POMPA HAM.P12110 SYST.BDX/BOSCH D19,05

POMPA HAM.P12110 SYST.BDX/BOSCH D19,05

Indeks MotoHurt: 08072

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 108,24 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D19,05

Producent Symbol
RENAULT 7700617708
RENAULT 7700618661
RENAULT 7700624692
RENAULT 7701348206
Producent Symbol
ABS 1142
ATE 010052
ATE 03211907813
BENDIX 131424B
BOSCH 0986480401
FAG H1966401
FAG H1994501
FAG H1996401
FTE H1996401
GIRLING 4004297
KAGER 390241
LOCKHEED 520424
LOCKHEED LM23424
LOCKHEED MAP366
LPR 1124
LUCAS 74066268
LUCAS PMD297
MAGNETI 360219130011
METELLI 050036
NK 823905
PEX 219018
ROADHOUSE 101921
SAMKO 812110
SAMKO P12110
UBD 82909
VALEO 350454
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT 12 1969 - 1980 R117# 1.3 54KM 810-02/97
RENAULT 12 1972 - 1980 R117# 1.3 60KM 810-06
RENAULT 12 1975 - 1980 R117# 1.3 50KM 810-02
RENAULT 12 KOMBI 1969 - 1980 R133# 1.3 54KM 810-02/97
RENAULT 12 KOMBI 1972 - 1980 R133# 1.3 60KM 810-06
RENAULT 12 KOMBI 1975 - 1980 R133# 1.3 50KM 810-02
RENAULT 18 1978 - 1986 R134# 1.4 64KM 847 72#
RENAULT 18 1978 - 1986 R134# 1.6 79KM 841 72#
RENAULT 18 1981 - 1986 R134# 2.1D 67KM 852 710
RENAULT 18 1981 - 1986 R134# 2.1D 67KM J8S 710
RENAULT 18 1982 - 1986 R134# 1.6 73KM 841 717
RENAULT 18 1982 - 1986 R134# 1.6 73KM A2M 723
RENAULT 18 KOMBI 1978 - 1986 R134# 1.4 64KM 847 72#
RENAULT 18 KOMBI 1978 - 1986 R134# 1.6 79KM 841 72#
RENAULT 18 KOMBI 1981 - 1986 R134# 2.1D 67KM 852 710
RENAULT 18 KOMBI 1981 - 1986 R134# 2.1D 67KM J8S 710
RENAULT 18 KOMBI 1982 - 1986 R134# 1.6 73KM 841 717
RENAULT 18 KOMBI 1982 - 1986 R134# 1.6 73KM A2M 723
RENAULT 5 1974 - 1979 I 1.3 42KM 810 726
RENAULT 5 1979 - 1984 I 1.1 45KM 688 713
RENAULT 5 1979 - 1984 I 1.3 45KM 810 719
RENAULT 5 1981 - 1984 I 1.4 TURBO 840 725
RENAULT 5 1982 - 1984 I 1.4 63KM 847 725
RENAULT 5 1982 - 1984 I 1.4 63KM C2J 713
RENAULT FUEGO 1980 - 1985 R136# 1.4 64KM 847 720