ŚWIECA ŻAROWA GGP44/B501050 11V M12*1,25 KLUCZ12 L=62

ŚWIECA ŻAROWA GGP44/B501050 11V M12*1,25 KLUCZ12 L=62

Indeks MotoHurt: 11144

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 6,00 szt.

Cena brutto: 36,90 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: M12*1,25 L=60

Producent Symbol
MITSUBISHI M816732
PSA 59627Z
PSA 5962T2
RENAULT 7700854538
RENAULT 7700856292
RENAULT 7700867617
RENAULT 7701349949
VOLVO 30816732
VOLVO 3470278
Producent Symbol
ALANKO 820004
BERU 0100226164
BERU 844MJ
BERU GV844
BORG B501050
BOSCH 0250201031
BOSCH 0250201050
BOSCH 0250202010
CHAMPION CH179
CHAMPION CH179002
CHAMPION CH260
CHAMPION CH260002
CHAMPION CH60002
DELPHI HDS347
DENSO DG002
DENSO DG012
DENSO DG103
FAE 74141
FAI GGP44
FAI GGP63
FEBI 17980
FLENNOR FG9037
HIDRIA 13721984
KAGER 652000
KAISHIN 39179
KAVO IGP4510
LDM 2010S
LUCAS HDS341
MAGNETI 062407012312
MAGNETI 062500000304
MAGNETI 062900005304
MAGNETI 062900056304
MAGNETI DG012
MAGNETI UX18A
MAGNETI UX25A
MAGNETI UX8A
NGK 6599
NGK 7947
NGK Y901R
NGK Y933J
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1996 - 2000 DA 1.9TDi 90KM F8QT
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1996 - 2000 DA 1.9TDi 90KM F8QT
NISSAN BLUEBIRD KOMBI 1980 - 1984 W910 2.0D 60KM LD20
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1980 - 1983 910 2.0D 60KM LD20
NISSAN LAUREL 1981 - 1985 JC31 2.8D 84KM LD28
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.9DT 90KM F8Q 744
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.9DT 90KM F8Q 744
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1996 - 2002 I 1.9DT 90KM F8Q 78#
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.9DT 90KM F8Q 78#
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 2003 I 1.9DT 90KM F8Q 78#
VOLVO 440 HATCHBACK 1994 - 1996 445 1.9TD 90KM D19T
VOLVO 460 SEDAN 1994 - 1996 464 1.9TD 90KM D19T
VOLVO S40 SEDAN 1995 - 1999 I/VS 1.9TD 90KM D4192T
VOLVO V40 KOMBI 1995 - 1999 I/VW 1.9TD 90KM D4192T