OSŁONA PRZEG.ZEWN.22*78*78 Z ROWKIEM

Indeks MotoHurt: 09456

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 9,84 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 22*78*78

Producent Symbol
FIAT 16500170470106
FIAT 60507869
FIAT 60562336
FORD 1016771
FORD 1073846
FORD 6676136
FORD 92TT3A331AC
FORD 95SX4K258MA
FORD 98AX4A084BA
OPEL 0374050
OPEL 1603180
OPEL 1603204
OPEL 374050
OPEL 90125491
OPEL 90125494
OPEL 90421747
VAG 191407203
VAG 321498203A
VAG 431407283B
VAG 431407285B
VAG 431498203C
VAG 441498203A
VAG 443407285A
VAG 443498203B
VAG 443498203C
VAG 443498203D
VAG 4A0407285
VAG 4A0498203A
VAG 4A0498203D
VAG 803498203
VAG 811498203
VAG 893498203A
VAG 8D0498203
VOLVO 271648
VOLVO 271649
Producent Symbol
AUTEX 503019
AUTEX 503209
AUTEX 504029
AUTEX 504029S
AUTOFREN D8094
AUTOMEGA 304980203441A
BIRTH 7253
BORG BCB6188
BSG BSG90705018
CAUTEX 460855
CDX 221643
CDX 221687
CDX 222930
CEVAM 1523
CIFAM 613144
CIFAM 613158
CIFAM 613196
EKG 921499
EKG 922290
EKG 926037
EKG 926094
ERT 500036
FARCOM 157084
FARCOM 260060
FARCOM 260141
FARE 1848
FARE 1848E
FARE K1848
FARE K1848-E
FEBEST 1917E53
FEBI 01171
FEBI 02399
FEBI 07869
FEBI 07873
FEBI 08301
FEBI 24137
FEBI 38337
FIRST LINE FCB6188
FLENNOR FL711819MK
FRIESEN QJB215
FRIESEN QJB485
FRIESEN QJB571
FRIESEN QJB572
GSP 780221
HART 400260
HART 400976
HART 400996
HART 401423
HART 406147
HK 2204
IMPERGOM 30541
IMPERGOM 31274
INTERPARTS BT20
IPD 2007
IPD 2014
IPD 2204
IPD 2252
IPD 2289
IPD 352014
IPD 352014S
IPD 353024
IPD 353024S
JP GROUP 1143600810
JP GROUP 1143600819
JP GROUP 880374050
KAGER 130150
KAGER 130403
KRAFT 4410700
LEMFORDER 14509
LEMFORDER 1450901
LOBRO 300320
LOBRO 300402
LOBRO 303950
LOBRO 304013
LUCAS LKTB60803
MALO 16262
MALO 192421
MAPCO 18709
MEYLE 1004980075
MEYLE 1004980085
MEYLE 1004980091SK
MEYLE 3143167500
MEYLE 6141600001
MEYLE MBK0070
NK 523602
NK 524730
NK 524739
OPEN PARTS SJK705900
OPTIMAL MK810370
OPTIMAL MK822920
PEX 8008
PEX 8015
PEX 8143
PEX 8303
QH QJB215
QH QJB571
QH QJB572
QH QJB755
RECO 00634
RECO 00650
RICAMBI K11145
RICAMBI TK11131
RUVILLE 755216
RUVILLE 755305
RUVILLE 755430
RUVILLE 755714
RUVILLE 755723
RUVILLE 755729
SASIC 9004726
SKF VKJP1303
SKF VKJP3005
SKF VKJP3142
SPIDAN 21499
SPIDAN 22290
SPIDAN 26037
SPIDAN 26094
SWAG 20924137
SWAG 30830006
SWAG 30908301
SWAG 50907873
SWAG 50907896
TOPRAN 103399
TOPRAN 500588
TRISCAN 854024816
TRISCAN 854029810
TRUCKTEC 0731037
VAICO 107184
VAICO V200746
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 1.6 85KM YV
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 2.1 115KM WB
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 2.1 136KM WC
AUDI 100 KOMBI 1978 - 1982 43/C2 2.0D 70KM CN
AUDI 100 KOMBI 1980 - 1982 43/C2 1.9 100KM WH
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1987 44/C3 1.8 75KM DR/RS
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1984 44/C3 1.9 100KM WH
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1988 44/C3 2.0D 70KM CN
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1988 44/C3 2.0TD 87KM DE
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1984 44/C3 2.1 136KM WC
AUDI 100 KOMBI 1982 - 1984 44/C3 2.2 107KM WU
AUDI 100 KOMBI 1983 - 1989 44/C3 1.8 90KM DS/NP
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1987 44/C3 2.0 115KM KP
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1986 44/C3 2.2 115KM KZ
AUDI 100 KOMBI 1984 - 1988 44/C3 2.2 137KM KU
AUDI 100 KOMBI 1985 - 1990 44/C3 1.8 90KM 4B/PH
AUDI 100 KOMBI 1985 - 1986 44/C3 2.2E PX
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1988 44/C3 1.8 88KM SH
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1987 44/C3 2.0 113KM SL
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1990 44/C3 2.2T 165KM MC
AUDI 100 KOMBI 1986 - 1990 44/C3 2.3E 136KM NF
AUDI 100 KOMBI 1988 - 1990 44/C3 2.0 115KM RT
AUDI 100 KOMBI 1988 - 1990 44/C3 2.0TD 100KM NC
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1990 44/C3 2.3E 133KM ?#?
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1990 44/C3 2.5TDi 120KM 1T
AUDI 100 KOMBI 1990 - 1994 4A/C4 2.0i 100KM AAE
AUDI 100 KOMBI 1991 - 1994 4A/C4 2.2i 20V AAN
AUDI 100 KOMBI 1991 - 1994 4A/C4 2.2i 20V AAN
AUDI 100 SEDAN 1976 - 1982 43/C2 1.6 85KM YV
AUDI 100 SEDAN 1977 - 1982 43/C2 2.1 115KM WB
AUDI 100 SEDAN 1977 - 1982 43/C2 2.1 136KM WC
AUDI 100 SEDAN 1978 - 1982 43/C2 2.0D 70KM CN
AUDI 100 SEDAN 1980 - 1982 43/C2 1.9 100KM WH
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1987 44/C3 1.8 75KM DR/RS
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1984 44/C3 1.9 100KM WH
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1988 44/C3 2.0D 70KM CN
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1988 44/C3 2.0TD 87KM DE
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1984 44/C3 2.1 136KM WC
AUDI 100 SEDAN 1982 - 1984 44/C3 2.2 107KM WU
AUDI 100 SEDAN 1983 - 1989 44/C3 1.8 90KM DS/NP
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1987 44/C3 2.0 115KM KP
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1986 44/C3 2.2 115KM KZ
AUDI 100 SEDAN 1984 - 1988 44/C3 2.2 137KM KU
AUDI 100 SEDAN 1985 - 1990 44/C3 1.8 90KM 4B/PH
AUDI 100 SEDAN 1985 - 1986 44/C3 2.2E PX
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1988 44/C3 1.8 88KM SH
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1987 44/C3 2.0 113KM SL
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1990 44/C3 2.2T 165KM MC
AUDI 100 SEDAN 1986 - 1990 44/C3 2.3E 136KM NF
AUDI 100 SEDAN 1988 - 1990 44/C3 2.0 115KM RT
AUDI 100 SEDAN 1988 - 1990 44/C3 2.0TD 100KM NC
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1990 44/C3 2.3E 133KM ?#?
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1990 44/C3 2.5TDi 120KM 1T
AUDI 100 SEDAN 1990 - 1994 4A/C4 2.0i 100KM AAE
AUDI 100 SEDAN 1991 - 1994 4A/C4 2.2i 20V 230KM AAN
AUDI 200 SEDAN 1983 - 1984 44/44Q 2.1E 136KM WC
AUDI 200 SEDAN 1983 - 1988 44/44Q 2.1T 182KM KG
AUDI 200 SEDAN 1984 - 1985 44/44Q 2.2i 137KM KU
AUDI 80 KOMBI 1992 - 1996 B4 1.9TDi 90KM 1Z
AUDI 80 SEDAN 1981 - 1983 B2 1.9 115KM WN
AUDI 80 SEDAN 1982 - 1984 B2 2.2 136KM KK
AUDI 80 SEDAN 1983 - 1986 B2 1.8 90KM DS
AUDI 80 SEDAN 1983 - 1984 B2 2.0 115KM JS
AUDI 80 SEDAN 1984 - 1986 B2 1.8 112KM DZ
AUDI 80 SEDAN 1984 - 1986 B2 1.8 93KM JN
AUDI 80 SEDAN 1985 - 1986 B2 1.8 110KM PV
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1991 B3 1.8S 90KM JN/NE/PM
AUDI 80 SEDAN 1991 - 1994 B4 1.9TDi 90KM 1Z
AUDI 90 SEDAN 1984 - 1987 B2 2.2 136KM KV
AUDI 90 SEDAN 1985 - 1987 B2 2.2 115KM KX
AUDI 90 SEDAN 1987 - 1991 B3 2.2E 136KM KV
AUDI A6 KOMBI 2000 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH
AUDI A6 KOMBI 2001 - 2005 4B/C5 2.7i 30V ARE/BES
AUDI A6 KOMBI 2002 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A6 SEDAN 2000 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH/BND
AUDI A6 SEDAN 2001 - 2004 4B/C5 2.7i 30V ARE/BES
AUDI A6 SEDAN 2002 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI ALLROAD 2000 - 2005 4BH 2.5TDi 24V AKE/BAU
AUDI ALLROAD 2000 - 2005 4BH 2.7i 30V ARE/BES
AUDI ALLROAD 2002 - 2005 4BH 4.2i 40V BAS
AUDI ALLROAD 2003 - 2005 4BH 2.5TDi 24V BCZ
AUDI COUPE 1983 - 1986 81/85 2.0 115KM JS
AUDI COUPE 1986 - 1987 81/85 1.8 107KM PV
AUDI COUPE 1986 - 1988 81/85 1.8 112KM DZ
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.4i 71KM F6#
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.6i 105KM LJF
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1992 V 1.8i 16V 105KM RDA
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1992 V 1.8i 16V 130KM RQB
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1994 VI 1.4i 71KM F6# +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1995 VI 1.6i 16V 90KM L1#
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1995 VI 1.8i 16V 105KM RDA
FORD ESCORT CABRIO 1992 - 1995 VI 1.8i 16V 130KM RQB
FORD ESCORT CABRIO 1993 - 1995 VI 1.4i 75KM F4B
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.4i 75KM F4B
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8i 16V 115KM RKC
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i 60KM J4B +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.3i 60KM J6A +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.4i 71KM F6# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.6 90KM LU# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.6i 105KM LJF
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1991 - 1992 V 2.0i 16V N7A +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1992 V 1.8i 16V 105KM RDA
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1992 V 1.8i 16V 130KM RQB
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.3i 60KM J4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.3i 60KM J6A
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.4i 71KM F6#
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.6i 16V 90KM L1#
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8i 16V 105KM RDA
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8i 16V 130KM RQB
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 2.0i 16V N7A
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 2.0i 16V 220KM N5F
FORD ESCORT HATCHBACK 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF#
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i 60KM J4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.3i 60KM J6A
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.4i 75KM F4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.6i 16V 90KM L1#
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8i 16V 115KM RKC
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 2.0i 16V N7A
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 2.0i 16V 220KM N5F
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.4i 71KM F6# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.6 90KM LU# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.6i 105KM LJF
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i 60KM J4B
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.3i 60KM J6A
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1992 V 1.8i 16V 105KM RDA
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i 60KM J4B
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.3i 60KM J6A
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.4i 75KM F4B
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.6i 16V 90KM L1#
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8i 16V 115KM RKC
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i 60KM J4B
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.3i 60KM J6A
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1994 VI 1.4i 71KM F6#
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.4i 75KM F4B
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8i 16V 105KM RDA
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1994 - 1995 VI 1.6i 16V 90KM L1#
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i 60KM J4B
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.3i 60KM J6A
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.4i 75KM F4B
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.6i 16V 90KM L1#
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8i 16V 115KM RKC
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD EXPRESS 1990 - 1994 91 1.3 63KM JBD
FORD EXPRESS 1995 - 2000 95 1.4i 73KM F4B
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.3 60KM J4B
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.3 60KM J6A
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 71KM F6#
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.4 73KM FUH
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6 90KM LU#
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6i 105KM LJF
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.8D 60KM RT#
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.6i 16V 90KM L1#
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8i 16V 105KM RDA
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8i 16V 130KM RQB
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8TD 90KM RF#
OPEL ASCONA 1981 - 1986 C 1.6 90KM 16SH
OPEL ASCONA 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16D
OPEL ASCONA 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16DA
OPEL ASCONA 1982 - 1986 C 1.8i 100KM S18NV
OPEL ASCONA 1982 - 1986 C 1.8i 115KM 18E
OPEL ASCONA 1985 - 1986 C 1.8i 100KM C18NE
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6 82KM 16SV
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 1.6i 75KM E16NZ
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 1.8 84KM E18NV
OPEL ASCONA 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASCONA HATCHBACK 1981 - 1986 C 1.6 90KM 16SH
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16D
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1988 C 1.6D 54KM 16DA
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1986 C 1.8i 100KM S18NV
OPEL ASCONA HATCHBACK 1982 - 1986 C 1.8i 115KM 18E
OPEL ASCONA HATCHBACK 1985 - 1986 C 1.8i 100KM C18NE
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6 82KM 16SV
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 115KM 20NE
OPEL ASCONA HATCHBACK 1986 - 1988 C 2.0i 116KM C20NE +KAT
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 1.6i 75KM E16NZ
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 1.8 84KM E18NV
OPEL ASCONA HATCHBACK 1987 - 1988 C 2.0i 130KM 20SEH
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 2001 F 1.4i C14SE
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1996 F 1.6i X16SZ
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1994 F 2.0i C20NE
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V C18XEL
OPEL ASTRA CABRIO 1994 - 2001 F 1.8i 16V X18XE
OPEL ASTRA CABRIO 1996 - 2001 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1992 F 1.7D 17D
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1992 F 1.7D 57KM 17D
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i C14NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i C14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1994 F 1.6i C16SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.7D 17DR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.7D 60KM 17DR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1993 - 1994 F 1.8i 16V C18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V C18XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1994 - 1998 F 1.8i 16V X18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i C16NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1996 - 1998 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.4i C14NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 1.6i C16NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1992 F 1.7D 17D
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1992 F 1.7D 57KM 17D
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 2.0i C20NE
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.4i C14SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1994 F 1.6i C16SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.7D 17DR
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.7D 60KM 17DR
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1996 F 1.6i X16SZ
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1998 F 1.8i 16V C18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V C18XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1994 - 1998 F 1.8i 16V X18XE
OPEL ASTRA KOMBI 1996 - 1998 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1991 - 1998 F 1.4i C14NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.4i C14SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i C16NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1994 F 1.6i C16SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1992 F 1.7D 17D
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.7D 17DR
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1992 F 1.7D 57KM 17D
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.7D 60KM 17DR
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.8i C18NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 2.0i C20NE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA SEDAN 1993 - 1994 F 1.8i 16V C18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V C18XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1994 - 1998 F 1.8i 16V X18XE
OPEL ASTRA SEDAN 1996 - 1998 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.6i X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.6i 16V X16XEL
OPEL CALIBRA 1990 - 1991 A 2.0i C20NE
OPEL CALIBRA 1990 - 1997 A 2.0i C20NE
OPEL CALIBRA 1990 - 1991 A 2.0i 16V C20XE
OPEL CALIBRA 1990 - 1994 A 2.0i 16V C20XE
OPEL CALIBRA 1992 - 1997 A 2.0i C20LET
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM C20NE
OPEL KADETT CABRIO 1989 - 1993 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT HATCHBACK 1981 - 1984 D 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT HATCHBACK 1982 - 1984 D 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT HATCHBACK 1983 - 1984 D 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1986 E 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.8i 90KM S18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 2.0i 129KM 20SEH
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 150KM C20XE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 156KM 20XE
OPEL KADETT HATCHBACK 1989 - 1991 E 1.7D 57KM 17D
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1981 - 1984 D 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT KOMBI 1982 - 1984 D 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1986 E 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1986 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1989 - 1991 E 1.7D 57KM 17D
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1986 E 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16D
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.6D 54KM 16DA
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT SEDAN 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1989 - 1991 E 1.7D 57KM 17D
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA HATCHBACK 1989 - 1990 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM 17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM X17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 90KM 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1994 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM 17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD 82KM X17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL VECTRA SEDAN 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
RENAULT SCENIC 1999 - 2003 I 1.9DTi 98KM F9Q 73#
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.6i 101KM AEH/AKL/APF/AUR
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.9TDi 110KM ASK/ASV
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.9TDi 90KM AGR/ALH
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1996 6K2/C2 1.8i 16V 129KM ADL
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1996 6K2/C2 1.9TD 75KM AAZ
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT CORDOBA SEDAN 1997 - 1999 6K2/C2 1.9TDi 110KM AFN
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.6i 75KM AEE/ALM
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT CORDOBA VARIO 1997 - 1999 6K5 1.6i 75KM 1F
SEAT CORDOBA VARIO 1997 - 1999 6K5 1.9TDi 110KM AFN
SEAT CORDOBA VARIO 1999 - 2002 6K5 1.9TDi 110KM ASK/ASV
SEAT CORDOBA VARIO 1999 - 2002 6K5 1.9TDi 90KM AGR/ALH
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.8i 16V 129KM ADL
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.9TD 75KM AAZ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT IBIZA HATCHBACK 1999 - 2002 6K1 1.6i 101KM AEH/AKL/APF/AUR
SEAT IBIZA HATCHBACK 1999 - 2002 6K1 1.9TDi 110KM ASK/ASV
SEAT IBIZA HATCHBACK 1999 - 2002 6K1 1.9TDi 90KM AGR/ALH
SEAT INCA 1995 - 1998 6K9 1.6i 75KM 1F
SEAT INCA 1997 - 2000 6K9 1.6i 75KM AEE
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.6i 73KM ABN/EZ
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1996 1L2 1.8i 88KM RP
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.8i 16V 125KM PL
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.8i 16V 133KM KR
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.9D 68KM 1Y
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.9TD 75KM AAZ
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1993 - 1999 1L2 1.6i 75KM 1F
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1993 - 1996 1L2 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1995 - 1999 1L2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1996 - 1999 1L2 1.6i 101KM AFT
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1996 - 1999 1L2 1.9TDi 110KM AFN
VOLVO 850 KOMBI 1992 - 1994 LW 2.4i 140KM B5252
VOLVO 850 KOMBI 1994 - 1996 LW 2.0i 126KM B5202S
VOLVO 850 KOMBI 1995 - 1996 LW 2.3i 20V 250KM B5234T4
VOLVO 850 KOMBI 1995 - 1996 LW 2.5TDi 140KM D5252T
VOLVO 850 SEDAN 1993 - 1996 LS 2.3i 20V 226KM B5234
VOLVO 850 SEDAN 1994 - 1996 LS 2.0i 126KM B5202S
VOLVO 850 SEDAN 1995 - 1996 LS 2.5TDi 140KM D5252T
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 143KM B5204F
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V 163KM B5204T4
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V 180KM B5204T2
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.4i 144KM B5252S
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.4i 20V 170KM B5244S
VOLVO S70 SEDAN 1998 - 2000 LS 2.4i 144KM GB5252S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 126KM B5202S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i 144KM B5252S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i 20V 170KM B5244S
VW CADDY 1996 - 2004 II/9K9 1.9TDi 90KM AL#
VW CORRADO 1988 - 1993 53I 1.8i PG
VW CORRADO 1989 - 1992 53I 1.8i 16V 136KM KR
VW CORRADO 1991 - 1995 53I 2.0i 16V 136KM 9A
VW CORRADO 1993 - 1995 53I 2.0i 115KM 2#
VW GOLF CABRIO 1993 - 1998 III/1E7 1.8i 75KM AAM
VW GOLF CABRIO 1993 - 1998 III/1E7 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW GOLF CABRIO 1995 - 1998 III/1E7 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF CABRIO 1996 - 1998 III/1E7 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.8i 75KM AAM/ANN
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.8i 90KM ADZ/ANP
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.9TDi 90KM AHU/ALE
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 2.0i 115KM AGG/AKR/ATU/AW#
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi 112KM D#
VW GOLF HATCHBACK 1984 - 1991 II/19E/1G1 1.8 90KM G#
VW GOLF HATCHBACK 1984 - 1991 II/19E/1G1 1.8i 90KM GX
VW GOLF HATCHBACK 1985 - 1985 II/19E/1G1 1.8GTi 105KM HT
VW GOLF HATCHBACK 1985 - 1987 II/19E/1G1 1.8GTi 107KM RD
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1990 II/19E/1G1 1.8 84KM RH
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.8 90KM G#
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi 16V 129KM PL
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1990 II/19E/1G1 1.8GTi 16V 139KM KR
VW GOLF HATCHBACK 1987 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi 107KM PF
VW GOLF HATCHBACK 1987 - 1991 II/19E/1G1 1.8i 90KM RP
VW GOLF HATCHBACK 1988 - 1991 II/19E/1G1 1.8 98KM 1P
VW GOLF HATCHBACK 1988 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi G60 160KM P#
VW GOLF HATCHBACK 1990 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi G60 160KM PG
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.8i 75KM AAM
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.8i 90KM ABS/ACC/ADZ
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 2.0i 115KM 2E/ABA/ADY/AGG/AKR
VW GOLF HATCHBACK 1993 - 1997 III/1H1 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF HATCHBACK 1995 - 1997 III/1H1 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF HATCHBACK 1996 - 1997 III/1H1 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.8i 75KM AAM/ANN
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.8i 90KM ABS/ADZ/ANP
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.8i 90KM ADZ
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF KOMBI 1996 - 1999 III/1H5 1.9TDi 110KM AFN
VW JETTA 1984 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 112KM P#
VW JETTA 1984 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 90KM G#
VW JETTA 1985 - 1987 II/19E/1G2 1.8i 107KM RD
VW JETTA 1986 - 1990 II/19E/1G2 1.8 84KM RH
VW JETTA 1986 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 16V 129KM PL
VW JETTA 1987 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 107KM PF
VW JETTA 1987 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 90KM RP
VW JETTA 1987 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 98KM 1P
VW JETTA 1987 - 1989 II/19E/1G2 1.8i 16V 140KM KR
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1993 3A5 1.6TD 80KM RA/SB
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i PG
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1993 3A5 2.0i 16V 136KM 9A
VW PASSAT KOMBI 1989 - 1993 3A5 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 1.8 75KM AAM
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT KOMBI 1991 - 1997 3A5 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT KOMBI 1993 - 1997 3A5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT KOMBI 1994 - 1995 3A5 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT KOMBI 1995 - 1996 3A5 2.0i 107KM AEP
VW PASSAT KOMBI 1998 - 2000 3B5 1.9TDi 115KM AJM/ATJ
VW PASSAT KOMBI 1998 - 2000 3B5 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1993 3A2 1.6TD 80KM RA/SB
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i PG
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1993 3A2 2.0i 16V 136KM 9A
VW PASSAT SEDAN 1989 - 1993 3A2 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 1.8i 75KM AAM
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT SEDAN 1991 - 1996 3A2 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT SEDAN 1993 - 1996 3A2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT SEDAN 1994 - 1996 3A2 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT SEDAN 1995 - 1996 3A2 2.0i 107KM AEP
VW PASSAT SEDAN 1998 - 2000 3B2 1.9TDi 115KM AJM/ATJ
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.6i 101KM AEH/AFT/AKL/APE/AUR
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.6i 75KM AEE/ALM
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.9TDi 90KM AGR/AHU/ALE/ALH
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.6i 100KM AEH/AFT/AKL/APF/AUR
VW POLO SEDAN 1995 - 1997 6KV2 1.6i 75KM 1F
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.6i 75KM AEE/ALM
VW POLO SEDAN 1996 - 2001 6KV2 1.9TDi 90KM AGR/AHU/ALE/ALH
VW SANTANA 1981 - 1983 32B 1.9 115KM WN
VW SANTANA 1983 - 1984 32B 2.0 115KM JS
VW SCIROCCO 1982 - 1989 53B 1.8i 112KM D#
VW SCIROCCO 1983 - 1992 53B 1.8 90KM EX
VW SCIROCCO 1985 - 1992 53B 1.8i 95KM JH
VW SCIROCCO 1985 - 1989 53B 1.8i 16V 139KM KR
VW SCIROCCO 1986 - 1992 53B 1.8i 16V 129KM PL
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.8i 75KM AAM
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.8i 90KM ABS/ADZ
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.9TD 75KM AAZ
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW VENTO 1993 - 1998 1H2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW VENTO 1994 - 1998 1H2 1.6i 101KM AEK/AFT
VW VENTO 1996 - 1998 1H2 1.9TDi 110KM AFN