ROZRUSZNIK 458185 12V 1,5KW BENDIX 11Z NOWY

ROZRUSZNIK 458185 12V 1,5KW BENDIX 11Z NOWY

Indeks MotoHurt: 09651

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 584,25 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CITROEN 9645100680
CITROEN 9662854080
CITROEN 9663528880
CITROEN 9801667780
MITSUBISHI M000T22471
MITSUBISHI M0T22471
MITSUBISHI M0T22473
OPEL 3647959
OPEL 95526025
PSA 5802AA
PSA 5802EG
PSA 5802Z8
PSA 5802Z9
TOYOTA 28100YV020
TOYOTA 28100-YV020
Producent Symbol
AD KUHNER 101329M
AD KUHNER 101329V
ALANKO 10439515
ALANKO 10439601
ALANKO 10441157
ALANKO 11439515
ALANKO 11439601
ALANKO 11441157
AS S3029
AS S3091
AS S5291
ATL A22790
AUTOTEAM SMI246
AUTOTEAM SVA215
BORG BST2015
BOSCH 0986022790
BS PSH 220524113000
BS PSH 220524113130
BS PSH 220524113265
BS PSH 220524113370
BS PSH 220524113500
BS PSH 220524113505
CARGO 113933
CASCO CST15215
CASCO CST15215AS
CASCO CST15215GS
CEVAM 3006
CTS 1265015
CV PSH 220524113
DELCO REMY DRS3976
DRI 329018112
EAA EAA121078
EAI 11997
EDR 913976
EDR WS34087
ELSTOCK 253296
ERA 220249A
ERA 220429
EUROREPAR 1638115880
EUROTEC 11022790
EUROTEC 11090067
EXACT 20104
FARCOM 105310
FRIESEN 8080117
GECO M728166
GECO M728166A
HB 42455982
HC PARTS CS1329
HELLA 8EA011610981
HELLA 8EA738198001
HENKEL 3115757
HENKEL 3115758
HENKEL 3115760
HENKEL 3115761
IAP 80317006
JAKOPARTS J5218023
KUTNAK 722518M
LAUBER 221329
LUCAS LRS01737
MAGNETI 943213291010
MAGNETI MSRC1329
MESSMER 220429
MESSMER 220429A
NPS T521A25
OSSCA 28912
POWERMAX 88212646
QH 8080117
REAL 20479512BN
REAL 20479512OE
REEX 50201354
REMY DRS3976
REMY RAS34087
RIDEX 2S0264R
SANDO 60152150
SANDO 60152151
SERCORE 260151
TECHNIKA D63296
UNIPOINT F042S0H117
VALEO 438166
VALEO 458185
VALEO 726065
VALEO D7G3
WAI 32570N
WAI 32737N
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 90KM DV6ATED4
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 75KM DV6B
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 90KM 9HS/9HX
CITROEN BERLINGO 2010 - 2018 III 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
CITROEN BERLINGO 2010 - 2018 III 1.6HDi 114KM 9HR/DV6C#
CITROEN BERLINGO 2010 - 2018 III 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN BERLINGO 2014 - 2018 III 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN BERLINGO 2014 - 2018 III 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN BERLINGO 2015 - 2018 III 1.6HDi 75KM 9HN/DV6ETED
CITROEN C1 2005 - 2014 PM/PN 1.4HDi 54KM DV4D
CITROEN C2 2003 - 2021 JM 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN C2 2005 - 2021 JM 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4HDi 16V 90KM 8HY
CITROEN C3 2005 - 2009 I/FC 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C3 2005 - 2009 I/FC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C3 2009 - 2016 II 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN C3 2009 - 2016 II 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C3 2009 - 2016 II 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN C3 2012 - 2016 II 1.6HDi 114KM 9HLR/DV6C
CITROEN C3 2014 - 2016 II 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN C3 2015 - 2016 II 1.6HDi 75KM BWH/DV6FE
CITROEN C3 PICASSO 2009 - 2021 I/SH 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C3 PICASSO 2009 - 2021 I/SH 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C3 PICASSO 2010 - 2021 I/SH 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C3 PICASSO 2010 - 2021 I/SH 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN C3 PICASSO 2013 - 2021 I/SH 1.6HDi 114KM 9HL/DV6C
CITROEN C3 PICASSO 2015 - 2021 I/SH 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN C3 PLURIER 2004 - 2021 1.4HDi 68KM 8HX
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C4 2009 - 2021 B7 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C4 2009 - 2021 B7 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2011 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2011 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2012 UA 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2021 UA 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2010 - 2012 UA 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2010 - 2021 UA 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2013 - 2021 II 1.6HDi 115KM 9HR/DV6C
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2013 - 2021 II 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2014 - 2021 II 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2015 - 2021 II 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C4 PICASSO 2010 - 2013 I/UD 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C4 PICASSO 2013 - 2021 II/MPV 1.6HDi 114KM 6HL/DV6C
CITROEN C4 PICASSO 2013 - 2021 II/MPV 1.6HDi 115KM 9HC/DV6C
CITROEN C4 PICASSO 2013 - 2021 II/MPV 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN C4 PICASSO 2014 - 2021 II/MPV 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN C4 PICASSO 2015 - 2021 II/MPV 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 2006 - 2008 RC 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 2010 - 2021 RD 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C5 2012 - 2021 RD 1.6HDi 114KM 9HR/DV6C
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 BREAK 2006 - 2008 RE 2.2HDi 16V 170KM DW12BTED4
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN C5 BREAK 2010 - 2021 TD 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN C5 BREAK 2012 - 2021 TD 1.6HDi 114KM 9HR/DV6C
CITROEN DS3 CABRIO 2013 - 2015 I 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN DS3 CABRIO 2014 - 2015 I 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN DS3 HATCHBACK 2009 - 2015 I 1.6HDi 112KM DV6C
CITROEN DS3 HATCHBACK 2009 - 2015 I 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN DS3 HATCHBACK 2010 - 2015 I 1.4HDi 68KM 8HR/DV4C
CITROEN DS3 HATCHBACK 2012 - 2015 I 1.6HDi 114KM 9HL/DV6C
CITROEN DS3 HATCHBACK 2013 - 2015 I 1.6HDi 115KM BHX/DV6FC
CITROEN DS3 HATCHBACK 2013 - 2015 I 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN DS3 HATCHBACK 2014 - 2015 I 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN DS4 HATCHBACK 2011 - 2015 I 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
CITROEN DS4 HATCHBACK 2011 - 2015 I 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN DS4 HATCHBACK 2012 - 2015 I 1.6HDi 114KM 9HL/DV6C
CITROEN DS4 HATCHBACK 2014 - 2015 I 1.6HDi 115KM BHX/DV6FC
CITROEN DS4 HATCHBACK 2014 - 2015 I 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN DS5 HATCHBACK 2011 - 2015 I 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
CITROEN DS5 HATCHBACK 2012 - 2015 I 1.6HDi 114KM 9HD/DV6C
CITROEN DS5 HATCHBACK 2013 - 2015 I 1.6HDi 115KM BHX/DV6FC
CITROEN DS5 HATCHBACK 2014 - 2015 I 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN JUMPY 2007 - 2016 II 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN XSARA 2003 - 2004 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN XSARA BREAK 2003 - 2006 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN XSARA COUPE 2003 - 2004 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN XSARA PICASSO 2003 - 2011 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN XSARA PICASSO 2005 - 2011 1.6HDi 16V 90KM H9X
OPEL GRANDLAND X 2018 - 2021 I / A18 1.5CDTi 16V 131KM D15DTH/DV5RC
PEUGEOT 1007 2005 - 2021 KM 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 1007 2007 - 2021 KM 1.6HDi 16V 109KM 9HZ
PEUGEOT 107 2005 - 2014 PM/PN 1.4HDi 54KM DV4D
PEUGEOT 206 CABRIO 2005 - 2007 CC/2D 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2001 - 2009 2A/C 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2004 - 2007 2A/C 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2009 2E/K 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206 KOMBI 2004 - 2007 2E/K 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 206 SEDAN 2008 - 2010 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206+ HATCHBACK 2009 - 2013 T3E 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 207 CABRIO 2007 - 2015 CC/WD 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 207 CABRIO 2009 - 2013 CC/WD 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2015 WA/WC 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2013 WA/WC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2009 - 2013 WA/WC 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2009 - 2013 WA/WC 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2013 SW/WK 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 207 KOMBI 2009 - 2013 SW/WK 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 207 KOMBI 2009 - 2013 SW/WK 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 208 HATCHBACK 2012 - 2019 CA_CC 1.4HDi 68KM 8HP/8HR/DV4C
PEUGEOT 208 HATCHBACK 2012 - 2019 CA_CC 1.6HDi 114KM 9HD/DV6CTED
PEUGEOT 3008 2009 - 2016 I/MPV 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 3008 2010 - 2016 I/MPV 1.6HDi 112KM 9HR/CV6C
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2005 3A/C 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2004 - 2009 3A/C 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2009 3A/C 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2005 3E/F 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 307 KOMBI 2004 - 2008 3E/F 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 308 CABRIO 2009 - 2014 CC 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 308 CABRIO 2013 - 2014 CC 1.6HDi 114KM 9HD/DV6CTED
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2007 - 2013 4A/4C 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2007 - 2013 4A/4C 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2009 - 2013 4A/4C 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2009 - 2013 4A/4C 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2013 4A/4C 1.6HDi 114KM 9HD/DV6CTED
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2021 II 1.6HDi 115KM 9HC/BHZ/DV6FC
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2013 - 2021 II 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2009 - 2014 SW 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 308 KOMBI 2009 - 2014 SW 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 308 KOMBI 2013 - 2014 SW 1.6HDi 114KM 9HD/DV6CTED
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2021 II/L__/L4_ 1.6HDi 115KM 9HC/BHZ/DV6FC
PEUGEOT 308 KOMBI 2014 - 2021 II/L__/L4_ 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2010 6E 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2010 6D 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT 5008 2009 - 2016 MPV 1.6HDi 16V 110KM DV6TED4
PEUGEOT 5008 2010 - 2016 MPV 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 5008 2013 - 2016 MPV 1.6HDi 114KM 9HD/DV6CTED
PEUGEOT 508 KOMBI 2010 - 2021 SW 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 508 KOMBI 2012 - 2021 SW 1.6HDi 115KM 9HD/DV6CTED
PEUGEOT 508 SEDAN 2010 - 2021 I/8D_ 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT 508 SEDAN 2012 - 2021 I/8D_ 1.6HDi 115KM 9HD/DV6CTED
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2021 AA 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 75KM DV6B
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT PARTNER 2010 - 2018 III 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT PARTNER 2010 - 2018 III 1.6HDi 16V 92KM 9HX/DVATED4
PEUGEOT PARTNER 2013 - 2018 III 1.6HDi 114KM 9HL/DV6C
PEUGEOT PARTNER 2015 - 2018 III 1.6HDi 75KM 9HN/DV6ETED
TOYOTA AYGO 2005 - 2021 B10 1.4HDi 54KM 2WZ-TV
TOYOTA PROACE 2013 - 2016 I/MGX 1.6TD 90KM 3WZ-TV