WYCIERACZKA L=400 STANDARD 3 397 005 027 MOC.HACZYKOWE

WYCIERACZKA L=400 STANDARD 3 397 005 027 MOC.HACZYKOWE

Indeks MotoHurt: 11426

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 9,00 szt

Cena brutto: 20,91 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: L=400

Producent Symbol
CITROEN 75528558
CITROEN 9865024U
CITROEN 9865228U
FIAT 5899108
FORD A780X17528AHA
MAZDA B46767330
MAZDA G30767330
MITSUBISHI MB542222
MITSUBISHI MB542222
MITSUBISHI MBZ0427009
NISSAN 2879005R00
NISSAN 28790-05R00
NISSAN 28890C7160
NISSAN 28890-C7160
OPEL 1272789
PSA 643043
PSA 643096
RENAULT 7701017267
RENAULT 7701401978
VAG KS95540053
VOLVO 1312255
Producent Symbol
BERU 0710000023
BERU WB100
BOSCH 3397001683
BOSCH 3397004667
BOSCH 3397005027
BOSCH 3397005055
BOSCH 3397110078
BOSCH 3397110225
BOSCH 3397110375
BOSCH 3397110406
BOSCH 3397110445
BOSCH 3397110448
BOSCH 3397110515
BOSCH 3397110761
BOSCH 3397110807
BOSCH 3397110845
BOSCH 3397112885
BOSCH 3397118610
BOSCH 3398112209
BRF 22080
BRF 22-080
CHAMPION X41B02
CHAMPION X41C02
HART 000046
HB K0116203
HB K0117203
HELLA 9XW857510801
HELLA 9XW860654001
HK K013400
PJ 042645
SWF 116203
VALEO 567827
VALEO 574007
VALEO 574046
VALEO 574110
VALEO 576003
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V AR37203
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V AR67601
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.9JTD 937.A2
ALFA 147 2001 - 2010 937 2.0i 16V AR32310
ALFA 147 2002 - 2010 937 1.9JTD 16V 192.A5
ALFA 147 2003 - 2010 937 1.9JTD 182.B9
ALFA 147 2003 - 2010 937 3.2i 24V 932.A0
ALFA 147 2005 - 2010 937 1.9JTD 937.A3.000
ALFA 147 2005 - 2010 937 1.9JTD 16V 937.A5
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1989 905 1.2 AR30585
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1989 905 1.4i AR30586
ALFA 33 HATCHBACK 1983 - 1993 905 1.5 AR30182
ALFA 33 HATCHBACK 1984 - 1989 905 1.4 AR30587
ALFA 33 HATCHBACK 1986 - 1989 905 1.7 AR30550
ALFA 33 HATCHBACK 1986 - 1990 905 1.8TD VM82A
ALFA 33 HATCHBACK 1988 - 1989 905 1.7i AR30558
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1993 907 1.5 AR30750
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.5i AR30751
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.7i AR30737
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.7i 16V AR30747
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.8TD VM96A
ALFA 33 HATCHBACK 1991 - 1994 907 1.4 AR30753
ALFA 33 HATCHBACK 1991 - 1994 907 1.4i AR30755
ALFA 33 KOMBI 1984 - 1988 905 1.4i AR30586
ALFA 33 KOMBI 1984 - 1987 905 1.5 AR30182
ALFA 33 KOMBI 1986 - 1989 905 1.8TD VM82A
ALFA 33 KOMBI 1988 - 1989 905 1.7 AR30550
ALFA 33 KOMBI 1988 - 1989 905 1.7i AR30558
ALFA 33 KOMBI 1990 - 1994 907 1.5i AR60751
ALFA 33 KOMBI 1990 - 1994 907 1.7i AR30737
ALFA 33 KOMBI 1990 - 1994 907 1.7i 16V AR30747
ALFA 33 KOMBI 1991 - 1994 907 1.4i AR30755
ALFA SPIDER 1977 - 1993 115 2.0 AR01590
ALFA SPIDER 1990 - 1993 115 1.6 AR01563
ALFA SPIDER 1990 - 1993 115 2.0 AR01588
DAEWOO MATIZ 1998 - 2021 KLY4 0.8i F8CV
DAEWOO MATIZ 1998 - 2021 Y4A11 0.8i F8CV
DAEWOO TICO 1995 - 2001 Y3S11 0.8 F8C
DAIHATSU CUORE 1990 - 1994 III 0.8 ED10K
DAIHATSU CUORE 1995 - 1996 IV 0.8 ED20
DAIHATSU CUORE 1996 - 1998 V 0.8 EFEL
DAIHATSU CUORE 1998 - 2003 VI 1.0i 12V EJDE
DODGE CALIBER 2006 - 2021 MK1 1.8i 16V EBA
DODGE CALIBER 2006 - 2021 MK1 2.0CRD 16V ECD / ECE
DODGE CALIBER 2006 - 2021 MK1 2.0i 16V ECN
DODGE CALIBER 2006 - 2021 MK1 2.4i 16V ED3
DODGE CALIBER 2007 - 2021 MK1 2.4i 16V ED4
DODGE CALIBER 2010 - 2021 MK1 2.2CRD 16V RNR
FIAT ARGENTA 1981 - 1983 132A 2.0 132.FB
FIAT ARGENTA 1981 - 1983 132A 2.5D 8144.61
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 1.6 132.D
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.0 132.D1
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.0i 132.C
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.5TD 8144.81
FIAT ARGENTA 1984 - 1986 132A 2.0i 132.E
FIAT PANDA 1981 - 1986 I 0.9 100GL3
FIAT PANDA 1981 - 1986 I 0.9 100GL3
FIAT PANDA 1982 - 1986 I 0.8 100GL6
FIAT PANDA 1982 - 1986 I 0.8 100GL6
FIAT PANDA 1982 - 1986 I 0.9 146.A0
FIAT PANDA 1982 - 1986 I 0.9 146.A0
FIAT PANDA 1983 - 1984 I 1.0 A112B1
FIAT PANDA 1983 - 1984 I 1.0 A112B1
FIAT PANDA 1986 - 1992 I 0.8 156.A4
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.0 156.A2
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.0 156.A3
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.3D 156.A5
FIAT PANDA 1989 - 1992 I 1.0i 156.A2 +KAT
FIAT PANDA 1989 - 1994 I 1.0i 156.A2 +KAT
FIAT PANDA 1991 - 1995 I 1.1i 156.C0 +KAT
FIAT PANDA 1991 - 1998 I 1.1i 156.C0 A
FIAT PANDA 1992 - 1996 I 0.9i 1170.A1
FIAT PANDA 1992 - 1995 I 1.1i 156.C0 +KAT
FIAT PANDA 1995 - 2001 I 1.1i 176.B2
FIAT PANDA 1995 - 2001 I 1.1i 176.B2 +KAT
FIAT PANDA 2001 - 2002 I 1.1i 187.A1
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.1i 176.A6
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.2i 176.B1
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.4i 176.A4
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.6i 176.A9
FIAT PUNTO 1993 - 1996 I/176 1.7TD 176.A5 +KAT
FIAT PUNTO 1994 - 1996 I/176 1.7D 176.B3
FIAT PUNTO 1995 - 1999 I/176 1.1i 176.B2 +KAT
FIAT PUNTO 1996 - 1999 I/176 1.7TD 176.B7
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 176.A8
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 176.B4 A
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 16V 176.B9
FIAT REGATA 1983 - 1989 138A 1.3 138.B2
FIAT REGATA 1983 - 1987 138A 1.3 149.A3
FIAT REGATA 1983 - 1985 138A 1.5 138.B3
FIAT REGATA 1984 - 1989 138A 1.6 149.A0
FIAT REGATA 1984 - 1986 138A 1.6i 149.A2
FIAT REGATA 1984 - 1989 138A 1.9D 149.A1
FIAT REGATA 1985 - 1989 138A 1.7D 149.B3
FIAT REGATA 1986 - 1990 138A 1.5i 138.C
FIAT REGATA 1986 - 1989 138A 1.9TD 831D1
FIAT REGATA 1988 - 1989 138A 1.6i 149.C2 +KAT
FIAT REGATA WEEKEND 1984 - 1989 138A 1.9D 149.A1
FIAT REGATA WEEKEND 1985 - 1989 138A 1.3 138.B2
FIAT REGATA WEEKEND 1985 - 1988 138A 1.7D 149.B3
FIAT REGATA WEEKEND 1986 - 1990 138A 1.5i 138.C2
FIAT REGATA WEEKEND 1986 - 1988 138A 1.6i 149.A4
FIAT REGATA WEEKEND 1986 - 1990 138A 1.9TD 831.D1
FIAT REGATA WEEKEND 1988 - 1989 138A 1.6i 149.C2
FIAT RITMO 1982 - 1987 138A7 1.5 138.B3
FIAT RITMO 1985 - 1988 138A# 1.3 149.A7
FIAT RITMO 1985 - 1988 138A# 1.7D 149.B3
FIAT RITMO 1985 - 1986 138A4 1.1 138.C1
FIAT RITMO 1985 - 1986 138A9 2.0 138.AR
FIAT RITMO 1986 - 1987 137A 1.6 149.A4
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A# 1.9TD 831.D1
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.5i 138.C2 +KAT
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.6i 149.C2 +KAT
FIAT RITMO 1987 - 1988 136A2 1.5i 149.C1
FIAT ULYSSE 1994 - 2002 I/220 2.0i RFU
FIAT ULYSSE 1994 - 1999 I/220 2.0i RGX
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD D8B +KAT
FIAT ULYSSE 1995 - 2002 I/220 1.9TD DHX
FIAT ULYSSE 1996 - 2002 I/220 1.8i LFW
FIAT ULYSSE 1996 - 1999 I/220 2.1TD P8C
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V RFN
FIAT ULYSSE 1998 - 2002 I/220 2.0i 16V RFV
FIAT ULYSSE 1999 - 2002 I/220 2.0JTD RHZ
FORD COURIER 1983 - 1989 83 1.0 TKB
FORD COURIER 1983 - 1990 83 1.1 GSF
FORD ECONOVAN 1986 - 1992 1.4 UC
FORD ECONOVAN 1986 - 1992 1.4 UC
FORD ECONOVAN 1986 - 1992 2.0D RF
FORD ECONOVAN 1986 - 1992 2.0D RF
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.0 TKB
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.0 TKB
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GLC
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GLC
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GS#
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GS#
FORD FIESTA 1983 - 1987 II 1.3 JPC
FORD FIESTA 1983 - 1987 II 1.3 JPC
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6 LU#
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6 LU#
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6D LTB
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6D LTB
FORD FIESTA 1985 - 1989 II 1.4 FU#
FORD FIESTA 1985 - 1989 II 1.4 FU#
FORD FIESTA 1986 - 1989 II 1.4 F6#
FORD FIESTA 1986 - 1989 II 1.4 F6#
FORD FIESTA 1989 - 1993 III 1.0 TLB
FORD FIESTA 1989 - 1993 III 1.1 GU#
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.1i G6A
FORD FIESTA 1989 - 1992 III 1.3 JBC
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i F4A
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i F6E
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.4i FU#
FORD FIESTA 1989 - 1994 III 1.6 LUH
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.6i LJD
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.8D RT#
FORD FIESTA 1990 - 1992 III 1.6i LHA
FORD FIESTA 1991 - 1995 III 1.3i J6B +KAT
FORD FIESTA 1992 - 1995 III 1.8i 16V RDA
FORD FIESTA 1992 - 1995 III 1.8i 16V RQC
FORD FIESTA 1994 - 1995 III 1.6i 16V L1G
FORD KA 1996 - 2008 I/RB 1.3i J4#
FORD KA 1997 - 1999 I/RB 1.0i ZH10JRB
FORD KA 1998 - 2008 I/RB 1.3i JJ#
FORD KA 1999 - 2008 I/RB 1.0i X1
FORD KA 2002 - 2008 I/RB 1.3i A9#
FORD KA 2003 - 2008 I/RB 1.6i CD#
HYUNDAI ATOS 1998 - 2014 MX 1.0i 12V G4HC
HYUNDAI ATOS 2001 - 2003 MX 1.0i 12V G4HCE
HYUNDAI ATOS PRIME 1999 - 2002 MX 1.0i 12V G4HC
HYUNDAI ATOS PRIME 2001 - 2003 MX 1.0i 12V G4HCE
HYUNDAI ATOS PRIME 2003 - 2005 MX 1.1i 12V G4HD
HYUNDAI ATOS PRIME 2005 - 2008 MX 1.1i 12V G4HG
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.4i G4CS
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5D D4BB
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5TD D4BF
HYUNDAI H1 1999 - 2004 I 2.5TDi D4BH
HYUNDAI H1 2001 - 2004 I 2.4i 16V G4JS
HYUNDAI H1 2003 - 2004 I 2.5CRDi 16V D4CB
HYUNDAI H1 2006 - 2007 I 2.5CRDi D4CB#
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.4i G4CS
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.5D D4BB
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.5TD D4BF
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.5CRDi 12V D3EA
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.6i 16V G4EDG
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.8i 12V G4GBG
HYUNDAI MATRIX 2004 - 2010 FC 1.5CRDi 16V D4FA
HYUNDAI PONY HATCHBACK 1989 - 1995 X2 1.3 G4DG
HYUNDAI PONY HATCHBACK 1989 - 1995 X2 1.5 G15B
HYUNDAI PONY HATCHBACK 1989 - 1995 X2 1.5i G4DJ
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.3i G13B
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.3i G13B
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.5i G15B
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.5i G15B
HYUNDAI SANTAMO 1999 - 2002 2.0i 16V G4JPE
HYUNDAI STAREX 1997 - 2003 H1 2.4i G4CS
HYUNDAI STAREX 1997 - 2003 H1 2.5TDi 4D56
HYUNDAI TERRACAN 2001 - 2006 HP 2.5TDCi D4BHG
HYUNDAI TERRACAN 2001 - 2003 HP 2.9CRDi 16V HJ3
HYUNDAI TERRACAN 2001 - 2006 HP 3.5i 24V G6CU
HYUNDAI TERRACAN 2003 - 2006 HP 2.9CRDi 16V J3
HYUNDAI TRAJET 2000 - 2008 FO 2.0i 16V G4JPG
HYUNDAI TRAJET 2000 - 2008 FO 2.7i 24V G6BAJ
HYUNDAI TRAJET 2001 - 2008 FO 2.0CRDi 16V D4EA
HYUNDAI TRAJET 2004 - 2008 FO 2.0i 16V G4GCVE
HYUNDAI TUCSON 2004 - 2010 JM 2.0CRDi 16V D4EA
HYUNDAI TUCSON 2004 - 2010 JM 2.0i 16V G4GCCG
HYUNDAI TUCSON 2004 - 2010 JM 2.7i 24V G6BAH
HYUNDAI TUCSON 2006 - 2010 JM 2.0CRDi 16V D4E#
HYUNDAI TUCSON 2006 - 2010 JM 2.0CRDi 16V D4E*
HYUNDAI TUCSON 2008 - 2010 JM 2.0CRDi 16V D4EA#
ISUZU TROOPER 1984 - 1989 UBS 2.2D C223
ISUZU TROOPER 1984 - 1991 UBS 2.2TD C223T
ISUZU TROOPER 1985 - 1991 UBS 2.3i 4ZD1
ISUZU TROOPER 1986 - 1991 UBS 2.6i 4ZE1
ISUZU TROOPER 1987 - 1991 UBS 2.8TD 4JB1T
ISUZU TROOPER 1987 - 1991 UBS 2.8TD 4JB1TC
JAGUAR XJ SEDAN 1983 - 1986 XJ 6 3.4i 8A
JAGUAR XJ SEDAN 1983 - 1986 XJ 6 4.2i 8L
JAGUAR XJ SEDAN 1985 - 1986 XJ 6 4.2i 8L
JAGUAR XJ SEDAN 1985 - 1986 XJ 6 4.2i 8L
KIA CARENS 2006 - 2013 III/UN 2.0CRDi 16V D4EA#
KIA CARENS 2006 - 2013 III/UN 2.0i 16V G4KA
KIA CARENS 2007 - 2013 III/UN 2.0CRDi 16V D4EA##
KIA CARENS 2009 - 2013 III/UN 1.6i 16V G4FC
KIA CARENS 2009 - 2013 III/UN 2.0CRDi 16V D4EA###
KIA CARENS 2010 - 2013 III/UN 1.6CRDi 16V D4FB#
KIA CARENS 2010 - 2013 III/UN 1.6i 16V G4FC#
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2021 LD 1.6i 16V G4ED
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2021 LD 2.0CRDi 16V D4EA
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2021 LD 2.0i 16V G4GC
KIA CERATO HATCHBACK 2005 - 2021 LD 1.5CRDi 16V D4FA
KIA CERATO HATCHBACK 2005 - 2021 LD 1.6CRDi 16V D4FB
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2021 LD 1.6i 16V G4ED
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2021 LD 2.0CRDi 16V D4EA
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2021 LD 2.0i 16V G4GC
KIA CERATO SEDAN 2005 - 2021 LD 1.5CRDi 16V D4FA
KIA CERATO SEDAN 2005 - 2021 LD 1.6CRDi 16V D4FB
KIA CERATO SEDAN 2006 - 2021 LD 1.6i 16V G4FC
KIA PICANTO HATCHBACK 2004 - 2011 I/BA 1.1i 12V G4HG
KIA PICANTO HATCHBACK 2005 - 2011 I/BA 1.0i 12V G4HE
KIA PICANTO HATCHBACK 2005 - 2011 I/BA 1.1CRDi 12V D3FA
KIA PICANTO HATCHBACK 2009 - 2011 I/BA 1.0i 12V G4HE#
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V G4EE
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.5CRDi 16V D4FA
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V G4ED
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.1CRDi 12V D3FA
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.25i 16V G4LA
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.4CRDi 16V D4FC
KIA RIO HATCHBACK 2011 - 2017 III/UB 1.4i 16V G4FA
KIA RIO HATCHBACK 2012 - 2017 III/UB 1.6i 16V G4FC
KIA RIO HATCHBACK 2012 - 2017 III/UB 1.6i 16V G4FD
KIA RIO HATCHBACK 2014 - 2017 III/UB 1.2i 16V G4LA#
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V G4EE
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.5CRDi 16V D4FA
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V G4ED
KIA RIO SEDAN 2011 - 2021 III/UB 1.25i 16V G4LA
KIA RIO SEDAN 2011 - 2021 III/UB 1.4i 16V G4FA
KIA RIO SEDAN 2011 - 2021 III/UB 1.6i 16V G4FD
KIA RIO SEDAN 2012 - 2021 III/UB 1.6i 16V G4FC
KIA RIO SEDAN 2014 - 2021 III/UB 1.2i 16V G4LA#
KIA SPORTAGE 1994 - 1999 I/K00 2.0i OK01N
KIA SPORTAGE 1994 - 2003 I/K00 2.0i 16V FE16V
KIA SPORTAGE 1997 - 2003 I/K00 2.0TD RF
KIA SPORTAGE 2000 - 2003 I/K00 2.0i 16V OK00S
KIA SPORTAGE 2010 - 2021 III/SL 2.0CRDi 16V D4HA
KIA SPORTAGE 2010 - 2021 III/SL 2.0i 16V G4KD
KIA SPORTAGE 2011 - 2021 III/SL 1.6i 16V G4FD
KIA SPORTAGE 2011 - 2021 III/SL 1.7CRDi 16V D4FD-L
LANCIA THEMA KOMBI 1987 - 1990 2.5TD 8144.91
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 8144.97
LANCIA THEMA KOMBI 1988 - 1992 2.5TD 8144.97S
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 834.B2
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 834.C
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1993 2.0i 16V 834.C1
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 2.0i 16V 834.F1
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 2.0i 16V 834.F2
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1997 2.5TD 8144.97Y
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 3.0i 834.F
LANCIA Y 1995 - 2003 840 1.1i 176.B2
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.2i 188.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 840.A2
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 840.A4
LANCIA Y 1997 - 2003 840 1.2i 16V 176.B9
LANCIA Y 2000 - 2003 840 1.2i 16V 188.A5
LEXUS LS SEDAN 1989 - 1994 400 4.0i V8 32V 1UZ-FE!
LEXUS LS SEDAN 1994 - 1997 400 4.0i V8 32V 1UZ-FE
LEXUS LS SEDAN 1997 - 2000 400 4.0i V8 32V 1UZ-FE@
LEXUS LS SEDAN 1998 - 2000 400 4.0i V8 32V 1UZ-FE#
MAZDA 2 HATCHBACK 2003 - 2007 I/DY 1.25i 16V FUJA
MAZDA 2 HATCHBACK 2003 - 2007 I/DY 1.4CDi F6JA/F6JB
MAZDA 2 HATCHBACK 2003 - 2007 I/DY 1.4i 16V FXJA
MAZDA 2 HATCHBACK 2003 - 2007 I/DY 1.6i 16V FYJA
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 1.8i 16V L823
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0CDi 16V RF7J
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0CDi 16V RF7J#
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0i 16V LFF7
MAZDA 5 MPV 2010 - 2021 CW 1.6CDi 16V Y650/Y655
MAZDA 5 MPV 2010 - 2021 CW 2.0i 16V LF5H
MAZDA 5 MPV 2011 - 2021 CW 2.0i 16V LFZB
MAZDA 5 MPV 2013 - 2021 CW 1.8i 16V L823
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 1.8i 16V L813
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 2.0CDi 16V RF7J
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 2.0i 16V LF17
MAZDA 6 HATCHBACK 2007 - 2012 II/GH 2.5i 16V L5VE
MAZDA 6 HATCHBACK 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA
MAZDA 6 HATCHBACK 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA#
MAZDA 6 HATCHBACK 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA##
MAZDA 6 HATCHBACK 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V LFDE
MAZDA 6 HATCHBACK 2010 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA###
MAZDA 6 HATCHBACK 2010 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2BF
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 1.8i 16V L813
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 2.0CDi 16V RF7J
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 2.0i 16V LF17
MAZDA 6 KOMBI 2008 - 2012 II/GH 2.5i 16V L5VE
MAZDA 6 KOMBI 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA
MAZDA 6 KOMBI 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA#
MAZDA 6 KOMBI 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA##
MAZDA 6 KOMBI 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V LFDE
MAZDA 6 KOMBI 2010 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA###
MAZDA 6 KOMBI 2010 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2BF
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 1.8i 16V L813
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 2.0CDi 16V RF7J
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 2.0i 16V LF17
MAZDA 6 SEDAN 2007 - 2012 II/GH 2.5i 16V L5VE
MAZDA 6 SEDAN 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA
MAZDA 6 SEDAN 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA#
MAZDA 6 SEDAN 2009 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA###
MAZDA 6 SEDAN 2010 - 2012 II/GH 2.0i 16V LFDE
MAZDA 6 SEDAN 2010 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2AA##
MAZDA 6 SEDAN 2010 - 2012 II/GH 2.2CDi 16V R2BF
MAZDA CX-7 2007 - 2009 ER 2.3i 16V L3VDT
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.2CDi 16V R2AA#
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.2CDi 16V R2AA#
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.3i 16V L3VDT#
MAZDA CX-7 2009 - 2013 ER 2.5i 16V L5VE
MAZDA CX-7 2012 - 2013 ER 2.2CDi 16V R2AA
MAZDA DEMIO 1998 - 2002 DW 1.3i 16V B3ME
MAZDA DEMIO 1998 - 2000 DW 1.3i 16V B3ME#
MAZDA DEMIO 2000 - 2002 DW 1.5i 16V B5E
MAZDA E-SERIA BUS 1984 - 1989 SR1/SR2 2.0 FEV4
MAZDA E-SERIA BUS 1984 - 1988 SR1/SR2 2.2D R2
MAZDA E-SERIA BUS 1984 - 1988 SR1/SR2 2.2D R207
MAZDA E-SERIA BUS 1988 - 1989 SR1/SR2 2.0 FEBN
MAZDA E-SERIA BUS 1988 - 1991 SR1/SR2 2.0 FEY7
MAZDA E-SERIA BUS 1991 - 1994 SR1/SR2 2.0 FE60
MAZDA E-SERIA BUS 1991 - 2003 SR1/SR2 2.2D R281
MAZDA E-SERIA BUS 1994 - 2003 SR1/SR2 2.0 FEY9
MAZDA E-SERIA BUS 1997 - 1999 SR1/SR2 2.0i 12V FEJM
MAZDA E-SERIA BUS 1997 - 2003 SR1/SR2 2.2D R2N
MAZDA PREMACY 1999 - 2005 CP 1.8i 16V FP87
MAZDA PREMACY 1999 - 2005 CP 1.8i 16V FP88
MAZDA PREMACY 1999 - 2000 CP 2.0TD 16V RF3F
MAZDA PREMACY 1999 - 2005 CP 2.0TD 16V RF4F
MAZDA PREMACY 2001 - 2005 CP 2.0i 16V FS7E/FS7G
MERCEDES 200T 1980 - 1985 S123 2.0 M102.920
MERCEDES 200T 1980 - 1985 S123 2.0 M102.939
MERCEDES 230G 1979 - 1993 W460 2.3 M115.973
MERCEDES 230GE 1982 - 1987 W460 2.3 M102.981
MERCEDES 230GE 1987 - 1992 W460 2.3 M102.9##
MERCEDES 230GE 1990 - 1993 W463 2.3 M102.989
MERCEDES 230T 1977 - 1980 S123 2.3 M115.954
MERCEDES 230TE 1980 - 1985 S123 2.3 M102.980
MERCEDES 240GD 1979 - 1987 W460 2.4D OM616.936
MERCEDES 240TD 1977 - 1979 S123 2.4D OM616.912
MERCEDES 240TD 1979 - 1985 S123 2.4D OM616.912
MERCEDES 250GD 1987 - 1992 W460 2.5D OM602.930
MERCEDES 250GD 1990 - 2021 W463 2.5D OM602.931
MERCEDES 250T 1978 - 1979 S123 2.5 M123.921
MERCEDES 250T 1978 - 1982 S123 2.5 M123.921
MERCEDES 280GE 1979 - 1989 W460 2.8 M110.984
MERCEDES 280TE 1977 - 1985 S123 2.8 M110.988
MERCEDES 300GD 1979 - 1993 W460 3.0D OM603.912
MERCEDES 300GD 1979 - 1991 W460 3.0D OM617.931
MERCEDES 300GD 1989 - 2021 W463 3.0D OM603.931
MERCEDES 300GE 1990 - 2021 W463 3.0i M103.987
MERCEDES 300TD 1977 - 1985 S123 3.0D OM617.912
MERCEDES 300TD 1979 - 1985 S123 3.0D OM617.912
MERCEDES 300TDTURBO D 1980 - 1985 S123 3.0TD OM617.952
MERCEDES 350GTURBO D 1991 - 2021 W463 3.5TD OM603.972
MERCEDES C180T 1996 - 2000 S202 1.8i 16V M111.92#
MERCEDES C180T 2000 - 2001 S202 2.0i 16V M111.952
MERCEDES C180T 2001 - 2002 S203 2.0i 16V M111.951
MERCEDES C180T KOMPRESSOR 2002 - 2007 S203 1.8i 16V M271.946
MERCEDES C200T 1996 - 2001 S202 2.0i 16V M111.94#
MERCEDES C200T KOMPRESSOR 1996 - 2001 S202 2.0i 16V M111.944
MERCEDES C200T KOMPRESSOR 2000 - 2001 S202 2.0i 16V M111.956
MERCEDES C200T KOMPRESSOR 2001 - 2002 S203 2.0i 16V M111.955
MERCEDES C200T KOMPRESSOR 2002 - 2007 S203 1.8i 16V M271.940
MERCEDES C200TCDi 1998 - 2001 S202 2.2CDi 16V OM611.960
MERCEDES C200TCDi 2001 - 2007 S203 2.1CDi 16V OM611.962
MERCEDES C200TCDi 2001 - 2007 S203 2.1CDi 16V OM646.962
MERCEDES C200TCDi 2003 - 2007 S203 2.1CDi 16V OM646.96#
MERCEDES C200TCGi KOMPRESSOR 2003 - 2007 S203 1.8i 16V M271.942
MERCEDES C200TD 1996 - 2001 S202 2.0D 16V OM604.915
MERCEDES C220TCDi 1997 - 2001 S202 2.2CDi 16V OM611.960
MERCEDES C220TCDi 2001 - 2007 S203 2.1CDi 16V OM611.962
MERCEDES C220TCDi 2004 - 2007 S203 2.1CDi 16V OM646.963
MERCEDES C220TD 1996 - 2001 S202 2.2D OM604.910
MERCEDES C230T 1996 - 1998 S202 2.3i 16V M111.974
MERCEDES C230T 2005 - 2007 S203 2.5i 24V M272.920
MERCEDES C230T KOMPRESSOR 1997 - 2000 S202 2.3i 16V M111.975
MERCEDES C230T KOMPRESSOR 2004 - 2007 S203 1.8i 16V M271.948
MERCEDES C240T 1997 - 2000 S202 2.4i 18V M112.910
MERCEDES C240T 2001 - 2007 S203 2.6i 18V M112.912
MERCEDES C240T 4MATIC 2002 - 2007 S203 2.6i 18V M112.916
MERCEDES C250TTURBO D 1996 - 2001 S202 2.5TD OM605.960
MERCEDES C270TDCi 2001 - 2007 S203 2.7DCi 20V OM612.962
MERCEDES C280T 1997 - 2001 S202 2.8i 18V M112.920
MERCEDES C280T 2005 - 2007 S203 3.0i 24V M272.940
MERCEDES C280T 4MATIC 2005 - 2007 S203 3.0i 24V M272.941
MERCEDES C30TDCi AMG 2003 - 2007 S203 3.0CDi 20V OM612.990
MERCEDES C320T 2001 - 2007 S203 3.2i 18V M112.946
MERCEDES C320T 4MATIC 2002 - 2007 S203 3.2i 18V M112.953
MERCEDES C32AMG KOMPRESSOR 2001 - 2007 S203 3.2i 18V M112.961
MERCEDES C350T 2005 - 2007 S203 3.5i 24V M272.960
MERCEDES C350T 4MATIC 2005 - 2007 S203 3.5i 24V M272.970
MERCEDES C43AMG 1997 - 2001 S202 4.3i 24V M113.944
MERCEDES C55T AMG 2004 - 2007 S203 5.4i 24V M113.958
MERCEDES E200T 1996 - 2000 S210 2.0i 16V M111.942
MERCEDES E200T KOMPRESSOR 1997 - 2003 S210 2.0i 16V M111.947
MERCEDES E200T KOMPRESSOR 2000 - 2003 S210 2.0i 16V M111.957
MERCEDES E220TCDi 1998 - 1999 S210 2.2CDi 16V OM611.961
MERCEDES E220TCDi 1999 - 2003 S210 2.1DCi 16V OM611.96#
MERCEDES E230T 1996 - 1997 S210 2.3i 16V M111.970
MERCEDES E240T 1997 - 2003 S210 2.4i 18V M112.911
MERCEDES E240T 2000 - 2003 S210 2.6i 18V M112.914
MERCEDES E250TD 1996 - 1999 S210 2.5TD 20V OM605.912
MERCEDES E250TTURBO D 1997 - 1999 S210 2.5TD 20V OM605.962
MERCEDES E270TDCi 1999 - 2003 S210 2.7DCi 20V OM612.961
MERCEDES E280T 1996 - 2003 S210 2.8i 18V M112.921
MERCEDES E280T 4MATIC 1996 - 2003 S210 2.8i 18V M112.921
MERCEDES E290TTURBO D 1996 - 1999 S210 2.9TD OM602.982
MERCEDES E300TTURBO D 1996 - 1999 S210 3.0TD 24V OM606.962
MERCEDES E320T 1996 - 2003 S210 3.2i 16V M112.941
MERCEDES E320T 4MATIC 1996 - 2003 S210 3.2i 16V M112.941
MERCEDES E320TCDi 1999 - 2003 S210 3.2CDi 24V OM613.961
MERCEDES E420T 1996 - 1997 S210 4.2i 32V M119.985
MERCEDES E430T 1997 - 2003 S210 4.3i 24V M113.940
MERCEDES E430T 4MATIC 1999 - 2003 S210 4.3i 24V M113.940
MERCEDES E55TAMG 1997 - 2003 S210 5.4i 24V M113.980
MERCEDES E55TAMG 4MATIC 2001 - 2003 S210 5.4i 24V M113.980
MERCEDES G270CDi 2001 - 2021 W463 2.7CDi 20V OM612.966
MERCEDES G300TD 1996 - 2021 W463 3.0TD 24V OM606.964
MERCEDES G320 1994 - 1997 W463 3.2i 24V M104.996
MERCEDES G320 1997 - 2021 W463 3.2i 18V M112.945
MERCEDES G36AMG 1995 - 2021 W463 3.6i 24V M104.992
MERCEDES G400CDi 2000 - 2021 W463 4.0CDi 32V OM628.962
MERCEDES G500 1998 - 2021 W463 5.0i 24V M113.962
MERCEDES G500E 1993 - 2021 W463 5.0i M117.965
MERCEDES G55AMG 1999 - 2021 W463 5.4i 24V M113.982
MERCEDES G55AMG 2004 - 2021 W463 5.4i 24V M113.993
MERCEDES VANEO 2002 - 2005 414 1.6i M166.960
MERCEDES VANEO 2002 - 2005 414 1.6i M166.960
MERCEDES VANEO 2002 - 2005 414 1.7CDi 16V OM668.914
MERCEDES VANEO 2002 - 2005 414 1.7CDi 16V OM668.914
MERCEDES VANEO 2002 - 2005 414 1.9i M166.991
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 1.5i 16V 4A91
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 1.8i 16V 4B10 #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 2.0DI-D 16V BKD/ BWC
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11FQ30
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11FQ60
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11TC
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11TC #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2008 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11TC #2
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2009 - 2021 VIII 1.8i 16V 4B10
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2009 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2010 - 2021 VIII 1.6i 16V 4A92
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2010 - 2021 VIII 1.8DI-D 16V 4N13
MITSUBISHI LANCER SEDAN 2010 - 2021 VIII 1.8DI-D 16V 4N13 #1
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2008 - 2021 VIII 1.5i 16V 4A91
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2008 - 2021 VIII 1.8i 16V 4B10 #1
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2008 - 2021 VIII 2.0DI-D 16V BKD/ BWC
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2008 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11TC
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2009 - 2021 VIII 1.8i 16V 4B10
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2009 - 2021 VIII 2.0i 16V 4B11
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2010 - 2021 VIII 1.6i 16V 4A92
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2010 - 2021 VIII 1.8DI-D 16V 4N13
MITSUBISHI LANCER SPORTBACK 2010 - 2021 VIII 1.8DI-D 16V 4N13 #1
MITSUBISHI SPACE WAGON 1998 - 2004 III 2.4i 16V 4G64 GDI #1
MITSUBISHI SPACE WAGON 2000 - 2004 III 2.4i 16V 4G64 GDI
MITSUBISHI SPACE WAGON 2002 - 2004 III 2.0i 16V 4G63 DOHC
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2000 - 2006 N16 1.5i 16V QG15DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2000 - 2006 N16 1.8i 16V QG18DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2000 - 2006 N16 2.2 Di 16V YD22DDT
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2002 - 2006 N16 1.5i 16V QG15DE
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2002 - 2006 N16 1.8i 16V QG18DE#
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2003 - 2006 N16 1.5DCi K9K 722
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2003 - 2006 N16 2.2 dCi 16V YD22DDTI
NISSAN ALMERA HATCHBACK 2003 - 2006 N16 2.2 dCi 16V YD22DT
NISSAN ALMERA SEDAN 2000 - 2006 N16 1.5i 16V QG15DE
NISSAN ALMERA SEDAN 2000 - 2006 N16 1.8i 16V QG18DE
NISSAN ALMERA SEDAN 2000 - 2006 N16 2.2 Di 16V YD22DDT
NISSAN ALMERA SEDAN 2002 - 2006 N16 1.5i 16V QG15DE
NISSAN ALMERA SEDAN 2002 - 2006 N16 1.8i 16V QG18DE#
NISSAN ALMERA SEDAN 2003 - 2006 N16 1.5DCi K9K 722
NISSAN ALMERA SEDAN 2003 - 2006 N16 2.2 dCi 16V YD22DDTI
NISSAN ALMERA SEDAN 2003 - 2006 N16 2.2 dCi 16V YD22DT
NISSAN NV200 2010 - 2021 M20 1.5DCi K9K 400/608
NISSAN NV200 2010 - 2021 M20 1.6i 16V HR16DE
NISSAN NV200 2011 - 2021 M20 1.5DCi K9K 636/646
NISSAN NV200 2011 - 2021 M20 1.5DCi K9K 892
NISSAN QASHQAI 2014 - 2021 II 1.2i 16V HR12DDT
NISSAN QASHQAI 2014 - 2021 II 1.5DCi K9K 636
NISSAN QASHQAI 2014 - 2021 II 1.6DCi 16V R9M 4##
NISSAN X-TRAIL 2007 - 2021 T31 2.0 dCi 16V M9R 7##
NISSAN X-TRAIL 2007 - 2021 T31 2.0 dCi 16V M9R 760
NISSAN X-TRAIL 2007 - 2021 T31 2.0i 16V MR20DE
NISSAN X-TRAIL 2007 - 2021 T31 2.5i 16V QR25DE
NISSAN X-TRAIL 2008 - 2021 T31 2.0i 16V MR20DE#
OPEL AGILA 2007 - 2021 II 1.0i 12V K10B
OPEL AGILA 2007 - 2021 II 1.2i 16V K12B
OPEL AGILA 2007 - 2021 II 1.3CDTi 16V Z13DTJ
OPEL AGILA 2010 - 2021 II 1.0i 12V K10B#
OPEL AGILA 2010 - 2021 II 1.2i 16V K12B^
OPEL ANTARA 2006 - 2021 2.0CDTi 16V Z20DMH
OPEL ANTARA 2006 - 2021 2.4i 16V Z24XED
OPEL ANTARA 2006 - 2021 3.2i 24V Z32SEE
OPEL ANTARA 2007 - 2021 2.0CDTi 16V Z20S
OPEL ANTARA 2007 - 2021 3.2i 24V 10HM
OPEL ANTARA 2008 - 2021 2.4i 16V Z24XE
OPEL ANTARA 2010 - 2021 2.2CDTi 16V A22DM
OPEL ANTARA 2010 - 2021 2.2CDTi 16V A22DMH
OPEL ANTARA 2010 - 2021 2.4i 16V A24XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1993 F 1.4 14NV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1992 F 1.7D 17D
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.7TD 17DT
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.7TD X17DT
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 16V C20XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4 14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i C14NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i C14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1994 F 1.6i C16SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.7D 17DR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1996 F 1.6i X16SZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1994 F 1.8i 16V C18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.7TD X17DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V C18XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V X18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i 16LZ2
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i C16NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 2.0i 16V X20XEV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.6i X16SZR
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1993 A 1.0 10S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1993 A 1.0 10S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 12NC
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 12NC
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 12S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 12S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 12ST
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 12ST
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 E12GV
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 E12GV
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1989 A 1.3 13SB
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1989 A 1.3 13SB
OPEL CORSA HATCHBACK 1985 - 1989 A 1.3 13NB
OPEL CORSA HATCHBACK 1985 - 1989 A 1.3 13NB
OPEL CORSA HATCHBACK 1986 - 1990 A 1.3i C13N
OPEL CORSA HATCHBACK 1986 - 1990 A 1.3i C13N
OPEL CORSA HATCHBACK 1987 - 1993 A 1.5D 15D
OPEL CORSA HATCHBACK 1987 - 1993 A 1.5D 15D
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.5TD 15DT
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.5TD 15DT
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i C16NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i C16NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i E16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i E16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.2i C12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.2i C12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.6i C16SEI
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.6i C16SEI
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.2 12NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.2 12NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4 14NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4 14NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4i C14NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4i C14NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1991 - 1993 A 1.4i C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1991 - 1993 A 1.4i C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1992 - 1993 A 1.6i C16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1992 - 1993 A 1.6i C16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i 12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i C12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i X12SZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.4i C14NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.4i C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.4i X14SZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.5D 15D
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.5TD 15DT
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.5TD X15DT
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.6i 16V C16XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1994 - 2000 B 1.4i 16V X14XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1994 - 2000 B 1.6i 16V X16XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1996 - 2000 B 1.0i 12V X10XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1996 - 2000 B 1.7D 17D
OPEL CORSA HATCHBACK 1996 - 2000 B 1.7D X17D
OPEL CORSA HATCHBACK 1997 - 2000 B 1.4i 16V C14SEL
OPEL CORSA HATCHBACK 1997 - 2000 B 1.6i 16V C16SEL
OPEL CORSA HATCHBACK 1998 - 2000 B 1.2i 16V X12XE
OPEL OMEGA 1994 - 2002 B 2.0i 115KM 20SE
OPEL OMEGA 1994 - 1999 B 2.0i 116KM X20SE
OPEL OMEGA 1994 - 1999 B 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL OMEGA 1994 - 2000 B 2.5i 24V 170KM X25XE
OPEL OMEGA 1994 - 2003 B 2.5TD 130KM 25DT
OPEL OMEGA 1994 - 2003 B 2.5TD 130KM X25DT
OPEL OMEGA 1994 - 2001 B 3.0i 24V 211KM X30XE
OPEL OMEGA 1997 - 2000 B 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL OMEGA 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Y22XE
OPEL OMEGA 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Z22XE
OPEL OMEGA 2000 - 2003 B 2.2DTi 16V 120KM Y22DTH
OPEL OMEGA 2000 - 2003 B 2.6i 24V 180KM Y26SE
OPEL OMEGA 2001 - 2003 B 2.5DTi 24V 150KM Y25DT
OPEL OMEGA 2001 - 2003 B 3.2i 24V 218KM Y32SE
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 1999 B 2.0i 116KM X20SE
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 1999 B 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 2000 B 2.5i 24V 170KM X25XE
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 2001 B 2.5TD 131KM 25DT
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 2001 B 2.5TD 131KM X25DT
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 2001 B 3.0i 24V 211KM X30XE
OPEL OMEGA KOMBI 1997 - 2000 B 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL OMEGA KOMBI 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Y22XE
OPEL OMEGA KOMBI 1999 - 2003 B 2.2i 16V 144KM Z22XE
OPEL OMEGA KOMBI 2000 - 2003 B 2.2DTi 16V 120KM Y22DTH
OPEL OMEGA KOMBI 2000 - 2003 B 2.6i 24V 180KM Y26SE
OPEL OMEGA KOMBI 2001 - 2003 B 2.5DTi 24V 150KM Y25DT
OPEL OMEGA KOMBI 2001 - 2003 B 3.2i 24V 218KM Y32SE
OPEL SINTRA 1996 - 1999 2.2i 16V X22XE
OPEL SINTRA 1996 - 1999 3.0i 24V X30XE
OPEL SINTRA 1997 - 1999 2.2DTi 16V X22DTH
PEUGEOT 206 SEDAN 2007 - 2010 1.4i TU3JP
PEUGEOT 206 SEDAN 2007 - 2010 1.6i 16V TU5JP4
PEUGEOT 206 SEDAN 2008 - 2010 1.4HDi DV4TD
PEUGEOT 206+ HATCHBACK 2009 - 2013 T3E 1.1i TU1JP
PEUGEOT 206+ HATCHBACK 2009 - 2013 T3E 1.4HDi DV4TD
PEUGEOT 206+ HATCHBACK 2009 - 2013 T3E 1.4i TU3A
PEUGEOT 206+ HATCHBACK 2010 - 2013 T3E 1.4i KFT/TU3A
PEUGEOT 206+ HATCHBACK 2010 - 2013 T3E 1.6i 16V NFU/TU5JP4
PN 1500 1977 - 1988 ST 1.5 AA FSO
PN 1500 1977 - 1988 ST 1.5 AA FSO
PN 1500 1988 - 1992 MR 1.5 AA FSO
PN 1500 1988 - 1992 MR 1.5 AA FSO
PN 1600 1986 - 1988 ST 1.6 CB FSO
PN 1600 1986 - 1988 ST 1.6 CB FSO
PN 1600 1988 - 1992 MR 1.6 CB FSO
PN CARO 1992 - 1995 1.5
PN CARO 1992 - 1995 1.5
PN CARO 1992 - 1997 1.6 CB
PN CARO 1992 - 1997 1.6 CB
RENAULT FLUENCE SEDAN 2010 - 2021 L30 1.5DCi K9K 830
RENAULT FLUENCE SEDAN 2010 - 2021 L30 1.5DCi K9K 832
RENAULT FLUENCE SEDAN 2010 - 2021 L30 1.5DCi K9K 834
RENAULT FLUENCE SEDAN 2010 - 2021 L30 1.5DCi K9K 836
RENAULT FLUENCE SEDAN 2010 - 2021 L30 1.6i 16V K4M 83#
RENAULT FLUENCE SEDAN 2010 - 2021 L30 2.0i 16V M4R7##
RENAULT FLUENCE SEDAN 2012 - 2021 L30 SILN.ELEKTR ZE
RENAULT LATITUDE SEDAN 2010 - 2021 L70 1.5DCi K9K 782
RENAULT LATITUDE SEDAN 2011 - 2021 L70 2.0DCi 16V M9R 816
RENAULT LATITUDE SEDAN 2011 - 2021 L70 2.0DCi 16V M9R 817
RENAULT LATITUDE SEDAN 2011 - 2021 L70 2.0DCi 16V M9R 824
RENAULT LATITUDE SEDAN 2011 - 2021 L70 2.0i 16V M4R 746
RENAULT LATITUDE SEDAN 2011 - 2021 L70 3.0iDCi 24V V9X 891
SEAT ALHAMBRA 1996 - 2000 7V8/7V9 1.9TDi AFN/AVG
SEAT ALHAMBRA 1996 - 2000 7V8/7V9 1.9TDi AHU/1Z
SEAT ALHAMBRA 1996 - 2000 7V8/7V9 2.0i ADY
SEAT ALHAMBRA 1997 - 2010 7V8/7V9 1.8i 20V AJH/AWC
SEAT ALHAMBRA 2000 - 2009 7V8/7V9 1.9TDi ANU
SEAT ALHAMBRA 2000 - 2009 7V8/7V9 1.9TDi AUY
SEAT ALHAMBRA 2000 - 2009 7V8/7V9 2.0i ATM
SEAT ALHAMBRA 2000 - 2009 7V8/7V9 2.8i 24V AUE/AYL
SEAT ALHAMBRA 2002 - 2009 7V8/7V9 1.9TDi ASZ
SEAT ALHAMBRA 2005 - 2009 7V8/7V9 1.9TDi ARL/BTB
SEAT FURA 1982 - 1986 025A 0.9 HB90
SEAT FURA 1982 - 1986 025A 1.4 127B.7000
SEAT FURA 1984 - 1986 025A 0.9 09NCA
SEAT FURA 1984 - 1986 025A 0.9 100GL.7000
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.2 021A.1000
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.5 021A.2000
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.7D 022A.5000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 021C.2000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 021D.2000
SEAT MALAGA 1987 - 1993 023A 1.5i 021B.2000
SEAT MALAGA 1989 - 1993 023A 1.2i 021C.1000
SEAT MARBELLA 1986 - 1993 28 0.8 08NCA
SEAT MARBELLA 1987 - 1993 28 0.9 09NCA
SEAT MARBELLA 1990 - 1996 28 0.9i 09NCB
SEAT MARBELLA 1996 - 1998 28 0.9i 08NCB
SEAT RONDA 1982 - 1988 022A 1.4 124B.7000
SEAT RONDA 1982 - 1986 022A 1.7D 022A.5000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.2 124B.6000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 022A.000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 138AR.6000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.2 021A.1000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.5 021A.2000
SEAT TERRA 1987 - 1996 24 0.9 09NCA
SEAT TERRA 1990 - 1994 24 1.3D MN
SEAT TERRA 1990 - 1995 24 1.4D 1W
SEAT TERRA 1992 - 1994 24 0.9i 09NCB
SKODA 105 1976 - 1983 742 1.05 742.10
SKODA 105 1976 - 1983 742 1.05 742.10
SKODA 105 1976 - 1990 742 1.05 742.10
SKODA 105 1976 - 1990 742 1.05 742.10
SKODA 105 1983 - 1990 744 1.05 742.10
SKODA 105 1983 - 1990 744 1.05 742.10
SKODA 105 1988 - 1990 744 1.05 742.10
SKODA 105 1988 - 1990 744 1.05 742.10
SKODA 120 1976 - 1990 742 1.2 ?X?
SKODA 120 1976 - 1990 742 1.2 ?X?
SKODA 120 1976 - 1990 742 1.2 742.12X
SKODA 120 1976 - 1990 742 1.2 742.12X
SKODA 120 1983 - 1990 744 1.2 ?X?
SKODA 120 1983 - 1990 744 1.2 ?X?
SKODA 120 1983 - 1990 744 1.2 742.12
SKODA 120 1983 - 1990 744 1.2 742.12
SKODA 120 1987 - 1990 744 1.2 742.12
SKODA 120 1987 - 1990 744 1.2 742.12
SKODA 130 1985 - 1991 1.3 742.13
SKODA 130 1985 - 1991 1.3 742.13
SKODA 130 1987 - 1991 1.3 ?X?
SKODA 130 1987 - 1991 1.3 ?X?
SKODA 130 1988 - 1991 1.3 ?X?
SKODA 130 1988 - 1991 1.3 ?X?
SKODA 130 1988 - 1991 1.3 135/8
SKODA 130 1988 - 1991 1.3 135/8
SKODA FAVORIT 1989 - 1994 135 1.3 58KM 135L
SKODA FAVORIT 1990 - 1994 135 1.3 781.135
SKODA FAVORIT 1990 - 1994 135 1.3 781.135E
SKODA FAVORIT 1991 - 1994 135 1.3 781.135
SKODA FAVORIT 1991 - 1994 135 1.3 57KM 781.135
SKODA FAVORIT 1994 - 1994 136 1.3i 136B
SKODA FAVORIT FORMAN 1991 - 1995 1.3 ?X?
SKODA FAVORIT FORMAN 1991 - 1995 1.3 781.135
SKODA FAVORIT FORMAN 1991 - 1995 1.3 781.135E
SKODA FAVORIT FORMAN 1994 - 1995 1.3i 136B
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3 135L
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3i 135B
SKODA FELICIA 1994 - 1998 6U1 1.3i 136B
SKODA FELICIA 1995 - 2001 6U1 1.6i AEE
SKODA FELICIA 1995 - 2001 6U1 1.9D AEF
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3 AMJ
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3i AMG
SKODA FELICIA 1997 - 1998 6U1 1.3i AMH
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3 AMJ
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3i AMG
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.3i AMH
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3 135B
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3 135L
SKODA FELICIA KOMBI 1995 - 1998 6U1 1.3i 136B
SKODA FELICIA KOMBI 1996 - 2001 6U1 1.6i AEE
SKODA FELICIA KOMBI 1996 - 2001 6U1 1.9D AEF
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 1998 6U1 1.3 AMJ
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 1998 6U1 1.3i AMG
SKODA FELICIA KOMBI 1997 - 2001 6U1 1.3i AMH
SUBARU FORESTER 2009 - 2013 III/SH 2.5i 16V EJ25
SUBARU FORESTER 2013 - 2021 IV/SJ 2.0i 16V FA20
SUBARU FORESTER 2013 - 2021 IV/SJ 2.0i 16V FB20
SUBARU FORESTER 2013 - 2021 IV/SJ 2.0TDi 16V EE20
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2008 - 2012 III/GH/GR/G3 1.5i 16V EL15
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2008 - 2012 III/GH/GR/G3 2.0i 16V EJ204
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2008 - 2012 III/GH/GR/G3 2.5i 16V EJ255
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2008 - 2012 III/GH/GR/G3 2.5i 16V EJ257
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2009 - 2012 III/GH/GR/G3 2.0TDi 16V EE20
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2009 - 2010 III/GH/GR/G3 2.5i 16V EJ255#
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2009 - 2010 III/GH/GR/G3 2.5i 16V EJ257#
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2010 - 2012 III/GH/GR/G3 2.5i 16V EJ257##
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2011 - 2012 III/GH/GR/G3 2.0TDi 16V EE20Z
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2011 - 2012 IV/GP 2.5i 16V EJ257
SUBARU IMPREZA HATCHBACK 2012 - 2021 IV/GP 1.6i 16V FB16
SUBARU IMPREZA KOMBI 2000 - 2007 II/GD/GG 1.6i 16V EJ16
SUBARU IMPREZA KOMBI 2000 - 2007 II/GD/GG 2.0i 16V EJ201
SUBARU IMPREZA KOMBI 2000 - 2007 II/GD/GG 2.0i 16V EJ205
SUBARU IMPREZA KOMBI 2002 - 2007 II/GD/GG 2.0i 16V EJ205##
SUBARU IMPREZA KOMBI 2005 - 2007 II/GD/GG 1.5i 16V EL15
SUBARU IMPREZA KOMBI 2005 - 2007 II/GD/GG 2.0i 16V EJ204
SUBARU IMPREZA KOMBI 2005 - 2007 II/GD/GG 2.0i 16V EJ208
SUBARU IMPREZA KOMBI 2005 - 2007 II/GD/GG 2.5i 16V EJ255
SUBARU IMPREZA KOMBI 2005 - 2007 II/GD/GG 2.5i 16V EJ257#
SUBARU IMPREZA SEDAN 2000 - 2008 II/GD/GG 1.6i 16V EJ16
SUBARU IMPREZA SEDAN 2000 - 2008 II/GD/GG 2.0i 16V EJ201
SUBARU IMPREZA SEDAN 2000 - 2008 II/GD/GG 2.0i 16V EJ205
SUBARU IMPREZA SEDAN 2001 - 2008 II/GD/GG 2.0i 16V EJ207
SUBARU IMPREZA SEDAN 2002 - 2005 II/GD/GG 2.0i 16V EJ205#
SUBARU IMPREZA SEDAN 2002 - 2008 II/GD/GG 2.0i 16V EJ205##
SUBARU IMPREZA SEDAN 2004 - 2008 II/GD/GG 2.0i 16V EJ207#
SUBARU IMPREZA SEDAN 2005 - 2008 II/GD/GG 1.5i 16V EL15
SUBARU IMPREZA SEDAN 2005 - 2008 II/GD/GG 2.0i 16V EJ204
SUBARU IMPREZA SEDAN 2005 - 2008 II/GD/GG 2.5i 16V EJ255
SUBARU IMPREZA SEDAN 2005 - 2008 II/GD/GG 2.5i 16V EJ257
SUBARU IMPREZA SEDAN 2005 - 2008 II/GD/GG 2.5i 16V EJ257#
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2007 - 2021 IV 1.0i 12V JKR-FE
SUBARU JUSTY HATCHBACK 2008 - 2021 IV 1.3i 16V K3-VE
SUBARU XV 2012 - 2021 I/GP 1.6i 16V FB16
SUBARU XV 2012 - 2021 I/GP 2.0i 16V FB20B
SUBARU XV 2012 - 2021 I/GP 2.0TDi 16V EE20
SUBARU XV 2012 - 2021 I/GP 2.0TDi 16V EE20Z
SUZUKI ALTO HATCHBACK 2002 - 2008 IV/FF 1.1i 16V F10D/F10DN
SUZUKI CARRY 1999 - 2021 FD 1.3i 16V G13BBB
SUZUKI CARRY 1999 - 2021 FD 1.3i 16V G13BBB
SUZUKI JIMNY 1998 - 2004 I/FJ 1.3i 16V G13BB
SUZUKI JIMNY 2001 - 2021 I/FJ 1.3i 16V M13A
SUZUKI JIMNY 2003 - 2021 I/FJ 1.5DDiS K9K 700
SUZUKI JIMNY 2005 - 2021 I/FJ 1.3i 16V M13A#
SUZUKI JIMNY 2005 - 2021 I/FJ 1.5DDiS 16V K9K 266
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2021 I/A58 1.0i 12V K10B
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2021 I/A58 1.2i 16V K12B
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2021 I/A58 1.3CDTi 16V D13A/Z13DTJ
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2010 - 2021 I/A58 1.2i 16V K12B#
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2011 - 2021 I/A58 1.0i 12V K10B#
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2011 - 2021 I/A58 1.2i 16V K12B##
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2007 - 2012 I /##15 1.4D-4D 1ND-TV
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2007 - 2012 I /##15 1.4i 16V 4ZZ-FE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2007 - 2012 I /##15 1.6i 16V 1ZR-FE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2007 - 2012 I /##15 2.0D-4D 16V 1AD-FTV
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2007 - 2012 I /##15 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2007 - 2012 I /##15 2.4i 16V 2AZ-FE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2007 - 2012 I /##15 3.5i V6 24V 2GR-FE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2009 - 2012 I /##15 1.3i 16V 1NR-FE#
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2009 - 2012 I /##15 1.5i 16V 1NZ-FE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2009 - 2012 I /##15 1.6i 16V 1ZR-FAE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2009 - 2012 I /##15 1.8i 16V 2ZR-FAE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2010 - 2012 I /##15 1.3i 16V 1NR-FE
TOYOTA AURIS HATCHBACK 2010 - 2012 I /##15 1.8i 16V 2ZR-FXE
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2003 - 2009 T25 1.6i 16V 3ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2003 - 2009 T25 1.8i 16V 1ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2003 - 2009 T25 2.0D-4D 16V 1CD-FTV
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2003 - 2009 T25 2.0i 16V 1AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2003 - 2009 T25 2.4i 16V 2AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2003 - 2009 T25 2.4i 16V 2AZ-FSE$
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2005 - 2009 T25 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2005 - 2009 T25 2.2D-4D 16V 2AD-FTV
TOYOTA AVENSIS HATCHBACK 2006 - 2009 T25 2.0D-4D 16V 1AD-FTV
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2003 - 2009 T25 1.6i 16V 3ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2003 - 2009 T25 1.8i 16V 1ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2003 - 2009 T25 2.0D-4D 16V 1CD-FTV
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2003 - 2009 T25 2.0i 16V 1AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2003 - 2009 T25 2.4i 16V 2AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2005 - 2009 T25 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2005 - 2009 T25 2.2D-4D 16V 2AD-FTV
TOYOTA AVENSIS KOMBI 2006 - 2009 T25 2.0D-4D 16V 1AD-FTV
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2003 - 2009 T25 1.6i 16V 3ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2003 - 2009 T25 1.8i 16V 1ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2003 - 2009 T25 2.0D-4D 16V 1CD-FTV
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2003 - 2009 T25 2.0i 16V 1AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2003 - 2009 T25 2.4i 16V 2AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2003 - 2009 T25 2.4i 16V 2AZ-FSE$
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2005 - 2009 T25 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2005 - 2009 T25 2.2D-4D 16V 2AD-FTV
TOYOTA AVENSIS SEDAN 2006 - 2009 T25 2.0D-4D 16V 1AD-FTV
TOYOTA AVENSIS VERSO 2001 - 2005 AC 2.0D-4D 16V 1CD-FTV
TOYOTA AVENSIS VERSO 2001 - 2005 AC 2.0i 16V 1AZ-FE
TOYOTA AVENSIS VERSO 2003 - 2021 AC 2.4i 16V 2AZ-FE
TOYOTA AVENSIS VERSO 2008 - 2021 AC 2.2D-4D 16V 2AD-FTV
TOYOTA CELICA COUPE 1999 - 2005 ZZT23# 1.8i 16V 1ZZ-FE
TOYOTA CELICA COUPE 1999 - 2005 ZZT23# 1.8i 16V 2ZZ-GE
TOYOTA COROLLA VERSO 2002 - 2004 E12 1.4i 16V 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA VERSO 2002 - 2004 E12 1.6i 16V 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA VERSO 2002 - 2004 E12 1.8i 16V 1ZZ-FE
TOYOTA COROLLA VERSO 2002 - 2004 E12 2.0D-4D 16V 1CD-FTV
TOYOTA COROLLA VERSO 2004 - 2009 ZER/ZZE 1.6i 16V 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA VERSO 2004 - 2009 ZER/ZZE 1.8i 16V 1ZZ-FE
TOYOTA COROLLA VERSO 2004 - 2009 ZER/ZZE 2.0D-4D 16V 1CD-FTV
TOYOTA COROLLA VERSO 2005 - 2009 ZER/ZZE 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA COROLLA VERSO 2005 - 2009 ZER/ZZE 2.2D-4D 16V 2AD-FTV
TOYOTA PICNIC 1996 - 2001 XM10 2.0i 16V 3S-FE#
TOYOTA PICNIC 1997 - 2001 XM10 2.2TD 3C-TE
TOYOTA PICNIC 2001 - 2001 XM10 2.0i 16V 3S-FE
TOYOTA PRIUS HATCHBACK 2003 - 2009 NHW20 1.5i 16V 1NZ-FXE
TOYOTA PRIUS HATCHBACK 2009 - 2021 ZVW30 1.8i 16V 2ZR-FXE
TOYOTA PRIUS SEDAN 2000 - 2004 NHW11 1.5i 16V 1NZ-FXE
TOYOTA RAV 4 2005 - 2021 III/ ACE/##A3 2.4i 16V 2AZ-FE
TOYOTA RAV 4 2005 - 2021 III/ ACE/##A3 3.5i V6 24V 2GR-FE
TOYOTA RAV 4 2006 - 2021 III/ ACE/##A3 2.0i 16V 1AZ-FE
TOYOTA RAV 4 2006 - 2021 III/ ACE/##A3 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA RAV 4 2006 - 2021 III/ ACE/##A3 2.2D-4D 16V 2AD-FTV
TOYOTA RAV 4 2006 - 2021 III/ ACE/##A3 2.2D-4D 16V 2AD-FTV%
TOYOTA RAV 4 2008 - 2021 III/ ACE/##A3 2.0i 16V 3ZR-FAE
TOYOTA RAV 4 2008 - 2021 III/ ACE/##A3 2.0i 16V 3ZR-FAE$
TOYOTA RAV 4 2012 - 2021 IV/ A4 2.0D-4D 16V 1AD-FTV
TOYOTA RAV 4 2012 - 2021 IV/ A4 2.0i 16V 3ZR-FAE
TOYOTA RAV 4 2012 - 2021 IV/ A4 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA VERSO 2009 - 2021 AUR2/ZGR2 1.6i 16V 1ZR-FAE
TOYOTA VERSO 2009 - 2021 AUR2/ZGR2 1.8i 16V 2ZR-FAE
TOYOTA VERSO 2009 - 2021 AUR2/ZGR2 2.0D-4D 16V 1AD-FTV
TOYOTA VERSO 2009 - 2021 AUR2/ZGR2 2.2D-4D 16V 2AD-FHV
TOYOTA VERSO 2012 - 2021 AUR2/ZGR2 2.0D-4D 16V 1AD-FTV
TOYOTA YARIS VERSO 1999 - 2005 P2 1.3i 16V 2NZ-FE
TOYOTA YARIS VERSO 1999 - 2005 P2 1.3i 16V 2NZ-FE#
TOYOTA YARIS VERSO 2000 - 2005 P2 1.5i 16V 1NZ-FE#
TOYOTA YARIS VERSO 2001 - 2005 P2 1.4D-4D 1ND-TV
TOYOTA YARIS VERSO 2003 - 2005 P2 1.5i 16V 1NZ-FE
VW GOLF HATCHBACK 1974 - 1983 I/17 1.1 F#
VW GOLF HATCHBACK 1974 - 1975 I/17 1.5 FH
VW GOLF HATCHBACK 1975 - 1984 I/17 1.6 FP
VW GOLF HATCHBACK 1976 - 1980 I/17 1.5D CK
VW GOLF HATCHBACK 1976 - 1982 I/17 1.6GTi EG
VW GOLF HATCHBACK 1977 - 1983 I/17 1.5 JB
VW GOLF HATCHBACK 1979 - 1983 I/17 1.3 GF
VW GOLF HATCHBACK 1980 - 1983 I/17 1.6D J#
VW GOLF HATCHBACK 1981 - 1983 I/17 1.1 FJ
VW GOLF HATCHBACK 1982 - 1983 I/17 1.6TD CY
VW GOLF HATCHBACK 1982 - 1983 I/17 1.8GTi DX
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1984 I/17 1.6 EW
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1985 II/19E/1G1 1.0 GN
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1987 II/19E/1G1 1.3 HK
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1992 II/19E/1G1 1.3 MH
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1992 II/19E/1G1 1.6 A#
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1991 II/19E/1G1 1.6D JP
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1991 II/19E/1G1 1.6TD JR
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi D#
VW GOLF HATCHBACK 1984 - 1991 II/19E/1G1 1.8 G#
VW GOLF HATCHBACK 1984 - 1991 II/19E/1G1 1.8i GX
VW GOLF HATCHBACK 1985 - 1991 II/19E/1G1 1.0 HZ
VW GOLF HATCHBACK 1985 - 1985 II/19E/1G1 1.8GTi HT
VW GOLF HATCHBACK 1985 - 1987 II/19E/1G1 1.8GTi RD
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1992 II/19E/1G1 1.3i N#
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1992 II/19E/1G1 1.6 PN
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.6 RF
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.8 G#
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1990 II/19E/1G1 1.8 RH
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1990 II/19E/1G1 1.8GTi 16V KR
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi 16V PL
VW GOLF HATCHBACK 1987 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi PF
VW GOLF HATCHBACK 1987 - 1991 II/19E/1G1 1.8i RP
VW GOLF HATCHBACK 1988 - 1991 II/19E/1G1 1.8 1P
VW GOLF HATCHBACK 1988 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi G60 P#
VW GOLF HATCHBACK 1989 - 1991 II/19E/1G1 1.6TD 1V
VW GOLF HATCHBACK 1989 - 1991 II/19E/1G1 1.6TD R#
VW GOLF HATCHBACK 1990 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi G60 PG
VW POLO COUPE 1981 - 1983 86C 1.1 HB
VW POLO COUPE 1981 - 1983 86C 1.3 HH
VW POLO COUPE 1982 - 1986 86C 1.0 GL
VW POLO COUPE 1982 - 1989 86C 1.3 GK
VW POLO COUPE 1983 - 1987 86C 1.3 HK
VW POLO COUPE 1985 - 1992 86C 1.0 HZ
VW POLO COUPE 1986 - 1990 86C 1.3D MN
VW POLO COUPE 1987 - 1994 86C 1.3 2G/AAV/MH/NZ
VW POLO COUPE 1987 - 1990 86C 1.3i PY
VW POLO COUPE 1989 - 1994 86C 1.0 AAK/AAU/ACM
VW POLO COUPE 1989 - 1994 86C 1.3 3F
VW POLO COUPE 1990 - 1994 86C 1.3i PY#
VW POLO COUPE 1990 - 1994 86C 1.4D 1W
VW POLO HATCHBACK 1981 - 1986 86C 1.0 GL
VW POLO HATCHBACK 1981 - 1989 86C 1.1 HB
VW POLO HATCHBACK 1981 - 1983 86C 1.3 HH
VW POLO HATCHBACK 1982 - 1989 86C 1.3 GK
VW POLO HATCHBACK 1983 - 1988 86C 1.3 HK
VW POLO HATCHBACK 1985 - 1992 86C 1.0 HZ
VW POLO HATCHBACK 1986 - 1990 86C 1.3D MN
VW POLO HATCHBACK 1987 - 1994 86C 1.3 2G/AAV/MH/NZ
VW POLO HATCHBACK 1989 - 1994 86C 1.0 AAK/AAU/ACM
VW POLO HATCHBACK 1989 - 1991 86C 1.3 3F
VW POLO HATCHBACK 1990 - 1994 86C 1.4D 1W
VW SCIROCCO 1980 - 1983 53B 1.3 GF
VW SCIROCCO 1980 - 1983 53B 1.5 JB
VW SCIROCCO 1980 - 1982 53B 1.6 EG
VW SCIROCCO 1980 - 1984 53B 1.6 FR
VW SCIROCCO 1982 - 1989 53B 1.8i D#
VW SCIROCCO 1983 - 1989 53B 1.6 EW
VW SCIROCCO 1983 - 1992 53B 1.8 EX
VW SCIROCCO 1985 - 1992 53B 1.8i JH
VW SCIROCCO 1985 - 1989 53B 1.8i 16V KR
VW SCIROCCO 1986 - 1990 53B 1.6 RE
VW SCIROCCO 1986 - 1992 53B 1.8i 16V PL
VW SHARAN 1995 - 2010 7M# 1.9TDi 1Z/AHU/ANU
VW SHARAN 1995 - 2010 7M# 2.0i ADY/ATM
VW SHARAN 1995 - 2000 7M# 2.8i AAA/AMY
VW SHARAN 1996 - 2000 7M# 1.9TDi AFN/AVG
VW SHARAN 1997 - 2010 7M# 1.8i 20V AJH/AWC
VW SHARAN 2000 - 2010 7M# 1.9TDi AUY/BVK
VW SHARAN 2000 - 2010 7M# 2.8i 24V AYL
VW SHARAN 2002 - 2010 7M# 1.9TDi ASZ
VW SHARAN 2005 - 2010 7M# 1.9TDi BTB
VW SHARAN 2005 - 2010 7M# 2.0TDi BRT
VW TOURAN 2003 - 2003 1T 1.6i BGU/BSE/BSF
VW TOURAN 2003 - 2003 1T 1.6i 16V BAG/BLF/BLP
VW TOURAN 2003 - 2003 1T 1.9TDi AVQ
VW TOURAN 2003 - 2003 1T 1.9TDi BKC/BLS/BXE
VW TOURAN 2003 - 2003 1T 2.0i 16V AXW/BL#/BVY/BVZ
VW TOURAN 2003 - 2003 1T 2.0TDi 16V AZV
VW TOURAN 2003 - 2003 1T 2.0TDi 16V BKD/CFHC
VW TRANSPORTER 1990 - 1992 IV 1.8i PD
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 1.9D 1X
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.0i AAC
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.4D AAB
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.5i AAF/ACU/AEN/AEU
VW TRANSPORTER 1992 - 2003 IV 1.9TD ABL
VW TRANSPORTER 1995 - 2003 IV 2.5TDi ACV/AUF/AYC/AXL
VW TRANSPORTER 1995 - 2000 IV 2.8i AES
VW TRANSPORTER 1996 - 2003 IV 2.5i AET/APL/AVT
VW TRANSPORTER 1997 - 2003 IV 2.4D AJA
VW TRANSPORTER 1998 - 2003 IV 2.5TDi AJT/AYY
VW TRANSPORTER 2000 - 2003 IV 2.5TDi AXG
VW TRANSPORTER 2000 - 2003 IV 2.8i 24V AMV
WARTBURG 1.3 1988 - 1991 1.3 4VO7,2
WARTBURG 1.3 1988 - 1991 1.3 4VO7,2
WARTBURG 1.3 1988 - 1991 1.3 7,5GRF
WARTBURG 1.3 1988 - 1991 1.3 7,5GRF
WARTBURG 1.3 KOMBI 1988 - 1991 1.3 4VO7,2
WARTBURG 1.3 KOMBI 1988 - 1991 1.3 4VO7,2
WARTBURG 1.3 KOMBI 1988 - 1991 1.3 7,5GRF
WARTBURG 1.3 KOMBI 1988 - 1991 1.3 7,5GRF
WARTBURG 353 1975 - 1988 1.0 353.18
WARTBURG 353 1975 - 1988 1.0 353.18
WARTBURG 353 KOMBI 1975 - 1988 1.0 353.18
WARTBURG 353 KOMBI 1975 - 1988 1.0 353.18
WOŁGA 3110 X
YUGO 65 X 1.3
YUGO FLORIDA 1988 - 2021 X
ZASTAVA 45 X 0.9
ZASTAVA 55 X 1.1
ZASTAVA 65 1985 - 2021 X 1.3