PRZEGUB ZEWN.C.355 D103,5/56,7 27Z/37W

Indeks MotoHurt: 09397

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt

Cena brutto: 135,30 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: D103,5/56,7

Producent Symbol
RENAULT 8200079915
RENAULT 8200169177
RENAULT 8200436848
RENAULT 8200436849
RENAULT 8200467679
RENAULT 8200470131
Producent Symbol
CIFAM 606576
CIFAM 607576
EAI T49219
EKG 924451
FARCOM 140117
GLO 3776K
GSP 850041
HART 428025
INTERPARTS OJ1374
LOBRO 304723
LPR GRN706
LPR KRN706
METELLI 150576
METELLI 15-0576
METELLI 151576
OPEN PARTS CVJ562710
QH QVJ1474
SKF VKJC1266
STATIM C.355
STATIM C355
TRISCAN 854025110
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT ESPACE 2002 - 2014 IV 2.2DCi 16V 150KM G9T 74#
RENAULT ESPACE 2006 - 2014 IV 2.0DCi 16V 150KM M9R 740
RENAULT LAGUNA 2001 - 2007 II 1.9DCi 105KM F9Q 75#
RENAULT LAGUNA 2001 - 2007 II 2.2DCi 16V 150KM G9T 702
RENAULT LAGUNA 2005 - 2007 II 2.0DCi 16V 150KM M9R 740
RENAULT LAGUNA 2005 - 2007 II 2.2DCi 16V 140KM G9T 70#
RENAULT LAGUNA 2007 - 2015 III 2.2DCi 16V 150KM M9R 74#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2001 - 2007 II 2.2DCi 16V 150KM G9T 702
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2005 - 2007 II 2.2DCi 16V 140KM G9T 70#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2007 - 2015 III 2.2DCi 16V 150KM M9R 74#