TARCZ HAM.PRZÓD 2203 228*18*10/4 KPL/2SZT.

TARCZ HAM.PRZÓD 2203 228*18*10/4 KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 09349

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 OP/2SZT

Cena brutto: 127,92 zł/OP/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 228*18*10/4

Producent Symbol
TOYOTA 4351220030
TOYOTA 43512-20030
TOYOTA 4351220031
TOYOTA 43512-20031
TOYOTA 4351220032
TOYOTA 43512-20032
Producent Symbol
ABS 15518
AP 14039
ASHIKA 6002210
BENDIX 561048B
BLUE PRINT ADT34304
BOSCH 0986AB9808
BRECO BS7093
BREMBO 08226610
CIFAM 800148
FERODO DDF020
GRAF DF29148
HP HP55614
JAPANPARTS DI210
JAPANPARTS JDI210
JAPKO 60210
JURID 561048J
KAGER 370032
KAVO BR9301
KAWE 35614
KWP 129148
LEMFORDER 14937
LEMFORDER 1493701
LPR T2011P
METELLI 230148
MIKODA 2203ATM
NPS T330A10
PAGID 53602
PILENGA 5345
PROTECHNIC PRD1179
QH BDC3337
TRISCAN 812013131
VILLAR 6281012
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
TOYOTA CARINA KOMBI 1978 - 1981 TA4K/TA6K 1.6 75KM 2T!
TOYOTA CARINA KOMBI 1981 - 1981 TA4K/TA6K 1.6 73KM 2T
TOYOTA CARINA SEDAN 1973 - 1978 TA1 1.6 79KM 2T^
TOYOTA CARINA SEDAN 1975 - 1978 TA1 1.6 86KM 2TB
TOYOTA CARINA SEDAN 1976 - 1978 TA1 1.6 75KM 2T
TOYOTA CARINA SEDAN 1978 - 1981 TA4L/TA6L 1.6 75KM 2T
TOYOTA CARINA SEDAN 1978 - 1981 TA4L/TA6L 1.8 78KM 3T/3T-C
TOYOTA CELICA COUPE 1977 - 1981 TA4C/TA60 1.6 86KM 2TB# KOŁO 13"
TOYOTA CELICA COUPE 1978 - 1981 TA4C/TA60 1.6 109KM 2T-G KOŁO 13"
TOYOTA CELICA COUPE 1979 - 1981 TA4C/TA60 1.6 75KM 2TB KOŁO 13"
TOYOTA CELICA COUPE 1979 - 1981 TA4C/TA60 1.6 90KM 2T KOŁO 13"
TOYOTA CELICA COUPE 1980 - 1981 TA4C/TA60 1.6 110KM ?$# KOŁO 13"
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1977 - 1981 TA60/RA40/RA6 1.6 86KM 2TB KOŁO 13"
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1979 - 1981 TA60/RA40/RA6 1.6 90KM 2T KOŁO 13"
TOYOTA CELICA SEDAN 1973 - 1978 TA2 1.6 79KM $%
TOYOTA CELICA SEDAN 1973 - 1978 TA2 1.6 86KM 2TB
TOYOTA CELICA SEDAN 1974 - 1978 TA2 1.6 107KM 2T-G
TOYOTA CELICA SEDAN 1976 - 1978 TA2 1.6 75KM 2T
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1976 - 1980 KE 1.6 73KM 2T
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1976 - 1980 KE 1.6 84KM 2TB
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1979 - 1982 E7 1.6 110KM 2T-G
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1979 - 1983 E7 1.6 73KM 2T
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1979 - 1982 E7 1.6 75KM 2T#
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1979 - 1982 E7 1.6 86KM 2TB
TOYOTA COROLLA SEDAN 1982 - 1983 E7 1.6 60KM 2T