ZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU KJK807 ŁAŃCUCH+NAPINACZ+2*ŚLIZGI+1*KOŁO

ZESTAW ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU KJK807 ŁAŃCUCH+NAPINACZ+2*ŚLIZGI+1*KOŁO

Indeks MotoHurt: 08665

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 KPL

Cena brutto: 430,50 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 93193744
OPEL 93193760
OPEL 93193789
OPEL 93194782
OPEL 95508134
OPEL 95508135
Producent Symbol
ASHIKA KCK807
AUTOTEAM KCA003
CALIBER KCC003
ENGINE PARTS 5174
ENGINE PARTS EP5174
FAI TCK72
ITN 28TCK0190
JAPKO KJK807
KM KCD003
MAGNETI 341500000930
MAGNETI MCK0930
PARTSTEC PTA1140113
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
NISSAN PIXO 2009 - 2022 UA0 1.0i 12V 68KM K10B
OPEL AGILA 2007 - 2022 II 1.0i 12V 65KM K10B
OPEL AGILA 2007 - 2022 II 1.2i 16V 86KM K12B
OPEL AGILA 2010 - 2022 II 1.0i 12V 65KM K10B#
OPEL AGILA 2010 - 2022 II 1.2i 16V 94KM K12B^
SUZUKI ALTO HATCHBACK 2009 - 2022 V/GF 1.0i 12V 68KM K10B
SUZUKI CELERIO HATCHBACH 2011 - 2022 I 1.0i 12V 68KM K10B
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2022 I/A58 1.0i 12V 65KM K10B
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2008 - 2022 I/A58 1.2i 16V 86KM K12B
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2010 - 2022 I/A58 1.2i 16V 94KM K12B#
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2011 - 2022 I/A58 1.0i 12V 68KM K10B#
SUZUKI SPLASH HATCHBACK 2011 - 2022 I/A58 1.2i 16V 90KM K12B##
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2010 - 2022 IV/FZ/NZ 1.2i 16V 90KM K12B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2010 - 2022 IV/FZ/NZ 1.2i 16V 94KM K12B#