SIMERING 35-55-10 11496-12 WAŁEK SPRZ.SKRZ.BIEG.GŁADKI

Indeks MotoHurt: 10059

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 24,60 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 35,0*55,0*10,0

Producent Symbol
FIAT 10015690
FIAT 595985
GRAZIONOTRASMISSIONI 35959853
NEW HOLLAND 10015690
NEW HOLLAND 40002510
NEW HOLLAND 4566395
NEW HOLLAND 4966395
NEW HOLLAND 5105919
NEW HOLLAND 595985
OPEL 595985
Producent Symbol
CORTECO 12011496
CORTECO 12011496B
MALO 13072AC
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 115KM 8144.97
FIAT CROMA 1991 - 1995 154LH 2.5TD 118KM 8144.97Y
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159AC 1.4i 69KM 160.A1
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159AC 1.4i 69KM 160.A1
IVECO TRUCK ZML