEC D1X052TT
TRISCAN 860024007
TRISCAN 860024015
VAICO V4050043
VALEO 506839
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 159 SEDAN 2005 - 2011 1.9JTS 16V 160KM 939.A6
ALFA 159 SEDAN 2005 - 2011 2.2JTS 16V 185KM 939.A5
ALFA 159 SPORTWAGON 2006 - 2011 1.9JTS 16V 160KM 939.A6
ALFA 159 SPORTWAGON 2006 - 2011 2.2JTS 16V 185KM 939.A5
ALFA BRERA 2006 - 2010 939_ 2.2JTS 16V 185KM 939.A5
ALFA BRERA 2006 - 2021 939_ 2.2JTS 16V 185KM 939.A5
ALFA SPIDER 2006 - 2021 939 2.2iJTs 16V 185KM 939.A5
ALFA SPIDER 2006 - 2010 939 2.2iJTs 16V 185KM 939.A5
CADILLAC BLS Z
CADILLAC BLS Z
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2021 C100/140 2.4i 16V 167KM A24XE/LE5
CHEVROLET HHR 2007 - 2021 MPV 2.4i 16V 170KM LE5
CHEVROLET MALIBU SEDAN 2012 - 2021 2.4i 16V 167KM LE9
FIAT CROMA KOMBI 2005 - 2021 194 2.2i 16V 147KM 194A1
OPEL ANTARA 2010 - 2021 2.4i 16V 167KM A24XE
OPEL ASTRA CABRIO 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2012 - 2015 J 2.0i 16V 280KM A20NFT
OPEL ASTRA KOMBI 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA SEDAN 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL GT CABRIO 2007 - 2021 2.0i 16V 264KM LNF
OPEL SIGNUM 2003 - 2008 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL SIGNUM 2003 - 2008 2.2i 16V 155KM Z22YH
OPEL SPEEDSTER 2000 - 2005 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2000 - 2002 B 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2008 C 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2003 - 2008 C 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL VECTRA HATCHBACK 2003 - 2008 C 2.2i 16V 155KM Z22YH
OPEL VECTRA KOMBI 2000 - 2002 B 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2008 C 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2008 C 2.2i 16V 155KM Z22SE
OPEL VECTRA SEDAN 2000 - 2002 B 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA SEDAN 2003 - 2008 C 2.0i 16V 175KM Z20NET
OPEL VECTRA SEDAN 2003 - 2008 C 2.2i 16V 155KM Z22YH
OPEL ZAFIRA 2000 - 2005 I/F75 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ZAFIRA 2005 - 2010 II/A05 2.2i 16V 150KM Z22YH
SAAB 9-3 CABRIO 2003 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 150KM B207E
SAAB 9-3 CABRIO 2003 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 175KM B207L
SAAB 9-3 CABRIO 2003 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 210KM B207R
SAAB 9-3 CABRIO 2007 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 175KM B207L#
SAAB 9-3 CABRIO 2007 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 200KM B207M
SAAB 9-3 CABRIO 2011 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 163KM B207G
SAAB 9-3 CABRIO 2011 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 163KM B207H
SAAB 9-3 CABRIO 2011 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 220KM A20NFT
SAAB 9-3 KOMBI 2005 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 150KM B207E
SAAB 9-3 KOMBI 2005 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 175KM B207L
SAAB 9-3 KOMBI 2005 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 209KM B207R
SAAB 9-3 KOMBI 2007 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 163KM B207G
SAAB 9-3 KOMBI 2007 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 175KM B207L#
SAAB 9-3 KOMBI 2008 - 2012 II/YS3F 2.0i 16V 209KM B207R#
SAAB 9-3 KOMBI 2009 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 200KM B207M
SAAB 9-3 KOMBI 2009 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 241KM B207R##
SAAB 9-3 KOMBI 2011 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 163KM B207H
SAAB 9-3 KOMBI 2011 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 220KM A20NFT
SAAB 9-3 SEDAN 2002 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 150KM B207E
SAAB 9-3 SEDAN 2002 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 210KM B207R
SAAB 9-3 SEDAN 2004 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 175KM B207L
SAAB 9-3 SEDAN 2008 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 210KM B207R#
SAAB 9-3 SEDAN 2008 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 220KM A20NFT#
SAAB 9-3 SEDAN 2009 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 200KM N207M
SAAB 9-3 SEDAN 2009 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 241KM B207R##
SAAB 9-3 SEDAN 2011 - 2015 II/YS3F 2.0i 16V 220KM A20NFT
SAAB 9-3X KOMBI 2009 - 2012 II 2.0i 16V 209KM B207R
SAAB 9-3X KOMBI 2011 - 2021 II 2.0i 16V 220KM A20NFT
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2021 II/YS3G 2.0i 16V 220KM A20NFT
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2021 II/YS3G 2.0i 16V 220KM A20NHT