POPYCHACZ ZAWORU HYDRO 420 0064 10 D=42 H=34

POPYCHACZ ZAWORU HYDRO 420 0064 10 D=42 H=34

Indeks MotoHurt: 10354

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 16,00 szt.

Cena brutto: 98,67 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 42*34

Producent Symbol
FORD 6184939
FORD 6568098
FORD 6834352
FORD 6834353
FORD 6834354
FORD 7273171
FORD 88WM6500A1G
FORD 88WM6500A1H
FORD 88WM6500A1J
FORD 88WM6500A3H
Producent Symbol
AJUSA 85002500
AUTEX 955064
BGA HL6310
CAMSHAFT 33002531
CAMSHAFT CI33002531
EUROCAMS EH2177
FAI BSF90
FEBI 06188
HANS 300686
IPD 454059
LUK 420006410
MAXGEAR 170033
RUVILLE 265280
SWAG 50180006
TOPRAN 300686
TRISCAN 8016002
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT HATCHBACK 1991 - 1992 V 2.0i 16V 150KM N7A +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 2.0i 16V 150KM N7A
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 2.0i 16V 220KM N5F
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 2.0i 16V 150KM N7A
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 2.0i 16V 220KM N5F
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 2.0i 116KM NSE
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 2.0i 116KM ZVSA
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM N8D
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM NEL
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1994 I 2.0i 115KM NR#
FORD SCORPIO HATCHBACK 1989 - 1994 I 2.0i 120KM N9D
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.0i 115KM N9F
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.0i 120KM N9D
FORD SCORPIO KOMBI 1994 - 1998 II 2.0i 115KM NSD
FORD SCORPIO KOMBI 1994 - 1998 II 2.0i 16V 136KM N3A
FORD SCORPIO SEDAN 1989 - 1994 I 2.0i 120KM N9D
FORD SCORPIO SEDAN 1992 - 1994 I 2.0i 115KM N9F
FORD SCORPIO SEDAN 1994 - 1998 II 2.0i 115KM NSD
FORD SCORPIO SEDAN 1994 - 1998 II 2.0i 16V 136KM N3A
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 105KM NES
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1990 II 2.0i 16V 204KM N5B
FORD SIERRA HATCHBACK 1990 - 1993 II 2.0i 125KM N9C
FORD SIERRA HATCHBACK 1990 - 1993 II 2.0i 16V 220KM N5#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 105KM NES
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA KOMBI 1989 - 1993 II 2.0i 125KM N9C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA SEDAN 1990 - 1993 II 2.0i 125KM N9C
FORD TRANSIT BUS 1994 - 2000 E 2.0i 114KM NS#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1994 - 2000 E 2.0i 114KM NS#