DOCISK SPRZĘGŁA 472.20.D D200

Indeks MotoHurt: 09599

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 172,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D200

Producent Symbol
OPEL 03431309
OPEL 08939693
OPEL 666008
OPEL 666021
OPEL 666030
OPEL 666031
OPEL 666032
OPEL 666033
OPEL 666034
OPEL 666036
OPEL 666052
OPEL 666054
OPEL 666102
OPEL 90017001
OPEL 90018918
OPEL 90086013
OPEL 90086014
OPEL 90170189
OPEL 90170190
OPEL 90209357
OPEL 90421577
OPEL 90425249
OPEL 90522511
OPEL 90541811
OPEL 90544037
OPEL 90544039
Producent Symbol
ASCO CEOP04
DELPHI HE01049
HART 334892
LUK 120001810
LUK 120012911
LUK 120026410
MEYER 50280269
MEYLE 9182172031
NK 103606
NK 103610
NK 103634
NK 109906
PANTHER 10503
QH Q10049
QH Q10082
QH Q90012
QH Q90191
SACHS 1850280269
SACHS 1850280339
SACHS 3082172031
STATIM 472.20.D
STATIM 47220D
VALEO 279638
VALEO 472035
VALEO 472037
VALEO 802062
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL ASCONA 1981 - 1988 C 1.6 75KM 16N
OPEL ASCONA 1981 - 1986 C 1.6 90KM 16SH
OPEL ASCONA 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16D
OPEL ASCONA 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16DA
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6 82KM 16SV
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 1.6i 75KM E16NZ
OPEL ASCONA HATCHBACK 1981 - 1988 C 1.6 75KM 16N
OPEL ASCONA HATCHBACK 1981 - 1986 C 1.6 90KM 16SH
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16D
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16DA
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6 82KM 16SV
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 1.6i 75KM E16NZ
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1996 F 1.6i X16SZ
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1992 F 1.7D 17D
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.7TD 17DT
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1994 F 1.6i C16SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.7D 17DR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1996 F 1.6i X16SZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.7TD X17DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i 16LZ2
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i C16NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 1.4i 16V Z14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 1.6i C16NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1992 F 1.7D 17D
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.7TD 17DT
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1994 F 1.6i C16SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.7D 17DR
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1996 F 1.6i X16SZ
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.7TD X17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1995 - 1998 F 1.6i 16LZ2
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 1.4i 16V Z14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i C16NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i C16SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1992 F 1.7D 17D
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.7D 17DR
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.7TD 17DT
OPEL ASTRA SEDAN 1993 - 1996 F 1.6i X16SZ
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.7TD X17DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1995 - 1998 F 1.6i 16LZ2
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 1.4i 16V X14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 1.4i 16V Z14XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i 100KM E16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.6i 98KM C16SEI
OPEL CORSA HATCHBACK 1992 - 1993 A 1.6i 101KM C16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1994 - 2000 B 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.4i 16V 90KM Z14XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2003 - 2006 C 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.3 13S
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.6i 75KM C16LZ
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.6i 75KM C16NZ
OPEL KADETT CABRIO 1989 - 1993 E 1.6 16SV
OPEL KADETT CABRIO 1990 - 1993 E 1.4 14NV
OPEL KADETT CABRIO 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13N
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13NB
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1987 E 1.3 75KM 13S
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT HATCHBACK 1989 - 1991 E 1.7D 57KM 17D
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1987 E 1.3 13S
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1991 E 1.3 60KM 13N
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6 16SV
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT KOMBI 1989 - 1991 E 1.7D 57KM 17D
OPEL KADETT KOMBI 1990 - 1991 E 1.4 14NV
OPEL KADETT KOMBI 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13N
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13NB
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1987 E 1.3 75KM 13S
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT SEDAN 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT SEDAN 1989 - 1991 E 1.7D 57KM 17D
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL MANTA 1975 - 1980 B 1.6 60KM 16N
OPEL MANTA 1975 - 1981 B 1.6 75KM 16S
OPEL MANTA 1975 - 1977 B 1.9 105KM 19E
OPEL MANTA 1975 - 1980 B 1.9 90KM 19S
OPEL MANTA 1976 - 1981 B 1.9 75KM 19N
OPEL MANTA 1977 - 1984 B 2.0 100KM 20S
OPEL MANTA 1977 - 1980 B 2.0 90KM 20N
OPEL MERIVA 2004 - 2010 I 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL REKORD 1977 - 1982 E 1.7 60KM 17N
OPEL REKORD 1977 - 1982 E 1.9 75KM 19N
OPEL REKORD 1977 - 1986 E 2.0 20S
OPEL REKORD 1977 - 1982 E 2.0 90KM 20N
OPEL REKORD 1977 - 1984 E 2.0i 20E
OPEL REKORD 1982 - 1986 E 1.8 18S
OPEL REKORD 1982 - 1986 E 1.8 75KM 18N
OPEL REKORD 1985 - 1986 E 1.8 C18NV
OPEL REKORD KOMBI 1977 - 1982 E 1.7 60KM 17N
OPEL REKORD KOMBI 1977 - 1982 E 1.9 75KM 19N
OPEL REKORD KOMBI 1977 - 1986 E 2.0 20S
OPEL REKORD KOMBI 1977 - 1982 E 2.0 90KM 20N
OPEL REKORD KOMBI 1977 - 1984 E 2.0i 20E
OPEL REKORD KOMBI 1982 - 1986 E 1.8 18S
OPEL REKORD KOMBI 1982 - 1986 E 1.8 75KM 18N
OPEL REKORD KOMBI 1985 - 1986 E 1.8 C18NV
OPEL TIGRA 1994 - 2000 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL TIGRA TWINTOP 2004 - 2010 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA HATCHBACK 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 1.6i 75KM E16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA SEDAN 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ