KLOCKI HAM.PRZÓD 12-1133 SYST.ATE 156,3*62,5/67*18

KLOCKI HAM.PRZÓD 12-1133 SYST.ATE 156,3*62,5/67*18

Indeks MotoHurt: 10358

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 KPL

Cena brutto: 147,60 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 156,3*62,5/67*18

Producent Symbol
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 2048661
FORD 3M512K021AA
FORD 3M512K021AB
FORD CV612K021BA
FORD MECV6J2K021AA
MAZDA B3YF3323Z
MAZDA B3YF-33-23Z
MAZDA B3YH3323Z
MAZDA B3YH-33-23Z
MAZDA B3YH3323ZA
MAZDA B3YH-33-23ZA
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK-33-23Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK-33-23ZA
MAZDA C2Y33323ZA
MAZDA C2Y3-33-23ZA
VOLVO 30681739
VOLVO 30683554
VOLVO 30715023
VOLVO 30736923
VOLVO 30742030
VOLVO 30793618
Producent Symbol
ABE C13055ABE
ABS 37422
AC DELCO AC608681D
APEC PAD1415
ASHIKA 5003300
ASHUKI 10803603
ASHUKI 10803603HD
ATE 13046071932
ATE 13047071932
ATE 23723
ATE 23724
ATE 607193
ATE LD7193
BARUM BA2234
BENDIX 573209B
BLUE PRINT ADM54282
BLUE PRINT ADM54289
BORG BBP1864
BOSCH 0986424794
BRECK 237230070100
BREMBO P24061
BREMSI BP3133
BSG BSG30200020
CIFAM 8225340
COMLINE ADB01165
COMLINE ADB01323
DELPHI LP1869
DENCKERMANN B110855
DITAS DFB3666
DJPARTS BP1158
DJPARTS BP2307
ETF 121133
ETF 12-1133
FEBI 16479
FERODO FDB1594
FERODO FQT1594
FERODO FSL1594
FIRST LINE FBP3496
FLENNOR FB210649
FREMAX FBP1362
FRIGAIR PD05501
FRITECH 5500
FTE BL1910A1
GIRLING 6115832
GIRLING 6119392
HELLA 8DB355011191
HP 7636
ICER 181617
JAPANPARTS JPA300AF
JAPANPARTS PA300AF
JAPKO 50300
JP GROUP 1563600110
JP GROUP 1563600119
JURID 573209J
KAGER 350899
KAMOKA JQ101143
KAMOKA JQ1013188
KAMOKA JQ1018124
KAVO BP4555
KAVO KBP4513
KAWE 108200
KAWE 810087
KEY PARTS KBP1864
KRAFT 6006415
LPR 05P1190
LUCAS GDB1583
MAGNETI 363702161410
MAGNETI BP1410
MAPCO 6709
MAXGEAR 190072
MAXGEAR 190875
METELLI 2205340
METZGER 108200
METZGER 1170008
MEYLE 0252372318
MEYLE 0252372318PD
MINTEX MDB2634
NATIONAL NP2002
NK 222561
NPS M360A12
OPEN PARTS BPA108200
OPTIMAL 12192
PAGID T1436
PARTS MALL PKH006
PARTS MALL PKHE06S
PEX 7773
PEX 7773S
PROCODIS FRANCE PF1305
PROTECHNIC PRP0322
QH BP1427
QH BP1720
RAICAM 8200
REMSA 108200
ROADHOUSE 2108200
ROULUNDS 608681
SBS 1501222561
SWAG 50916479
TEMPLIN 011142120619
TEXTAR 2372301
TEXTAR 2372318205T4370
TEXTAR 2372381
TEXTAR 2574801
TOMEX 1305
TOMEX 13-05
TOPRAN 302338
TRISCAN 811050023
TRUSTING 5500
TRW GDB1583
TRW GDB1583DTE
TRW GDB1939
VAICO V258112
VAICO V2581121
VALEO 598649
VILLAR 6261190
WAGNER WBP23723A
WOKING P1182300
ZIMMERMANN 237231801
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.6i 16V 100KM HWD#
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.6TDCi 16V 109KM HHD#
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.6TDCi 16V 90KM G8D#
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.8i 16V 125KM QQD#
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 2.0i 16V 145KM AQD#/SYDA
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 2.0TDCi 16V 136KM C20G6BB
FORD C-MAX 2008 - 2010 I/MPV 2.0i 16V 145KM SYD#
FORD C-MAX 2008 - 2010 I/MPV 2.0TDCi 16V 110KM C20DD#X
FORD C-MAX 2009 - 2010 I/MPV 2.0i 16V 145KM SYDA
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 1.6i 16V 105KM IQDA/IQDB
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 1.6i 16V 125KM PNDA
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 1.6i 16V 150KM JQDA/JQDB
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 1.6i 16V 182KM JTDA/JTDB
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 1.6i 16V 85KM XTDA
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 1.6TDCi 16V 115KM T1DA/T1DB
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 1.6TDCi 16V 95KM T3DA/T3DB
FORD C-MAX 2010 - 2021 II/MPV 2.0TDCi 16V 163KM TXDB
FORD C-MAX 2011 - 2021 II/MPV 1.6i 16V 120KM MUDA
FORD C-MAX 2011 - 2021 II/MPV 2.0TDCi 16V 115KM TYDA
FORD C-MAX 2011 - 2021 II/MPV 2.0TDCi 16V 140KM UFDA
FORD C-MAX 2012 - 2021 II/MPV 1.0i 12V M1DA
FORD C-MAX 2012 - 2021 II/MPV 1.0i 12V M2DA
FORD C-MAX 2012 - 2021 II/MPV 1.6i 16V 120KM MUDA#
FORD ECOSPORT 2013 - 2021 I 1.0i 12V M1JC
FORD ECOSPORT 2013 - 2021 I 1.5i 16V 112KM UEJB
FORD ECOSPORT 2013 - 2021 I 1.5TDCi 90KM UGJE
FORD FOCUS CABRIO 2006 - 2011 II 1.6i 16V 100KM HWD#
FORD FOCUS CABRIO 2006 - 2011 II 2.0i 16V 145KM AOD#
FORD FOCUS CABRIO 2006 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS C-MAX 2003 - 2007 1.6i 16V 100KM HWD#
FORD FOCUS C-MAX 2003 - 2007 1.6TDCi 109KM G8D#
FORD FOCUS C-MAX 2003 - 2007 1.8i 16V 120KM CSD#
FORD FOCUS C-MAX 2003 - 2007 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS C-MAX 2004 - 2007 1.6i 16V 115KM HXDA
FORD FOCUS C-MAX 2004 - 2007 1.8i 16V 125KM Q#D#
FORD FOCUS C-MAX 2004 - 2007 2.0i 16V 145KM AOD#
FORD FOCUS C-MAX 2005 - 2007 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FOCUS C-MAX 2005 - 2007 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS C-MAX 2006 - 2007 1.8i 16V 125KM Q7DA
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 1.4i 16V 80KM ASD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 1.6i 16V 100KM HWD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 1.6i 16V 115KM HXDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 1.6TDCi 109KM G8D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 2.0i 16V 145KM AOD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2006 - 2011 II 1.8i 16V 125KM Q7DA
FORD FOCUS HATCHBACK 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2009 - 2011 II 1.6i 16V 115KM SIDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6i 16V 105KM IQDB
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6i 16V 120KM MUDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6i 16V 125KM PNDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6i 16V 150KM JQDA/JQDB
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6i 16V 182KM JTDA/JTDB
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6i 16V 85KM XTDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6TDCi 115KM T1DA/T1DB
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 1.6TDCi 95KM T3DA/T3DB
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 115KM TYDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 140KM UFDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 163KM TXDB
FORD FOCUS HATCHBACK 2012 - 2021 III 1.0i 12V 100KM M2DA
FORD FOCUS HATCHBACK 2012 - 2021 III 1.0i 12V 125KM M1DA
FORD FOCUS HATCHBACK 2012 - 2021 III 1.6i 16V 120KM MUDA#
FORD FOCUS HATCHBACK 2012 - 2021 III 1.6TDCi 105KM NGDA
FORD FOCUS KOMBI 2004 - 2011 II 2.0i 16V 145KM AOD#
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.4i 16V 80KM ASD#
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.6i 16V 100KM HWD#
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.6i 16V 115KM HXDA
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.6TDCi 109KM G8D#
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS KOMBI 2006 - 2011 II 1.8i 16V 125KM Q7DA
FORD FOCUS KOMBI 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD FOCUS KOMBI 2009 - 2011 II 1.6i 16V 115KM SIDA
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6i 16V 105KM IQDB
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6i 16V 120KM MUDA
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6i 16V 125KM PNDA
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6i 16V 150KM JQDA/JQDB
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6i 16V 182KM JTDA/JTDB
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6i 16V 85KM XTDA
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6TDCi 115KM T1DA/T1DB
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 1.6TDCi 95KM T3DA/T3DB
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 115KM TYDA
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 140KM UFDA
FORD FOCUS KOMBI 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 163KM TXDB
FORD FOCUS KOMBI 2012 - 2021 III 1.0i 12V 100KM M2DA
FORD FOCUS KOMBI 2012 - 2021 III 1.0i 12V 125KM M1DA
FORD FOCUS KOMBI 2012 - 2021 III 1.6i 16V 120KM MUDA#
FORD FOCUS KOMBI 2012 - 2021 III 1.6TDCi 105KM NGDA
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.4i 16V 80KM ASD#
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.6i 16V 100KM HWD#
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.6i 16V 115KM HXDA
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.6TDCi 109KM G8D#
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 2.0i 16V 145KM AOD#
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 2.0TDCi 16V 136KM G6D#
FORD FOCUS SEDAN 2006 - 2011 II 1.8i 16V 125KM Q7DA
FORD FOCUS SEDAN 2008 - 2011 II 2.0TDCi 16V 110KM IXDA
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6i 16V 105KM IQDB
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6i 16V 120KM MUDA
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6i 16V 125KM PNDA
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6i 16V 150KM JQDA/JQDB
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6i 16V 182KM JTDA/JTDB
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6i 16V 85KM XTDA
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6TDCi 115KM T1DA/T1DB
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 1.6TDCi 95KM T3DA/T3DB
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 115KM TYDA
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 140KM UFDA
FORD FOCUS SEDAN 2011 - 2021 III 2.0TDCi 16V 163KM TXDB
FORD FOCUS SEDAN 2012 - 2021 III 1.0i 12V 100KM M2DA
FORD FOCUS SEDAN 2012 - 2021 III 1.0i 12V 125KM M1DA
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 1.6i 16V 105KM IQDA/IQDB
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 1.6i 16V 125KM PNDA
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 1.6i 16V 150KM JQDA/JQDB
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 1.6i 16V 182KM JTDA/JTDB
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 1.6TDCi 16V 115KM T1DA/T1DB
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 1.6TDCi 16V 95KM T3DA/T3DB
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 2.0TDCi 16V 115KM TYDA
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 2.0TDCi 16V 140KM UFDB
FORD GRAND C-MAX 2010 - 2021 MPV 2.0TDCi 16V 163KM TXDB
FORD GRAND C-MAX 2011 - 2021 MPV 1.6i 16V 160KM JTBB
FORD GRAND C-MAX 2011 - 2021 MPV 2.0TDCi 16V 136KM UKDB
FORD GRAND C-MAX 2012 - 2021 MPV 1.0i 12V M1DA
FORD GRAND C-MAX 2012 - 2021 MPV 1.0i 12V M2DA
FORD KUGA 2008 - 2013 I 2.0TDCi 16V 136KM C20DD0X
FORD KUGA 2009 - 2013 I 2.5i 20V C25KDTD
FORD KUGA 2010 - 2013 I 2.0TDCi 16V 140KM UFDA
FORD KUGA 2010 - 2013 I 2.0TDCi 16V 163KM TXBA
FORD KUGA 2013 - 2021 II 1.6i 16V 150KM JQDA/JQDB
FORD KUGA 2013 - 2021 II 1.6i 16V 182KM JTDA/JTDB
FORD KUGA 2013 - 2021 II 2.0TDCi 16V 136KM UKMA
FORD KUGA 2013 - 2021 II 2.0TDCi 16V 140KM UFDA
FORD KUGA 2013 - 2021 II 2.0TDCi 16V 163KM TXBA
FORD KUGA 2014 - 2021 II 1.5i 16V 150KM M8MA
FORD KUGA 2014 - 2021 II 1.5i 16V 182KM M9MA
FORD KUGA 2014 - 2021 II 2.0TDCi 16V 120KM XRMA/ARMB
FORD KUGA 2014 - 2021 II 2.0TDCi 16V 150KM T7MA/T7MB
FORD KUGA 2014 - 2021 II 2.0TDCi 16V 180KM T8MA/T8MB
FORD KUGA 2014 - 2021 II 2.5i 16V 170KM CHBA/CHBB
FORD KUGA 2016 - 2021 II 1.5TDCi 120KM UGCC/XUCA
FORD KUGA 2017 - 2021 II 2.0i 16V 242KM R9MA
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.0i 12V M2GA
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.0i 12V 100KM M2GA
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.6i 115KM T1GA
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.6i 16V JQGA
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.6i 16V 150KM JQGA
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.6TDCi 116KM T1GA
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.6TDCi 95KM TZGA/TZGB
FORD TOURNEO CONNECT 2013 - 2021 II 1.6TDCi 16V 75KM UBGA
FORD TOURNEO CONNECT 2015 - 2021 II 1.5TDCi 101KM XVGA/XVGC
FORD TOURNEO CONNECT 2015 - 2021 II 1.5TDCi 120KM XWGA/XWGB
FORD TOURNEO CONNECT 2015 - 2021 II 1.5TDCi 75KM XUGA
FORD TRANSIT CONNECT 2013 - 2021 II 1.0i 12V M2GA
FORD TRANSIT CONNECT 2013 - 2021 II 1.0i 12V 100KM M2GA
FORD TRANSIT CONNECT 2013 - 2021 II 1.6i 16V JQGA
FORD TRANSIT CONNECT 2013 - 2021 II 1.6i 16V 150KM JQGA
FORD TRANSIT CONNECT 2013 - 2021 II 1.6TDCi 115KM T1GA
FORD TRANSIT CONNECT 2013 - 2021 II 1.6TDCi 75KM UBGA
FORD TRANSIT CONNECT 2013 - 2021 II 1.6TDCi 95KM TZGA/TZBG
FORD TRANSIT CONNECT 2015 - 2021 II 1.5TDCi 101KM XVGA/XWGC
FORD TRANSIT CONNECT 2015 - 2021 II 1.5TDCi 120KM XWGA/XWGB
FORD TRANSIT CONNECT 2015 - 2021 II 1.5TDCi 75KM XUGA
FORD USA ESCAPE Z
MAZDA 3 HATCHBACK 2003 - 2009 I/BK 1.4i 16V 84KM ZJVE
MAZDA 3 HATCHBACK 2003 - 2009 I/BK 1.6i 16V 105KM B6ZE
MAZDA 3 HATCHBACK 2003 - 2009 I/BK 2.0i 16V 150KM LF17
MAZDA 3 HATCHBACK 2004 - 2009 I/BK 1.4i 16V 80KM FXJA
MAZDA 3 HATCHBACK 2004 - 2009 I/BK 1.6TDi 16V 109KM Y601
MAZDA 3 HATCHBACK 2006 - 2009 I/BK 2.0CDi 16V 143KM RF7J
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2021 II/BL 1.6CDi 16V 109KM Y601
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2021 II/BL 1.6i 16V 105KM Z6
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2021 II/BL 2.0i 16V 150KM LF17/LFDE
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2021 II/BL 2.0i 16V 151KM LF5H/LF5W
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2021 II/BL 2.2CDi 16V 150KM R2AA
MAZDA 3 HATCHBACK 2009 - 2021 II/BL 2.2CDi 16V 185KM R2AA#
MAZDA 3 HATCHBACK 2010 - 2021 II/BL 1.6CDi 16V 116KM Y650/Y655
MAZDA 3 SEDAN 2004 - 2009 I/BK 1.6i 16V 105KM B6ZE
MAZDA 3 SEDAN 2004 - 2009 I/BK 1.6TDi 16V 109KM Y601
MAZDA 3 SEDAN 2004 - 2009 I/BK 2.0i 16V 150KM LF17
MAZDA 3 SEDAN 2006 - 2009 I/BK 2.0CDi 16V 143KM RF7J
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 1.6CDi 16V 109KM Y601
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 1.6i 16V 105KM Z6
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 150KM LF17/LFDE
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.0i 16V 151KM LF5H/LF5W
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.2CDi 16V 150KM R2AA
MAZDA 3 SEDAN 2009 - 2013 II/BL 2.2CDi 16V 185KM R2AA#
MAZDA 3 SEDAN 2010 - 2013 II/BL 1.6CDi 16V 116KM Y650/Y655
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 1.8i 16V 116KM L823
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0CDi 16V 110KM RF7J
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0CDi 16V 143KM RF7J#
MAZDA 5 MPV 2005 - 2010 CR19 2.0i 16V 146KM LFF7
MAZDA 5 MPV 2010 - 2021 CW 1.6CDi 16V 116KM Y650/Y655
MAZDA 5 MPV 2010 - 2021 CW 2.0i 16V 150KM LF5H
MAZDA 5 MPV 2011 - 2021 CW 2.0i 16V 144KM LFZB
MAZDA 5 MPV 2013 - 2021 CW 1.8i 16V 116KM L823
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 1.6D 16V 109KM D4164T
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 1.6i 16V 100KM B4164S3
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 1.8i 16V 125KM B4184S11
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.0i 16V 145KM B4204S3
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.4D 20V 163KM D5244
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.4D 20V 180KM D5244T8/D5244T13
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.4i 20V 170KM B5244S4
VOLVO C30 HATCHBACK 2006 - 2012 I 2.5i 20V 220KM B5154T3
VOLVO C30 HATCHBACK 2007 - 2012 I 2.5i 20V 230KM B5254T7
VOLVO C30 HATCHBACK 2010 - 2012 I 112KM ELECTRIC
VOLVO C30 HATCHBACK 2010 - 2012 I 1.6D 115KM D4162T
VOLVO C30 HATCHBACK 2010 - 2012 I 2.0D 20V 150KM D5204T5
VOLVO C30 HATCHBACK 2010 - 2012 I 2.0D 20V 177KM D5204T
VOLVO C30 HATCHBACK 2010 - 2012 I 2.0i 16V 146KM B4204S4
VOLVO C70 CABRIO 2006 - 2021 II 2.4D 20V 180KM D5244T8
VOLVO C70 CABRIO 2006 - 2021 II 2.4i 20V 140KM B5244S5
VOLVO C70 CABRIO 2006 - 2021 II 2.4i 20V 170KM B5244S4
VOLVO C70 CABRIO 2006 - 2021 II 2.5i 20V 220KM B5254T3
VOLVO C70 CABRIO 2007 - 2021 II 2.4D 20V 163KM D5244T9
VOLVO C70 CABRIO 2007 - 2021 II 2.5i 20V 230KM B5254T7
VOLVO C70 CABRIO 2008 - 2021 II 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO C70 CABRIO 2010 - 2021 II 2.0D 20V 150KM D5204T5
VOLVO C70 CABRIO 2010 - 2021 II 2.0D 20V 177KM D5204T
VOLVO S40 SEDAN 2004 - 2021 II/MS 1.8i 16V 125KM B4184S11
VOLVO S40 SEDAN 2004 - 2021 II/MS 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO S40 SEDAN 2004 - 2021 II/MS 2.4i 20V 140KM B5244S5
VOLVO S40 SEDAN 2004 - 2021 II/MS 2.4i 20V 170KM 5244S
VOLVO S40 SEDAN 2004 - 2021 II/MS 2.5i 20V 220KM B5254T3
VOLVO S40 SEDAN 2005 - 2021 II/MS 1.6D 16V 110KM D4164T
VOLVO S40 SEDAN 2005 - 2021 II/MS 1.6i 16V 101KM B4164S3
VOLVO S40 SEDAN 2006 - 2021 II/MS 1.8i 16V 125KM B4184S8
VOLVO S40 SEDAN 2006 - 2021 II/MS 2.0i 16V 146KM B4204S3
VOLVO S40 SEDAN 2006 - 2021 II/MS 2.0i 16V 146KM B4204S4
VOLVO S40 SEDAN 2006 - 2021 II/MS 2.4D 20V 179KM D5244T8
VOLVO S40 SEDAN 2007 - 2021 II/MS 2.5i 20V 230KM B5254T7
VOLVO S40 SEDAN 2010 - 2021 II/MS 1.6D 115KM D4162T
VOLVO S40 SEDAN 2010 - 2021 II/MS 2.0D 20V 150KM D5204T5
VOLVO S40 SEDAN 2010 - 2021 II/MS 2.0D 20V 177KM D5204T
VOLVO V50 KOMBI 2004 - 2021 MW 1.8i 16V 125KM B4184S11
VOLVO V50 KOMBI 2004 - 2021 MW 2.0D 16V 136KM D4204T
VOLVO V50 KOMBI 2004 - 2021 MW 2.4i 20V 140KM B5244S5
VOLVO V50 KOMBI 2004 - 2021 MW 2.4i 20V 170KM B5244S
VOLVO V50 KOMBI 2004 - 2021 MW 2.5i 20V 220KM B5254T3
VOLVO V50 KOMBI 2005 - 2021 MW 1.6D 16V 110KM D4164T
VOLVO V50 KOMBI 2005 - 2021 MW 1.6i 16V 101KM B4164S3
VOLVO V50 KOMBI 2005 - 2021 MW 1.8i 16V 125KM B4184S8
VOLVO V50 KOMBI 2006 - 2021 MW 2.0i 16V 146KM B4204S3
VOLVO V50 KOMBI 2006 - 2021 MW 2.4D 20V 179KM D5244T8
VOLVO V50 KOMBI 2007 - 2021 MW 2.4TDi 20V 163KM D5244T9
VOLVO V50 KOMBI 2007 - 2021 MW 2.5i 20V 230KM B5254T7
VOLVO V50 KOMBI 2010 - 2021 MW 1.6D 114KM D4162T
VOLVO V50 KOMBI 2010 - 2021 MW 2.0D 20V 150KM D5204T5
VOLVO V50 KOMBI 2010 - 2021 MW 2.0D 20V 177KM D5204T
VOLVO V50 KOMBI 2010 - 2021 MW 2.0i 16V 146KM B4204S4