TARCZ SPRZĘGŁA FIAT D190 20Z

Indeks MotoHurt: 07828

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 147,60 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D190 20Z

Producent Symbol
FIAT 71711812
FIAT 7621010
FIAT 7622396
FIAT 7633258
FIAT 7680540
FIAT 7728916
FIAT 7745776
ZASTAVA 7728916
Producent Symbol
DELPHI HB09426
DELPHI HB9426
ES 2029
ES 2587
LUK 319001610
LUK 319006316
MAPA 60230100
MAPA 61190100
NK 112372
SACHS 1861870042
SACHS 1861870142
SACHS 1862803618
VALEO 279168
VALEO 279618
VALEO 803033
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT FIORINO 1994 - 1998 146RB 1.4i 67KM 146.C5
FIAT FIORINO 1994 - 1998 146RE 1.4i 67KM 146.D5
FIAT REGATA 1984 - 1989 138A 1.6 149.A0
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.5i 138.C2 +KAT
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AA 1.4 159.A2
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AD 1.6 159.A3.000
FIAT TEMPRA 1990 - 1993 159AD 1.6i 159.A3.046
FIAT TEMPRA 1993 - 1997 159AC 1.4i 160.A1
FIAT TEMPRA 1993 - 1995 159AE 1.6i 835.C1
FIAT TEMPRA 1994 - 1997 159AE 1.6i 159.B9
FIAT TEMPRA WEEKEND 1991 - 1993 159AC 1.4 159.A2 +KAT
FIAT TEMPRA WEEKEND 1991 - 1993 159AD 1.6 159.A3.000 +KAT
FIAT TEMPRA WEEKEND 1991 - 1993 159AD 1.6i 159.A3.046
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1997 159AC 1.4i 160.A1
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1995 159AD 1.6i 159.A3.046
FIAT TEMPRA WEEKEND 1993 - 1995 159AE 1.6i 835.C1
FIAT TEMPRA WEEKEND 1994 - 1997 159AE 1.6i 159.B9
FIAT TIPO 1990 - 1993 160AE 1.6i 159.A3.046 +KAT
FIAT TIPO 1993 - 1994 160EB 1.6i 835.C1
FIAT UNO 1986 - 1989 146EQ 1.3i 146.A2.000 +KAT
FIAT UNO 1990 - 1994 146A/E 1.5i 149.C1
FIAT UNO 1993 - 1994 146A/E 1.5i 149.C1
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 1.6i 90KM 159.B9
LANCIA DEDRA SEDAN 1989 - 1994 1.6i 90KM 835.A1
LANCIA DEDRA SEDAN 1993 - 1999 1.6i 75KM 835.C1
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 1.6i 90KM 159.B9
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 1.6i 75KM 835.C1
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 90KM 182.A6
LANCIA PRISMA 1985 - 1992 1.5 75KM 138.C2
LANCIA PRISMA 1985 - 1992 1.5 75KM 831.B1